Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Dzien dobry!!!;) u mnie apŁokalipsa! @ przylazla. Szkoda ze dzis bo teraz owulka wypadnie mi prawdopodobnie w srode wiec znow miesiac bedzie z minimalnymi szansami na zapylonko bo moj jest tylko w weekendy. No bryndza. U mnie slonko prazy za oknem, wlasnie sie opalam;) niewiedzaca!!! Gdzie jestes? A pisz zesz bom cholernie ciekawa;) ! Gosia ja juz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie grzanie dupki- tego mi po weselu brakowało;/ wróciłam z biedry, pogoda jest cudowna:) wiosnaaaaa:) aż żyć się chce:) będę robić barszcz i leczo taki mix:) aaa i kupiłam sobie tulipany:) i teraz po mojej lewej stoi choinka a po prawej tulipany i otwarty balkon :D ahhhh zaczęłam już planować wakacje:) postanowiłam nie czekać na ciążę :) (może akurat zajdę gdzieś pod palmami ;p), jeszcze we wrześniu planowaliśmy sylwestra gdzieś w ciepłych krajach ale nie bo jak będę w ciąży to nie polecimy, zaliczka przepadnie ble ble ble i tak w ciąży nie byłam i spędziliśmy tydzień w górach praktycznie bez śniegu;/ dlatego nie ma co...:) jak będzie to będzie, a jak nie to dupka na słońce je je jeeeeeee:) ale mam dobry humorrrrr ❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Też byłam w biedronce:-) :-) bo uwaga! Mój mąż postanowił dziś zaprosić moich rodziców i zaserwować im TOSTY :-) :-) :-) :-) musiałam ratować sytuację i kupić coś lepszego. Także dziś tortille misz masz czyli wszystkim co mamy w lodówce zawinięte w placek:-D co do objawów to przestałam wymyślać i wszystko przeszło. Także czuję się tak OK. Co jest dziwne, bo normalnie dwa dni przed@ powinnam umierać na skręt jajników:-P no ale test kupiłam. Był tylko jeden rodzaj, jednej firmy... Ale mam i w razie gdyby... To SE zrobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
No i cóż moje panie ... Gin zrobił USG , ale powiedział , że nic nie widać ... Dał luteine i kazał przyjść za 10 dni gdyby @ znowu nie przyszła .. Usiedliśmy dziś z M . na spokojnie po wizycie stąd też piszę dopiero teraz i stwierdziliśmy , że narazie damy sobie spokój .. Zamieszkamy razem , ureguluje sobie cykle tabletkami , w tym czasie on zrobi badania na płodność itp .. Dopiero wtedy zaczniemy starania od nowa .. Pierwszy raz widziałam tak ogromny zawód w jego oczach .. Ale wiecie co napisał w kartotece gin z wczorajszej rannej wizyty ? ,, Obserwacja wczesnej ciąży " .. No i kurka wodna co ja mam myśleć ? ;( Jestem załamana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
niewiedzaca, przykro mi. Ale może to jeszcze nic straconego. Pobierzesz luteinę i zobaczysz, co dalej. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Niewiedząca, proponuje Ci zrobić mimo wszystko Bete, ewentualnie później udać się jeszcze do innego lekarza na konsultacje. Masz wszystkie objawy ciąży a on pewnie zepsuty sprzęt. Moja mama przed samym porodem dowiedziała się że serce mojego brata nie bije i urodzi martwe dziecko... Jak się okazało zrobili jej usg zepsutym sprzętem, mamy lekarka na strzępy prawie rozerwała ciume która badanie robiła. Brat żyje i ma się dobrze :) więc eeej głowa do góry! :) ... Czytam Was dziewczonki i ciężko mi Wam wszystkim odpisać bo ćwiczyłam z Ewką i ręce mnie bolą :P ledwo sie z podłogi podniosłam :P Odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) co tam dzisiaj?:) Niewiedzaca posłuchaj nas i idz zrob to badanie BETA HCG to bedzie pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzacaaaaa może jeszcze za wcześnie zeby bylo coś widac, dzifi mnie to ze lekarz nie zlecil ci bety.. bo to jest podstawa we wczesnej ciazy aby stwierdzic czy poziom hcg wzrasta prawidlowo, powinnas zrobic to badanie i po 2 dniach powtorzyc, ale widze ze nie masz zamiaru tego badania wogole robic.. co mnie naprawde dziwi..bo bys miala czarno na bialym a nie domysly snuc.. bo moze to bo moze tamto. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Takiego lenia dziś złapałam, do tego ta pogoda że nie patrząc na zegarek wydaje mi się że jest już wieczór i chce iść pod prysznic i już spać :P paulinka ja też mam ten sam problem co ty, bo mój też tylko w weekendy w domu jest, sporadycznie się zdarza że w tygodniu wraca :/ mimo to udało nam się :D dodatkowo nie pilnowałam tego cyklu w którym nam się udało jakoś specjalnie, czysty spontan :D Wiem kochane że pewnie zanudzam was swoim ciągłym pisaniem :) Widzę że dziewczynki wzięłyście się za swoją figurę :) też kiedyś chciałam zacząć kiedyś ćwiczyć, raz tylko się przebiegłam i stwierdziłam że to nie dla mnie, poza tym nawet nie miałam z czego zrzucić kilogramy, chyba że z kości na ości. Ale po porodzie, jak przybiorę, bo z moją częstotliwością jedzenia jest to nieuniknione, na pewno zacznę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Pójdę jutro na bete tak sama dla siebie .. Ale jakoś ciężko mi teraz uwierzyć w cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, nie czas i nie pora na obrażania bo tak jak C****sałam pod postem, przepraszam że nie mogłam odpisać każdej bo normalnie nie miałam na to czasu.... z resztą kolejny post