Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Brzoskwinka az mi łezki poleciały jak przeczytałam początek :( Kladz sie kochana na łóżko i lez plackiem!!! Zabraniam Ci robić cokolwiek. Bierz luteine i lez. Tak jak pisała Stymulowana - rozmawiaj z dzidzia zeby z Wami została :) Musisz wierzyć a ja jestem całym sercem z Tobą :) Goofcia tez krwawila i jak nam pisała "żywa krwią" :( Ale udało sie. Dzidzia rośnie w brzuszku Goofci :) Rozmawiaj z dzidzia i módl sie kochana :) Ja tez bede :) Musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, ja też trzymam kciuki MOOOCNOOO! Musisz być silna i przede wszystkim odpoczywać. Nie przejmuj się nami, leż i niczym innym się nie zajmuj:) Jak już dojdziecie z dzidzią do siebie to wtedy nam napisz co i jak:) Wyganiam Cię do łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka musisz wierzyć !! musisz wierzyć i być silna teraz podwójnie !! skoro gin mówiła że szanse są to znaczy że są, więcej wiary kochana :* trzymaj się dzielnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam :*** wiecie co ,jak wyszłam od ginki to wiecie o czym pomyślałam ? może to głupie ale,powiem wam...pomyślałam sobie że szkoda że sie nie znamy,że nie mamy swoich telefonów,wtedy chciałam chwycic za telefon i zadzwonić do was,powiedzieć wam że tak strasznie się boję i wgl . jesteście wszystkie dla mnie jak najlepsze przyjaciółki :*** mam nadzieję,że jednak bedzie dobrze,nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka i tak trzymaj :) Nadzieje zawsze trzeba miec :) :) :* :* :* :* :* :* :* Teraz lez i wypoczywaj :) Nie wolno Co nawet odkurzacza do rak wziac. Jedynie to mozesz na siusiu wstac i nic wiecej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Brzoskwinko IZA ma racje, teraz tylko wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj. ja jestem dobrej myśli. a tak w ogole to szkoda ze nie mamy tu wszystkie nr tel do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pita leże i odpoczywam :) teraz juz ochłonełam i przed chwilą gadałam do fasolki że ma się mocno trzymac i że bardzo ją lofciam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację. Trzeba wierzyć i jeszcze raz wierzyć! Moja kuzynka była w 9 tygodniu ciąży u lekarza i mówił że jeszcze serduszka nie widać. A że jak w tym tygodniu jeszcze nie widać to znaczy że już się rozwijać nie będzie. No ale poczekali jeszcze tydzień i co? Zaczęło serduszko bić :) Musisz głęboko wierzyć [ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Brzoskwinko kochana jestes w ciazy i to jest najwazniejsze, ja Ci nawet swoja luteine moge oddac zeby tylko fasolka zagniezdzila sie prawidlowo i zaczela rosnac!!! Wcinaj luteine i niech ten progesteron rosnie szybko jak mi wlosny na nogach! Powiedz Ty mi jak masz na imie zebym wiedziala za kogo mam sie modlic! Z calych sil Cie wspieram i wierze ze bedzie dobrze :* Co do numerow telefonu to robiac obiad o tym samym pomyslalam! Trzymaj sie dzielnie, nie denerwuj i informuj nas na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko masz poziom z bety 812 czyli jak na początek ciąży bardzo dobrze. a hormon hcg pobudza produkcję progesteronu, dodatkowo masz luteinę, no to musi być dobrze:) Rośnij progesteronie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam właśnie nospe może coś pomoże też .słuchajcie cały czas mnie coś piecze jakbym miała pęcherz przeziębiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzidzia się wkomponowuje we właściwe miejsce;) Cudnie, że jesteś w ciąży:) agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia ❤️ mam nadzieje ze te plamienia to nic złego :) nie boli mnie brzuch i kręgosłup,a ostatnio te bóle były :) wiec może to faktycznie od zagnieżdzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA85 a jak Ty się czujesz w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1288
jestem tu pierwszy raz.Ostatnio bylam u gina bo @ przychodzila kiedy chciala-poprostu za wczesnie.Dostalam luteinę 50 mg pod jezyk,bralam juz ją jeden cykl i z tego co doczytalam zawiera progesteron jestem teraz w 6 dc. moje cykle są nie regularne, chcielibysmy juz dzidzię,czy po pierwszym cyklu z luteiną mogę juz zaczać się starać czy to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1288
dzieki! moze teraz po luteinie się uda bo rok staran juz za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko współczuje ci ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. opoczywaj i dbaj o siebie bo to teraz najważniejsze:) u mnie cisza. jak @ nie było tak nie ma... zastanawia mnie to krwawienie w sobote. niby duże nie było(bo kilka kropelek) i było jednorazowe bo poźniej już było dobrze ale zawsze ta niepewność jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki zamiar. poczekam do jutra. jak @ nie przyjdzie to w niedziele planuje zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też takie przerwy miałam. od kilku cykli biore luteine na wywołanie. teraz też brałam i czekam czy przyjdzie teraz czy po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w grudniu przestałam brać tabletki anty. Pierwszy "prawdziwy" okres dostałam po 40 dniach. Później już było lepiej bo po 34 dniach. A teraz czekam... Wizytę u ginka mam dopiero 28 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już nie długo. ja mam iść jak bedzie się cos działo a jak nie to jak luteina mi się skończy czyli gdzieś za dwa m-ce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie mam. dopiero o pierwsze sie staram. ale w moim przypadku łatwe to nie jest. owulacje mam bezobjawową. jedynie co mi dolega to (.)(.) mnie bola tak ok 14 dni po @. i to wcale nie oznacza ze kolejna @ pojawi sie za te 14 dni. już wiele razy tak miałam. raz miałam tak ze usg wykazało ze owulka bedzie za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nie fajnie :( ja w tym miesiącu też nie zaobserwowałam u siebie objawów owulacji...ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin podejrzewa u mnie pcos i mówiła ze jesli planuje dziecko to zebym nie czekała bo pożniej bedzie jeszcze gorzej zajsc i nie wiadomo czy sie uda. dlatego nie tracimy czasu i sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam mocno kciuki :) ja już synka mam i staramy się teraz o rodzeństwo. Narazie na luzie.. :) ale fajnie jest z kimś o tym pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×