Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

kasia,monlight trzymam kciuki :*** bedzie dobrze :*** ja właśnie jem warzywka i mówie do fasolki że dzięki nim bedzie zdrowa i silna :) ej mogę pić pokrzywe com ? chyba jest bezpieczna ? dziewczyny wiecie,jak wyszłam od ginki z gabinetu to poleciałam odrazu wykupić receptę i odrazu wsunełam pod język trzy tabletki i ...odpukać...narazie tylko brązowy sluz,nie ma krwi i tak jakby jest ciut mniejsze :) to chyba dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze już masz jedno dziecie.. ja póki co mam chrześnice ale to nie to samo.. zresztą widze ją tylko przez skypa bo nie mieszka w polsce. nie długo roczek skoczy.. teraz już lepiej ale na początku było mi cięzko jak się nią zajmowałam ze ja być może swojego maleństwa miec nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka nie wiem jak z tą pokrzywą nigdy nie piłam. dobrze ze wykupiłaś od razu recepte. nie ma na co czekać. maleństwo teraz najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinka dobrze ze humor Ci sie poprawil :) zajadaj sie warzywami, luteina i zdrowym jedzonkiem. Co do pokrzywy to nie wiem, nie znam sie niestety. Wiesz co se tak taz pomyslalam? Ze na Twoim miejscu poszlabym chyba do tego laboratorium i babie ktora zamiast prolaktyne cholesterol zlecila Ci zrobic wlosy z glowy powyrywala!!! No ale nic to. Pozdrow kruszynke od ciotek :) .... Alaa a jak Twoja gula? Znikla przepadla nie ma jej juz? :-) ... Marta odezwij sie!! :-) .... ZoneczkaKrk drugi dzien nieobecnosci?! No no sie bedziesz grubo tlumaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie moge wogule z telefonu do was pisac :( u mnie jak narazie bez zmian czekam na @ ktory ma byc 14 i sie zastanawiam co zrobic bo 14 mam tez wizyte w klinice :( jak dostane @ to mnie nie zbada i chyba bd musiała kolejny cykl czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta a może @ się spóźni :) Póki się nie zaczął nie bierz do głowy. Jak się zacznie to zadzwoń do lekarza, zobaczysz co Ci powie. A pod jakim kątem ma Cie lekarz zbadać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do invitro bede sie szykowała wiec usg pewnie musi zrobic ... a @ przyjdzie bo jak lekarz juz mowił nie zajde naturalnie :( wiec sie nie łudze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
No to ja sie troche odstresuje i sobie zaszaleje w ten weekend, bo ciagle ostatnio u mnie tylko chorobsko dawalo znac. Wszystkim Wam Dziewczyny zycze milego weekendu. Brzoskwinko ciesze sie ze humorek Ci sie poprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka pokrzywę w ciąży można pić tylko z umiarem :) ja też lubię pokrzywę i zieloną herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mackowa niestety nie zniknak troche sie zmnieszylpo smarowaniu według mnie. Ale dwoch lekarzy twierdzi ze to tluszczak duzo stracilam nawadze duzi stresów mialam a tosa czynniki pomagajace powstawac takim gowienkom :/ noi to cos jest ruchome to tez dobra oznaka zobaczmy co powie chirurg w maju....ale mniejuz bola piersi i czasem podbrzusze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie uwielbiam za bardzo pokrzywy,ale włosy mi strasznie wypadają a kiedyś mi troche pomogła więc może teraz też coś poradzi :) dobranoc dziewuszki :) dobrej nocy :) mi to się chyba dzisiaj bedzie moja kruszyna śniła bo cały czas o niej myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam sie i ja ale padam na klawiature :( GAly mi sie zamykaja i zaraz na siedzaco zasne :P .. Pita milego wypoczynku :) :) Relaksuj sie kochana :) A ja czuje sie dobrze kochana - dziekuje :) Czasami mnie brzusio na dole zakuje, czasami delikatnie cmi przez jakis czas ale ogolnie jest okay :) (.)