Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Dziękuje Angelus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
MaćkowaŻona nie martw się...DAMY RADE!!! DAMY RADE!!! Haha...mezow pod koldre i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jestem i ja, smutna i zla... sama nie wiem co mi jest. Odezwe sie jak przejda mi wszystkie troski bo nie bede wam tu pitolic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona przykro mi:( ale nowy cykl = nowa szansa :):) Goofcia a Ty to chyba już powinnaś siedzieć pod kołdrą z mężem heh do roboty:) paulinka121989 pisz co Ci tam leży po to jest to forum. Byłam dziś z babcia na rutynowych badaniach na onkologii, rety ile chorych ludzi widziałam:( coś okropnego:( tak mi ich żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zlapalam jakas infekcje tam na dole ;/ i dostalam antybiotyk eh oby szybko przeszly dolegliwosci bo mozna zwariowac, jak to lekarz mi dZis powoedzial ze w ciazy to czesto takie rzeczy co troche sie lapie i napewno sie jeszcze cos takiego powtorzy ze to dopiero poczatki, eh oby nie mial racji, tak ze kuruje sie i oby bylo dobrze. Ale jestem wykoncza ledwo na slipia widZe, ale ostro 3'mam ostatkami sil za Was dZiewczynki kciuki;* muah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jestem i ja:) Eweelka - nie martw się, ja też miałam takie bóle, częste i naprawdę dokuczliwe. Bardzo się bałam, ale gin dała mi progesteron dowc*pnie:P podawany i biorę już jakieś 3 tygodnie 2 razy dziennie. Jest ogromna poprawa, bóli już prawie nie odczuwam. Trochę mi ulżyło, ale i tak uspokoję się dopiero jak usłyszę serduszko. Muszę tylko dotrwać do piątku do 18:30... Idę gotować zupkę grzybową i troszkę odpocząć przed korkami. Tymczasem całuję Was mocno i trzymam kciuki za wszystkie staraczki oraz świeże mamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Stymulowana Noooo...juz od wczoraj dzialamy hahahaha :) Dziewuszki moje wszystkie damy rade!!! "W plemnikach sila!" :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, no jestem po wizycie:) Jest ciąża 5 tydzien:) Za wiele jeszcze nie widać ale jest:) No powiedzialam o tym bólach wiec dała mi luteine i nystatyne bo kurka mówi mi ze mam jakąś cyste:( ale sie zmartwiłam kurka:( Mówi ze póki co nie powinna to być groźne dla ciąży byle nie złapać infekcji kurka, martwie się:( Na takie bóle brać jeszcze Nospe, następna wizyta dopiero 2.01.2014 wiec wtedy powinno być juz słychać serduszko:) Może wtedy sie uspokoje. Ale wciąż nie wierze ze sie Nam udało:) Boziu dziękuję Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Eweelka - no widzisz, ja też mam luteinkę:) Będzie dobrze, nie martw się. Angelusdominus - a Ty jak tam z tymi plamieniami?:* Ja już po korkach, zupka zrobiona, zaraz pochłonę kolejną porcyję:P Jeszcze tylko 2 dni do pracy i URLOP!!! Jeju, chyba oszaleję ze szczęścia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal plamię trochę. brzuch boli byle do jutra mam nadzieję że będzie ok. zjadłam nie dawno jogurt i mi nie dobrze. zupka grzybowa mmm bym zjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sluchajcie bo mam mały problem : @ zaczelam 27.11 z mojego kalendarza wynika ze płodne mam od 7.12 jutro niby owulacja a ja mam gesty biały sluz to chyba nie płodne sa co wy na to bo juz zgłupiałam do reszty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy moge robic.test mialam.robione badanie z krwi czy mam jajeczkowanie czy hormony okey wszystko ok lekarka kazala mi zrobic badania 2 grudnia wtedy mialam. Owulacje kiedy moge robic test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Witam gosciu...ja slyszalam ze podobno w 10 dni po owulacji juz widac kreske jak jest sie w ciazy ale to zalezy od gospodarki hormonalnej kazdej kobiety. Cierpliwosci i napewno sie wyjasni. Zycze dwoch kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Eweelka GRATULACJE!! Widzę że koniec roku przynosi nam szczęście, wierze że każdej z was do końca roku się uda!! Więc brać chłopów w obroty kochane!! Wczoraj tak źle się czułam że nie mogłam nawet ręki do góry podnieść, nie miałam na nic siły. Jak tylko pomyślałam o jedzeniu to od razu mnie na wymioty brało, poza tym cały dzień mdłości :( z przymusu zjadłam śniadanie, a potem już nic, tylko wodę mineralną popijałam. Dziś już trochę lepiej, zaznaczając że trochę. A jeszcze sprzątanie przedświąteczne mnie czeka, na szczęście nie dużo, bo staram się trzymać cały czas porządek :) To buziaki dziewczynki i brać się do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelusdominus jestem jestem. Znow po klotni z BF.Teraz akurat o moja diete. Dzisiaj chcialam sobie pojechac do zakopanego, odpoczac itp.Oczywiscie od razu jakies pretensje mial. I szantazyk.Jesli wyjade to zrywa.I jak tu zyc sie pytam......... Chyba powinnam sie cieszyc ze tamte objawy to jednak nie ciaza....... Daj znac angelusdominus co powiedzial lekarz.Ale na pewno wszystko bedzie dobrze ;* Nie martw sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane byłam i lekarz potwierdził ciążę jednak ciąża jest młodsza na usg niż z wyliczeń powinno być bo z @ powinien być 7 tc a na usg jest 5 tc i6 dni nie wiadomo czy później doszło do zapłodnienia czy się ciąża nie rozwija;(;( Czułam zdenerwowanie w głosie lekarza dostałam duphaston na podtrzymanie nakaz lezenia i odpoczywać 23 ide znów zobaczymy boje się ale mówi że jesli to jest tak wczesna ciążą jak pokazuje usg to ma prawo nie widzieć jeszcze zarodka;(;( jak jakieś krwawienia czy cos to do szpitala... ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki smerfetka staram się bo moje nerwy maleństwu nie pomogą ale mam tyle wątpliwości.... a ty nie martw się chlopem powiedz mu albo mi ufasz albo wypad(zrobisz jak uwazasz) ale zaufanie to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka miesiecy bedziesz miec dzidzie to moze wtedy odetchniesz ;P Nie mysl o tym, na pewno wszystko bedzie w porzadku. On mi zawsze mowi ze przeciez ja tez nie pozwolilabym mu na wyjazd.A chyba wedlug niego to powazny argument..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście bardzo poważny argument;):) ach ci faceci;) trzymaj sie smerfetka i nie daj mu sie;* ciekawe gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie dobrze zobaczysz;* trzeba myslec pozytywnie;* robilas bete i po 2 dniach powtarzalas czy wynik podwaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelusdominus beta Ci wykarze przy prawidlowym wzroscie ze wszystko jest ok, dziwne ze lekarz Ci tego nie zlecil, ja bym dla swietego spokoju sama zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaa1111111
Witam! Kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia średnio 3 razy w tygodniu. 2 tygodnie temu zamiast okresu miałam 3 dniowe plamienie koloru ciemnobrązowego. Na co to wskazuje? Myślałam, że to plamienie implantacyjne, ale robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny. Inne moje objawy to brak apetytu, wczoraj była zgaga, podwyższona temp. Mam już kilka dni. Normalnie zawsze miałam 36,2-4 a teraz mam nawet 37,2. Boje się też, że sobie tą ciążę uroiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×