Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Nessaja, propozycja nadal aktualna, ale mam nadzieje że humor Ci sie polepszy do tego stopnia że nie będziesz musiała z niej korzystać :) ... Alaaa do lekarza przeważnie zalecają udać sie po roku bezowocnych starań. Mi moja ginelkolożka od razu powiedziała że lepiej udac się do endokrynologa i on zleci badania konkretne i szczegółowe. Póki co se to darowałam i planuje pić ziółka :) ... Marta ja czekam na tą @ jak nigdy, głupia jakaś, powinnam chyba mieć nadzieje że się jednak nie zacznie?! ;) ale jak popatrzę na męża żłopiącego ziółka to i mi się chce :) ... Niewiedzącaaaa, rety za każdym razem jak pisze Twój nick to pierwsza wersja jest "NIEWIDZĄCA" za co Cie z góry najmocniej przepraszam, później się oczywiście poprawiam, nie wiem dlaczego to tak, sama już chyba nie dowidzę ;) a poza tym, wybacz szczerość ale ja myślę że Ty w ciąży jesteś :) trzymam za to mocno kciuki, żebyś była tą, od której w tym roku i miesiącu posypią się dobre wieści o nowych ciężarówkach :) ... No bo kurde dziewczyny coś my sie obijamy... czwarty dzień miesiąca i żadna się dwoma kreseczkami nie chwali?! ;) ... Paulinka... żeby nie pojechał, żeby nie pojechał, żeby nie pojechał, żebyś zaszła w ciąże, żeby nie pojechał... Tak se powtarzałam jak przeczytałam info o ewentualnym wyjeździe Twojego męża :) ... Stymulowana ja się dołączam do Bejbe i trzymam z Nią kciuki za Twoje jajeczka, żeby Ci jak balony na odpuście urosły i pękły należycie :) ... Eweelka a kto bardziej bał się tej wizyty u dentysty, Ty czy córeczka? ;) Wiesz jak macie stomatologa z podejściem do dzieci i gabinetem przystosowanym dla maluchów to żadna dziura nie straszna :) a co do @ to ja za palcach dni licze, ten cykl uznałam z góry za stracony, lekarka mnie zdołowała tym że pęcherzyk za mały, że cykl może być owulacyjny więc se darowałam. Zamówiłam ziółka i czekam na @. Ale jakieś cuda wianki mi wychodzą. Boli mnie lewy jajnik od wczoraj, zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny, dzisiaj już raczej negatywny. 25 dzień cyklu, teoretycznie piersi mnie powinny zacząć boleć a tu nic... No chińszczyzna jakaś ;) ... Fiona to Ty przed świętami kolejki w sklapach mogłaś taranować ;) myśle dogadałabyś się z moim mężem na temat czołgów hehe ;) ... Giubelli o masakra, a pomyśl że to dopiero początek ciąży. Ja mam nadzieje że Twój mąż w końcu zrozumie że nie objadasz się chemią specjalnie aby dzieciątko truć tylko masz takie chwilowe zachciewajki... Mnie dziś na słodkości naszło, wysłałam męża na zakupy i poprosiłam o cukierki. Jęczał że nie kupi bo sie odchudzamy i takie tam. Wrócił z torbą minimarsów. I wyobraź sobie że zeżarł już prawie wszystkie... ehhh faceci :) ... A tak wogóle to witam Was wszystkie i dziękuje za miłe słowa na mój temat. Aż się zarumieniłam :) Cały dzień Was czytam ale nie bardzo miałam jak odpisać. Tablet mi się rozładował, pisząc z telefonu robie dużo błędów, a kompa nie chciało mi się włączać bo mąż po pracy długo spał. Później obiad, pranie i no tak się zeszło :) Mam nadzieje że Wam wieczór mija miło, ciepło i bez mdłości. Smeeerfeeetka!! Jesteś? Czytasz? Odezwij się!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja z moim jestem już 11lat minie 26kwietnia akurat będziemy wtedy na weselu przyjaciela... :-) fajnie by było jakby się udało mieć wreszcie dzidziusia kurcze moja mama 4 dzieci żadnych problemów z zachodzeniem w ciaze.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Do endo chodzę regularnie hormony w normie tylko jakieś guzki na tarczycy no nic zobaczymy co powie mi Mackowa dzięki ty to zawsze odpowiesz :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz bym tak chciała zacząć ponownie starania....ehhh to czekanie mnie zabije chyba:( 2 miechy rany ile to czasy:(buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa, moja mama tez 4 dzieci, w tym między mną i młodzym bratem jest 9 lat różnicy, taki "mały" wypadek przy pracy chyba ;) ro po ślubie pierwsze dziecko a u mnie w lipcu miną dwa lata i nadal nic :/ ale zobaczysz, uda się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
