Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Linkaaaa
Hej dziewczyny :) Obserwuje Wasze wpisy od pewnego czasu :D też się staram o dziecko,dopiero 3 cykl...niestety mam nieregularny @,więc mniej więcej wiem kiedy może przyjść... :( ostatni miałam 05.05,a teraz przyjdzie pewnie 10.06.jak na razie nie mam żadnych objawów,tylko powiększone i nabrzmiałe piersi i niebieskie widoczne żyłki....za każdym razem kiedy robie test ta małpa później przychodzi,a ja ciagle się łudzę,że to już.... :( :( :( mam nadzieje,że mogę do Was dołączyć :)) Majowa :) gratuluję!!! :D mam nadzieje,że też niedługo zobaczę te dwie kreski i życze tego Wszystkim dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkaaaa
Hej dziewczyny :) Obserwuje Wasze wpisy od pewnego czasu :D też się staram o dziecko,dopiero 3 cykl...niestety mam nieregularny @,więc mniej więcej wiem kiedy może przyjść... :( ostatni miałam 05.05,a teraz przyjdzie pewnie 10.06.jak na razie nie mam żadnych objawów,tylko powiększone i nabrzmiałe piersi i niebieskie widoczne żyłki....za każdym razem kiedy robie test ta małpa później przychodzi,a ja ciagle się łudzę,że to już.... :( :( :( mam nadzieje,że mogę do Was dołączyć :)) Majowa :) gratuluję!!! :D mam nadzieje,że też niedługo zobaczę te dwie kreski i życze tego Wszystkim dziewczyną :) (chyba mój wpis się wcześniej nie dodał :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkaaaa
Hej dziewczyny :) Obserwuje Wasze wpisy od pewnego czasu :D też się staram o dziecko,dopiero 3 cykl...niestety mam nieregularny @,więc mniej więcej wiem kiedy może przyjść... :( ostatni miałam 05.05,a teraz przyjdzie pewnie 10.06.jak na razie nie mam żadnych objawów,tylko powiększone i nabrzmiałe piersi i niebieskie widoczne żyłki....za każdym razem kiedy robie test ta małpa później przychodzi,a ja ciagle się łudzę,że to już.... :( :( :( mam nadzieje,że mogę do Was dołączyć :)) Majowa :) gratuluję!!! :D mam nadzieje,że też niedługo zobaczę te dwie kreski i życze tego Wszystkim dziewczyną :) nie chcą się moje wpisy dodawać :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ja mam niby tydzien do okresu...dzisiaj rano zrobilam test glupia. no i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Majowa- Gratulacje!! Też mam nadzieje ze jak już tobie się udało, to nam też pójdzie z górki :P Ja z moim też już od wczoraj się zaczęliśmy starać:) Właśnie wczoraj zaczęły mi się dni płodne, więc musimy je wykorzystać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
teraz tylko pozostaje optymistyczne myślenie i dbanie o siebie :) Zobaczycie dziewczyny teraz się posypią kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ja zrobiłam pomyłke i @ powinna przyjsc 10.06 przy moich cyklach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) u mnie natłok spraw i obowiązków, gdzieś tam myśl o dziecku się zagubiła, chodź ja już raczej po owulacji, więc teraz tylko czekać;) gratulacje dla przyszłej mamy, oby nie zdarzyło się nic nie spodziewanego;) taka oto ja ".z drugiej strony muszę się spieszyć bo jestem na wypowiedzeniu umowy o pracę zostały mi dwa miesiące aby zajść..........." nie wiem nawet jak do tych słów się odnieść;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka zwolnili mnie dając 3 miesięczne wypowiedzenie które kończy się na początku września. więc jeśli w tym czasie zajde w ciąże to wypowiedzenie stanie się bezskuteczne i będą mi płacić normalnie całą ciąże i macierzyński. nie myśl sobie o mnie źle dzidzie miałam w planach zanim dostałam wypowiedzenie tylko żę chciałam celować tak aby urodziło się maj-czerwiec więc tylko to przyspieszyłam. powiesz może żę świnia ze mnie okropna żę w ten sposób chcę postąpić ale wobec mojej byłej firmy nie mam żadnych skrupułów pracowałam 5 lat stanowisko kierownicze a wiesz czemu mnie zwolnili????z powodu pomówień jedna zastępczyni zgoniła na mnie wine chodziło o nie wystawienie dokumentu na 4,500 zł powiedziała że to moja wina że ja to wysłałam rejonowy nie dociekał jak to było poprostu mnie zwolnił..........teraz czekam na rozprawe złożyłam w sądzie pracy odwołanie ponieważ na monitoingu jest wyraźnie widać kto wysłał palete bez obciążenia ja miałam w tedy wolne. więc nie myśl o mnie źle ja poprostu chce dzidzie teraz gdy zarabiam ponad 2 tysiące bo przy 1300 nie wiem czy bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak, że źle o Tobie myślę, sorry jeżeli uraziłam Cię. Sama idealna nie jestem - nie pracuję na etacie, a sytuacja rodzinno - ekonomiczna nie jest dla mnie czynnikiem decydującym o posiadaniu dziecka, ale kurcze te słowa zabrzmiały dla mnie dziwnie. Wiem z autopsji jak ciężko jest młodym znaleźć dobra pracę, i jak coś takiego słyszę, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hej wszystkim. tak przygladam sie dyskusji wyzej i musze napisac, ze ja tez mialam ciezko w ostatniej pracy. Stosowany byl mobbing. Nie wytrzymałam i zwolniłam się. W tej chwili juz 6 miesiecy jestem bez pracy :( jestem kosmetyczka, dorabiam sobie, ale wiadomo, że to nie kokosy. Ale mimo wszystko chcemy miec dziecko, jakos damy rade :) Ja od wczoraj jestem zmeczona, chce mi się spac. Mam ociezale nogi i bol jajnikow, ktory pojawia sie i znika. Najgorzej jest jak mam wstac, strasznie mnie "ciagnie" podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
