Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Fafcia666
Dzięki Ewelka. Na razie po tym negatywnym teście mój maz kazał mi z posladami siedzieć cierpliwie i nie panikowac. Według niego, bo on przecież taaaaki cierpliwy jest, powinnam zaczekać do końca nadchodzącego tygodnia i ponownie zrobić test domowy lub beta. U mnie dopiero 29 dzień cyklu, ale nigdy nie miałam żadnych spóźnienie, a tak jak pisalam wczesniej, od trzech ostatnich miesięcy okres pojawiał mi się regularnie co 26 dni. Staramy się dopiero od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafcia zróbilam bym jutro test z krwi i nie stresowałabym sie cały tydzien nie potrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafcia666
Dodam jeszcze ze czuje się bardzo mokra ale zamiast @ mam biała, mleczna wydzielinę jak przy owulacji. Piersi mnie nie bola w ogóle, nic mi się wokoło piersi i sutków nie robi. Słabe mdłości sa, ale myślę, ze to po prostu z tego stresu oczekiwania na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Cześć, pierwszy raz weszłam na forum. Chciałabym zajść w ciąże :). Ostatni okres miałam 24grudnia, cykle mam 32dniowe. Do stosunku z mężem doszło 4, 6 i 10 stycznia. Kolejny okres powinnam dostać 25. Myślicie że mogło się udać ??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ciężko powiedzieć ale trzymamy KCIUKI, jest nas wiele ktore odliczaja do kolejnego @ wiec kibicujemy i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto nasza lista szczęśliwych ciężarnych i staraczek:) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dodam jeszcze ze od wtorku robiłam testy owulacyjne tak z ciekawości bo wiem ze po pierwszym dodatnim nie powinno się ich robić. Wiec od wt do piątku wychodzila kreska testowa mocniejsza a w sobote i dzisiaj już taka bladziutka. Na razie nie mam objawów i niechce się nic doszukiwać bo jest za wcześnie o wiele. Ale po jakim czasie można zrobić test z krwi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zab- hmmmm masakra nie wyrwali mi bo bylam po driniu:/ Wylamala mi tylko to co sie ruszalo reszte musze isc usunac ... Ja od rana mam (.)(.) Jak arbuzy a bola ze hoho.. Jeszcze troche do @ i zaczynam pic ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
hej dziolszki;) witam nowe;) u mnie bryndza:/ te starania juz mnie dobijaja. W tym miesiacu tez lipa bo moj nie chce wziasc wolnego w tyg kiedy wypada owulka takze dzidzi samo sie nie stworzy. Mam ochote piznac to wszystko i przestac sie starac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Maćkowa pewnie zaciążona i nie ma czasu wpaść, bo pewnie jeszcze jest w szoku:-) :-) :-) paulinka pewnie gdybyś sobie odpusciła, to od razu byłby gol:-) tak to bywa:-) Jejku ale zgrzeszyliśmy! Mąż zrobił budyń waniliowy z bananami!!!! Objedliśmy się i umieramy na przechodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Haha na przejedzenie miało być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* witam nowe staraczki :) no wlasnie, Maaaackooowaaa?? co z ta malpa? :) Marta ja w tym tyg chce isc zapisac sie do dentysty bo chce poleczyc wszystkie zeby przed kolejna ciaza, tez mam pietra ale nie dam sie i pojde ;) nie bedzie chyba az tak zle, damy rade ;) Gosiaochnio a ktory to mniej wiecej tydzien wychodzi? ja na poczatku ciazy przez chyba jakos 2 tyg mialam takie delikatne plamienie/brudzenie, bardziej sluz podbarwiony na wlasnie taki braz a czasem roz. Lekarz wtedy mowil ze to normalne i ze szyjka czysta. No i teraz przed swietami 20 grudnia zauwazylam takie samo brudzenie doslownie, bylo tego jak jedna mala plaska lyzeczka, a ze wizyte mialam miec w poniedzialek i ze kiedys mowil ze to normalne stwierdzilam ze powiem mu dopiero o tym w poniedzialek na wizycie. Jak sie okazalo wtedy bylo juz po wszystkim bo 19 grudnia przestalo bic serduszko a dzien wlasnie pozniej te brudzenie mialam. Jestem zdania Gosia ze lepiej to skonsultowac chocby telefonicznie ;) bedziesz spokojniejsza a w razie czego mozesz jechac to sprawdzic :) w kazdym badz razie dbaj o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja pomalutku kończę @ i od jutra zaczynamy intensywne starania :P smialismy się ostatnio, że na owulkę nawet nie mam co czekać, bo zamiast niej mam @ :( wybrałam nowego gina sobie, jutro będę dzwonić się umówić :) -------- agniesia88 mam identycznie jak ty, jak widzę coś fajnego, ale tez za fajna kasę to włącza mi się myślenie szkoda kasy, i tak zaraz nie zmieścisz się w to jak zajdziesz w ciążę hehe ale tak samo mam między @ -mi, bo teoretycznie po owluacji mogę być w ciąży, wkręcam sobie objawy, zachcianki i generalnie zawsze jak mi się nie chce czegoś robić to śmieję się do mojego K. że mogę być w ciąży to muszę się oszczędzać :D i tak on się ze mnie śmieje że ja jak słoń - 2 lata w ciąży :) miłej nocki