MackowaZono - Ty potrafisz obudzic w czlowieku pozytywna energie jednym zdaniem :) Obys miala racje :) Czuje caly czas prawie jakby rozciaganie macicy i co jakis czas lekkie uklucie jajnika .. Daj Bozee !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Musi się udać między mną a starszymi jest co 3 lata między mną a najmlodsza 7ups też taka wpadeczka ale dobrze ze mama ma teraz chociaż towarzystwo :-) a nam się wreszcie musi udać mam nadzieje ze w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laseczki spróbuje na raty wkleić naszą tabelkę, najpierw jadą ciężarówki ;) Majowa 27 1 cs :) Fiona 25 3 cs :) RozusPL 21 4 cs :) Taka oto ja 24 2 cs :) Giubelli 27 9cs 1dz :) PauliśC 22 15cs 1 dz :) motynka 24 2cs :) ŻoneczkaKrk 25 3 cs :) JovankaJo 29 3cs 1 dz :) bejbe27 27 18cs :) Angelusdominus 23 3cs 4dz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laseczki trzeba być dobrej myśli ;) Alaaa widzisz, cały rok na staranie mamy ;) ma szczęście 2014 dopiero się zaczął ;) Niewiedzącaaa oo to szykuje się jak nic macica na małego lokatora :) 3mam mozno za to kciuki :) Wiecie co dziewczyny? to chyba te .......... z tabelki tak nam spamują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Spróbujmy wersji z gwiazdkami ;) Majowa 27 1 cs usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i kurcze nie wiem o co kaman, pierwsza część poszła sprawnie, tylko dla Majowej gwiazdek nie dorysowałam, przepraszam, a drugą część tabelki juz jako spam uznaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dobra, próbuje na raty, zobaczymy w którym momencie zacznie spamować. eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 8cs ****** 1dz ********* @27.12. MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 27 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @27.12 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 6cs ****** 1 dz ****** @30.11 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 6cs ****** 1 dz ****** @30.11 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 8cs ****** 1dz ********* @27.12. MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 27 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @27.12 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczyny, ale numer, myślałam, dumałam, po kolei każdy nick z tabelki usuwałam i wyszło na to że nick Smerfetki nam niby spamował :/ nie wiem dlaczego i po co. Bez Smerfetki tabelka się wkleiła bez problemu :| Smerfecia ja Cie przepraszam że usunęłam, zaraz jakoś dopiszemy tylko odezwij się, powiedz czy bedziesz tu jeszcze z nami?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Mackowa - tez mam takie wrazenie jakby sie cos tam gniezdzilo.. To nie sa jakby skurcze tylko uczucie takiego przyjemnego ciepla :) I jakby cos mowilo - Halo , ja rosne i bede dawac Ci w kosc , wiec przygotuj sie na to ze Twoj organizm potrzebuje zgromadzic energie , wiec CEL LODOWKA. Jem jak szalona - potrafie byc w kuchni co 20 minut i tak od kilku dni.. Nawet mam smak na ryby , ktorych nie robilam sobie wczesniej :) Jestem dobrej mysli dzieki Wam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa wariatko!:* aj low ju normalnie;* optymistko ty nasza:* caly dzien kminie i rozmyslam i mam nadzieje ze nie skusi sie na ten wyjazd, zagrozilam mu ze jesli pojedzie to z pozwem rozwodowym go przywitam po tych trzech miesiacach;) oby to zadzialalo. Tylko kasa kusi, a przeciez pieniadze to nie wszystko.... wrrr oby moja @ szybko nadeszlabo ten tydzien to bylam tak cholernie zla ze masakra, do tego wyrabalam sie na schodach,noge potluklam. Ech no chyba zle fatum wrocilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka rety uwazaj na siebie i swoje nogi, no chyba ze to obijanie sie to sposob na zatrzymanie meza w domu, bolesme troche wiec zostan przy pozwie rozwodowym ;) Alez mialam masakryczna noc, zasnac nie dalam rady, przewracalam cala noc z boku na boku, jajniki oba mnie bolaly, do tego glowa. Maz tez