Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość PauliśC
Witam dziewczyny! w ogóle mi postów nie dodaje :/ jak tam wam dzień mija? majowa gratulacje! ja co prawda tez mam narzeczonego, ale daty jak na razie nie. Widzę że w naszej tabelce jako ostatnia jestem, ale za to mam więcej czasu do działania :) choć przy moim szczęściu to TE dni mi przypadną, jak mój w delegacje pojedzie :/ ach... ta jego praca to nas kiedyś wykończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczyny! w ogóle mi postów nie dodaje :/ jak tam wam dzień mija? majowa gratulacje! ja co prawda tez mam narzeczonego, ale daty jak na razie nie. Widzę że w naszej tabelce jako ostatnia jestem, ale za to mam więcej czasu do działania :) choć przy moim szczęściu to TE dni mi przypadną, jak mój w delegacje pojedzie :/ ach... ta jego praca to nas kiedyś wykończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczyny! w ogóle mi postów nie dodaje :/ jak tam wam dzień mija? majowa gratulacje! ja co prawda tez mam narzeczonego, ale daty jak na razie nie. Widzę że w naszej tabelce jako ostatnia jestem, ale za to mam więcej czasu do działania :) choć przy moim szczęściu to TE dni mi przypadną, jak mój w delegacje pojedzie :/ ach... ta jego praca to nas kiedyś wykończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
własnie kupiłam test ale obiecałam sobie że wytrwam i zrobię dopiero w sobotę :P zobaczymy jak mi pójdzie. PauliśC 3 mam kciuki żeby grafiki w pracy Wam sprzyjały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
majowa ja to bym z tym testem nie wytrzymała do soboty, ale masz racje, lepiej mieć pewność, niż robić sobie niepotrzebne nadzieje. Z tymi grafikami to u nas jest tak że zazwyczaj w tygodniu mojego nie ma, rzadko się zdarza ze pracuje na miejscu i codziennie wraca do domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
No ja mam o tyle dobrze, że i ja i mój pracujemy na miejscu i widzimy się dziennie wieczorkiem. Niestety w dzisiejszych czasach ważna jest praca - bo pewnie gdyby jej nie było to większość z nas nawet nie zdecydowałaby się na dziecko. A ja wierze że okoliczności będą wam sprzyjać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Ja też mam taką nadzieję :) u nas to tylko ja na miejscu pracuje, czasem nawet w weekendy w firmie musze być na kilka godzin :/ teraz na szczęście długi weekend, wiec może podziałamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
też bym chciała długi weekend ... ale niestety.. ktoś musi pracować żeby ktoś mógł mieć wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zacząć starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zacząć starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja jednak w ciazy nie jestem;( 28 dostalam @. Bardzo mi przykro ale po @ kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :-)
Cześć dziewczyny. Ja nie wytrzymalam i dziś rano zrobiłam test. A to z powodu ciągłych boli podbrzusza i nabrzmialych piersi, i wypiekow na twarzy których nigdy nie miałam. Test wyszedł niewiadomo jak bo niby jest delikatny zarys drugiej kreski ale to naprawdę jest b.jasne. więc czekam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ............27..............1cs...................@1.06. fiona_88............25..............1cs................. .@ 05.06. izulinka7............23...............6cs............... . @ 07.06. Giubelli................27..............3cs............. ...@ 11.06. klonmelkowaa....32..............3cs................@13.0 6. PauliśC..............22..............10cs.............. @18.06. taka oto ja............24.............1cs....................@15,06 hej pozwoliłam sobie dopisać się do tabelki mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. to mój pierwszy cykl starań.mam nadzieje ze się uda bo bardzo mi zależy wręcz musze ale tym wam głowy nie będe zawracac. mamy już z mężem synka właśnie skończył rok teraz staramy się o córeczkę. majowa gratulacje nawet bardzo jasna kreska oznacza ciąże u mnie przy pierwszej tak bło test robiłam przed @ i byłą jasna baaaaaaaaaaaardzo kreska a w dzień kiedy @ si nie pojawiła dwie grube krechy.gratulacje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
niekoniecznie jasna kreska oznacza ciaze...ja tak mialam w marcu, nawet mialam dosyc widoczna kreske. Ginekolog powiedziala, ze byc moze jest ciaza. Dala skierowanie na bete - wyszla 4.62. Mialam nadzieje ze za pare dni się dzwignie ale niestety...;( pozniej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
bylo ponizej 1. Poszlam do innego ginekologa, powiedzial ze nic nie ma i hormon LH daje widmo drugiej kreski...;( ale nie jestem do konca przykonana...czulam się jakbym byla w ciazy;( tak sie cieszylam Ale zycze majowej tej ciazy :) chcialam sie tylko swoja historia podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :-)
Ja nie nastawiam się bardzo ale nie ukrywam że mała iskierka się zapaliła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
majowa- miejmy nadzieje ze to będzie To :):) ja ze swoeje strony ci tego życze. :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tutaj taka cisza majowa powtórzyłaś test ??? ciekawa jestem . mi jutro owu wypada więc starania były w przed wczoraj i dzisiaj powtórka........a jak u was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :-)
