Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
To forum naprawdę jest jakieś szczęśliwe, przynajmniej dla większości dziewczyn! :) A mi pozostaje cieszyć się Waszym szczęściem, śniegiem solinie sypiącym za oknem i kanapką z nutellą :) Zdrówka wszystkim zaciążonym i wytrwałości staraczkom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ślicznie Gratuluję wszystkim zafasolkowanym nam się wreszcie też Uda u mnie niestety @:( byłam po wiesiołka i wcisnela mi oeparol i nie wiem czy dobrze ze kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ja sie czuje dobrze, czasami dokucza kregoslup, juz rzadziej bole brzucha. To juz 26 tydzien :) jutro wlasnie mam wizyte u ginekologa. Mala kopie juz az brzuszek sie rusza;) dokucza mi jedynie okropna zgaga, niezaleznie co zjem - szczegolnie w nocy mnie to budzi. Gratuluje wszystkim II kreseczek i życze innym dziewczynom powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka, lekarz moze jeszcze nic nie potwierdzic. Ja przy becie ponad 400 mialam jeszcze pusta macice. Dopiero w 7 tygodniu lekarka potwierdzila ciaze. Trzeba czekac cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa ja tez mam oeparol wiesiolka. Co prawda zaczelam go pic dopiero w tym cyklu ale widzialam poprawe sluzu :) wiec lykaj lykaj i nie marudz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka no ja ten Oeparol mam. Pije sie go od 1 dnia cyklu, jak sie okres zaczyna i konczy w dniu owulacji. Ja pije jedna tabletke dziennie z racji ze roznie na piguly reaguje bez roznicy czy to suplement diety czy lek przeciwbolowy. Na ulotce jest napisane jaka jest dzienna dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyście Lejdis? od godziny jestem w ciąży;) odleżałam 25 minut z nogami w górze haha mój M leżał tak ze mną, żebym tylko wytrzymała :D co do wiesiołka to ja kupiłam olej z wiesiołka ale był tak obrzydliwy, że piłam go tylko przez tydzień, co połknęłam to od razu odruch wymiotny więc olałam ten olej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) Okres spóźnia mi sie 3 dzien, planowany był na 3.12 a tu nic a nic, czysto:) Piersi tkliwe, wieczorem bolą, widze żyły jak sie chcą wydostać z nich:) Rano zrobiłam test 1 krecha jak byk a druga tak słaba ze prawie jej nie ma, ale coś delikatniusienkiego zobaczyłam, czyżby to byłoby to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eweelkaa no co ty a mówiłaś że już czujesz tuż tuż że @idzie no kurcze zrób, beta będziesz miała pewność :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa może zrób bete albo za kilka dni powtórz test. trzymam kciuki;* dziewczyny ale jestem padnieta chyba coś mnie bierze gardło boli nie mogę nawet przesyłka głową boli katar czuje się jjakby po mnie tramwaj przejechał;/ a jak u was dzieczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelkaa Ty tez? O rety, no to super, zrob test jutro albo bete jak dziewczyny radza :) :-) :-) ciezarowek z prezentami w tym miesiacu coraz wiecej, a to dopiero 5 dzien grudnia ;) Ewelka trzymam kciuki za druga, wyrazna, gruba kreche!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej babeczki ja już w pracy i wszystkie was całuje i pozdrawiam i życzę miłego dnia :-) i dziewczyny gratuluje dwóch kresek ja też chcę :-) . Ja wiesiołek biorę 3x2 kapsułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Napisałam wczoraj ale mi post zjadło. Kotek, nie za dużo tego wiesiołka ? Nie wiem w sumie się nie znam, ale 3 razy dziennie po 2 tabletki to można się jakiejś awitaminozy nabawić :) Ja brałam raz dziennie po jednej tabletce. Nie wiedziałam że to można kupić w płynie ! Ale też chyba bym tego do ust nie wzięła.... 🌼 Ewelka, trzymam kciuki ! 🌼 p.s. ja też polecam wizytę w 7-8 tyg - widać wszystko kawa na ławę :) a i nerwów mniej, a pieniędzy w portfelu więcej :) No chyba żeby sprawdzić czy jest wszystko na miejscu to ok, ale ja miałam przeczucie że tam wszystko gra :) 🌼 chyba lecimy na te Kanary w sobotę choć jeszcze koleżanka ma nam dać znać czy ceny poszły w dół więc czekamy do ostatniej chwili. Dramat, bo muszę szukać letnich ciuchów, które są na strychu.... ale jak sobie pomyślę o tych 20'C to mnie słabi z radości. Nie wiem tylko jak zniosę lot samolotem...najwyżej M. będzie trzymał mi głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
