Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej ! Jestem Ciocią !!! Mała przyszła na świat tuż przed 24.oo, 3100, 53 cm długości, szwagierka rodziła siłami natury mimo że ma stwardnienie rozsiane, ale w uśpieniu. Znieczulenia mieć nie mogła, ale to harpagan jest więc był to jej trzeci ale chyba najszybszy poród :) dziś jedziemy do niej po południu, odwołuję korki - pieprzę to, no a jeszcze gacie jakie trzeba kupić bo od 3 dni chodzę w tych samych - w żadne inne się nie zmieszczę. A ta szwagierka co urodziła, wyobraźcie sobie że przechodziła całą ciążę w tych samych gaciach co normalnie, zapinała je tuż nad "katarzyną" ;) i wystawał jej tylko bęben. W biodrach nie utyła nic :) Jadę dziś obczaić ten szpital, może jaki doktor się napatoczy to pogadam coś, bo ona jest taką osobą że lgną do niej wszyscy, ma uśmiech od ucha do ucha, więc ludzi wokół niej będzie full :) ostatnio jak rodziła to cała sala kobitek tak się polubiła, że do tej pory utrzymują kontakt :) mało by brakło a imprezę by tam rozkręciła :) cieszę się razem z nią i nawet głupia praca mi humoru dziś nie zepsuje :) 🌼 ej, wiecie że w przepisach jest, że kobieta ciężarna nie może pracować przed kompem więcej niż 4 godz. ? Potem pracodawca ma jej zapewnić inne zajęcie. Prawo prawem - ja tam wolę siedzieć w cieple - choć czasem muszę się przejść na produkcję (niby sprawdzić co nieco, ale śmieję z chłopami równo :P ) także tu fajnie i na zewnątrz też :) 🌼 sylwia13328 - siemanko :) proponuję poczytać wszystko co znajdziesz w necie nt. cyklu i owulacji, bo bez tego ani rusz jeśli chodzi o starania. Czasem jedziemy tu takimi tekstami, że musisz nadążyć :) Dziwne to, że nie wyszło Ci nic na testach, może źle patrzyłaś? Dziś to za późno będzie ale ja bym skoczyła w okresie owulacji do gina czy w ogóle ona występuje. Powiem Ci że 10 lat "uważać" to trochę nie teges ;) bo wielu tak "uważało" i mają piękne i zdrowe dzieci teraz :) byłaś u lekarza ? napisz coś jeszcze o sobie i witaj w naszym gronie ! Eweelka - też już mam dość tego tygodnia.... nie stresuj się pytaniami. Ja zaufanym osobom powiedziałam, że mam problem z torbielą, a resztę zbywałam rzeczami typu praca i inne. Z jedną koleżanką miałam nawet ostrą wymianę zdań,mimo że byłam już w ciąży o czym ona do tej pory nie wie, ale może człowieka wkurzyć taka jedna menda wiecznie dopytująca się nie tylko mnie ale i moich znajomych "czemu I. nie ma dzieci?! przecież już czas" bleeeeeee.... paulinka121989 - ja cielemok też tak sobie dawniej myślałam, ale jak przyszła torbiel to nie ważne co, jak, kiedy i gdzie - byleby było. Widzisz, dopiero zrozumieją te kobitki po fakcie jak to jest starać się i nie móc zajść.... Ala, Maćkowa, Agniesia - siemanko z rana 🖐️ :) UDANEGO DNIA WSZYSTKIM ! p.s. gdzie eska, smerfetka, taka oto ja, jovanka i cała reszta innych ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewirdzaca - bylas na becie ?? Wlasnie gdzie sa nasza kobitki? Opuscily nas czy co :( Kobity wracac*****sac co slychac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem czytam was ale jestem przerazna dzis odebralam wyniki i prawdopodobnie mam teraz toxoplazmoze i sie boje jutro mam wizyte u gina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masakra Angelus :( jak nie teściowa to toksoplazmoza życie utrudnia. Nie martw się, zobczysz co lekarz powie, może każe powtórzyć badanie. Robiłaś przed tą ciążą badania na tosko czy to było pierwsze?? Trzymam kciuki żeby sie okazało że takaś pomyłka i żeby tylko teściowa Ci na głowie została a nie jakieś choróbska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam przed ciążą;( ale wynik wskazuje że zakazenie przechodze teraz masakra;( tesciowa to tam pikus:( zawsze jak ma sie cos stac to sie to stanie u mnie;( ech... niech juz bedzie jutro bo zwariujuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
