Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witajcie dziewczyny... naprawde pusto tu ostatnio. Angelus nie martw sie wszystko bedzie dobrze sluchaj zalecen lekarza polez odpocznij a zobaczysz ze wszystko sie ulozy wierze w to. Ja jutro na 11 mam wizyte boje sie jak cholera trzymajcie kciuki dziewczyny zeby wszystko u mnie byulo ok mam jakies zle przeczucia niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 hm z tym sluzem to taki gesty i bialy to chyba pozniej sie robi po owulacji no nie wiem.. Martynkaa1111111 100% pewnosci moze ci dac tylko test z krwi eska 22 ja Ci dam złe przeczucia !! będzie wszystko dobrze kochana, nawet nie myśl inaczej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 ja np. mam różne akcje ze śluzem i to takie, że za cholere nie poznałabym czy jest owu, może zrób test:) angelusdominus moja koleżanka przez cała ciążę miała krwawienia i calusieńką musiała przeleżeć;/ ale urodziła zdrowego, ślicznego chłopaka, więc stosuj się do zaleceń lekarza i odpoczywaj:* Bejbe jak się czujesz??? eska 22 ja trzymam bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http ://allegro.pl/test-ciazowy-pozytywny-2-kreski-sama-go-wykonaj-i3775163691.html no tego jeszcze nie widziałam PRZYCZAJCIE DZIEWCZYNKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ogolnie to czuje sie raczej ok, oby infekcja przeszła jak najpredzej i się nie nawracała, tak to jestem dzis troszke juz zmeczona, gdzies mi apetyt dzis dopisuje zjadlam duzo mielonego buraczkow, suróweczki i ziemniaczków mniam i soku duzo pomidorowego <3 i ciagle wcinam mandarynki <3 a jak u Ciebie po staraniach masz pobolewania brzusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej mandarynki mniamm:) brzuch mnie pobolewa, ale nie wiem cz to nie jest jakieś choróbsko, które próbuje się do mnie dobrać, bo oprócz brzucha bolą mnie plecy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana mnie też pobolewał delikatnie brzuszek na dole i w krzyżu mnie pobolewało, coś mi sie wydaje że to chyba nie choróbsko :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi test nawet jakby to za szybko na test mnie zastanawia ten sluz bo chyba nie jest plodny a powinien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
tak sie sklada ze 15mam urodzinki i owu a 24 moj ma urodzinki oby byl piekny prezent....i hope!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Witam kochane:* snilo mi sie ze robilam test ciazowy i wyszly 2 kreseczki. Szkoda ze to tylko sen ale mam nadzieje ze w styczniu zamiast @ bedzie pozytywny test:) jestem teraz tak nakrecona ze innej opcji nie biore pod uwage:) giubelli jeszcze nie wrocila? Stymulowana a moze to choroba 9cio miesieczna?;) tylko uwazaj bo przy takiej brzuch rosnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Chyba bym się posikała ze szczęścia jakby to była ta "9 miesięczna choroba", ale wiecie jak ja mam? Jak zaczynam cykl to jestem szczęśliwa, pełna nadziei, w czasie owulacji jestem pewna, że się udało, a potem im bliżej @ to te wszystkie uczucia ze mnie ulatują bo zajście w ciążę jest dla mnie tak trudne, tak nieosiągalne i tak nieprawdopodobne, że przestaje wierzyć, że to w ogóle może się udać... Dzisiaj piątek 13 uważajcie na życiowe pułapki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, jak sie macie? jak tam bejbe27 samopoczucie? U mnie cały czas pobolewania, czasem dosc mocno ze chodzic nie moge,ale biore nospe i troche jest ulga. Staram sie jednak oszczedzać i duzo nie wysilac, malo co robic, ale kurka przed Świetami tyle rzeczy do zrobienia, porzadki, zakupy, prezenty, nie wiem jak podołam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stymulowana chyba kazda starajaca sie kobitka tak ma. Ja teraz jestem mega pozytywnie nastawiona ze sie uda. Za tydzien zaczynaja mi sie dni plodne..tak mi kalendarzyk podpowiada;) i wierze ze sie uda tym razem ! Wiem...nie powinnam sie nakrecac bo potem moge znow zlapac dola, trudno;) a ten moj sen byl tak piekny, realistyczny no normalnie poczulam sie jakbym juz byla w ciazy;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziewczyny wiecie ja tez meeega