napisałam dopiero 2 dni potem. Jak mi się uda czytam Was w pracy i coś napiszę a jak nie to do poduszki, bo sama nie wiem w co ręce wsadzić, a poza tym nie chcę mieszać dziewczynom w postach i pisać ciągle o ciąży skoro one starają się w każdy dzień. Zwyczajnie zapomniałam, ale będę czytać uważniej :) 3m się i informuj o kopniakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka nie ma co smutac. Wiedzialam ze tym razem sie napewno nie udalo wiec nawet nie zrobilo mi sie przykro. Paulis no to kochana dalas mi nadzieje ze nawet weekendowe starania daja pozytywne efekty;* i pisz cio ci slina na jezyk przyniesie;) mackowa nie czekalas na nas z cwiczonkami:p jakie robilas? Moze wieczorkiem rusze tylek bo teraz to mi sie normalnie nic nie chce. Ide chyba drzemke strzelic. uwielbiam spac to moje hobby a tak sobie mysle ze jakb ym byla w ciazy to chyba bede lulac 23/24h ;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny,że podtrzymujecie mnie na duchu ;) strasznie się boję,że mogę tej ciąży nie utrzymać bo mam problem z progesteronem. Jutro wizyta więc dowiem się wszystkiego :) widze,że wesoło tu u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
gość dzięki dziewczyny,że podtrzymujecie mnie na duchu :) strasznie się boję,że mogę tej ciąży nie utrzymać bo mam problem z progesteronem. Jutro wizyta więc dowiem się wszystkiego :) widze,że wesoło tu u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
niewiedzacaaaa też nie wierzyłam,że mogło się udać,i poszłam na bete tylko tak dla pewności,żeby nie snuć głupich domysłów,ale się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Ciężko powiedzieć tak naprawde nawet jeśli kiedy by nam się to tak naprawde udało - przytulanko było : 30.11 7.17 19.12 26.12.. No i cóż zostało - BETA jutro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka, Bejbe u mnie bez zmian właściwie :) nic nie dolega jak to zazwyczaj przed @ było. Jutro mega zakwasy pewnie będą po ćwiczeniach. Na początek tak delikatnie zaczęłam, od skalpela bo na zakupy jutro musze jechać ale toreb pewnie i tak nie bede dała rady nosić ;) A co to za zmasowany atak na biedronke był? Rozdawali coś dobrego? Mam nadzieje ze jutro też to będzie to zajade ;) Niewiedząca nie poddawaj się jeszcze kochana. Jutro jak dostaniesz wynik bety będziesz mogła się troche posmucic jeśli wynik bedzie negatywny, ale tylko troche!! :* U mnie pogoda pod psem, leje jak z cebra. A mój dzielny mąż właśnie idzie biegać. Gosiaochnio witaj :) gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko Giubelli, tak tylko napisalam. Ja jestem po 1 zajeciach szkoly rodzenia. Wrazenia pozytywne:) dostalismy prezent dosc spory bo buteleczke z Aventu 125ml, Sudocrem 10g, kremik 50 ml dla dzidziusia z Bella Happy i wiele innych probek. Grupka jest niewielka takze spoko, prowadzaca bardzo sympatyczna. Nastepna wizyta w piatek:) musze odpoczac teraz bo zmeczona. Niewiedzaca, pisalam Ci, ze masz zrobic najpierw bete. Opisywalam moj przypadek, pojechalam do szpitala, bolal mnie brzuch i testy pozytywne byly. Macica pusta, lekarka kazala zrobic bete, beta byla 460. Za 2 tygodnie mialam wizyte i juz byl dzidzius widoczny na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa a moze moj sen sie spelnia : p Mnie zaczynaja bilec (.)(.) Wiec sie zaczynaja po malu objawy na @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moje pytanie jest takie kochałam się z chłopakiem do końca w środku, bez zabezpieczenia, 22 grudnia zaczęłam miesiączkę, kochaliśmy się prawie codziennie, ostatni raz gdy skończyliśmy w środku było to 2 styczeń 2014. Moje cykle są 30-34. Jaka jest szansa na dziecko ? Wczoraj prawdopodobnie miałam owulację bo bolał mnie jajnik i miałam taki lekko brązowy śluz. Odpowie mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie wczoraj tylko 7 stycznia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nic z tego, mąż mnie podpuścił żebym test zrobiła i wyszedł negatywny. Wiec sie nie nastawiam :) zreszta do @ jeszcze az dwa dni ;) o ile na czas sie zjawi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hej laski Ja teoretycznie jutro powinnam mieć owulacje ale praktycznie to nic nie czuje np jajników jak zawsze.... Hmm jutro urządze sobie pogawendke z moja gin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam sluzu plodnego ;( jest bialy i KRemowy zalamka jakas jutro powinnam miec owu a testy owu negatywne qwa mac zaczynam miec znowu depreche chyba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisze mi żadna dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
marta, ja w cyklu, w ktorym zaszlam w ciaze, tez nie mialam typowo plodnego sluzu. Bylo go bardzo malo i byl taki gesty, bialy w dniach, kiedy spodziewalam sie owulacji. Testow owu nie robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a w tyłek chcesz? Olej te testy :) owulacja może Ci się przesunąć wiec spokojnie :) idź może do gina zobacz czy jakiś pęcherzyk Ci dominujący rośnie :) nie ma co się deprechować :) Widzisz Alaa tez sie nie łamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×