Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny piekne brzuszki :) Jovanka piekny usmiech i naprawde juz brzuszek fajny masz, czekamy teraz na zdjecia Kacperka :) Bejbe a Ty ktory juz tydzien masz? tez juz ladny, ja czasem jak sie najem tak solidnie to wygladam prawie jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Izulinka - ale ja bym zjadła takich domowych pączków... Czy może masz jednego na zbyciu?:) Ja tymczasem idę po suszoną kiełbasę, bo nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
_nessaja_ - dziękuję:) I dziękuję, że milczysz na temat moich pokaźnych udzisków:):):):):):) Żartuję, kocham swoje ciało, więc żadnego komentarza się nie boję, a zawsze możemy się pośmiać:) Jovanka służy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka!! Jaka Ty podobna jesteś do mojej bratowej, albo raczej ona do Ciebie. A ja jej tak nie trawie... Ale dzięki Tobie chyba zaczne ją chociaż tolerować bo jak pomyśle o niej to Ty mi będziesz stała przed oczami :) Brzuszek cudowny, czekamy teraz jeszcze na zdjątka Kacperka :) Dobrze że wiesz już jak je wysłać :D 🌻 Bejbe... hmm twarzowy ten pierniczek ;) rety jak ten czas szybko leci, jak normalnie masakra... nie sądziałam że już taki duży brzuszek będziesz miała :) Ale fajnie, aż gęba się cieszy na taki widok :) 🌻 Agniesiaa storczyk bomba, gratuluje. Ja reki do kwiatów nie mam i na tych kilka storczyków które miałam przetrwał u mnie aż... żaden :P a u mojej babci za to kwitnie wszystko i zawsze :) nie ważne czy to wiosna czy zima - jeden pokój ma zawalony kwiatkami :) i to takie kwiatki że dziury w suficie już wiercą :) 🌻 Kasik ale synek do Ciebie podobny :) ja tam jestem za tym żeby Ci hasło podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Maperla hmm jeśli temperatura utrzymuje Ci się cały czas to dobry znak :) wiem że łatwo powiedzieć ale poczekaj jeszcze tych 5 dni, jeśli nic się nie zmieni, 28 dc nie spadnie (o ile masz cykle regularne) to chyba znaczy że się udało :) 🌻 Marta a co to za dół? Troche mnie plecy bolą ale wyciągam łopatkę i moge Ci pomóc zakopać tego doła. Mów nam tylko, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
MaćkowaŻono - no to cieszę się, że się na coś przydam:) Zdjęcia Kacperka wyślę Wam jeszcze w tym tygodniu:* Kasik - ja też jestem za podaniem Ci hasła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze znowu zawracam wam głowe ale mam pytanie:) miedzy 21a 24lutym powinnam mieć owulke. tylko nie miałam wtedy zadnych objawów prócz bolących (.)(.), które nadal bolą. dopiero 25 pod wieczór zaczął mnie troche boleć lewy jajnik. ale to nie był taki ból ze nie dało sie tego wytrzymać. to nie jest taki ciągły ból tylko taki od czasu do czasu. co do śluzu był trochę lepki ale nie rozciągał się aż tak bardzo. co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chcialam sie pochwalic:) jestem po wizycie i wlasciwie po sobocie moglabym juz rodzic;) ale wiadomo mam ulozenie posladkowe, wiec jakby cos sie dzialo to od razu szpital i cesarka. A jesli dotrwam to 17 marca bede miec cesarke:) dobrze zeby dzidzius jak najdluzej posiedzial:) ale mala wazy juz 2700g :) balam sie dzisiaj bo juz odczuwam dosyc intensywne skurcze, ale szyjka zamknieta, "szykuje" sie :) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona masz termin porodu w dniu urodzin mojego "mężusia":) powodzenia i zdrówka dla maleństwa bo to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona super ze juz po sobocie bedzie wszystko