sie nastawilam ze musi to byc w tym roku jeszcze i koniec kropka :p trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrr ale jestem zła, ptak nakupkał mi na szybę w aucie i to w takim miejscu, że nie widziałam nic przez boczne lusterko;/ wzięłam paper, płyn do szyb i myłam, nie chciało zejść cholerstwo więc zeskrobałam paznokciem przez 5 warstw ręcznika papierowego i wiecie co??? zeszło, ale porysowałam szybę!! jak w samochodzie mogą być tak delikatne szyby no ;/ wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dziewczyny ogarnol swiateczny szal i nie maja czasu do nas zajrzec :( mi sie dzis koncza plodne ciekawa jestem czy cos zdzialalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Marta 86100 trzymam mocno kciuki :) Stymmyulowana - ja tez tak raz mialam tylko ze na wstecznym lusterku zabrudzilam je plynem do czyszczenia tapicerki i jak wysechl to potem nie chcial zejsc i tez po kuracji paznokciowej mam porysowane...ehhh te lusterka :) Ja jestem w trakcie dni plodnych i dziala hehe ciekawe co zdzialamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co by bylo gdyby w koncu bylo chyba bym zwariowała hahahahahah trzymam kciuki za reszte a ja dam znac jak cos bedzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Angelusdominus - Obecna! :D Choc musze powiedziec ze ostatnio ciezko mi sie wstaje...powieki ciezkie ze hej... Jak tam Dziewuszki czujecie juz magie Swiat czy nie? Ja musze powiedzuec ze od paru lat choc uwielbiam Swieta Bozego Narodzenia to juz mnie tak nie kreca...niewiem moze to przez to ze Swieta sa wszedzie w tv i na miescie praktycznie od listopada... Milego dnia Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski, ja wczoraj bylam u pani gin ale niestety nic nie zrobilysmy zadnych badan bo gin sie pomylila co do okreslenia mi godz i o 11 bylo juz za pozno jade znow w poniedzialek miedzy 7 a 8. A tak sie tresowalam przed ta wizyta ze nie macie pojecia... A jak u Was? Ja wczoraj przy okazji zrobilam troche zakupow swiatecznych ale jeszcze zostalo. Widze ze ciezarowki powoli nas opuszczaja nie pisza prawie wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziewczyny zaskoczyly i nas juz zostawily :/ szkoda ale ye obecne sa i yez damy rade ja mam @ 26 i mam nadzieje ze w koncu nie przyjdzie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goofcia mi też się ciężko wstaje a w dzień nie jest lepiej siedzę siedzę i iuz spie masakra wolę nie siadać ;) bo jak dzieci nie śpią to masakra;);) marta trzymam kciuki żeby nie przyszła i żeby się udało;* eska biedna jeszcze twoje stresy przedłużają;* trzymam kciuki będzie dobrze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem i cały czas o Wa Myśle:) Myśle ze to nasze forum jest magiczne i napewno wszystkim sie uda, zobaczycie:) Miesiac tu posiedzialam, pogderałam na cały swiat i po miesiacu- niespodzianka:) Nie możliwe a jednak:) Sobota to dzien kiedy jednak mase rzeczy do zrobienia, bo porządki,, co cos wypadałoby gotowac a no i jeszcze zakupy świąteczne. Uwielbiam robić prezenty:) Połowe juz mam kupione ale jeszcze nie wszystko:) a Jak u Was? Oczywiscie choinke juz też mam ubraną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 "No tak dziewczyny zaskoczyly i nas juz zostawily :/" hm :] 🌼 Eweelka ja ciągle zmęczona jestem i brak mi sił, najgorzej jest z rana jak muszę wstać bo czuje się po przebudzeniu tak zmeczona że zanim się zwlekę to mija kupe czasu.. Ojej Ty już choineczkę ubrałaś ❤️ ja na razie jestem na etapie porządków, ah jak to dobrze że mój M. mi we wszystkim pomaga, nawet mi śniadanka robi 👄 my jak na razie kupiliśmy prezenty naszym chrześniakom ❤️ skleciłam z trudem kilka zdań czuje się jak na ciągłym haju :D :P heh MOCO PRZYBYWAJ!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) bejbe czy jakies inne objawy? jakis mdlości, cokolwiek>? Bo generalnie ja sie czuje jak gdyby nigdy nic, zero dolegliwosci oprocz tego ze sie rozleniwiłam i mało co chce mi sie robic. Pobolewalo mnie troche ale jakby sie uspokoiło, nie wiem czy to dobrze czy zle.Poza tym czuje sie git majonez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×