giubelli- można tyle brać na opakowaniu pisze że dorośli mogą 3x2 ale chyba zacznę brać 3 x ale po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski serdeczne gratulacje tych dwoch kresek. Angelus u Ciebie widac jak nie wiem mozesz sie cieszyc, w Twojej sytuacji to poszlabym juz do lekarza skoro raz juz mialas takie przezycie. Paulis fajnie ze Ci sie udalo, tez juz mialas za soba kilka tych prob. Mialam w tym miesiacu znow robic testy owul ale szczerze to nie mam kiedy, rano praca jak z niej wracam to szykujemy sobie domek i nie mam czasu zrobic. Niby teraz nie mysle o tym czy sie uda czy nie w ciagu dnia ale po kazdym przytulanku mam nadzieje ze w koncu sie stanie. Ale nie potrafie pozostac obojetna na ta sprawe. Jak teraz sie nie uda to tez kupie ten wiesiolek. Dziewczyny coraz blizej do mojej wizyty jak ja się boje to nie macie pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 rany Eweelka gratulacje kobito ;-) normalnie niepożliwe rzeczy się tu dzieją dzień po dniu ciąża to chyba magia świąt :D no bo jak to wytłumaczyć inaczej :) 🌼 🌼 do picia o wiesiołku nie słyszałam ja mam do łykania gigantyczne kapsuły nazywa się Oeparol Femina pisze na nich tak że 1 kapsuła zawiera 500mg mieszaniny oleju z wiesiołka i oleju lnianego i że zalecane spożycie dzienne to 5 kapsułek dziennie i najkorzystniej podczas posiłku ;-) no to tyle na ten temat :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka no nie wierze! To musza byc dwie krechy! Gratuluje kochana!:* jejku no chyba zostawicie mnie na szarym koncu! Ale i tak tu zostane skoro trafilam na najszczesliwsze forum;) bede probowac do skutku:) @ sie skonczyla. Trwala 1,5 dnia. Teraz tylko czekac na dni plodne i sru do lozka;) miluskiego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 dnia boshe drogi:P ja przy anty tak miałam ale normalnie no to zazdroszczę :P u mnie się leje i ciągnie w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie wiem czy zauważyłyście ale w tabeli jest już 10 ciężarówek ;D ale nie wszystkie się jeszcze pozmieniały :D jacie:D :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jeszcze nic pewnego ale jutro zas testa zrobie,ale najgorsze jest to ze dopadł mnie katar okropny, co ja moge na katar wziasc? kurka wodna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pij dużo cytryny jedz na pomidorku dużo cebuli, mandarynki pomarancze i Cie puści, bo tak to to nie wiem co można w takim wypadku, a kreseczka jest jaka? zrobiła byś zdjęcie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Właśnie Eweelkaa zrób zdjęcie testu :-) a najlepiej zrób kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dopiero wstałam :) Najchętniej to bym w łóżku spędziła cały dzień :P No ale niestety trochę obowiązków w domu mam. Obecnie jestem w 6 tyg i 2 dniu :) Więc i moja gin powiedziała że jest trochę za prędko, ale mimo to ciąża jest potwierdzona i kolejna wizyta umówiona :) Wiem, wiem że póki co nie ma co myśleć o porodzie jeszcze, bo do tego jeszcze kupa czasu, ale jednak, szybko minie. Ech... muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie żeby tak o tym nie myśleć. Czasem głowa mnie pobolewa, ale tylko na chwilkę łapie a potem puszcza, jak już pisałam senna jestem, tylko że jak już wieczorem się kładę do łóżka to jeszcze przez godzinę się przewracam z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Objawy na @przeszly? Czyli jak są dwie krechy to i tak się czujemy jakby @miala przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej7777
Hej dziewczyny, podczytuję was czasem, nieregularnie, bo w przyszłym roku tez zamierzam się starać o drugie dziecko, a mnie już bierze chęć... hehee. Tylko jeszcze termin nie ten (1dziecko musi pójść do przedszkola, żeby babcia dała radę:) );) Postanowiłam napisać, bo lekko się zestresowałam wypowiedzią Giubelli. Dobrze zrozumiałam, że jesteś w I trymestrze i chcesz lecieć samolotem w sobotę? Kurde, nie chce się wtrącać, ale z 2.strony nic się chyba nie stanie jak napisze tylko coś od siebie?:) Chodzi o lot samolotem- pytałaś się swojego lekarza? bo są różnie opinie na ten temat, ale większość odradza w I trymestrze ciąży.., http: //www. osesek.pl/ciaza-i-porod/zdrowie-i-badania-w-ciazy/1319-ciezarna-w-samolocie. html http: /www. e-brzuszek.info/ ciaza-a-lot-samolotem/ Za wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki, a tym zaciążonym gratuluję!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro potwierdze jak wyjdzie kolejny test, rano dzis była 2 ale bardzo bardzo słaba ledwo co widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×