Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaaa
Hahhaahah dziewczyny turlam się ze śmiechu :D Widzę , że dzis jakoś nam humorki dopisują :) Może pogoda ? Z tym lusterkiem to padłam :D I z tekstem liż mi stopy bicz :D Oraz z tym , żeby nie zakładać szpilek do ćwiczeń z Ewcią :D Wesoło mamy przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Na yt sa filmiki. Yy widzialam tez rozne cwiczenia na redtube;) haha ide od was bo zglupieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ja tam przy Was rozumu nabieram ;) Dobra dziewczyny ide sobie bo ze smiechu okres mi sie zacznie wczesniej i cwiczyc jutro nie bede dala rady z powodu zakwasow na brzuchu ;p Spokojnej nocki Wam zycze i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ja tez ide w kime bo z synkiem rano do ortodonty jade na odciski :) kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Dzień dobry:-) mam dziś wolne:-) :-) :-) :-) idę się ogarnąć i lecą na zakupy. Niewiedzącaaa czekam nadal niecierpliwie na info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) co do ślubu to ja mialam fioletowe buty, mama kolezanki powiedziala ze co to ma byc ze to ślub a nie impreza ble ble w ogole duzo osob tak mowilo ale mi sie podobalo i mojemu D i mojej mamie i tesciowej tez:) wesele mielismy na 70 osob, chociaz ciezko nam bylo dojsc do porozumienia bo ja nie chcialam wesela wcale (marzyl mi sie wyjazd w podroz poslubna odrazu po wyjsciu w kosciola) a moj D chcial 2 dniowe wesele, wyszlo na to ze bylo jednodniowe a w podroz w sumie nie pojechaliśmy nigdy, co prawda byly potem wakacje ale to juz nie bylo tom samo, co zrobic. Bylam wczoraj u doktorka i ku mojemu i jego zdziwieniu wyhodowalam 3 jaja calkiem spore:) dostalam zastrzyk i od wczoraj dzialamy ha trzymajcie kciuki ;) Lece do biedronki po buraki bo mam smaka na barszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja właśnie wróciłam z biedry :P Widzę że wesoło wczoraj było, kiedy ja sobie smacznie spałam :) Ale z was dziewczyny wariatki :) Ale miło z rana poczytać takie głupotki, od razu humorek się poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zaczął się temat ślubów. Ja co prawda nie mam jeszcze ślubu, ale planuje ślub konkordatowy. Teraz bardzo dużo osób decyduje się na sam cywilny, wiele moich znajomych ma właśnie sam cywilny, nie widzę w tym nic złego, nawet popieram, patrząc na to co teraz dzieje się w kościołach. Jednak ja zdecydowałam się na całość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
również staram się o dziecko . mam do Was pytanie i bardzo proszę o odpowiedz;) nie wiem czy we właściwym miejscu je zadaję ale nie krzyczcie na mnie bo pierwszy raz tu jestem ;) otóż obecnie jestem w 22 dc.ostatnią miesiączkę miałam 18 grudnia i była trochę skąpa bez skrzepów itp, nie bolał mnie brzuch.od kilku cykli chodzę na monitoring,i w 12 dc cyklu Pani Doktor powiedziała że narazie nie ma dominujacego pęcherzyka,w prawym ok 9,9 mm,a w lewym jajniku ok 12 mm (dodam że cykle mam 26-28 dniowe), kazała mi się zgłosić w 16 dc,okazało się że żadnen pęcherzyk ani drgnął.w dodatku w 11 dc cyklu robiłam test,nie wiem co mnie podkusiło,wyszła taka bardzo blada 2 kreska,ale uznałam,że skoro jest blada to pewnie nie jestem w ciąży.Gdy w 16 dc cyklu nie było wzrostu pęcherzyka a dokuczały mi piersi postanowiłam w 17 dc dla świętego spokoju zrobić bete,wynik 26,65 mlU/ml. Napisałam do swojej Pani doktor czy to ciąża,a ona stwierdziła że to za mały poziom i kazała powtórzyć.Powtórzyłam w 21 dc po 4 dniach i wynik ponad 1300 mlU/ml. więc czy to oznacza że jestem w ciąży? i czy wszystko ok że ona tak szybko przyrasta?jutro mam wizyte u lekarza ale martwię się. proszę powiedzcie mi co o tym myslicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niewiedzaca, nie wiem czemu nie zrobisz beta hcg, no ale to Twoj wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaochnio, Twoj wynik jak najbardziej wskazuje na ciaze i beta hcg we wczesnej ciazy bardzo szybko przyrasta wiec GRATULACJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wynik 460 pare dni po spodziewanej miesiaczce, a po 2 dniach juz 14 tys:) teraz jestem w 31 tygodniu ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaochnio - myślę że to ciąża na bank :) gratuluję :) ale wszystko się dowiesz u lekarza. 🌼 czytałam Was do poduchy wczoraj i też się uśmiałam zwłaszcza z redtuba :) świrki :) 🌼 jeśli chodzi o śluby to jak byłam w Stanach na takim programie Camp America, coś w stylu Work and Travel to w miejscu gdzie pracowałam był ślub i kobitka miała takie słodziachne cytrynkowe buty :) u nas jeszcze nie było to popularne ale spodobało mi się baaaardzo :) co do naszego ślubu było baaaardzo dużo znajomych, zabawa do białego rana, ludzi dużo bo i moja rodzina duża i mojego M. tym bardziej, a że ludzie fajni to sama przyjemność spędzić z nimi ten jeden nasz dzień :) oprócz tego wymyśliłam śmieszne wierszyki z życia naszych rodziców, historię naszej miłości w powiązaniu ze znanymi fragmentami piosenek i chyba naprawdę ludzie się wybawili. Ahhhh.... kiedy to zleciało.... p.s. u Was też słońce za oknem ? koniec świata z tą pogodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