sylwia13328, witaj! :) Zostań z nami i dziel się przeżyciami. :) . angelus, bądź dobrej myśli. Może zaraziłaś się jeszcze przed ciążą? A to o ile się nie mylę nie jest groźne dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusicku angelus, trzymaj się tam, ale też mi się wydaje że jest to do przeżycia i dla Ciebie i dzidziusia. Jesteśmy z Tobą i informuj nas ! To teraz już wiem po co robi się tą masę badań..... 🌼 śmieszy mnie strasznie co czasem jest wykropkowane tu na forum :) najczęściej jak są obok siebie ci i pa :P wariaty tym kafe zarządzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelus nie denerwuj się nam :) poczekaj spokojnie do jutra i bedziesz wiedziała na czym stoisz. Pewnie tera pomyślisz że dobrze mi mówić, ale naprawde nerwy nic nie dadzą. Ja trzymam za ciebie kciuki kochana!! :* :* sylwia witaj!! 10 lat bez antykoncepcji? U mnie było na początku naszego związku tak na uważnie, jakiś rok nam się udawało, potem ja brałam tabletki a następnie 15 dłuugich cykli starań, Jak się doczytasz na poprzednich stronach. Widzę że wczoraj lekko napięta atmosfera była. Apropo wczoraj na kafe znalazłam temat o szybkim zajściu w ciązę po poronieniu, miałam nawet wam link wysłać, ale taka byłam wkończona że zasypiałam na siedząco :( Mniej więcej było tam napisane że kobiety ok 1-2 m-ce po poronieniu zachodziły w ciąże. Może warto poszukać tego tematu i poczytać jak to było u innych?? dobra, kończe przynudzać i spadam!! buziaki dziwuszki!! I Czekam na dobre wiadomości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
witajcie dziewczyny ;) ja już po wizycie u lekarki,dzisiaj o 16 usg.mam nadzieję że już coś będzie widać ;) jak myślicie zobaczę już jakąś kropeczkę czy coś ? sylwia13328-też jestem wierzącą osobą i powiem Ci,że też modliłam się z paskiem świętego dominika i tymi modlitwami które przysłały mi siositry dominikanki,plus dołączyłam do tego modlitwy do świętego Gerarda,Matki Bożej,koronka. I wierzę całym sercem,że to dzieciątko które noszę pod sercem, zostało wymodlone u Boga ;) Wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Angelus glowa do góry! Trzymam kciukensy i życzę zdrowia i jak najmniej nerów. Będzie dobrze:) A ja kurcze od rana tylko sprawozdania, tabele, rozliczenia, podliczenia i inne takie... padam na twarz! od 10:00 oczy cały czas w monitorze, bo moja kierowniczka oczywiście nagle cofnęła się w rozwoju, i już nie umie się komputerem posługiwać. A ja już nie wiem jak się nazywam, taki mam umysł zamotany:( ach... no cóż. Przynajmniej nie myślę o moim negatywnym wyniku testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Hej dziewczyny . Nie byłam na Becie . Wstałam rano i zobaczyłam na wkładce duużo śluzu z czerwonymi niteczkami , więc jak nic - rozkręca się małpa .. Szczerze mówiąc po tej wczorajszej wizycie tak jakoś odczuwałam jakby jednak miała przyjść @ . W dodatku siedze w pracy :/ Dostałam rano telefon , że muszę być i już.. Jajnik mnie kłuje , brzuch pobolewa .. A piersi to chyba mi urosły od tego całego objadania się . Resztę objawów sama - nieświadomie chyba zaczęłam sobie już wmawiać ... Nie wiem co się ze mną stało .. Może tak właśnie miało być i mamy poczekać z wszystkimn aż ułożymy sobie życie razem , spokojnie .. Więc tak jak mówiłam , nasze starania narazie będą musiały poczekać . Moje cykle najwidoczniej się coś pomieszały. Wyślę M na badania , przy okazji może sama odświeże swoją karte wyników i zobaczymy :) A za Was dziewczynki Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) giubelli haha zabiłaś mnie tą "katarzyną", moja koleżanka dla odmiany nazywa ją "krtystyna" :) MaćkowaŻona moje trojaczki sama kurde nie wiem, dostałam zastrzyk na pękanie i powinno to się dziać teraz, a nic nie czuje, nic nie boli :/ a znowu wcześniej jak bolało i myślałam, że pękają zgodnie z natura czyli same to po prostu rosły.;/ angelusdominus ostatnio pytałam mojego doktorka o toksoplazmoze ponieważ mam kota, ale powiedział, że w zachodzeniu w ciążę to nie przeszkadza, ale w ciąży już trzeba się na to badać, ale jakie mogą być skutki to nie wiem, trzymam kciuki żebyś szybko wyzdrowiała:) sylwia13328 witaj i zaciążaj raz dwa:) byłam dziś u koleżanki, której synuś właśnie skończył roczek, ale rozrabiaka z niego, wszytsko zrzuca, wszędzie wchodzi ale jest słodki i kochany,a lekarze mówili jej, że nie będzie miała dzieci.....pół roku starań i bach.....cuda się zdarzają......ohhhh takie cudu nam wszytskim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisc
oj tak kochane, zdarzają się, zdarzają :) Co prawda nie miałam stwierdzonych u lekarza problemów z płodnością, ale co było nie tak skoro tak długo nic. Można powiedzieć że jestem żywym przykładem :P Pytanko do ciężarówek: jestem teraz w 10 tyg, jem często w mniejszych ilościach a tak coraz bardziej czuje się jak słoń :( jak już wieczorem położę się to tak mnie kręgosłup boli, chociaż w ciągu dnia za bardzo się nie męczę, nie dźwigam nic itp. też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce juz do domciu:/ A na dodatek moja szefcia zadzwonila ze nie przyjdzie bo ja raczka boli i siedze tu sama jak idiot** Pracy nie ma zbyt duzo bo kobitki wlosy porobily przed swietami i sylwkiem i teraz cisza jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba znajdę sobie jakąś pracę bo siedzenie w domu jest do bani;/ wczoraj miałam taki dobry humor, słońce świeciło, a dziś cały dzień leje no i jaja nie pękają.....chyba się prześpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja zaraz idę do gina ciekawe co mi powie.... Oj ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Szok ! Rano była krew a teraz czysto ? Jak to możliwe ? Od rana nic .. Sam śluz :/ Biały mleczny i jest go sporo . Jutro do prywatnego gina nie ma innej opcji koniec z główkowaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
U mnie laboratoria są otwarte od 7.30 do 14.30 . Kończąc pracę o 15 ciężko zdąrzyć i mając na 7 ...Nie moge brać tyle wolnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIewiedzaca napewno nie wszystkie sa otwarte tak samo. Znajdz jakies czynne dłuzej, moze przy szpitalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Niewiedząca może Ci się owulacja przesunęła?! Idź idź jutro do tego lekarza, bedziesz wiedziała na czym stoisz. A te nitki krwi w śluzie to mi bardziej pasują do owulacji :) ... Stymulowana no niestety w ostatnim czasie humor właśnie od słonca zależy. A że jest go mało to i ludzie przybycie są. Ale to nic, już bliżej do wiosny niż dalej ;) a co do pracy to pewnie że szukaj. Nawet jeśli nie musisz bo jesteś finansowo ustawiona, zrób to dla samej siebie, będziesz miała zajęcie, nie będziesz myślała tylko o pęcherzykach, jajeczkach i dzieciach :) A co do pęcherzyków to mam nadzieje że pękną i nic o tym nie będziesz wiedziała, zrobią Ci suprajs poprostu :) ... Agniesia Ty szalona jesteś ;P zreszta tak samo jak i ja hehehe po namowie męża też test robiłam i nie trudno się domyślić co wyszło ;) masz jakies objawy @ już? Bo u mnie dalej nic :) to będzie pewnie taki cicho ciemny okres ;) ... Laseczki ja paska św. Dominika nie mam ale modlę się do niego co wieczór :) mam nadzieje że wiara i modlitwa zdziałają cuda :) ... Alaaa jak po wizycie? Co lekarz powiedział? :) Pęcherzyki są? Jest już jakiś dominujący? :) ... Gosiaochnio a u Ciebie jak po wizycie? Widac już maleństwo? Słyszałaś serduszko? .. Nessaja, Jovanka gdzie Wy? :) Majowa nie rodzisz jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Noi byłam i Pani powiedziała że możemy iść do kliniki niepłodności ale według niej to trochę wczesnie... Żeby jeszcze dać sobie szansę ze w ogóle szansa na poczecie w każdym cyklu to 15-20% nie zdawałam sobie sprawy ze tak mało... O i o tyle się dowiedzialam. A ty niewiedzaca cierpliwa jesteś szok już bym dawno bete zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa są pecherzyki jeden dość duży reszta trochę mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa a zbadała Cie chociaż czy tylko miło spędziłyście czas na pogawędce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Zbadała Zbadała i cytologie i piersi i usg. I pogswedka za jedyne 130 ale pani doktor jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
130 zł? Jakby to mój mąż powiedział "tylko?!" ;P Ceni sie ;) A coś wiecej o pęcherzyku powiedziała? Jest odpowiedniej wielkości w stosunku do dnia cyklu w którym teraz jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×