Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Mackowa nie przejmuj sie ja z testami mialam tak samo pod swiatlo nawet patrzylam i przez pol dnia dogladalam, dopuki @ nie przyszla szanse sa oby nie przychodzila dalej i przy nastepnym testowaniu wyszla juz druga kresecza ;* bede3mac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja moge Ci rękawice wysłać!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe dzięki kochana :) Nessaja a tak wogóle to wysyłam Ci cały mój dobry humor, energia mnie dziś rozpiera, oddaj tylko tego swojego moralniaka, muzyką go zagłusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ja se na fulla włączyłam *back in my life* fly project i zabieram się za rozbieranie choinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesseja czy ja dobrze przeczytalam i palilas ziolo Ty wariacie;P wszystki wkoncu sie ulozy! Zobacysz! Potrzeba czasu.. Ale pamietaj ulozy sie ! ;* nie wiem czemu los zsyla na niektore osoby takie straszne rzeczy, czy to sprawdzian jakis? Nie wiem.. Ale wiem jedno ze po tych zlych chwilach beda jeszcze piekne;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz rozbieram choinke wczoraj tez byl u mnie ksiadz, bedzie wiecej miejsca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hej dziewczyny jak ja wczoraj popilam to nie mam pytań.... I jak ja się dzisiaj czuje to tez zostawię bez komentarza idę kupić testy owu bo cos mi się nie podoba.... Jakich używacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa ja na allegro zamawiałam ale o kant d**y obić takie testy które cały czas pokazują że płodna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Rety ale się rozpisałyście. Jeszcze podłogi nie umyłam, a tu tyle wpisów! Mąż cały i zdrowy, kilka kropelek krwi, ale zamieszania przy tym... Dobrze, że faceci nie mają @ bo to by była tragedia:-) Maćkowa, ja swój test cały dzień trzymałam, bo mi się wydawało, że może jednak jeszcze się pokaże druga krecha:-D człowiek głupieje już;-) no moja choinka też czeka na rozbieranie, ale tak mi szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! Było jaranie trawy ? Było ! :) Giubelli Wam prawdę powie :) I dobrze Nessaja zrobiłaś że chciałaś się wyluzować. Szkoda że się nie udało.... może faktycznie jakiś trening sobie zafunduj. Jak się spotkamy w realu (albo w tesco hehe :) ) to będziesz takim koksem ;) 🌼 a propo picia, to mój M. wrócił taki ululany o 3.oo rano do łóżka że myślałam że gada zabiję. Okazało się, że mój tata zaczął snuć opowiadania jak to jeździł do swoich dziadków, jak kupili pierwszy aparat,jak dziadek z obozu uciekł - no d**erele takie, a mój zięciu kochany stwierdził, że dostał flachę od kogoś no to przy tych smutkach ją obalą. Ale sądząc po tym że jest po 11.oo a oni obydwoje dalej śpią, wypili coś jeszcze! Szukam flaszek i chyba pochowały mendy. No idę z domu bo nie mogę patrzyć na tych dwóch oszołomów. Jak ja nie lubię jak ktoś umiaru nie ma to szok. Nie cierpię zalanych ludzi. W nocy się tak zdenerwowałam że też spać nie mogłam do 5.oo. Brzuch bolał bo zawsze mnie kuje z nerwów. A potem to jakieś pingwiny mi się śniły, że je w koszyku nosiłam. No dramat! Czuję, że ten weekend będzie z******ty.... :-/ dziś jeszcze pępkowe ma być, ten pewno znów ruszy w gaz. Strzelam dziś foch królewski, zero emocji, odpowiadam na pytania tak lub nie, a niech się płaszczy i mi stopy liże bicz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hahahaha Giubelli półdupkiem na fotelu siedziałam i z tegoż fotela spadłam jak przeczytałam Twój wpis a dokładniej ostatnie zdanie :) O masakra przykro mi że mąż zalał się w trupa ale coż... przyzwyczajaj się, co to będzie jak Wasze maleństwo na świat przyjdzie?! Z rodzinką flaszeczka, w pracy flaszeczka, z kolegami flaszeczka... :) faceci co? Zamiast z żoną i potomkiem w domu siedzieć i sie cieszyć to oni chleją jak świnie bez umiaru. I to ma być okazywanie radości? Nie kumam nich. W każdym bądź razie nie denerwuj się bo na zdrówko Wam to nie wyjdzie :) Liż mi stopi bicz no wymiękam :) Paulinka ma Twoja siostra jeszcze jakieś takie teksty? Bo widze ten był łatwo przyswajalny i coś czuje że będzie często przez nas używany ;) a tak w ogóle mąż wrócił cały i zdrowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
