Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny, w koncu, nadeszła, wyczekana i upragniona małpa:) hehe Narazie ledwo pare kropek ale pewnie sie jutro rozhula, najwazniejsze ze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
giubelli, dziękuję! robię kwiatkową próbę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @14.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelkaaa :* ale Ci zazdroszcze tej malpy! ja juz tez chce!! :P Eweelka hmmm jak Ci to powiedziec :P do Ustronia mam 40km a do Katowic jakos tez 35-40km :P :P Jovanka moje gratulacje! i ciesze sie ze mdlosc****szly w las :) a jak po jogurcie? bylo kolorowo? :P Giubelli.. alez Ci zazdroszcze! Pokaz nam ten piekny brzuszek :) Ja tam tez moge sie ujawnic ale oczywiscie nie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja za chwile sie okaze ze jesteśmy sąsiadkami:) haha tez mam takie odległosci jak TY:) małpa mi sie rozhulała ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Kurczaki musze Wam powiedziec ze panuje tutaj taka meeeega pozytywna energia :) co by sie nam nie przytrafialo to sa tutaj nasze kochane bestyjki co nasz zawsze pociesza i w d**e przyleja jak trzeba...tego wlasnie potrzebq :D ja czekam jak co miesiac...moze tym razem hehehhe...moj maz powiedzial ostatnio ze jak tym razem tez nie wyjdzie to sie zalamie...podparlam go na duc****ak tylko moglam ale cos mi sie wydaje ze jak od zarania dziejow tak i teraz mezczuzni to slaba plec hehhehe. On sie biedaczysko zaczyna obwiniac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bobry :) Czytam Was dziewczęta i sie uśmiecham do wszystkich razem i każdej z osobna :) Jakoś mi się tak miło zrobiło po przeczytaniu Waszych wpisów... po delektuję się tą radosną chwilą i póki co nic więcej nie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja się nie mogę doczekać momentu aż mojemu bf oznajmie że jesteśmy w ciąży... Wiem ze tez to przeżywa ale stara się nie okazywać dzisiaj umieram czuje się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no i jak, smakuja ziolka? :) Eweelka no to widac ze mamy bliziutko :D wiec pamietaj ze mam blisko zeby Ci tylek zloic za ta stara d**e :* wcale stara nie jestes, moj maz w tym roku bedzie miec 30 :D wiec jeszcze raz to wsiadam w auto i jadaaa :D :* Ufff powiem wam ze ciezko mi szlo z ta choinka i bombkami itd, pochowane, jeszcze tylko lampki z balkonu ale juz nie dzis. Ale mam syfuuuu z tej choinki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa jesteś niebieska ! <3 ładnie ci w tym kolorze :D my wczoraj zaczęliśmy nowe starania, jak co miesiąc mam nadzieję, że to już teraz :D ale jakoś teraz mam dobry humor... Bo pochwalę się, że przedłużyli ze mną umowę :) cieszę się niesamowicie, a jeszcze miesiąc temu bałam się, że nie będę miała nic z opcji urodzenia dzieciątka itd., a teraz już wszystko jest na jak najlepszej drodze - wszystko się układa już tylko dzieciątka brakuje :( hehe dziękuję kochane za tyle pozytywnej energii którą mi dajecie <3 dzięki wam zaczynam wierzyć nawet jak mam chwile zwątpienia :) cieszę się waszym szczęściem dwupaczki, chodź też troszkę zazdroszczę :P ah mam dziś tak dobry humor że mogę wam wysłać go telepatycznie chodź trochę <3 i pamiętajmy w kupie siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wszystkiego naj naj najlepszego, dopiero doczytałam że miałaś urodziny :) spełnienia marzeń ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jestem jestem czytam na bierzaco;-) ost pisalam jak tam po staraniach u Ciebie czy cos sie dzieje podejrzanego ;D ? Dziewczynki co do prywatnej poczty czy jak to tam sie nazywa tez jestem za ;-) o witaj Jovanko po dlugiej nieobecnosci, gratulacje z okazji Slubu! ;-) dziewczynki juz 5 miesiac, 8 miesiac jacie krece ale ten czas lecii.. Eweelka fajnie ze @ juz przyszedl oby szybko minol i bezbolesnie ;* bedziesz czekac ze staraniami czy jedziecie ostro z koksiwem juz od tego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfecia ze tak powiem;P sral pies jego umowe ;D. Podpisal kego sprawa.. A Ty sie nim nie przejmuj posluchaj wiekszosci jak Ci dobrze kobity radza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jakos odpuscic. Tym bardziej ze dzisiaj mi napisal , ze co ja niby zrobilam zeby byc razem, zeby zamieszkac ze soba.Ze to on znalazl mieszkanie i prace. Po egzaminach jade do X odpoczac od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie sluchaj jego wrzutow, bo pieprzy jak potrzaskany! Lej na niego grubym siurem zajmij sie panem X i tyle ;D i zdawaj nam romantico relacjon ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mu cos jeszcze napisac to powiedz mu zeby skoczyl z szafy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ależ on bezczelnie gra na Twoich uczuciach, co gorsza bardzo dobrze mu idzie. Bądź kobieta, pokaż mu że masz ja...ja... jajniki. Olej go jak Bejbe pisze i jedź do X :) 🌻 A co sie dzieje z naszą Angelus? Ktokolwiek widział? Ktokolwiek słyszał? :) Nessaja a ziółka smakowite, lubie takie smaczki :) Rety dziewczyny ten czas leci jak z bicza strzelił. Zaraz porodówka nam się tu zrobi :) Jovanka jeszcze raz gratulacje z powodu ślubu :) Paulinka trzymam za słowo co do łososia :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ciagle mi powtarza ze w tym zwiazku to ja mialam jaja. Kurcze..chce w koncu dac sobie z nim spokoj,ale jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta hej hej spoko raz dwa minie :) poza tym mam nadzieje że nie bedzie Ci dane spróbować ziółek :P Smefetka, normalnie. Numer tel zmień żeby były nie pisał, nie dzwonił i głowy nie zawracał, na fejsie kasuj wiadomości od razu bez czytania. No uparciuc****eden :) masz na tacy ciacho podane, a Ty się za okr****** pod stołem oglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh bejbe...u mnie jak zwykke to samo...brak objawow czegokolwiek wiec skonczy sie jak zwykle, chociaz od kilku dni boli mnie podbrzusze ale raczej to nic nie znaczy hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×