gotowe, oby jak najdluzej posiedziala :) Ja dzis wzielam sie za porzadki w szafie w sypialni bo byl jeden wielki meksyk, misz-masz :P 3/4 porobione jeszcze tylko chce u gory uporzadkowac i w szufladach ale masakra co sie naprasowalam, a przy okazji poprzebieralam swoje ciuchy :) od kilku dni probuje leczyc sie a zamiast mi przechodzic dopada mnie coraz to bardziej... fucze jak to Giubelli powiedziala na mojego, chyba pms mnie dopadlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dziekuje Ci za tabeleczke i nie martw sie juz niedlugo doczekasz sie swojej daty!:* i Martus i inne dziewczynki tez!:* PaulisC ;* nio to cekamy na Twoj brzuszek;-) Jovanka sliczny brzuszek i wogole foteczki ;-) a juz myslalam ze moze bede znac Cie z widzenia ale jednak nie;P Izulinka7 ;* nie martw sie kochana Ty tez bedziesz miec taki brzuszek:-) Nio od jakiegos czasu czuje jak by pekajace babelki czy jak napisalas wlasnie plywajace rybki:-) uwielbiam to uczucie, czesto jak sie klade nasluchuje dotykam zeby plumkalo:-) <3 Nesseja koniec 16 tygodnia juz, jak gdzies ten czas pedzi jak szalony normalnie:-) Mackowa tez mi sie wydaje ze juz go dosc widac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wstawić zdjęcie jutro, a jeśli nie uda mi się to po weekendzie, bo jeśli będzie taka ładna pogoda to wyciągnę moją drugą połówkę na aktywne spędzanie weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dzis naprawde gorszy dzien... postanowilam ze pocwicze z chodakowska, wlaczylam sobie skalpel i doszlam az do czesci na brzuch, w tle wlaczona muzyka no i bach, zamiast cwiczyc wyje jak dziecko... a zaczynalam z tak pozytywnym nastawieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
_nessaja_ - kochana, becz, bo masz do tego prawo. Bardzo dużo ostatnio przeszłaś. To wszystko bardzo wiele Cię kosztowało i Twoje spadki nastroju są całkowicie normalne. Wiem, że te wahania też Cię męczą i wolałabyś, żeby Cię nie zaskakiwały, ale...po raz kolejny musisz sobie z czymś poradzić, tym razem z nimi. Ja i reszta dziewczyn jesteśmy z Tobą:* Pamiętaj, że przed Tobą wiosna, nowe możliwości, zmiany...:) Bo w końcu przyjdzie czas, że będziesz tuliła swoje dzieciątko i pomyślisz "jak w ogóle mogłam nie wierzyć, że się pojawisz, moje szczęście". Każdy dzień zbliża Cię do bycia mamą (gorąco wierzę, że każdą z Was):) Pożegnaj luty płaczem, ale marzec zacznij już z uśmiechem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zabieram sie do dokładnego czytania i pisania do Was :) :) * Gościu ja na Twoim miejscu zrobiłbym Bete :) Jak zrobisz to daj znac jaki wynik :) * Eska mam nadzieje ze zanikła Ci ta torbiel!! Jak tylko bedziesz miała jakies wieści to koniecznie nam tu pisz :) * Mackowa chyba masz racje :) Czas odsapnąć i na maxa odpuścić :) Nie nakręcał sie tak jak na początku, nie liczę ciagle dni plodnych itd., testów owu nie kupuje ale siedzi mi to w bani :) Ten cykl i tak juz stracony :) Ale na następny musze poszukać sobie jakiegos zajęcia zeby o tym nie myślec :) :) A jeśli o poranne pory chodzi to mnie jest problem dobudzic :) Ja z leniwcow jestem i jak tu o 5 wstać !!! :) Ale moze kiedys sie przebudze i zacznę sie dobierać do mojego staruszka :) Tylko kuzwa zeby mi nie przywalil z łokcia :) Bo pomyśli sobie ze cos chce mu zrobic i mnie znokautuje zanim do czegokolwiek dojdzie :) :D * Nessaja kochana bardzo mi przykro ze tak potoczyła sie Wasza rozmowa :( Powiem Ci szczerze ze jak czytałam to widziałam siebie :( Tez