dzięki dziewczyny za odzew :) wczoraj się trochę naczytałam że zbyt szybki przyrost to może być jakiś zaśniad czy coś .ale jestem dobrej myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli jestem obrazona bo ostatnio pytalam w ktorym jestes tygodniu, ale mi nie odpowiedzialas...:( dopiero po paru dniach sama od siebie napisalas ze w 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka kochana czujemy podobnie, dobija mnie te czekanie i ze wszyscy wokol sie ciesza. Mam wrazenie jakby bylo ze mna cos nie tak, bo nie potrafilam ochronic mojego dziecka, jakbym nie byla pelnowartosciowa kobieta bo czegos mi brakuje. Nie wiem jak to opisac ale czasem mam takie mysli. I tez tak jak Ty najlepiej czuje sie tutaj z Wami :* bejbe ja metaliczny posmak tez mialam jak sie glodna robilam i najczesciej jak sie obudzlam zaraz, nie ma rady, musisz wiecej jesc :P no wlasnie smerfetka odezwij sie, wiemy ze tu jestes :P a co do szpilek, niby fajnie ale ja bym stawiala na tradycje i na bialo, za to moej biale byly i dziadostwo mi z nogi wyskakiwalo, nie wiem czemu bo wczesniej bylo ok, czulam sie jak w klapkach az na sesji wkoncu sie wkurzylam i kolezanka wziela tasme klejaca i przykleila mi te buty do nogi :D i wtedy bylo mi wygodnie do konca wesela, nawet ich nie czulam :P dlatego jak buty do slubu - najlepiej z zapieciem na kostke ;) a u mnie bylo 29 osob z nami i nie zaluje bo te pieniadze co by poszly na wesele to mamy teraz swoje mieszkanko :) Paulinka masz swietna ta siostre :D Marta na you tube wal i szukaj ja tak robilam :D i przylaczam sie do listy! cwicze z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
dziewczynki jeszcze takie małe pytanko mam ;) jak myślicie czy to jest ciąża z tego cyklu,czy z poprzedniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole, snilo mi sie dzis ze znowu poronilam.. trojaczki, i ze bylam na cmentarzu.. a no i usmialam sie meeega jak czytalam wasze wczorajsze wypociny, haha liz mi stopy bicz hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
jeszcze tylko jedno pytanie dziewczyny :) myślicie że to ciąża z tego cyklu czy z poprzedniego ?;) i będziecie miały cos przeciwko jak z wami tu zostanę ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoastan :) zawsze fajniej jak nas tu wiecej : p. Reszta dziewczyn sie chyba ze mna zgidzi ... u mnie dzis leje i jakos humoru tez brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja buty przyklejone taśmą haha masz mistrza:):) mnie na weselu jak zaczęły boleć stopy to przebrałam te fioletowe szpilki na uwaga uwaga czarne! myślałam sobie a nikt nie zauważy, po chwili była jakaś zabawa, w której musiałam podnieść suknie do kolan hahaaaa ale wszyscy mieli miny :p witam gosiaochnio zostań z nami:):) niewidzacaaaa jak tam???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Uśmiałam się do rozpuku z tych Waszych postów! :D :D :D . gosiaochnio, zostań. W kupie raźniej. ;) A co do Twojego pytania, to myślę, że żadna z nas Ci tu prawdy nie powie. Zrobisz USG to będziesz miała odpowiedź. . Ja wesele miałam na ok. 100 osób. Niby dużo, ale zapraszaliśmy bliską rodzinę. I ja i mój mąż mamy dużo rodzeństwa ciotecznego, większość z nich ma już dzieci i tak nam się nazbierało. Było cudownie i z chęcią przeżyłabym ten dzień jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼gosiaochnio wydaje mi się że Twój wynik bety jest jak najbardziej prawidłowy gratuluję ciąży, wszystko się okaże na usg który tydzień ciąży i będziesz wiedziała w którym cyklu to się zadziało :) 🌼 nesseja no nieee :D buty taśmą przyklejone :D hihi tego jeszcze nie słyszałam :D ahaha :) ja jak mi zabrali buciki do oczepin? to sie tak nazywalo:P nie pamiętam tych wszystkich nazw obrzędów ahah:P to miałam japonki żeby boso nie śmigać :Dheh u nas wesele bylo na ok 90 osob 2 dniowe, 2 dzien wspominam bardzo meczacy:P teraz chyba bym sie na 1 dniowe zdecydowala, 2 dni po wylecielismy do Bułgarii grzac d**y na piasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona Agniesia 88 co tam jakies objawy podejrzane? :* ;-) piątek już blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana !! 3 dorodne jajeczka! jacie trojaczkiiii będą ;-) 3mam kciukęsy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×