nie wiem co ci mężczyźni widzą w tym piciu ;) na szczęście mój mężuś nienawidzi alkoholu.Nawet jak piwo sobie kupi czasami to wypije 2 łyki i potem stoi tak kilka dni niedopite aż wkońcu wylewam do zlewu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Oglądam właśnie porodowke na TLC i ryczeee jak bobr.. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejo lasencje;)my dzis jedziemy do znajomych i przypuszczam ze moj tez pale zaleje:/ nesaja probowalam kiedys zielonke ale jest fuj. Nic mi sie nie dzialo a smierdzi toto jak gowno:p giubelli niech bicz lize ci stopy i przeprasza;)sister ma rozne teksty, jak mi sie przypomna to wam napisze. Ostatnio sie z nia wyglupialam a ta mnie lapala za cyce i darla morde ' dawaj doje' lub ' zlape cie za mokra picze' czub! Dodam ze ma 14 lat;) zdemoralizowana dziecko;) ale to dzieki mnie i mojej mamie;) niach niach. Milego wieczoru mordeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, dobrze myslicie :p ale tez mi Paulinka to nic nie dalo, nie smakowalo i smierdzialo :p wiec raczej byl to ostatni raz. Giubelli predzej spotkamy sie w tesco, tam siedze w swoim centrum dowodzenia :p i obserwuje caly ten bajzel na kasach ktory jest na mojej glowie i czasem zbieram ochrzan od kierownikow :p mimo to lubie te prace :d Mackowa to podam Ci adres to wyslesz :p Ktora tu wspomniala o nalesnikach?! Gdzie ja tutaj je znajde?? :p teraz za to ja wam narobie smaka i ide na oscypka z grila z zurawina :d mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam z pogotowia stomatologicznego bo 4 mi gorna pekla ;( Teraz pije drinka za wasze ( nasze) zdrowie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, moj maz tez wczoraj zalal pale i tomjak szybko ha o 22 juz byl drzewo, katastrofa, a wracajac do domu zamiast spacerku byla przechadzka zuli tak to wygladalo:( a potem meczenie sie z nim cala noc bo chrapal, sapal, wrrrrr.....powiem Wam, że mój cykl w tym miesiącu byl "stosunkowo" nieudany w sensie, że mało tych stosunków było:/ wiec skonczy się jak zwykle, poza tym dalej nie poczułam żeby pęcherzyki po zastrzyku popekaly, cos jest nie tak mam wrazenie. Rosół sie gotuje pachnie w calym domu mmmmmm :) Milej niedzieli kochane cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja dziś w pracy ten cykl mam stosunkowo stosunkowy aleni tak pewnie nic z tego nie będzie już się przyzwyczailam.... No ale czas pokaże udanej niedzieli życzę cmoook :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaochnio
hej dziewczyny ;) jak wam mija niedziela ? ja właśnie wrócłam z kościoła i zauważyłam w toalecie że dostałam plamienia takiego lekko brązowego .co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Niedziela leci jak nie wiem i jutro zaś do roboty:P czekam az przyjdzie dzisiaj @ i coś jej nie widać, nie koniecznie musi mi teraz przyjsc w terminie po poroniuniu potrafi przyjsc w okresie ok4-6 tygodniu ale liczylam ze bedzie regularnie i dzisiaj, kurka to czekanie mnie wykonczy........ jak wam mija dzionek ? Maćkowa co tam u Ciebie? mały dalej niema:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Hej:-) niedziela leci szybko, jak każdy wolny dzień. Mąż dziś zabrał mnie na zakupy, ale nic sobie nie kupiłam:-( cały czas myślę, że przecież NIEDŁUGO będę w ciąży i będę musiała kupić większe ubrania. Wiem, głupie to:-) Tak czytam Was dziewczyny i stwierdzam, że ja to chyba miałam szczęście, że trafiłam na takiego męża:-) czasem się nawet denerwowałam na niego, że jesteśmy na imprezie, a on nie chce nawet piwa wypić. Ale chyba wolę go takiego niż bym miała go nieść do domu po każdej imprezie:-) nie powiem, że on tak całkiem nic nie pije... Raz na pól roku mu się zdarzy dać w palnik, ale potem jest taki zabawny:-) :-) :-) no a ostatnio to oboje nie pijemy odkąd się starym:-) ja w sylwestra nic, a on aż pół piwa:-D Maćkowa, nie widzę żadnych wieści od Ciebie? A Niewiedząca? Co tam słychać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikomu dzis sie nie Chce z nami popusac :( Mackowa ? Niewiedzaca i reszta babeczek zglaszac sie tu szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafcia666
Hej. Zawsze miałam bardzo regularnie miesiączki i zawsze było co 28 dni. Od trzech miesięcy jednak miesiaczka pojawiała mi się co 26 dni. Oczywiście z mezem staramy się o potomka i tu mam wątpliwośc***Przytulanko było dwa dni po owulacji wyliczonej według mojej aplikacji. Wcześniej byłam chora wiec nie mogliśmy. Okresu do tej pory nie dostalam. 8 stycznia miałam bóle jak na @ ale do tej pory nic. Dzisiaj juz 29 dzień cyklu. Czasem bola mnie jajniki, sikam dość często, jestem mega senna i ogólnie źle się czuje. Dziś rano zaslablam po wyjściu z łóżka. Nigdy nie miałam takich objawów. Zdenerwowalam się i kupilam w aptece test ciążowy płytkowy z czułością 25 MLU/ml. Zrobilam go parenascie minut temu i wyszedł negatywny. Nawet nie wiem czy ten test jest wiarygodny... Wiem ze panikuje itd, przeżywał i się nakrecam. Chciałam tylko prosić o jakieś porady bardziej doświadczone ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fafcia:) Najlepiej zrób sobie jutro z rana badania z krwi tzw beta HCG i popołudniu bedziesz juz wiedzieć na 100% czy to ciąza czy moze inny powód spóźniającej sie miesiaczki:) Obstawiam ciąże i zyczę Ci z całego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u Ciebie Marta, jak ząb? juz ok? Agniesia88 u nas tak samo, oszczędzamy sie z alkoholem odkad sie staramy, a praktycznie nic nie pije:) nic a nic, poprostu nie lubie:) Mackowaaaaaa czyzby były 2 kreski? czy moze biedula w pracy własnie siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×