czasami odpuszczam bo szkoda języka strzępić a on i tak wie swoje :( Ale pozniej żałuje ze tak łatwo odpuscilam. Wracam do tematu i pierwsze o czymowie to to jak ja sie w danej sytuacji czuje, co mnie zabolalo, czego nie powinien mowić i ze ma w d***e moje uczucie itd., itp. Krótko mówiąc "zygam" mu wszystko. "Ulewa" mi sie to co mi na sercu leży i tyle !!! Czasami pomogą ale sa przypadki gdy nie, ale wtedy czuje sie Duuzzoo lepiej bo zrzucilam to z siebie i jest mi lepiej :) :) * Taka oto ja przykro mi :( Ze tez zawsze w życiu cos sie musi spieprzyc :( * Cześć stymulowana :) :) Szkoda kurna ze tak wyszło :( Ehhhh, przykro mi :( Ale mocno trzymam kciuki zeby do poniedziałku pęcherzyki urosły bardzo :) Zeby były wielkie jak balony :) :) I zeby inseminacja doszła do skutku :) Trzymam kciuki :) * Izulinka ja mocno trzymam kciuki zeby to planowanie to było zagniezdzenie :) :) * Kasik trzymam kciuki zeby to była ciąża :) Mam nadzieje ze to Ty przekażesz nam ta wspaniała nowinę i rozpoczniesz wiosenny wysyp fasolek :) :) * A teraz mi sie cos skojarzylo :) Wczoraj moje dziecko ze szkoły przyniosło nasionka :) Wydaje mi sie ze to nasiona fasoli :D I bardzo chciał je posadzić :) Tłumaczył mi ze Pani w szkole nie wkladala tego do ziemi tylko na mokra watę :) Wiec dzis z nim "zasadzilam" te fasolki :) :) Sporo ich było wiec dla każdej bedzie po jednej :) Aż z ciekawości bede je obserwowała i dam Wam znac jak któraś zacznie wypuszczać :) * Motynka ciesze sie ze wszystko okay :) :) * Fiona kochana trzymamy kciuki :) Dawaj znac jak bedziesz mogła co sie dzieje :) Lece ja spac bo mi sie galy kleją :) Jutro rano zajrze jadąc do pracy :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam :) Mackowa moj syn to troche kameleon. Jak stoi z moim obecnym partnerem to mowia ze jest podobny troche do niego. Padl mi internet wiec pisze z tel i latwo nie jest. Fiona nie zapomnij o nas jak juz urodzisz i zdawaj relacje wmiare mozliwosci. Nessaja trzymaj sie kochana . Ja mysle ze to nie byl moj cykl,torbiel sie wchlonie i w cyklu ktory nadejdzie,bede myslala o firmie ,a nie o fasolce, moze wtedy sie uda.bede lykala wiesiolka i inne paskudztwa zeby endo bylo ladne i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dooobry :) A co tu taka cisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja jeste . Jestem czytam Was na bieżąco. Wczoraj był 8dc pierwsze przytulanko po @ troskę było foszkow u nas ale widzę że nie tylko u nas. Dziewczyny mam taki zakwasy ze nawet pacha mnie boli jak antyoerspitanten jadę... Hahaha przesadzilam znowu we wtorek 4 godziny wczoraj 2 waga stoi ale cm spadają wczoraj mierzylam garderobę z zeszłego lata i jest luzik mam zakaz kupowania ciuchów na razie wszystko szybko staje się za duże. Miłego dnia laski i która wreszcie oznajmia te 2 kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę wam cos pokazać:-) :-) :-) jak macie facebooka to wyszukajcie : kwiatku.pl Kilka pierwszych zdjęć to rodzinka, którą znam. Mała Pola w dniu tej sesji miała...... 10 dni:-) :-) :-) :-) patrzcie i się rozpływajcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! PauliśC - a ten zakup był przez all...? Otwieraj spór i niech dziada dościgną. A jak przez tablicę i inne no to kicha.... Nie mam czasu i sił wejść na maila, bo nawet Ali nie widziałam jeszcze, ale jak dziś wparuję i Was zwyoglądam to będzie szał :) już nie mogę się doczekać. 