turlal sie w ta i z powrotem. Zasnelam dopiero o 5 jak wstawac do pracy musialam :( Siedze teraz w robocie, glowa mi peka jajniki bez zmian, nadal dokuczaja. Za oknem leje, nic sie nie chce a jeszcze 8 godzin do konca :/ A jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane mackoważona ja czuje sie dziś strasznie i nie wiem co mi jest czuje mocny ucisk w klatce promieniujacy do plecow i problemy z oddychaniem boli tak że ledwo siedzę M w pracy masakra a jk wy? mackoważona ty biedna my tez cała noc nie spalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Ja tez nie moglam spac o 23 robilam sobie jeszcze jedzenie tak mnie ssie w zoladku na wieczor , ze lodowka opustoszala :) Dzis czas na relax , idziemy na jakis dobry obiad i popoludniu siedzimy jako nianki :) Wezmiemy dzieciaki na jakis spacer :) Samopoczucie w miare , ale jak mylam zeby to znowu mnie szarpnelo.. chyba zrezygnuje z mietowej pasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zupelnie odwrotnie. O godz. 22 jestem już tak śpiąca, że oczy mi się same zamykają. I tak od tygodnia nic tylko spac spac i spać i nie jest to objaw ciąży. Chyba ta pogoda tak mnie męczy no bo co innego:/ jest zdecydowanie za cieplo! Przyroda wariuje i ja tez razem z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
W tej przyrodzie to juz jest tak namieszane ze zastanawiam sie jak to bedzie za kilka lat.. Lato bedzie w miesiacach zimowych , a snieg spadnke w czerwcu i bedzie -30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A widzialyscie co sie w stanach dzieje? Mroz - 30 i sniezyce. Nie wiem czy im wspolczuc czy zazdroscic ;) jakby u nas tak nasypalo to mialabym troche wolnego bo na bank by mnie nie odsniezyli za szybko i do pracy bym nie dojechala ;) ale bym se wtedy pospala ;P Stymulowana zazdroszcze Ci, tez bym chciala pasc o 22 :) Niewiedzaca no.. to kolejny objaw ciazy skoro rwie Cie po pascie mietowej :) Angelus o kurcze Ty do lekarza moze sie zglos? Wiesz nie jestes teraz sama wiec musisz dbac o siebie teraz szczegolnie i nie ignorowac roznych dziwnych dolegliwosci. Niepokojace jest to co piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Pogoda rowna slowu - Maaasaaaakraaaa ! Jesli sprawdza sie Twoje przypuszczenia to bede Cie wielbic Mackowa jeszcze bardziej :) Trzymajcie sie tam dziewczynki cieplo ja uciekam na randke ze swoim i pozniej z Malymi - trzeba im znalesc madre zabawy i gry , zeby sie dzieciaczki nie nudzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzaca ja tez czulam rozciaganie ciagle i jak sie pozniej okazalo byly dwie kreseczki :) Mackowa ja tez w lipcu bede 2 lata po slubie, dokladnie 19 :) moze bedzie razem rocznice obchodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj humor dzis sie skrapla znowu... ja juz nie wiem, raz jest ok a za chwile czuje sie beznadziejna, nijaka i chce mi sie plakac :( smutno mi.. i znowu snilo mi sie cos z dziecinka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja to ja swietuje dwa dni po Tobie :) 21 lipca bralismy slub :) co do Twojego zlego samopoczucia to mysle ze duzo tez pogoda robi, dobijajaca jest, u mnie pochmurno, mglisto i pada, na nic nie mam ochoty i gdyby nie fakt ze w pracy musze siedziec pewnie spedzilabym caly dzien w lozku. Poza tym nie dziwie sie ze jest Ci smutno, stracilas czastke siebie. No i to oznaka ze pamietasz o swoim Aniolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa Ty powinnas zostac obdarowana jakims orderem za wsparcie i dobre slowo :* mam nadzieje ze na ta rocznice bedziemy juz obie (i nie tylko my) w ciazy :) co do humoru to masz racje, gdyby slonce swiecilo byloby mi latwiej o tym nie myslec, jest tak ponuro i nudno ze siedze i mysle.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 6cs ****** 1 dz ****** @30.11 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 8cs ****** 1dz ********* @27.12. MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 27 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @27.12 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×