Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

bejbe 🌼 dzięki:) komentarze ma dobre, tyle jeden negatyw z przed 2 lat właśnie o opakowaniu, że zwykły wór i tylko tyle to chyba jednak zacznę to pić w sumie co mam do stracenia :) dziś koniec stymulacji:):) ostatnie tabletki i zastrzyki wzięte, teraz we wtorek badanie krwi, usg i zobaczymy czy coś tam urosło jak tak to dostane zastrzyk w poślada i heja do wyraaaa na tydzień (nie wiem jak mój M się rozstanie z ps4, chyba weźmie go do łożka, będzie grał i "pyrkał" :classic_cool:. Też sobie zrobiłam stopkę a co haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to myśle że nie ma sie co martwic i można spokojnie pic, ja przy jednej wizycie pytałam sie mojego gina czy takie cos mozna pic bo slyszlam o takich ziolkach mowi ze spokojnie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gra tylko w Fife i nawet innej gry nie kupił :( a ja to bym coś pośpiewała i potańczyła ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez gra teraz obecnie na okraglo w fife i ostatnio doszla koszykowka co roku kupuje nowsza fife bo od 10 lat to jego rytuał :D:P ja ost mam jedynie faze na rzucanie dyskiem i pin-ponga :D moze jakies cwiczenia sobie kupie bardziej by mnie to motywowalo do ruchu :D a jesli chodzi o s[piewanie to zakupilam sobie mikrofon na alegro :D za grosze :D sciaglam sobie programy karaoke i tez sobie spiewalm z kolezanka:D asasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana bede uciekac juz do lozeczka bo mam jeszcze zamiar obejrzec ze 2 odc sexu w wielkim miescie, miłej nocy kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak zrobię, kupię mikrofon i będę śpiewać tak głośno i okropnie, że wszyscy sąsiedzi mnie usłyszą haha a mam ich trochę bo mieszkam na 11 piętrze :) a tymczasem idę spać bo oko mi skacze i chyba nie przestanie póki go nie zamknę ;) Dobranoc, kolorowych, namiętnej, ponętnej ciaooooooooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jeju dziolchy pol zeba nie mam:/ tak mi wywiercil. Ale to standard, mam tak cholernie slabe zeby i co rusz prochnica. Na szczescie niebolalo;) a w domu bylam o 23! Za mna jeszcze siedzialo 6 pacjentow;) szok co ten koles wyprawia, nie spi nie je a zyje;p zbieram sie do pracy, w sumie juz powinnam w niej byc;o. @ tuz tuz bo zaczynaja mi flaczki jezdzic a to oznaka ze przybedzie :p wy tez tak macie? Angelus trzymam kciuki zeby tobie sie udalo slonce! i wszystkim innym;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka a Ty psycholożka jestes? :) dobrze radzisz odnosnie rozmow z facetami :) a przyklad ze sprzataniem byl idealny :) bede stosowac to na moim mezu ;) Paulinka Ty tez dzis w pracy? O matko jaki mialam problem z wstaniem z lozka porazka :/ siedze i ziewam jak hipopotam i tak do 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa ja pracuje 7 dni w tyg przez prawie caly rok, no moze z 10 dni wolnych mam:o) no jovanka tez mi pasuje na psychozke;) jak cos to ja na terapie sie zglaszam!;) ale z glupoty to chyba wyleczyc sie nie da:p mezulo wcziraj wrocil, usnal od razu, taki chlop zmordowany. No ale nie dziwie sie. Jezuu jak mnie dzis cholernie brzuch rano bolal, myslalam ze mi flaki skreca. @ juz blisko, pewnie znow sie spozni pare dni a we mnie iskierka nadziei blysnie. Jak tam angelus? Cos czujesz?;p jak ja sie cholernie ciesze ze moj mezulo nie lubi zadnych sportow, ani uprawiac ani ogladac i zadnych gier;) ufff choc jego pasja sa motory auta a w garazu jak to mowi zawsze jest cos do roboty. ;) milego dzionka laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i żadna z Was nie zauważyła że mnie nie ma :-P :-( Tęskniłyście?? hehehehehe Moje ziółka przyszły wczoraj i też w worku. Ale czytałam komentarze i jest ok. Od następnego cyklu zaczynam popijać moje ziołoooo :-)) Dziołchy co do konsoli, to mój mąż ma xbox'a z kinectem - to ja mam dopiero w domu... Moje mieszkanie jak cyrk niemalże, bo mąż skacze jak jakiś akrobata :D. Masakra.... Dzisiaj mam 8 dc, a @ poszła sobie wczoraj... Nareszcie... Zawsze mam po 6-7 dni @, katastrofaaaa. Ja mam dziś OGÓRKOWĄ na obiadek pychaaaa. A jutro robie naleśniki ze szpinakiem... