Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karolcia15031
hej dziewczyny włąsnie skończył mi się okres trwał tylko trzy dni ale bardzo obfity :) wiec zaczynam starania kochane juz dzis :D chce jak najszybciej być w ciąży bo inaczje po tej ogromnej stracie zwariuje .. w pracy stale widuje dziewczyny w ciąży i z dziecmi a ja im tak zazdroszczę wiem że to chore .. ale mam chyba nie równo pod sufitem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli ladne te wozki co mowisz, ale jak zwykle mam ale :P ten mamas &papas super ma kolory, zolty mi wpadl w oko :P ale gondola mi sie srednio podoba, lepsza w tym mutsy ale w tym mutsy znowu ta jedna rurka wydaje mi sie ze gondola sie kipnie albo w przod albo w tyl ;p co nie znaczy ze mi sie nie podoba bo tez go ogladalam wtedy. Podoba mi sie jeszcze Stokke, wpadla mi w oko mufka na rece na zime :P i jeszcze Mima Xari najbardziej bialy. Jest mnostwo pieknych wozkow ale tak jak mowisz, ceeeny.. u mnie jak patrzalam w sklepie gdzie kupila ta kobieta co ja zaczepilam kosztuje 1700, ale jak mi sie taki jeden podoba co cztery tysie kosztuje :P to zejdzmy na ziemie, nie stac mnie :P te dwa ostatnie co wymienilam to juz z gornej polki niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelii nie wiem czy jest wywrotny ale pewnie gdyby byl to kuzynka by kupila nowy inny. Zabierajac ze soba lozeczko turystyczne wkurzala sie bo ciezko bylo skladac to chyba kupila nowe albo zostawiala je. Pamietam jej slowa "musze nastepne kupic bo sie ciezko sklada". Z olsztyna do elblaga go ciagle wozila w samochodzie takze poreczny na pewno jest. Chwile wozilam malego wiec te kolko z przodu jest rewelacyjne. Dla mnie jest mega ten wozek ale bardzo drogi nie oszukujmy sie. Nessaja znalazla na prawde fajny wozek i w przystepnej cenie. Jesli opinia jest spoko to bym go brala :D Wolalabym nie robic zamieszania w mediach;d mam nadzieje ze pojda na ugode. Sny snami ale wczoraj schylac sie nie moglam. Bol jakby kolka. Dzis to samo i czasem zapromieniuje bol. Moja kolezanka miala to samo 3,4dni po owu. A jest teraz w 8tygodniu ciazy;)) Czekam dalej na zgody bo juz chyba sa trzy lub na ewentualne podanie emaila;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Motynka, nie dość, że rodzimy w tym samym czasie to jeszcze z pobrania krwi wracamy o tej samej porze i pewnie mamy takie same siniaki:):):) Dobra, przyznaj się - pijesz teraz herbatę jaśminową i zostało Ci tak z pół kubka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła do mnie @ :( smutno lecz będę mogła zacząć kolejne staranka za kilka dni może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski idziecie jak burza :) Paola tak jak ktoras kobitka napisala, wyrostek jest z prawej strony wiec to pewnie owulka :D dzialaj dzialaj :) Slonce, slonce, slonce ach to Ty? :) Ide robic obiad i meza na spacer w krzoki wyciagne :) Stymulowana wysylam Ci mnostwo promieni slonecznych :) a film czasem slonce... genialny, juz nie wspominajac o muzyce Babo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mamas&papas ściągasz gondolę i robi za kołyskę. Fajna opcja. A jak się bajecznie składa.... no i kolory na fajne. Bo mało które wózki mogą się pochwalić fajną kolorystyką. Chyba że ten TAKO. A mutsy ma jedne z najlepszych opinii, bo budkę ma konkretną, łatwo się podbija na krawężnikach - a ich pełno w naszej Polsce. Te "kubełkowe" jak to nazywają czyli strokke i quinny są cudne ale i ich cena niestety je eliminuje. Z resztą dorgie panie, jasne, że wygoda dla dziecka i mamy! być musi, ale gondola służy 6 miesięcy, fotelik rok?, spacerówka no może 2 lata, a potem i tak trzeba parasolkę kupić o ile dziecko usiedzi. Bo moje temperamencik mieć będzie. Coraz bardziej czuję wielorybiczkę w mej macicy! Na wózek jest jeszcze czas i smęcę Wam, piszcie mi tu lepiej o kreskach a nie kolejnych małpach @@@ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, muzyka w filmach bollywood jest najlepsza :) tylko takiej słucham w aucie, więc jak usłyszycie kiedyś na ulicy Indyjskie dźwięki wydobywające się z pędzącej corsy, a w środku nie będzie hinduski tylko blondynka to wiedźcie, że to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dzialalismy wiec teraz musze czekac na efekty:D mam nadzieje ze ja o @ nie napisze wam tylko o dwoch kreseczkach ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podoba sie tako baby heaven line alu. Sylwunka przykro mi :( Straszny zastój nam się zrobił, jeśli chodzi o nasze II kreski. Bardzo fajny jest leżaczek http://allegro.pl/tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-2-kolory-i3958174617.html i jeszcze ten mi się podobahttp://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-3w1-t4145-wibracje-i3957003602.html. tzn podoba mi się dużo różnych, ale ceny są przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ten wozek mi sie podoba:D fajny jest. A lozko jakie preferujecie. Turystyczne czy zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana a w jakiej firmie pracuje twój mąż???? a ty giubelli gdzie pracujesz???? może się znają a może nie. nie wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale mam dzisiaj zawalony dzien.Praktycznie caly czas sprzatam i cos ukladam, a to za sprawa tego ze.......wczoraj w koncu przyjechaly do mnie MEBLE <3 Jest w nich tak duzo miejsca ze wsadzilam juz wszystkie nasze rzeczy i sa do polowy puste. Pogoda sie popsula, chyba znow bedzie padal snieg :( Za tydzien organizujemy urodziny niespodzianke dla mojego BF :) Mam nadzieje ze niczego nie podejrzewa. Powiedzcie mi jeszcze jaki prezent mu dac nie zwiazany za bardzo z finansami.Wiadomo ze mamy teraz inne wydatki i ciezko bedzie. Jakas kolacja czy cos?? 