Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Goofcia u mnie nie ma za co trzymam kciucki , nie wiem czy czytałas nasze wczesniejsze wpisy ale w grudniu 15.12 poroniłam w 5 tc wiec niestety zaczynam od lutego od nowa... Teraz czekam na pierwszy @ po poronieniu i dopiero potem moge zacząć od nowa starania wiec niestety teraz @ musi byc. NIby przychodzi ok 4-6 tygodni po tym zdarzeniu wiec liczyłam ze bedzie w niedziele bo mija pełen cykl ale póki co nic nie ma:( Ehhh... stad chcialabym zeby juz była... Nessaja a jak tam u Ciebie Kochana? Stymulowana jakies objawy coraz bliżej @?:) Bejbe, Giubelii jak samopoczucie u Was po weekendziku? Maćkowa melduj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski! Co ja wczoraj przeszłam! Wolę zapomnieć o tym dniu bo jest on wyjęty z życia. Zjadłam rano płatki z mlekiem, leń nas wziął bo w przeddzień pępkówka (M. wypił 2 kielony symbolicznie a potem powiedział że dość :P chyba przez moje miny i fochy całodniowe :P ) no i co, łeb boli, podnoszę głowę a tu rigoletto ! Dobrze że choć do umywalki zdążyłam! No to mi herbę przynieśli, godzina leżenia a ja znów! Kanapka z masłem i znowu! Fak! M. pojechał na siatkę - ja się zdrzemnęłam, łeb boli ale sobie myślę - rosół może wpakuję. No gdzieżby, wszystko wylądowało hlustem w umywalce bo znów nie doleciałam! Przepraszam za tak barwne opisy, ale pierwszy raz coś takiego mam. I tak do 21.oo kiedy to mój M. wrócił z siatami sucharów, chrupków i mac. Wyobraźcie sobie, że rzyganko może być! ale nie ten potworny ból głowy przy tym.... M. się położył koło mnie, wykochał, wyściskał, wycałował, położył jedną rękę na brzusiu, drugą na głowie, zamknął oczy (!) i....po 20 min mi przeszło. No jestem w szoku do tej pory. Oglądaliśmy "Czekoladę" - super film :) i po prostu jak ręką odjął! On musi w sobie coś mieć, bo nigdy przy nim nie miałam ataków ani nic z tych rzeczy. Jem dziś wszystko bo schudłam 3 kg ! i nie wiem czy się zatrułam czymś czy dzidziuś daje w palnik ale po 4 miesiącu takie jaja ? nawet na forach niewiele o tym pisze :-/ mam nadzieję że to jednorazowy incydent. Siedzę w pracy, wstałam o 5.20 (!!!) chyba pierwszy raz w życiu tak sama od siebie. 🌼 jak was przeczytam to odpiszę, czytałam tylko że nessaja pracuje w tesco - ojjjjjj słyszałaś jaka nagonka jest na bojkotowanie tesco przez te zasiłki a Anglii ? :P spadły Wam obroty ? :) 🌼 maćkowa - no kocham go dalej drania jednego ;) więc kotlety jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Hihi Izulinka, ja pomimo, że jestem w trakcie@ to też mam objawy ciąży:-) :-) w głowie się poprzestawiało. Maćkowa z przechodzenia to nie wiem jak się umiera, zapytam moją klawiaturkę, bo ona takie figle płata:-) a no ja jestem znad morza i właśnie popaduje u mnie śnieg - pierwszy w tym roku:-) Giubelli - mąż cudotwórca! Zamknij go w domu i nie wypuszczają do końca ciąży:-) No to czas do pracy się szykować... Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Giubelli magiczne rączki ma twój mąż :-) trochę obawiam się tych boli głowy bo męczą mnie one i tak często... No nic zbieram się do pracy ależ długi będzie ten tydzień :-( i tak do świat masakra :-( miłego świeżego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam u was? Mackowa @ przyszla??? U mnie dzis okropny bol (.)(.) :/ Pogoda fatalna zumno - przymrozilo strasznie :( Milego dnia :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dalej tak męczy kaszel ze idzie sie udusić. Umówiłam sie na jutro do mojej lekarki rodzinnej. Przy okazji wezme sobie skierowanie na jakis badania krwi moze przydałby sie sie przebadac od A do Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassstin
Witajcie dziewczyny, nie wiem czy mnie przyjmiecie do swojego już "scisłego" grona ... ;) Ja jestem pewnie najstarsza z Was ... 37 lat wstyd się przyznać ale jakoś tak się potoczyło moje życie iż dopiero teraz mam silne parcie na dzieci jak i mam urojoną ciąże :D od listopada zaczęłam brać FEMIBION i co miesiąc to samo czyli @ :( teraz jestem 7 dni przed @ i oczywiście wkręcam już sobie bolą piersi brzuch itd. :D pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się kobietki jak i te już oczekujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