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No witom:) Nie jestem psychologiem, ale kiedyś psychologia była moim marzeniem (drugim po filologii polskiej i ona wygrała:) ). Od lat dużo czytam na temat relacji międzyludzkich, nie tylko w związkach, a poza tym napisałam ostatnio kilka prac na zaliczenie studentom psychologii właśnie - dokładnie cztery i wszystkie na piątkę:P No i mam baaaardzo rozwinięty szósty zmysł:) Z ciekawostek - wiecie, że męski mózg jest tak skonstruowany, że nie pozwala na kilkukrotną podzielność uwagi? Na przykład kobieta może jednocześnie: przyprawiać do smaku sos (analizując przy tym świadomie czego jeszcze brakuje), dawać rady przez telefon koleżance (dokładnie utożasamiając się z jej emocjami) i planować wydatki na rachunki, które ma zapłacić, a mężczyzna jest w stanie zrobić tylko jedną rzecz, skupiając na tym całkowicie swoją uwagę? Oczywiście są wyjątki, ale rzadkie. Ależ ciekawy jest człowiek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy, mowie mu dlaczego tak sie czuje. On zaczyna mowic ze przeciez jemu tez nie jest latwo, ze powinnismy robic wszystko zeby byc razem, ze jego trzyma tylko fakt ze niedlugo bedziemy razem mieszkac. Nie wiem.Moze przesadzam.Ale wydaje mi sie ze ostatnio naprawde mniej czasu mamy 'dla siebie'. Od poczatku wydawal mi sie taki inny, bardziej czulszy niz inni faceci. Ostatnio czesciej rozmawiamy o przyszlosci. Kiedys zapytalam go czy nie mialby nic przeciwko gdybym zrobila sobie tatuaz. To rzucil tekstem cos w stylu "A co powiesz naszej dzidzi jak zapyta co to jest".. W sumie argument troche dziwny ale milo mi sie zrobilo. To samo z mieszkaniem.Planuje juz co bedziemy musieli kupic itp. Moze wszystko wyolbrzymiam ze to takie fajne, ze mowi mi o przyszlosci, o planach bo mloda jestem..Moze to norma... Co do moich wyjsc... Jest bardzo zazdrosny. Przyznam sie ze odkad stracilam w gimnazjum kilkuletnia przyjaciolke/kolezanke to do tej pory nie ufam dziewczyna. Dlatego od tamtej pory trzymam z facetami. Mam mnostwo kolegow, przyjaciela faceta (o ktorego we wrzesniu dosc mocno sie poklocilismy). Jesli chce gdzies wyjsc to musze zdac tak naprawde pelen raport. Z kim, gdzie, co robilam itp.Moze tez troche wyolbrzymiam ale tak to wyglada w moich oczach. Dlatego wole zostac w domu niz sie pozniej spowiadac. Co do depresji. Po stracie tej kolezanki, ona zaczela wygadywac rozne rzeczy o mnie. Ja wtedy zaczelam sie buntowac, wagarowalam. Tak bylo do pierwszej klasy liceum. Fakt ze mialam ogromne hustawki nastrojow. Chodzilam na terapie, bylam u kilku 'specjalistow'.Dostalam nawet leki ale okazaly sie za mocne i przestalam brac.. Teraz jest juz troche lepiej.Ostatnio mam jakies dziwne nastroje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfecia a myslalas o jakims urlopie dla samej siebie? Odetnij sie na kilka dni od problemow, od myslenia o przyszlosci z tym facetem, o dziecku, o wszystkim co Cie trapi. Zrelaksuj, wyluzuj i moze inaczej na to wszystko spojrzysz. Troche dziwne podejsce ma Twoj facet do Twoich znajomosci. Jak czytalam Twoj wpis to pierwsza mysl jaka mi do glowy przyszla to ze jestes osaczona przez swojego M. Rozumiem ze moze byc zazdrosny ale nie do tego stopnia zeby C**przesluchania robic. Masz prawo do wlasnego zycia, nie jestes jego wlasnoscia, pamietaj o tym. Nie mozesz z jego powodu siedziec w domu caly czas bo to zglupiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka ciekawe rzeczy piszesz, nie mam nic przeciwko temu abys czesciej dzielila sie z nami swoja wiedza na temat relacji miedzyludzkich :) Karola oooj cos mi sie o oczy obilo ze dziewczyny dopytywaly o Ciebie :) Paulinka Ty nie pracuj tyle bo sie przepracujesz, ja bym chyba wyszla z siebie i stanela obok jakbym musiala dzien w dzien do roboty chodzic. Stymulowana to jak juz zaczniesz molestowac swoich sasiadow spiewaniem to i nam wrzuc jakas solowke bysmy mogly Cie posluchac ;) Bejbe a Ty gdzie? Cicho i pusto tu bez Ciebie :) Angelus i Paulinka jak tam? Dalej cisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki;] u mnie nadal nic chyba ze nocna biegunka i bolące oko od ciała obcego coś znaczy;];] a tak na serio @ brak;];] i mam nadzieję że nie nadejdzie... paulinka a ty jak? biedna tak tyrać;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jestem teraz w stanie gdzies wyjechac. Mam jeszcze 4 zjazdy w szkole, prace musze oddac, i niedlugo egzaminy wiec trzeba sie uczyc. Do tego ta przeprowadzka, zalatwianie szkoly..... Nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