🌻 Giubelli na wozek nigdy nie jest za wczesnie :P Zobaczysz ze nawet sie nie obejrzysz a juz rodzic bedziesz. 🌻 karolcia15031 no to powodzenia w staraniach :* Zzera mnie ciekawosc ktora nastepna bedzie miec II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczyny czytam dzisiaj cały dzień forum od początku :) oczywiście najciekawsze posty o dwóch kreseczkach,fiona,majowa,giubelli,tak o to ja no i inne forumowiczki ;) i tak Wam normalnie zazdroszczę że...ajś ;) Kiedy ja się doczekam tych swoich kreseczek ;( ale nie załamuję się.Jestem pełna wiary że clo pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lozeczek... Nie potrzebuje jeszcze ale marzy mi sie jasny pokoj i lozeczko z baldachimem ❤️ Chcialam Wam wrzucic zdjecie ale uznaje jako spam. Przypadkowo natknelam sie tez na strone Claudii. Sliczne zdjecia ciazawe i nie tylko https://www.facebook.com/ClaudiaDeNobregaPage/photos_albums Dobrze ze moj jest fotografem to bedzie uwiecznial kazda chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka zazdroszcze miejsca w szafach .Przy pierwszym dziecku miałam łóżeczko z baldachmem. Ładnie wygląda ale straszne siedlisko kurzu, bardzo czesto trzeba prac. większość rzeczy miałam po kimś a teraz planuję kupić. żeby za chwilę nie oddawać i będzi takie jakie my chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piekna pogoda... wypuscilam psa niech sobie polata ale jak wrocil to zyc mi nie dawal wiec poszlam z nim na godzinny spacer. On teraz szuka miejca do zdechniecia i ja tez bo cala droge ciagnal. 25kg a co dopiero bedzie jak jeszcze dyche przybedzie mu.. padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola a jakiej rasy jest twój psiak? Ja na razie mam małego kundelka, ale myślimy o owczarku niemieckim. chciałabym mieć labladora ale to może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Zobaczcie, na co natrafiłam na wp. :) http://dzieci.pl/kat,1033615,title,Zapiekanka-plodnosci,wid,16425413,wiadomosc.html?smgputicaid=6123e8 I pomysł na obiad dla starających się dziewczyn z głowy. :) . Dziewczyny, ja to może jestem jakaś dziwna, ale mnie ogólnie nie podobają się wózki... Dzieciątko jest takie małe, a te wózki takie wielkie i nieporęczne... Najchętniej swoje maleństwo chciałabym cały czas nosić w chuście. Ale zdaje sobie sprawę, że wózek będzie niezbędny. Ja szukam czegoś małego, co łatwo się składa, jest lekkie. Zmotywowałyście mnie i weszłam dzisiaj do sklepu z wózkami. :) Spodobał mi się Chicco Living Smart. Jest dużo mniejszy od większości wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Co Wam powiem to Wam powiem ale jestescie pozytywnie szalone :-) Na szczescie mnie jeszcze nie naszla mania szukania wozkow, lozeczek nosidelek i innych d**erelkow i dzieki Bogu bo bym sie tylko niepotrzebnie napalila jak szczerbaty na suchary :-) a ciazy ani widu ani slychu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Maćkowa - a mnie też jeszcze nie naszło:P Szczerze? Nie chce mi się:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie nam dzis na nic czasu :( nawet do was tylko na sekunde wpadam .... Ja tez nie patrze na rzeczy fla dzieci bo sobie uroje ciaze :p Pozdrawiam was moje kochane :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie nam dzis na nic czasu :( nawet do was tylko na sekunde wpadam .... Ja tez nie patrze na rzeczy fla dzieci bo sobie uroje ciaze :p Pozdrawiam was moje kochane :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju dziewczyny, ale się naczytałam o wózkach! Chyba zostanę ekspertem, jak zajdę w ciążę:) Nie wiedziałam, że wózek to taka ważna sprawa. Ja bym tam wzięła pierwszy lepszy, który by mi pasował. A tu trzeba tyyyyle rzeczy wziąć pod uwagę:D :) Giubelli, pewnie gdzieś to tu pisałaś, ale nie pamiętam na której stronie, więc zapytam::) w którym dniu robiłaś test i wyszedł pozytywny? w dniu spodziewanej @ czy przed, czy po? agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczyny poratujcie!!! :(:(:( Wyobraźcie sobie że szukam, szukam i znaleźć nie moge... :(:(:( A takiej nabrałam ochoty... Mam smaka na tą sałatkę z winogronem i kurczakiem. Która z Was o niej pisała? Paulinka? Błaaaagam, podajcie jeszcze raz składniki bo sie zaślinie tu za chwile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Mackowa nie pamiętam tego przepisu ale mąż własnie serwuje nam kolacje w postaci frytek, kotlecików oraz zrobiłam nasza ulubioną sałatkę z sałaty lodowej, kukurydzy, pomidorka ,ser feta oraz sos vinegre, czy jak to sie tam pisze:P wstyd jakie obżarstwo na kolacje, 2000 kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×