Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Hellou kobietki, no to tak, nie wiem gdzie moja glowa, okolo 11 siedzac zupelnie nieprzytomna w pracy stwierdzilam ze ja zgubilam, nadal nie wiem gdzie jest ;) ale to nic tak w niej mialam nasrane ze mala strata... wiec czytam co piszecie i od razu zapominam... Paulinka wiedzialam ze mezulek nie wyjedzie na tak dlugo :) ciesze sie ze zostaje, dzialajcie poki jest w domu :-) ... Niewiedzaca no co za tuman z tego gina u ktorego bylas... szok. Nie stresuj sie, nie bierz do glowy, my i bez usg Ci mowimy ze to ciaza :-) ... Ewelka ja czytam na biezaca to co piszesz wiec pisz nam tu co Ci na sercu lezy o kazdej porze dnia i nocy :) ... Nessaja ja, ja z chodakiem cwicze, nawet mam takie postanowienie noworoczne, tylko jak jakos wychodzi i mi nie wychodzi, chodakowska na treningi domowe sie spoznia... hehe od jutra moze mi sie uda tylek ruszyc****ocwiczyc bo dzis jestem padnieta. Najadlam sie po pracy pierogow jak Paulinka i leze do gory brzuchem :-) ... Giubelli po prosze mame o przepis na kotlety ziemniaczane w sobote i C***odesle :-) ... U mnie samopoczucie w normie, zadnych oznak @. Doslownie zadnych, przedostatnie dwie noce mialam ciezkie jesli o spanie chodzi wiec jestem mega zmeczona, do tego ta pogoda, niskie cisnienie i o 11 normalnie mnie do snu lamalo. Temperatura mierzona pod jezykiem z rana caly czas taka sama 36,34, jajniki przestaly bolec wiec czekam juz z niecierpliwoscia na @ bo mi maz ziolka wypije ;-) ... Marta ja tym testom owu bym nie ufala, u mnie nawet w trakcie @ pozytywne wychodzily, i w 25 dni cyklu robilam i tez pozytywny... wiec tak z przymrozeniem oka do tego podejdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia 88
No u mnie objawy @ jakoś dziwnie przeszły. Poza cyckami, które urosły do niewyobrażalnych rozmiarów! Ale mąż mówi, że zawsze mi tak rosną przed @ wiec się nie nakręcamy za bardzo:-) jutro w ramach odstresowania wyciągam z garażu furę i jadę do miasta na zakupy!!!:-D może wstąpię do apteki po teścik... A może nie:-) a pozostałe panie jak się czują na kilka dni przed @@@@? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Niewiedzaca rety, zmotywowalas mnie, wyjem zaraz wszystkie slodycze i od jutra na serio zaczynam z Ewka treningi!!! W maju mam slub siostry ciotecznej i dobrze byliby zrzucic to i owo :-) moze sie w jaka stara sukienke zmieszcze i nowej nie bede musiala kupowac... noz za oszczednosc i genialny plan... Tylko przypomnij mi jutro ze mam pocwiczyc co?! A moja siostra idzie do slubu w czerwonych butach... widzialyscie kiedys takiego dziwolaga? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa podchodze ;) tak naprawde to z nudow robie a co mi tam :p dzis rano podbrzusze bolalo ale juz cisza jest ... tez czekam na @ bo mi ziola moj wydoji :))) 21 ide do gin na kontrole bo dawno nie bylam ;) Niewiedzaca tobie juz gin nie potrzebny bo my juz dalysmy diagnoze :))) Qka 13 mam ur a moj do szpitala idzie i takie beda do du** ;( Dziewczynki trzymac sie tam i nie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia 88
Czerwone buty są super!!! Zawsze chciałam, ale jakoś nigdy nie kupiłam... Mmmm czerwone szpilki...:-) :-) :-) co do chodakowskiej - kupiłam książkę i ćwiczyłam... Jeden dzień:-P twardziel ze mnie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa wybij jej te czerwone buty :( pecha przynosi czerwien na slubie ... chyba ze to nie pani mloda to co innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta wlasnie to panna mloda bedzie w czerwonych szpilkach, juz je widzialam i na moje "fachowe" oko sa brzydkie :p a pan mlody bedzie mial czerwona muche. Druhny za to maja miec sukienki pod kolor muchy mlodego... wesele na 300 osob... p o r a ż k a, moim skromnym zdaniem bo przepychu nie lubie ( u mnie na slubie bylo 48 osob - sama rodzina) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
