Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

aha no to rewelacja że te wszystkie złe rzeczy Cie omijają ;-))) no to kurcze nic innego mi nie pozostaje 3mac kciuki! ale normalnie mowie Ci ten miesiąc bedzie Wasz! no nie może byc inaczej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj miałabym prezent na święta i urodziny bo ja grudniowaaaaa:) mam smaka na chrupki orzechowe bingo ojj:) dobra idę spać bo rano na badania muszę jechać:) kolorowych i trzymam mocno kciuki wszytskie za Twoją @, żeby poszła precz jak najdalej :) :):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie jak tak hehehe:P:D kurcze w sylwestra się urodziłaś :D ładny prezent na nowy rok! :D jesteś rocznik 86?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja 86 ;-) kurde no to dwie imprezy się u nas na forum niedługo szykują hehe :D dobra kochana nie zatrzymuje Cie bo miałaś już lecies w kimono :) pozniej bedzie na mnie ze sie nie wyspałas heh :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stare d**y:p u mnie @ jeszcze brak ale ciaza odpada bo dwa testy wyszly negativ wiec watpliwosci brak:/ tylko blagam nie mowcie ze jest jeszcze nadzieja bo znow kupie test i znow bede ryczec. Grudzien tez fajny miesiac na r****nko wiec zaraz po @ zaczynam od nowa. Angelus kupilas test? Jutro z ranca pisz co i jak! Ide w kimonko bo oczy mi sie same zamykaja. Aaaaa i witaj aaaaalllaaa;) no ten teges poszlam sladami giubelli i se macam w pipce ;) jak jej sie udalo obserwowac cykl to moze i ja dam rade;) bajoooo mobilki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a Ty jestes młoda pipka :D ahahaha i pogadały heheh :D xD boshe widzisz i nie grzmisz :D hihi ahaha o co kaman z tym macaniem pipki bo nie jestem w temacie :D ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
I ja kolejna grudniowa :-) stymulowana nie czytałam całej twojej historii. Jaki zastrzyk cie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
Witam wszystkie dziewczyny. Trochę ciężko pisze się z telefonu. Więc nie będę wpisywać po kolei wiec witam po prostu wszystkie :-) Ja się też nie ludze skoro przed wczoraj wyszedł negatywny i wszystkie objawy na @ mam wiec tylko czekać. Nie wiem już co robimy źle naprawdę nie mamy jakiegoś ciśnienia a wydawało by się że poczecie dziecka to taka prosta sprawa za zwyczaj jak się chce to się nie ie ma i na odwrót niestety :-( ta kapsułki z wiesiołka chyba zacznę brać nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) jestem juz w pracy i czekam na najgorsze cyzli na @ to juz dzis i czuje ze bedzie jak zawsze:( bo myśle ze mnie szczescie juz dawno opuściło:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
Eweelka ja też już czekam bo to kwestia godzin. Ciekawi mnie czy dziewczyny które tak czekają na 2krechy i wreszcie je widzą to czy w czasie spodziewanej miesiaczki nie czują nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Witajcie Babeczki ja też już w pracy i @ dalej mnie nawiedza ale jak mówiłam wczoraj biorę kapsułki z wiesiołka i dzwoniłam wczoraj o te ziółka o których mówiłyście ale kazali mi dzisiaj zadzwonić i będę rozmawiać z lekarzem i on dobierze mi odpowiednie ziółka :-) i razem z moim będziemy je pić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
