Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Bejbe nie widzialam tego filmiku, w ogole staram sie nie ogladac filmow o ciazach, dzidziusiach bo wtedy jest mi smutno. Zaczne dopiero jak zaciaze:) niach niach kotek, czekam do stycznia i koniec kropka:p ewelka no a jak, po co sie przejmowac, koniec z tym;) jesli zajde to od razu za pierwszym bejbi leci drugie, trzecie;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Paulinka-jak uważasz ale wiesiołek nie zaszkodzi ja staram się pierwszy miesiąc ale biorę bo reguluje pracę hormonów no i będę pić ziółka z moim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Paulinka-hi hi jak rozpędzisz się z dzieciaczkami to nie będziecie mogli skończysz hi hi ja mam już dwie córki ale bardzo chcemy mieć trzecie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie nic sie nie dzieje ale czuje ze to lada chwila chluśnie:( cały czas mi sie wydaje ze mokro jest ale wciaz czekam:( na wieczór na bank bedzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka a ja do konca bede 3mac kciuki! i koniec kropka misia bobka ;-):* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelus! Kaj jestes??? Czyzby 2 kreski??? Kotek miesiac w te czy we w te nie zbawi mnie:) obiecuje ze w styczniu zaczne sie wspomagac:) szykuje sie do pracy:) to bede pozniej. Buziaki robaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Bejbe. W sumie to niedawno wstalam, wlasnie kawe pije. Z moim BF niby juz lepiej.Kiedys jak 'rozmawialismy' (na gg) to zabil mnie tekstem.Ze potrzebuje duzo czulosci itp, az sie zdziwilam ze facet moze tak gadac.. Giubelli mowisz ze remont Wam pomogl? To moze ten moj styczniowy tez cos przyniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) ja już po badaniu krwi:) wieczorem wyniki i usg:) ja też mam dzisiaj z******ty humor, wszystko mnie cieszy nie wiem dlaczego :p:p:p:D Alaaaaaa zastrzyk, który uwolni moje jaja z pęcherzyków i będę owulować :D bejbe jak masz urodziny 19 to masz 26 lat:) ma się tyle ile się skończyło tak mi zawsze mówiono :D niepostarowywuj się kochana 🌼 :):) Giubelli jak mi w tym cyklu nie wyjdzie to też zacznę macać pipkę a co heheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Stymulowana boshe to 2 rok będe mieć 27 lat ehehe :P ja sie wogole nie starzeje :P hihi :D sasasa ale jestem los korkos :D hihi 🌼 to po całej akcji napisz co i jak i jak badania wyszłu ower. :-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki pewnie o mnie zapomnaiłyście :( nie miałam dostępu do internetu. Mój okres powinien przyjść czwartek/piątek. :( Tak się boję. Mam objawy ciążowe, ale może to tylko moja psychika. Też jestem grudniowa !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka -trzymam kciuki żeby pokazały się dwie kreseczki.Ja też miałam dostać @ w czwartek ale liczyłam że nie dostanę a tu co przyszła jeszcze tydzień wcześniej :-( ale teraz musi się już udać nadzieja we mnie jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kurcze znowu zapomniałam się wpisać to ja wyżej pisałam kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, wiek przy niku mnie przytłaczał ;P same baby grugniowe normalnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
a ja majowa hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kupuje dzisiaj ziółka i zaczynam pić od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak do urodzin sie bardziej ciagnie niz np w maju czy kwietniu.Do prawka ktos musi dluzej czekac... Ogolnie zimno itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez nie wygladam staro bo rok temu w tesco i alkie prosili mnie o dowud jak kupowalam alko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×