zauwazylam tez mleczny sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya28
czesc dziewczyny. nareszcie znalazlam jakies sensowne forum, musze sie komus wygadac a raczej wypisac, bo juz wariuje. staramy sie z mezem o dziecko juz od ponad 5 lat i dalej nic. na poczatku nie spinalismy sie, poprostu przestalismy sie zabezpieczac i wogole nie myslelismy, czy akurat w tym miesiacu sie uda. po pewnym czasie jednak stwierdzilismy, ze czas wziasc sprawy we wlasne rece i zapisalismy sie do ginekologa. mialam troche rozregulowane hormony, ale po 3 miesiacach brania luteiny wszystko bylo ok. u mojego meza tez jest wszystko w porzadku. mieszkam za granica, wiec stwierdzilam, ze zapisze sie tutaj do lekarza, bo nie moglam jezdzic do polski raz w miesiacu a nawet czesciej. skierowali nas do kliniki leczenia bezplodnosci. powiem wam, ze to strasznie dlugo trwa. jestem juz tam od roku. przeszlam roznorakie badania miedzy innymi droznosc jajnikow, 4 miesice bralam clomid ( na zwiekszenie ilosci produkowanych jajeczek ), usg kilka razy w miesiacu i dalej nic. pozostala nam inseminacja i in vitro. nastepna wizyte mam dopiero we wrzesniu a do tego czasu kolejne badania. mam juz dosc, skonczylam 30 lat a moj instynkt maciezynski nie daje mi normalnie zyc. nie radze sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
mya28 mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie żeby się Wam w koncu udalo. Trzeba miec nadzieje do konca. Ja od wczoraj chodze zdenerwowana, ciagle chce mi sie plakac. Pobolewa mnie podbrzusze. Boje się, ze znow bedzie podobnie jak w lutym, że zarodek się nie utrzyma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya28
tylko, ze ja juz nie mam nadziei. ciezko to wytlumaczyc.poprostu czasem mysle, ze wolalabym, zeby mi powiedzieli, ze nie moge miec dzieci. przynajmniej wiedzialabym na czym stoje a tak caly czas zyje w zawieszeniu czekajac na cos, co nie nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya28
bede trzymac kciuki za ciebie, napewno wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
to musi byc bardzo frustrujace..jednak mysle ze jestes pod opieka specjalistow i wiedza co robia a ja mam takie dziwne mysli, ze mi sie nie uda. Ze nie jest dane mi zobaczyc 2 WIDOCZNYCH kresek na tescie. W lutym je widziałam (byly jasne), ale lekarz potem mnie zbadal i zrobil usg stwierdzil ze nic juz nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
najgorsze jest to, że lekarz mi nie powiedzial, że niestety ciaza sie nie utrzymała. Powiedziała mi, że niby testy ciazowe wykrywaja hormon LH i stad 2 kreski!! byłam na becie i musiałam się też załapać jak juz był spadek. Bo było 4.60. Ja sie łudziłam, że urośnie za pare dni;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya28
powiedzieli ci chociaz jaka mogla byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ale przyczyna tego, ze byly te 2 kreski na tescie a ciazy nie bylo czy ze badanie z krwi wyszlo blisko 5, a od 5 jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 987653135
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyszłam na zołze dziewczyny ja chciałam dzidzusia i nie chodzi mi o kase bo malutki i tak był w planie ale przecież trzeba sobie pomóc lepiej dostawać wypłate niż nic w czasie ciąży.....ale pewnie swoje już o mnie myślicie.... owulacje miałam mieć w czoraj kochałam się dzień w cześniej potem nic. zawsze było jak w zegarku ale chyba coś mi się poprzestawiało od w czoraj boli mnie prawy jajnik i podbrzusze. kłuje i ciągnie nie wiem co jest może mi się coś poprzestawiało.......hm nie wiem okres dopiero 15 więc zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
taka oto ja, mam identycznie. Do okresu mam tydzien. Tez kłuje mnie jajnik i ciagnie. Ja nie mysle zle o Tobie. Szczerze, to trzeba umiec sobie radzic, niestety w Polsce jest jak jest. Tez jestem bez pracy i jakbym zaszlao w ciaze to bede na utrzymaniu chlopaka. Ale chcemy tego dziecka bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże bez kitu ale mnie zaczęło boleć masakra leże na łóżku i chyba się już nie ruszę do rana dzisiaj zmiana i śpie od ściany mąż w nocy jak co ma dyżur przy synku bąblowi tylne ząbki wychodzą oj masakra ale jeszcze trochę i będziemy mieć to za sobą bo już 11 mamy :-). nie mogę się doczekać testowania a to jeszcze tyle czasu :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
fajnie wszystkie macie mężów, ja niestety nie mam i raczej miec nie bede. Mnie tez boli i mam zly humor, w ogole w lustrze patrzec na siebie nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mya28
chodzilo mi o to, czy podali ci powod dlaczego zarodek sie nie utrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mogę do Was dołączyć ??? - trudno jest dołaczyć do dziewczyn które już trochę ze sobą piszą... :) :D ;) Staram się 5 cykl,i będę niedługo testowała :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×