trzymam kciuki kobitki za was wszystkie które teraz albo na dniach będą testować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka! - Gratulacje !!!!! kochana !!!!!!! 🌼 reszta - nie łamać się proszę mi tu ! 🌼 macanie pipki :D hahahaha :) idąc moim śladem, w cyklu w którym zaszłam: - brałam wiesiołka do owulacji - macałam pipkę czyli badałam szyjkę po raz pierwszy, bo zawsze wydawało mi się to dziwne, ale spróbowałam i się nauczyłam! Macie w necie instrukcje, obrazki, więc wkładać paluchy, szukać guziczka i do przodu ! :P - opiłam się przed owu na weselu, i może wtedy zaskoczyło ? :P - w dzień owu zemdlałam i dostałam gigantyczne ilości kroplówek - żelaza i niby potasu (wchodzi mój małż, patrzy co tam napisane, a te skurczybyki dali mi zwykłą sól fizjologiczną a w karcie mam napisane że potas - chamy, oszczędności sobie robią kutafony) - miałam tomograf ! - miałam remont i odpuściłam starania totalnie - no i ciągle bezustannie od stycznia brałam folik 🌼 tak więc polecam te wszystkie metody dziewczyny :) 🌼 wychodzi mi ósemka :( od kilku lat co jakiś czas mi menda daje znać o swoim istnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, no wystaje mi bandzioch, choć bardziej myślę, że to tłuszcz :P bo to dziwne jak na 10 tydzień :P jak sobie pojem na wieczór, to wygląda już tak nienaturalnie, jak nie tylko tłuszcz. Boję się że przytyję sporo, bo skoro on już tak wystaje....muszę przemęczyć się w luźnych bluzkach do końca grudnia :P może zrobię dziś zdjęcie to wrzucę jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Giubelii-ja właśnie biorę folik i ten wiesiołek no i będę piła ziółka :-) z moim.Ale mi się nic nie chce jeszcze w pracy zaraz mam szkolenie hi hi znowu będzie ubaw lubię takie szkolenia mogli by jeszcze szkolenie zrobić jak najszybciej zafasolkować hi hi humor mi dopisuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Jestem pełna nadziei na staranka w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Alaaaaaa wiatam Cie ;-) z którego grudnia jesteś? nie martw się w końcu musi się udać choć czym dłużej człowiek czeka to odchodzi pomału od zmysłów wiem po sobie 🌼 paulinka121989 tak sobie myślę i mam nadzieje że nie gniewasz się za tą pipke:P to miało być w formie żartu nie chciałam Cie tym urazić :* 🌼 Eweelka wiem że to wszystko jest dobijające ale skoro innym się udało to nam kiedyś chyba też :* 🌼 Giubelli z tym macaniem pipki to chyba sobie odpuszczę bo to jakaś wyższa szkoła jasdy :D kurcze a na mnie 2 remonty niestety nie podziałały.. ❤️ no to dziewczynki czekamy na dobre wieści ciekawe która będzie teraz tą szczęściarą i przyniesie dobre wieści ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry lejdis;) przebudzilam sie nad ranem i czuje ze @ leci, wyskoczylam z lozka jak torpeda, w drodze zlapalam majty i sru na kibel. No i zem sie cala upackala tak mnie zalalo. No to sru pod prysznic.uff brzuch boli jak cholera, wiec wzielam juz nospe max. Nie nawidze kiedy mam tak pieronsko bolaca @. Ciekawe od czego to zalezy. Angelus jak tam, testowalas? I co z reszta dziewuszek ? Kotek, ewelka, bejbe, malenka, zoneczka? A takaotoja, giubelli,mackowa, jovanka,nessajka, stymulowana eska i wszystkie inne paniusie? Rany boskie juz wtorek a widze ze wiekszosc szczegolnie dwupaki lecza nadal kaca po andrzejkach:) dwupaki pewnie schlaly sie piccolo albo lechem bezalko;) pomimo @ humor mam doskonaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziii pisze a tu juz w cholere waszych wpisow;) i nawet giubelli wytlumaczyla co to macanie pipki:) haha bejbe ja nie z tych co sie obrazam;) na ciebie nawet nie smiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼paulinka121989 🌼 uff no to kamień spadł mi z serca :* ah znowu @ .. mam nadzieje że już limity ciążowe na ten rok się nie wyczerpały .. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe, przeciez jeszcze caly grudzien, napewno ktorejs z nas sie uda;) mam nadzieje ze wszystkim!:* hihi chyba lykne jeszcze jedna nospe albo ketanol bo umre:/ do gina lece za miesiac wiec jesli teraz nam sie nie uda bez zadnych wspomagaczy,to pomysle nad tym wiesiolkiem itp Ale nie ma co myslec na zas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka- nie zastanawiaj się i kupuj już wiesiołek nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
przepraszam to ja kotek 1985 pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×