Hej nie jeszcze nie powtarzalam. Jutro mam mieć @ więc jak się nie pojawi to zrobię w niedziele. Ale czytałam na forum że słaba druga kreską często oznacza fałszywy alarm. Ale szczerze to nie czuje się najlepiej. Boki mnie brzuszek i mam ścisk w żołądku. A do tego te piersi ... nie mogę spać na brzuchu a jak lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Zacznę więc od początku, tak 2 tygodnie temu miałam przez 3 dni lekkie brązowe plamienia, tydzień później tylko jeden dzień. byłam u ginekologa ale zrobił mi tylko cytologie i dał skierowanie na ogólne badania moczu, ob i morfologie. W poniedziałek mam iść odebrać wyniki i iść z powrotem do niego z wynikami. No i teraz w dodatku spóźnia mi się miesiączka którą powinnam dostać 25 maja. A i mam jeszcze kłucie w lewym jajniku. Czy to może oznaczać ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hej dziewczynki. Mam taki problem. Jestem te 6 dni przed miesiaczka i "ciagnie" mnie podbrzusze i jajniki (tak jak niby przed okresem) ale rowniez "rwie" mnie pochwa...:) nie wiem o co chodzi ale to nieprzyjemne i dodatkowo strasznie sie leje ze mnie...dziwne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
majowa trzymam kciuki, u siebie czuje ze raczej nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
Wiesz co z tym podbrzuszem to tak jak u mnie tez mnie boli "jak na @" do tego kłucie jajnika - jedyne co się nie zgadza to pozostałe dwa oznaki. Ale jak wiadomo każda kobieta jest inna i inaczej jej organizm może reagować. Grunt to pozytywne myślenie. Kiedyś ktoś mi powiedział że pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia. W kilku przypadkach mi się sprawdziło. Ja tam wierze że Wszystkie wkrótce zobaczymy II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
tez mam taka nadzieje... ale nie wiem. Juz nie raz mialam rozne objawy i nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) Majowa - wiedziałam że nie wytrzymasz :) Ale super by było.... Tylko tak jak mówiłam - i tak zrobisz drugi test jutro więc.... :) ale trzymam kciuki. Mnie też brzuch pobolewa, albo sobie wmawiam albo bolą mnie nerki - mam coś z nimi problemy. 🌼 Salimali - przykro mi :( ale zostajesz z nami za to :) 🌼 🖐️ taka oto ja ! też tak mniej więcej się starałam. Zobaczymy co z tego wyniknie.... 🌼 Co do gościa wyżej - a właściwie gościówy ;) to dziwne że nie zbadał Cię pod kątem ciąży. No chyba że jakby była to by coś powiedział.... proponuję test. 🌼 Jowita1986 co do przerwy po tabletkach dużo czytałam bo też brałam je przez parę lat i ostatnie badania mówią że nieprawdą jest, że trzeba odczekać. Ja nie wiem, bo ani nie urodziłam ani nie zaszłam w ciążę od razu bo nie chciałam jeszcze wtedy, ale nie wydaje mi się żeby to miało jakiś wpływ na dziecko. Poczytaj może na forach bo wiem, że były mamusie które rodziły zdrowe dzieci 9 m-cy po odstawieniu. Co do tych dwóch pigułek to raczej spytaj lekarza, ale z drugiej strony jest sporo kobiet, które zapomniały o tabletce, zaszły w ciążę i mają zdrowiutkie dzieci więc.... ;) 🌼 majowa ............27..............1cs...................@1.06. fiona_88............25..............1cs................. .@ 05.06. izulinka7............23...............6cs............... . @ 07.06. Giubelli................27..............3cs............. ...@ 11.06. klonmelkowaa....32..............3cs.................@13.0 6. PauliśC..............22..............10cs............... @18.06. taka oto ja............24.............1cs.................@15.06 🌼 coraz więcej nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
Miałaś racje Giubelli powtórzyłam test :) i dziś już gruba druga krecha :))) Cieszę się bardzo :) w poniedziałek dzwonie do lekarza :)) Chciałabym wszystkim od raz oznajmić ale po moich przeżyciach jakoś wole się wstrzymać. Orientujecie się dziewczyny kiedy najlepiej udać się na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa GRATULACJE!!!!! cieszymy się razem z toba mam nadzieje ze zaczęłąś dobrą passe i teraz czas na nas co nam się forum na ciążowe przerodzi. ja dzisiaj mam owulacje pewnie bo u mnie to jak w zegarku no i mam dylemat teraz no bo z moim m w czoraj się kochaliśmy a ja bardzo chce mieć dziewczynke i nie wiem czy dzisiaj poprawić czy lepiej nie bo niby na dziewczynkę to przed owu się działa hmmm sama nie wiem.z drugiej strony muszę się spieszyć bo jestem na wypowiedzeniu umowy o pracę zostały mi dwa miesiące aby zajść...........długa historia nie bede was zanudzać..... fiona mnie też podbrzusze bolało i prawy jajnik przed okresem ale go nie było hehe test przed terminem @zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza, in vitro, co jeszcze? Wiecie w ogóle skąd się biorą dzieci? Bo z waszych wpisów wynika że chyba nie, według was od leków się biorą, lekarz wam zrobi, no i bierzecie się do tego nie od d**y strony :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
gratuluje majowa :) tez bym chciala...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×