🌼 kasik, napisz tu swojego prywatnego maila i wyślemy Ci na niego hasło :) która to jeszcze je chciała? Iza chyba ?! chceeeeesz ? :) 🌼 u mnie bez zmian. Pokłóciłam się z M. brzusio wtedy trochę kuje, on nie rozumie żeby mi dać spokój tylko drąży temat dalej. Nie czuję żadnej taryfy ulgowej, żadnej! jeśli chodzi o ciążę. Zachowuje się jak rozpieszczony bachor, a ja się nie dam, no i kłótnia gotowa. Szkoda gadać. Miłego dnia pipusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dzień dobry! :) Jovanka, dziękuję za dopisanie mnie do tabelki. :) Brzusio piękny! :) Ja też muszę pochwalić się moim. ;) Tylko najpierw małża mego muszę zaangażować, by fotę mi zrobił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja juz w pracy i zaraz zabieram sie za farbowanie ;) A wogule to dzis chce sobie wlosy rozjasnic kapiela rozjadniajaca hihi ciekawe co wyjdzie ;) Zycze wam milego dnia i oby marzec byl owocny w 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Matko jak ja sie ciesze ze dzis juz piateczek :) Piatunio kochany :) Jutro do pracy nie idę wiec tym większa radość :) Budzik jutro tez ma wolne :) Normalnie raj :) Ale dzis jeszcze trza isc :( Ale tylko 3 godzinki :) Sorry dziewczyny, wiem ze Wy dłużej sie meczycie :( Giubelli kochana ja juz mam emaila :) Dziekuje Wam bardzo za niego :) Ale jeszcze tam nie wlazlam :( Na kompie nie chciało mnie puścić bo wyskoczyło mi ze próbuje sie zalogować z innego miejsca niż mail był założony :( Z telefonu nie moge wejść :( A na nowym mieszkanku nie mam jeszcze neta i nie mogłam spróbować z kompa :( Ale dzis mi zakładają internet wiec moze dzis bede miała to szczescie i sie zaloguje :) :) Giubelli czasami to szkoda słów na tych naszych mężczyzn :( nie przejmuj sie :( Czasami mam wrażenie ze im mózg zanika a po jakimś czasie znów sie pojawia...... Ehhh. Głowa do gory kochana :) Lec na zakupy, kup sobie pare szmatek na pocieszenie :) :) Miłego dnia :) Lece do pracy dziewuszki :) Do pozniej i miłego dnia każdej zycze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyli mi internet :) hura Też ostatni mieliśmy ciche dni. zrozumieć facetów to ciężka sprawa:) chociaż oni o nas mówią to samo :D Agniesia widziałam , ale słodycz, też chce taką sesje !! już teraz Pauliś , nie mam słów jak ludzie potrafią być podli i żerują (chyba tak to się piszę) na kimś. IZA miłych zakópów. A wszystkim miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny porazka. Znalazlam wiadomosci mojego BF z innymi laskami.Fotografem jest wiec slodzil im zalosnymi slowkami. Akty robil im w ukryciu przede mna. Do tego ma kredyt o ktorym mi nie powiedzial. Juz widze jakie beda jutro te urodziny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli nie przejmuj się!:* czasem są te gorsze dni ale potem wychodzi słońce:* zresztą wiadomo nie od dziś że faceci są dziwni:P:D^^ hihi nie to co MY :D ^^ muahha :classic_cool: :P Smerfecia no to powiem Ci że grubo... :/ normalnie kicha w szmacie! i co teraz będzie? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka co Ty z nim jeszcze robisz? Zrob mu prezent na urodziny i rzuc go w cholere. Nie marnuj se zycia kochana. Nie przeszkadza Ci ze Cie oszukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero do mnie dotarlo ze wcale go nie znam i jest zupelnie inny. Nie chce mu psuc jutrzejszych urodzin dlatego chce pogadac z nim w niedziele, w poniedzialek pojsc do urzedu sie wymeldowac a we wtorek juz wrocic do domu. Nie wiem dlaczego Was i Pana X. nie posluchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×