_nessaja_ jeszcze nie wiem bo ostatnio w czwartek na usg jeszcze nic nie było widać.dzwoniłam wczoraj do lekarki kazała mi odpoczywać i brać luteinę,i zrobić dzisiaj badania.Wyniki bedą o 14 więc wszystko się okaże.Martwi mnie tylko to że dzisiaj plamienie jest trochę troszkę mocniejsze i zaczyna pojawiać się taka bardzo ciemna,brunatna krew. Chyba to nie wróży nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hellou laseczki a wiec odpowiadam wszystkim razem i kazdej z osobna ze @ przylazla wczoraj z wieczora. Brzuch mnie ciagle boli jak glupi ale to nic. Zaczynam dzis pic ziola :-) Dzien spedzam leniwie bo jeszcze nawet z lozka nie wstala, za to nocka w pracy. Giubelli o kruca fuks moze faktycznie sie sie czyms zatrulas :( oby sie wiecej takie sytuacje nie powtarzaly bo to meczace i dla Ciebie i dla malenstwa pewnie Jussstin witaj, zapraszamy do naszego grona :-) Goofcia hellou :-) milo ze do nas powrocilas :-) Marta hmmm tylko piersi bola? Nic wiecej nie dolega poki co? Agniesia ooo to fantastycznie ze z nad morza jestes bo chyba biznes bede do Ciebie miala ;) znasz moze jakas dobra wedzarnie ryb, o lososia mi dokladnie chodzi, w ktorej pakuja rybki hermetycznie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jasstin:) Pewnie ze przyjmiemy, jak sie miewasz? od jak dawna sie starasz? Mnie w tym roku stuka juz 32 w lipcu wiec też najmłodsza nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa oprucz (.)(.) Nic mi nie dolega ale bola mnie tak ze stanik ledwo wlozylam :/ Witam nowa kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz synek ma 10 miesięcy już bym chciała drugie dziecko ale cóż mąż nie chce jeszcze.. Będzie trzeba jeszcze trochę poczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dzis sie wkoncu wyspalam, spalam do 11 :D Goofcia no witaj spowrotem, dobrze ze jestes, juz myslalam ze nas opuscilas :) Eweelka kochana spokojnie, daj czas cialu sie zregenerowac :* ja tez ciagle sie zastanawiam kiedy do mnie przylezie i tez juz czekam na nia chociaz wam powiem ze od czwartku znowu plamie, taka haha czekolada jakby rozpuszczona :P malutko tego, na wkladke wystarczy ale kurka wodna, juz trzeci tydzien od zabiegu. U mnie jesli cykle mialabym takie jak przed ciaza to dzis wypada owulacja :P hmm niech juz ta @ przylazi bo juz bym sie poprzytulala :) Eweelka ja tez w tym tyg chce isc do rodzinnego mojego glownie po skierowanie do larynkologa zeby dzialac z moimi zapchanymi zatokami no i chyba wyludze od niego skierowanie na badanie na toksoplazmoze, postanowilam ze ja powtorze bo duzo o niej czytalam i objawia sie m.in. tym ze wezle chlonne sa powiekszone a ja i wezle i migdaly powiekszone mialam no a 2-3 dni pozniej od momentu jak zaczely mnie bolec przestalo mojej dzidzi bic serduszko wiec chce miec pewnosc ze to byla wada jak lekarze mowia a nie tokso bo mam kota. Giubelli, dobrze ze dzis juz lepiej i mam nadzieje ze juz sie to nie bedzie powtarzac, ale tak jak Agniesia pisze - maz cudotworca :) Gosiaochnio a od @ ktory leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nessaja:) Ja tez mysle ze zrobie sobie taki pakiet badan , na toxoplazomoze, zastanawiam sie czy na cytomegalie moze tez?hmm.. moja kolezanka poroniła własnie z tego powodu wiec myslalam własnie zeby sobie zrobic taki pakiecic skoro mam jeszcze troszke czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta a miewałaś tak wcześniej? :) zaraz sie okaże że to Ty właśnie zaciążasz :D Giubelli przepis na kotlety: Proporcje: 1kg ziemniaków, 2 jajka, 1 cebula, 1 łyżeczka tłuszczu, sól, pieprz, 3 łyżki tartej bułki, tłuszcz do smażenia. Ugotowane ziemniaki przepuść przez maszynkę lub praskę do ziemniaków. Drobno pokrojoną cebulę podsmazyć na tłuszczu, Dodać do ziemniaków razem z surowymi jajkami. Masę przyprawić do smaku. Uformować z masy wałek na stolnicy wysypanej bułką tartą. Odcinać nożem krążki, formować kotlety, smażyć. Polane sosem grzybowym lub pomidorowym kotlety podawać z surówką. :) A poza tym to się aktualizuję: Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka i Nessaja natchnęłyście mnie, też chyba pójde powtórzyć badania na tosko i cytomegalie. Miałam robione ale już ponad rok temu, jak sie zaczynaliśmy starać. Dużo wody od tego czasu upłynęło a i kotów podwórkowych mam sztuk dwie. Szkoda tylko że badania nie są refundowane i z własnej kieszeni trzeba kase wykładać, u mnie to koszt około 140 zł. Ale lepiej sie zbadać i mieć święty spokój niż później żałować i bujać się z paskudztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) poukładam Nas kolejnooo Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 a ja nie wiem co u mnei będzie w tym cyklu,pewnie nic, a w nocy tak mnie bolał brzuch tam na dole, że aż się obudziłam, a do @ jeszcze 4 dni;/ zabieram się za rozbieranie choinki huhuu ale mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bolaly mnie (.)