jak wy zaczniecie z chodakowska to moze i ja d**e rusze;) bo tez cos mi sie tyje od kad sie zona zostalo;) co do czerwonych szpilek...mialam takowe w dniu slubu;) tylko ze ja cywilny bralam. Szpila 12 cm piekne! I zwichnieta kostka... oj ledwo szlam, kustykalam ciutke ale dalam rade;) hihi oj w tym cyklu to pojade po bandzie, zajezdze mezusi;) hehe teraz u mnie przyplatala sie choroba w domu, rodzice chorzy, tesciowa tez, nawet moja pracownica kicha juz. Pewnie mnie tez dopadnie choc bronie sie rekami i nogami;) kurcze zmotywowalyscie mnie p**dzioszki. Moze juz dzis zaczne jakies sklony zeby zakwasow jutro nie dostac po chodakowskiej;) ale mam swietny humor! Az sie zyc chce!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ha u mnie bylo 16! I moja kochana 'piiiiiiiiii' babka powiedziala ze wiecej ludzi przychodzi na stype!;) dala 200 zl w kopercie po plycie cd! A rente ma prawie 3 tys. Czaicie? To jest kochana babunia! Ach! Ej z tymi czerwonymi szpilkami i pechem to serio? Ups....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa a moze wam sie udalo po ziolkach skoro nie czujesz ze @ idze :p ale bym sie smiala ... czekasz na @ a tu psikus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka ale sie usmialam z tych szpilek i Twojej kostki, wiem ze to nie ladnie ale przekomicznie to zabrzmialo :-) na cywilny jeszcze spoko, mozna zalozyc ale na slub cerkiewny?! No nie wiem, ja tam sie nie znam, ja mialam buty od kolezanki pozyczone, to traf chcial ze taki sam rozmiar nosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta heh raczej nie mozliwe, maz zaczal je pic juz po moich dniach teoretycznie plodnych, ja to je tylko wacham jak maz robi (mam bardzo czuly wech, wystarczy ze maz pudelko z ziolkami otworzy i juz je czuje, wiec sie naniuchalam) ale to raczej tak nie dziala ze wacham i zaciazam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Niewiedzaca zmieniłaś praktycznie wszystko trudno nie schudnąć jedząc tak jak piszesz i ruszając się to nie załoga tylko Ewy ale w większej mierze Twoja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Na cywilny to chcialam isc w jeansach i koszulce ale chyba rodzice by sie mnie wyrzekli. Ale przysiegam ze jesli by nic nie gadali to na bank poszlabym normalnie ubrana;) moj tak samo. Mackowa osz ty!;) ja sama do tej pory sie z tego smieje. A co do koscielnego i stroju. Moja kumpela miala piekna suknie, ale reszta...hm buty blekitne, wlosy ulizane w koku i taka ala woalka na twarzy? Nie wiem jak wam wytlumaczyc to cos na glowie. Wiec sorrry mackowa ale przy tymto te czerwone szpilki umywaja sie;) widze ze coraz wiecej osob bierze cywilny niz koscielny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie bedziemy cieszyly :) mam nandzieje ze dlugo nie bedziemy musialy czekac na tezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Niewiedzaca zmieniłaś praktycznie wszystko trudno nie schudnąć jedząc tak jak piszesz i ruszając się to nie załoga tylko Ewy ale w większej mierze Twoja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Maćkowa - przypomnę Ci jak sama nie zapomnę w tym całym zamieszaniu ;P A ja wam opowiem coś zabawnego . Wróciłam do domu rano od lekarza i opowiedziałam mamie co i jak . Była przy tym moja młodsza siostra 6 lat . No i mama jej mówi - Julia , wiesz co ? Może zostaniesz ciocią a ja babcią .. A ona tak leży sobie jeszcze w piżamce - dała sobie ręke na głwoe i mówi tak - No nie , chyba nie uwierze :D Hahahahaha :) Kochana jest :) Przyszła do mnie jak odpoczywałam , położyła się obok i mówi tak - Ej , ale gdzie Ty masz to dziecko jak nie masz brzucha :P Jej pytania są po prostu rozwalające :) Maćkowa .. A może i Tobie się udało heeeee ? :) Trzymam kciuki , żeby @ nie przyszła , i żebyś nie zmieściła się w starą sukienkę , ale nie z powodu zbędnych kilogramów tylko rosnącej pociechy :P Taka jestem okrutna ! Chyba humor mi się poprawił :) Jak was tak czytam to gęba mi się do monitora śmieje sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiedzaca pisza ze wystepuje zasinienie warg sromowych moze wez tam zetknij z lusterkiem :)) ale mnie dzis wali glupota w lep hahaha ale serio jestem tak Ciekawa ze szok : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka nie pieniadze sie licza a intencje ;p Mi babcia dala obrus :-) No i 1000 zl ;) a dwa miesiace po moim slubie moj brat cioteczny sie zenil i tez to samo dostal... :-) Za to tesciowka nie dala nic, a moi rodzice zaplacili za wesele chociaz sami chcielismy to zrobic :-) My z M nie chcielismy zadnego wesela, slub i do domu ale oczywiscie nasluchalismy sie wtedy odpowiednio od rodzicow i babc wiec na odczepnego zaplanowalismy male co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Niewiedzaca no to masz ucieche z mlodszej siostry;) genialna jest;) moja jest 10 lat mlodsza, tez agentka. Ostatnio siedzi ze mna i mezem i mowi do nas ' no moze byscie ruszyli tylki i zaczeli robic dziecko bo chce ciocia zostac' potem wziela jakiegos miska i udawala ze to nasze dziecko i teksty typu ' o tak ciocia cie przytuli bo matce sie ruszac nie chce' albo kiedys z nia spaceruje i mowi zebym jej obiecala ze jak bede w ciazy to ona ma sie pierwsza dowiedziec. Dzis jej es mnie rozwalil ' klekaj i liz mi stopy bich bo mam 3 z gergy' az oczy na wierzch wywalilam;) czubek z niej a co bedzie pozniej???aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Marta ty psycholu;) ale masz racje! Niewiedzaca zrob fote wardzosek wrzuc na kafe a my zdjagnozujemy hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia 88
Marta, pomysł z lusterkiem:-) :-) :-) hahaha serio można tak coś wylukać? Coś czuję, że dziś wieczorem lusterka pójdą w ruch:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Matko z corka ja na swoim slubie nawet welonu nie mialam, nie zeby cos, nie pasuje do mnie, nie mowiac juz o jakichs woalkach i innych ciatkach przeciwko muchom. Mialam kwiatka wczepionego we wlosy. A sukienke ecru, bo w bialej wygladalam jak kosciotrup, a ze opalam sie na czerwono wiec wygladalabym patriotycznie ;) Niewiedzacahehe takie maluchy potrafia dowalic, wiem po chrzesniaczce mojego M. ale przynajmniej sa pocieszne :) gorzej jak juz podrosna ;) Marta wierze ze pierwszy cykl z ziolkami bedzie naszym ostatnim :-) Paulinka przylacz sie do nas i cwicz z chodakowska, najlepiej od jutra. Tylko szpilek nie zakladaj... hehehehe Sie poplakalam ze smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hahaha a ja przeczytalam o tym lusterku i pomyslalam "przeciez mrozu nie ma to od czego ma zsiniec" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha poplakalam sie ze smiechu :)) A moj sie pyta czy sie dobrze czuje .... tylko ciii bo on nic nie wie... Ale tak pisza to co mozna zerknac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam z kim cwiczyc a samej mi sie nie chce :/ Ale mam pomysl zalozymy wszystkie skypa i bedziemy razem przed monitorem cwiczyly hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe siniejemy... ze smiechu ;) Marta cwicz z nami :) w qpie razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×