U mnie chyba cisza przed burza:( brzuch boli i .....nic wiecej sie nie dzieje. @ przyjdzie. Tobie Angelus zycze dwoch kreseczek;) a no wlasnie testujesz czyczekasz jeszcze kilka dni? Mnie karci zeby zrobic ale raczej nie ma sensu. Wrrr buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ja Tobie też życzę 2 kreseczek;);) właśnie nie wiem będę testować jak @ nie będzie ale w poniedziałek bo muszę kupić test zapomniałam wczoraj;/ kochana trzymam kciuki i za pozostałe staraczki oczywiście tez;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
1 kreska:( nic z tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka jeszcze nic straconego. Poki nie ma @ to jest nadzieja :* nie smutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nie no nie smutam bardzo bo sie przyzwyczailam juz do porazki:/ trudno, czekam na @ i trzeba od nowa sie starac, nie mamy przeciez nic do stracenia. Na @ sa wszystkie oznaki, wiec tylko czekac trzeba az przyjdzie. Angelus mam nadzieje ze u ciebie beda 2! Testuj i pisz bo predzej my oszalejemy z ciekawosci:p mackowa a ty jak tam pipeczko? ;* lece sie szykowac do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka ja tam licze ze @ nie przylezie. Siedze sobie w pracy. Glos od gadania juz trace, moze jakies zwolnienie wpadnie ;) co do staran to dni plodne minely, co z tego wyjdzie zobaczymy. Mam nadzieje ze COS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) U mnie 2 dni zostały do @ i pewnie też przyjdzie bo juz mnie pobolewa jak zawsze na okres:( Kurka i chyba nie bedzie prezentu na Święta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale póki cos mam malutką nadzieje ze a moze nie jak Ty Maćkowa:) Jak wam mija dzionek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle mamy teraz nowych stron ze trzeba by sie co jakiś czas przypomniec z naszą tabeleczką:) Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 marta86100......27l...............71cs................... ...............@ 26.12 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. kotek1985........28..................1cs................. ................@05.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs................ .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MaćkowaŻono rany co wyznanie :D hihi jesteś kochana!! wielki 👄 dla ciebie ;-) wczoraj mnie nie było tatuś miał imieniny, pomagałam w przygotowaniach, potem byli goście i tak zleciało do późnego wieczora ;-) u mnie chyba już też po dniach płodnych tak że cierpliwie pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji ;-) 🌼 🌼 ah moja babcia zrobiła nam wczoraj miłą niespodziankę hihi w dniu andrzejkowym dostaliśmy paczki z moim mężem od 'Mikołaja' hihi moja babcia jest szalona uwielbia robić takie paczki i kupować nam drobiazgi, po mimo tego że jesteśmy już stare kunie :D ^^hihi nawet moje świneczki dostały dużego ogórka :D:D:D ah.. kochana jest!! ❤️ ❤️ co to będzie jak u nas się dzidziuś urodzi dopiero będzie rozpieszczać!! ;-)) i szaleć z gadżetami :D 🌼 🌼 Paulinka dokładnie jak @ jeszcze nie ma to jest szaansa!! :* 🌼 🌼 Eweelka 3mam mocno kciuki!! stópkami też!! :D hihi^^ 🌼 🌼a ja właśnie się zajadam babciną karpatką mniam. jest boska!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej dziewczyneczki. Ja dziś byłam z mężem na rynku na kiermaszu świątecznym, potem w restauracji. Staramy się odprężać. Za tydzień idziemy do teatru, i po teatrze zapisuje się na jogę. Będę się odprężać, duszę i ciało. Powiem Wam że staram się nie myśleć o tym że powinnam mieć okres 05,12. a to już już jest za rogiem ten czas:)))))))) ahhh nie napalam się bo nie widzę ŻADNYCH zmian w organizmie. nic a nic.... ani cycki, ani zapachy, ani humor, ani nudności, ani sikanie, ani spanie. Więc już wiem że nic z tego nadal. :) ale test i tak zrobię 5,12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×