(.) Przed @ ale tak 3 dni przed a teraz cos za szybko... Moze prezent urodzinowy mi wyszedl ale sie nie nakrecam Czekam na @ grzecznie do 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa, Eweelka, ja komplet badan bede robic przed samymi staraniami tym bardzie ze robilam je jakies 2 miesiace temu. Mimo ze mialam skierowanie na te badania to placilam, chyba dlatego ze prywatna placowka. Ja za to placilam 194zl, niestety dosyc sporo wiec dopiero przed staraniami powtarzac bede i meza na grupe krwi chce dla pewnosci jeszcze wyslac. A badania obejmowaly toksoplazmoze, cytomegalie, rozyczke, vdrl, hcv, hiv, glukoze, grupe krwi, morfologia i ogolne bad. moczu. Wiec teraz chcialabym miec skierowanie bo sama tokso wynioslaby mnie 44zl. Hmm Mackowa wlasnie sie zastanawialam co na obiad zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w pracy do 15 potem szybko do domu bo sister mnie odwiedzi a wieczorem zamawiam pizze z synkiem i ogladamy film :) tak dzis bede swietowac hihi... bo moj Mezulek niestety w szpitalu na 5 dni jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja to jeśli lubicie ziemniaki w różnej postaci to polecam :) z sosem pieczarkowym są palce lizać ;) Marta a u mnie właśnie żadnych objawów @, nic a nic zupełnie i patrz jaka, przylazła wkońcu ;) może u Ciebie odwrotnie będzie, wszystko będzie Ci dokuczac a ona się nie zjawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
_nessaja_ ostatnią miesiączkę miałam 16 grudnia,w 19 dc beta 26,65,w 23 dc beta 1132,w 25 dc usg ale jeszcze nie było nic widać.termin miesiączki miałam w sobotę.zobaczymy jakie bedą wyniki. teraz jak byłam w toalecie zauważyłam,że zaczyna trochę hamować to plamienie i nie ma narazie tej ciemnej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka cierpliwie czekaj niedlugo powinien zjawic sie okres, ja po poronieniu mialam normalnie po jakis 30-32 dniach kolejny, u mnie weekend w sb jak juz pisalam wizyta u lekarza, a w niedziele tak mnie kaczan bolal caly dzien ze myslalam ze padne, pogoda sie zmienila padalo pewnie to od tego, wogule wczoraj zaczela mi sie do tego robic opryszczka na dolnej wardze dzis jak wstalam jest juz na polowie dolbej wargi sie rozrasta nie wiem normalne co mam z tym robic?? Ratujcie!! Jeszcze przeczytalam ze to niebespieczne jak jest pierwszy raz w ciazy... W sumie nie wiem czy to pierwszy raz kiedys jakis babelek mi wyskoczyl posmarowalam zowiraxem zaraz zeszlo po dniu i czy to byla opryszka nie wiem na100%.. I normalnie sie boje.. Mozna czyms to smarowac w ciazy? Witaj jasstin w naszym gronie;-) 3mam kciuki za pozytywne starania;* Giubelli moze czyms faktycznie sie strulas i stad te rewolucje, dobrze ze juz przeszly i byly jednorazowo, przy nast wizycie wspomnij o tym lekarzowi zobaczysz co powie. MackowaZono przykro mi z powodu @ oby minol szybko i brzusszek nie bolal;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mackowa nie wiem co ma byc to bedzie zobaczymy nie nakrecam sie ale cieszyla bym sie z takiego prezentu na 28 ur :) acz kolwiek to dzis powinnam testowac zeby sobie prezent zrobic ale bede cierpliwie czekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta właśnie bo Ty dziś czy jutro urodzinki masz? Nie wiem na której stronie to pisałaś a wiem że pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to Wszystkiego najlepszego:) Spełnienia Największego Marzenia:) 100 lat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dzuewczyny :* Moim jedynym marzeniem na xhwile obecna jest dzidzius ale na wyniki staran trzeba czekac do 23 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
marta, życzę Ci spełnienia wszystkich pragnień, a w szczególności tego jednego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×