buziaki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Hehe dobrze że nie tylko ja mam paranoję ciążową:-) jak mnie wczoraj bolał brzuch to sobie tłumaczyłam, że nie ma co narzekać - przy porodzie będzie gorzej:-) a jak się "bijemy" z mężem i już nie mam siły się bronić (ze śmiechu:-) )to mu mówię, żeby przestał, bo ja mogę być przecież w ciąży:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczeta spokojnie, jaka ciaza? W pracy bylam od 6 rano do 6 wieczorem, pozniej w kosciolku i teraz mam czas zeby do Was napisac :-) oczy mnie dzis bola diabelnie, jesli to objaw ciazy to chyba bardzo zaawansowanej ;P Moj maz dzieki Bogu tez nie pijacy, raz na jakis czas zeby nereczki przeczyscic piwko wypije :-) i wdzieczna mu jestem za to :-) Paulinka to skoro tak sytuacja na ten miesiac sie zapowiada to faktycznie w styczniu wez piźnij i sie nie staraj :-) zrob cos dla siebie samej, zacznij cwiczyc, zmien swoj wyglad czy cos w tym rodzaju... wrzuc na luz bo tak teraz pomyslalam ze za duzo matematyki w Twoich staraniach. Wiem ze trudno inaczej kiedy maz w domu jest tylko w weekendy ale moze warto sprobowac?! :-) Nessaja podaj adres wysle rekawiczki :-) Laski a ktora mieszka na pomorzu? :-) Giubelli czy nadal masz ochote dla swojej biczy zrobic kotlety ziemniaczane? ;) Agniesia, a ja se mysle "matko z corka a jak sie umiera z przechodzenia?" ;) juz Cie mialam prosic o zademonstrowanie ale przeczytalam sprostowanie ;) Jovanka Slonce jak sie masz? Angelus co z ta cukrzyca? Badania robilas? Niewiedzaca hop hop jestes tu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Moja @ ma przyjść za 10dni...ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez tak mam!! :) niedawno miałam zatwardzenie i nie mogłam się wykupkać, siedzę na wc skupiam się, nie mogę się załatwić -myślę że nie dam rady, boli dupcia i śmieję się sama do siebie że nawet porządnej kupy nie jestem na siłach wydalić a co to dopiero będzie jak będzie dziecko :P dziewczyny ostatnio pisały tu że będą ćwiczyć- pomyślałam sobie Izka może ty też ruszysz dooopę a nie tylko się nad sobą użalasz, ale zaraz potem myślę po co mam się odchudzać, czy tam rzeźbić ciało jak niedługo zajdę w ciążę i będę wielka, będę ćwiczyć jak urodzę :D i wiele wiele innych takich hehe dlatego K. się śmieje że chodzę w ciąży już rok, a jeszcze rok przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa! Jestes wielka! Dalas mi mega kopniaka;) ten miesiac bedzie moj;) haha oczywiscie zaciazenie nie wchodzi w gre:( trudno wezme sie za siebie. Od razu mnie naszla zmiana fryzurki! ;) troche lipa bo mezus zabral ze soba moj portfel i bez dokumentow bede jezdzic ale najwyzej mandat mi za to zaplaci;) tfu tfu. Oby wam styczen przyniosl szczescie!:* dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Chyba coś mi się w tym cyklu pokielbasilo miałam kupić testy owulacyjne ale wypadło mi z głowy... Niby miała być w czwartek a dzisiaj ci ja widzę? Śluz... Przytulnie było wczoraj dziś nawet nie ma weny powtórzymy ewentualnie jutro :-) ten miesiąc dobrze wykorzystany ciekawe czy zaowocuje... Dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka no i od razu lepiej, teraz koko dżambo i do przodu :-) styczen jest Twoj :-) Iza no wlasnie, pakuj poslady w dresiaki i zabieraj sie za cwiczenie :-) wyobraz sobie jak bedziesz wygladac po ciazy trwajacej dwa lata ;) Kolorowych snow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O to ja bylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewuszki :D Straszne soorki że tyle mnie nie było ale dużo się działo w moim życiu...Otóż...miałam nieoczekiwaną przeprowadzkę co wiązało się ze schematem: praca --->remont--->praca--->remont :/ ale to już za mną także otrzepałam kurz z ramion :D Pomimo remontu nasze starania trwają dalej i muszę powiedzieć że przez to całe zamieszanie jakoś zresetowałam mózg i mam teraz znowu nowe lepsze nastawienie na to wszystko. Widzę że od mojej ostatniej wizyty parę nowych cieżarówek mamy :) Wszytskim gratulejszyn :D No i kciuki trzymam za nas - staraczki :D Buziale dziewuszki Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @15.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Goofica:) Dobrze ze jestes ponownie:) Maćkowa i jak tam? tak tez czułam ze jestes w pracy i sie tyle nie odzywasz....a @ dalej nie ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Ewelka - to tak trzymac, oby tak dalej. Trzymam kciuki :) za siebie przy okazji tez :P Znowu poniedziałek i praca :/ takiego mam lenia w tylku ze hej...milego dnia Dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też juz jestem w pracy i od nowa caly tydzien. Ale mi sie nie chce,.... @ wciaz nie ma i denerwuje mnie to bo teraz musi byc zeby zacząc kolejny cykl od nowa kurka to czekanie mnie dobija bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×