Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość kotek 1985
Dziewczyny a słyszałyście o ziołach leczniczych Ojca Klimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek - dziewczyny pisały o tych ziołach jakieś 3 strony temu - cofnij się a wszystkiego się dowiesz. Ja się starałam tyle cykli ile jest w tabelce czyli 9 - przez to że miałam torbiel o której nie wiedziałam. Wyleczyłam ją czopkami i tabletkami i za 2-3 cykle zaszłam. Spójrz w tabelkę i uśmiechnij się bo prawie wszystkie dziewczyny oprócz Ciebie starają się 3, 10, 20, 70 cykli ! Zasada : byleby do przodu. Pamiętaj. 🌼 słońce dziś zaświeciło i naprawdę człowiek czuje się o niebo lepiej !!! No i Wam zdradzę, że chyba nasz urlop w końcu się ziści jeszcze w tym tygodniu ! :) czekamy na dobrą ofertę i chyba w sobotę Kanarryyyyy :P Będzie to nasza podróż poślubna połączona z podróżą przeddziecięcą - bo jak 2 lata po ślubie się zebrać nie mogliśmy to czuję, że po urodzeniu chyba z pięć minie !! :P Ja już odpuściłam, bo trzeba oszczędzać, ale mój M. postawił sprawę jasno i mówi że jak nie teraz to nigdy ! Poza tym jęczałam mu tak o jakikolwiek wyjazd, żeby dupsko wygrzać, że już miał mnie dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ! Jeszcze jedno! Mówiłam Wam kiedyś że jak jestem chora, zawsze brudzi mi palce moja obrączka. Złoto to jest na bank ;) ale podobno jak jest niedobór żelaza, albo coś z sercem czy nerkami, to zmienia się skład chemiczny organizmu i taka jest reakcja złota na to. No i właśnie odkąd jestem w ciąży, ciągle mam mały palec upieprzony ! Czasem mniej, czasem bardziej. Jaja jakieś ! Jutro odbiorę wyniki i z ciekawości zobaczę, czy mam jakieś niedobory. To taka ciekawostka do Waszego popołudniowego obiadu :) Smacznego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ! Jeszcze jedno! Mówiłam Wam kiedyś że jak jestem chora, zawsze brudzi mi palce moja obrączka. Złoto to jest na bank ;) ale podobno jak jest niedobór żelaza, albo coś z sercem czy nerkami, to zmienia się skład chemiczny organizmu i taka jest reakcja złota na to. No i właśnie odkąd jestem w ciąży, ciągle mam mały palec upieprzony ! Czasem mniej, czasem bardziej. Jaja jakieś ! Jutro odbiorę wyniki i z ciekawości zobaczę, czy mam jakieś niedobory. To taka ciekawostka do Waszego popołudniowego obiadu :) Smacznego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Stymulowana gapaaaaa :D hihi ;-) 🌼 widze kolejna ciężarówka gratulacje motynka ;-) 🌼 Giubelli magiczna ta Twoja obrączka ;P ja na swojej takiego czegoś nie zaobserwowałam, możliwe że dlatego bo jej nie nosze heh ;-) czika boom:D 🌼 rany moje cyce już na maxa szaleja - bola jak cholera.. jeszcze mam czasami ukucia jak by szpilka raz w jednym raz w drugim cycu :P powaliło je totalnie w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny glowy do gory damy rade zobaczycie s szczesciarmo duze gratylacje - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałabym, od 3-4 dni jest mi tak strasznie zimno, ubrana jestem grubo jak na syberię a rozgrzać się nie mogę, nawet jak się owinę kocem nic nie daje, stopy i dłonie mam skostniałe, nie wiem czy mnie coś bierze czy co.. a u Was co tam? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny:)) Motynka gratulacje:):) W naszej tabeleczce nie widze MALUTKIEJ TRUSKAWECZKI? kiedy Kochana sie dopiszesz? okres nadszedł czy jednak nie? Bejbe27 dbaj o siebie i ubieraj sie ciepło:) Ale mnie chyba tez cos łapie:( tak mnie dzis gardziołko boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno na gardeło płukałam wodą i solą bardzo dobrze pomaga choć wstrętne jest aż pruje na wymioty :P w między czasie można holsy miodowe lub zielone z wit C cyckać wtedy jest dobrze gardełko nawilżone :) woda z cytryna też dobrze odkaża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
Kotek1985 mamy to samo któryś z kolei miesiąc starań i nic... Co jest nie tak? Nie mam bóg wie jakiej presji ale wkoło wszystkie najlepsze koleżanki w ciąży bądź już urodziły swoje pociechy ja też bym w końcu chciała. Zaczynam łapać doła dziewczyny chyba czas wybrać się giną bo może coś jest nie tak? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alaaaaa dopisz sie do naszej tabelki i działamy:) tzn jedziemy z tym koksem:):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
Eweeelka jak mam się dopisać. Jeszcze @nie mam ale będzie na bank czuje to w kościach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga02
