Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

rozwalacie mnie swoimi dialogami, dlatego dawać dawać - czytam ciągle :) bejbe27 - dajesz po garach pięknie :P p.s. jestem ze stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie heh ale to dobrze w wieku 60 lat nie bedziesz wygladac jak stary piernik tylko na 30 ahahah ;D sasasa ja od kad przybralam masy mam status pelnoletnosci juz o dowod nie pytaja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze ja tez na masie nabieram ;/ Brzuszek mi sie jakis wiekszy zrobil cholera jasna ;/ Ale waga jakos stoi pomiedzy 42-43kg.. Chyba znow zaczne cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty myslalas stymulowana ze smerfecia ile ma miec wagi i wzrostu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, no dzieki :P Wazne ze nie mam kompleksu przez wzrost.. Dziewczyny...ktoras z Was podobno fryzjerka tu jest, albo ogolnie mi poradzcie. Czesto prostuje wlosy i wiadomo niszcza sie. Za miesiac jak bede smigac do pracy to musze jakos wygladac.A prostowanie ich kilka razy w tygodniu jakos mi nie odpowiada. Wlosow nie mam kreconych ale takie hmmm..http://naszefryzury.pl/pics/1198.jpg podobne do tych tylko moze bardziej wyrazniejsze podkrecenie.. Nie przepadam za takimi ;/ Co zrobic zeby one wygladaly jakos bardziej efektownie?? Uzywac jakiejs pianki??Papiloty? Do tego zapuszczam grzywke.Juz nie mam pojecia jak ja nosic.Wiec przy takich dosc mocno skreconych prosta grzywka na bok bedzie wygladac wiesniacko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to nie moja brosZka:P Marta z tego co pamietam jest obcykana w tej dziedZinie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taki problem, moje włosy żyją własnym życiem każdy robi co chce, jeden odstaje, jeden się kręci a kolejny jest rudy i jedynym sposobem na ich ujarzmienie jest niestety prostownica;/ ewentualnie związuje je na szczycie głowy w bobka i tak chadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...przed wyjazdem bede sie musiala do mojego fryzjera pewnie wybrac bo sama to raczej nic nie wymysle. Pracy na razie brak, szkola w weekend wiec czasu duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ikonke kafeteri na tel zrobilam sasa moge paczec nawet jak na kiblu siedze co tu sie wyprawia ahahahh xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Siedze i smieje sie z was jak jakas p*****lnieta;) wszystkim grudniakom co bym nie zapomniala zycze duzo zdrowych dzieci, kasy od cholery, i zdrowia bo to najwazniejsze;) bejbe proponuje zmienic ci nick;) rozwalilas system i od dzis zostajesz chalabala!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe jak to zrobilas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do wloskow to ja natomiast mam dlugie wloski juz sporo poza lopatki ale za to sztywne jak druty, jak bym zakrecila to moment i sie prostuja po godzinie ;D i tak wogole to blondyna jestem ahahah ja to jestem cholernie ciekawa jak wy kobity wygladacie ehehe mam nadzieje ze zaden edek z krainy kredek nie podszywa sie pod jakas dziolszke bo dopiero by bylo ahaah ja to mam wybujala wyobraznie wiem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha chalabala ;D sasasa kurde powiem ci ze zapomnialam;D na poczatku w gogle wyszukalam nasz watek i potem jakos przeciagnelam na pulpit czy utworzylam skrot poczekaj sprawdze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem :D jak mam otwarta stronke kafeteri to na dole w przegladarce mam taka 'ikonke' ktora wyglada jak kwadracik ze strzałeczka to naciskam i potem wysuwaja mi sie opcje do daj do pulpitu poczatkowego i wuala :D taki ze mnie haker :D asasas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dosc dlugie, jeszcze kilka cm i beda mi do pasa siegac. Ale loki mi sie dosc dlugo trzymaja.Nawet do kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana---- trzymam kciuki za duuuuużo jajeczek :) Ja uwielbiam grudzień i nie chciałabym być z innego miesiąca. Poddaje się świątecznej gorączce bo to po prostu uwielbiam. Urodziny mam dwa dni przed Wigilią :) Kończę 26 lat a wyglądam na 16, niektórzy już dają 18. Nie lubie tego. Najgorzej było w ciąży. Brali mnie za patologię :D Okres ma przyjść czwartek/ piątek ja dziś kupiłam testy. Myślicie, że mogę zrobić jutro rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włoski mam prawie do pasa. Ombre, ale na górze naturalny kolor, więc odpada mi farbowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jeszcze robicie ombre?? Tez kiedys mialam ochote ale zrezygnowalam. Jedynie w gimnazjum poszalalam i zrobilam takie ciemno czerwone/wisniowe..sama nie wiem jak to nazwac..A moze zdjecie wstawie.. www.zapodaj.net/e95b1787f1743.jpg.html www.zapodaj.net/b486ae3d962b7.jpg.html Wybaczcie za zamazana twarz Ale w tamtym roku, w wakacje postanowilam cos zmienic.Odrosty mnie denerwowaly. Teraz jestem ciemna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×