a my się staramy już 2 rok. Mama męza ma siostrę bliźniaczkę u mnie w rodzinie też są bliźniaki i na początku baliśmy się , że nie poradzimy sobie z taką gromadką. Ale dzielnie staraliśmy się o dziecko. W trakcie jednej wizyty lekarz wykrył u mnie endometriozę, dostałam wiadro tabletek i miałam się faszerować. Pan doktor powiedział, że w przeciągu kilku cykli powinnam zajść w ciążę. w końcu pozbyłam się Endo ale dostałam kolejne wiadro które biore już prawie pół roku. Pan doktor powiedział, że najprawdopodobniej teraz w gruniu będzie szansa, więc oboje jesteśmy pełni nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu wklej ostatnią aktualna i dopisz swoje dane kolejno ile mat lat, ktory cykl sie staracie cs o ktore dzieciatko i kiedy masz miec planowo okres @ ozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 kotek1985........28..................1cs................ . ................@05.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 Alaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
No więc 27 7cs i dziś powinna być @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz...........usmiech.gif motynka.............24.................2cs.............. . .................usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. marta86100......27l...............71cs.................. . ...............@ 26.12 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 kotek1985........28..................1cs................ . ................@05.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................ 1 dz . ......@21.12. Goofcia.............22............3cs................... . ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs............... . .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 ALaaaa27..........................7cs......................1dz..........@2.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak wam dzien mija? :) u mnie dzis zmeczenie jest chyba jak do tej pory w najwzszym punkcie, w pracy juz myslalam ze padne ze zmeczenia tak mi sie juz spac chcialo :P przyszlam do domu i przespalam prawie cale popoludnie i odkad wstalam nie moge sie pozbierac, jestem taka zamulona :P oby tylko to byl jeden dzien taki gorszy bo nie wiem jak z takim zmeczeniem w pracy dam rade :P Giubelli widac brzuszek? :) Jovanka? :) u mnie juz powoli rosnie coraz bardziej :P wlasnie zbieram sie zrobic sobie kolacje, glodek mam a brzuszek i tak wystaje :) motynka w takim razie gratuluje raz jeszcze :* a co lekarz mowil, ktory tc? :) Jak tam dziewczyny? sa 2 kreseczki? :) noo piszcie juz o tych kreseczkach bo sie doczekac nie moge :) Ewelka byl dzis @? Angelus, Paulinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaa
Eweeelka objawy są wszystkie wiec się nie ludze se @nie będzie nadzieja mnie opuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio dziewczynki od weekendu zaginęły mało się pisze.. WRACAĆ BABY !! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka gratuluje 🌼 bejbe jeszcze nie robiłam testu, w sumie to wiem kiedy mam owu, jutro mam badania i jeżeli udało mi się wyhodować wystarczającą ilość pęcherzyków i odpowiedniej wielkości to koło godz 21 dostanę zastrzyk i po 36 h będzie owulacja, więc test tylko dla upewnienia czy doktorek sobie tego nie wymyśla :P chociaż czuję jak one pękają bo ból jest okropny, ale i tak wolne sprawdzić:) nie zaszkodziiiiiiii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno być od 3 do 7, mi niestety przy poprzednich stymulkach udawało się wyhodować 2 max 3 więc mało;/ ale po tej ostatniej końskiej mam nadzieję, że jaja ruszą z kopytaaa :D a u Ciebie jak?? jakieś przeczucia????? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to 3mam kciuki aby tym razem było 7!! moja ulubiona cyfra:D ah kochana coś czuje że będziesz następna^^ i nie zdziwię się jak to będzie 2pak :D ;-))) a mnie od 3 dni pobolewa podbrzusze, nie chce się nakręcać bo potem będzie rozpacz.. ale mam cichą nadzieję że coś się dzieje hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana a od tych leków tej końskiej dawce co pisałaś, pojawiają się u Ciebie jakieś skutki uboczne typu tycie, nerwowość, bezsenność, bóle głowy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oby nie pobolewało na darmo :D i oby nie na @ ale ciiiiii nie zapeszajmy:) trza czekać:) aaaaa co do mnie to nie wiem czy coś wyjdzie bo mój Mąż dalej gra, ciągle gra, w jego życiu tylko fifa ole oleeee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wykręć korki :P hihi i nie ma grania ni c***a :D eheheh :P powiedz mu tak:P najpierw riki tiki bamboleo a potem granie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym skutkiem ubocznym jaki odczuwam to te uderzenia gorąca jak przy menopauzie, ale nie jest to uciążliwe. Wiele kobiet ciężko przechodzi takie stymulacje i mają właśnie bóle głowy, brzucha, łaknienie, wymioty i inne koszmarne rzeczy:( ja całe szczęście tylko ciepełko i łaskotanie w podbrzuszu - ale to akurat dobry objaw bo tzn, że coś tam się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×