(.) mnie w sumie nie bola. Bola tylko przez jakies 15 min jak zdejme stanik :) ... Moonlight witaj :) Ciesze sie ze do nas dolaczylas :) .. Brzoskwinka piekne imie :) Moja sister kochana ma tak na imie :) :) Dzis paciorek za Malgorzatke i jej fasolke :) Co do pokrzywy to nie wiem ale na googlach poszukaj :) Tam na wszystko jest odpowiedz :) Trzymam za Ciebie i Twoja fasolke kciuki :) Super ze plamienia sa juz tylko brazowe i musi byc ich coraz mniej :) A tak wogole to tak sie przejelam plamieniami Twoimi itd ze zapomnialam Ci pogratulowac :) Gratulacje kochana i dbaj o Was :) Bedzie dobrze :) .. Kasiaa12 trzymam kciuki :) Mam igromna nadzieje ze beda 2 kreski :D ... Pedze ja spac dziewczyny :) DObrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko kochana, mordeczko Ty moja, dziubeńku! :) Jesteś w ciąży... Rewelka!:) Cieszę się, gratuluję i - choć robię to nadzwyczaj rzadko - pomodlę się za Ciebie i za Twoje Szczęście:* Śpij dobrze i niech Ci się przyśnią maleńkie rączuchny, które oplatają Ci szyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie jest dobrze ... boli mnie podbrzusze i kregosłup,i jak wstałam z łóżka i poszłam do łazienki było dużo ciemnej krwi,a teraz jak byłam drugi raz coś ze mnie wyleciało,nie wiem co,ale moge się domyślać...to by było chyba na tyle mojej radości...Boże,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko moze to tylko jakis skrzep byl. Nie zalamuj sie jeszcze. Poczekaj do poniedzialku, zrob badania i idz na wizyte do gina. Przeciez z Goofcia bylo podobnie. Moze jeszcze nic straconego! Nie poddawaj sie kochana!!! Sciskam Cie mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia trzymam kciuki ze to jednak nie to co myślisz :( Mnie już tak bolą piersi ze mi się odechciewa niech przyjdzie malpiszon nie. Lubie się tak męczyć. Lecę do pracy. Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko kochana, może to nie było to o czym myślisz? Jak już któraś wspomniała, Goofcia też miała ogromne krwawienie na początku ciąży, a mimo to nic się z dzidzią nie stało. Moja ciotka w dwóch ciążach krwawiła jak szalona, a urodziła zdrowe dzieci:) Nie stresuj się, bo to pogarsza tylko sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko trzymaj się! Tak jak mówią dziewczyny to może nie to co myślisz. Trzeba być dobrej myśli! Ja w swojej 1 ciąży miałam normalny okres" nie plamienie" a normalny okres z bólami i dużo krwi. A jak się okazało w ciąży już byłam. Trzymam mocno kciukasy aby było wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest lepiej troszkę,z rana było dużo skrzepów a teraz już nie ma,i jakby mniej krwi,może jest jeszcze nadzieja.staram sie mysleć pozytywnie,ale wiecie no trudno trochę w takich sytuacjach...dziekuje Wam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę że trudno jest myśleć pozytywnie ale musisz! :) no a ja wypiłam kaffke i czas iść sprzątać :) miłego przedpołudnia życzę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja do brzoskwinki . Na ten topik wchodzę specjalnie zeby przeczytać ci u ciebie. Wczoraj po cichu bardzo bardzo ci kibicowałam i dalej kibicuję trzymam mocno kciuki żeby ci się udało. Z tego co czytam to już długo się staracie z mężem? Ale muszę ci przyznać że jesteś silna psychicznie ja na twoim miejscu dawno byłabym w depresji. Pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mysl pozytywnie. ;* jestem dobrej mysli. Szef byl i do mne ze jeszcze grzeje.. ze taka mloda dziewczyna i mi zimno? Ja zawsze moge byc chora i isc na l4 jak tak woli..... pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu dziękuję :) to 13 cykl starań oficjalnych, nie oficjanych troche dłużej,no troche długo,ale nie moge sie poddac,bardzo chce mieć dziecko,i musze o nie walczyć,mam momenty załamania,ale instynkt macierzyński zawsze bierze góre... dziękuję Wam bardzo za dobre słowo i za wsparcie;*** wszystkim ;) Paola a cio ty chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Brzoskwinko a jak wyglądało to co wypadło? I czy miałaś przy tym skurcze? Bo jako se jestem świeżo po takim poronieniu mogłabym Ci jakoś pomoc ustalić:/ ale to nie mogło byc to! Twoja fasoleczka jest silna! Marta a powiedz mi kochana u Was wskazaniem do in vitro jest to nasienie męża czy u Ciebie tez jest jakis problem? Alaaaaa tluszczaka trzeba wyciąć raz, dwa:) Maćkowa widzisz, clo działa:) Z mojej Warszawy nici:/ byliśmy wczoraj i znajomych i moj maz przesadził z alkoholem i dupa blada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzoskwinko a co lekarz wasz na to że już tak długo się staracie z mężem czy na jakieś badania was wysyła? E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu na samym początku miałam badania,dokładnie już nie pamiętam jakie,ostatnie dwa cykle miałam leki stymulujące owulacje. Stymulowana nie wiem ja Ci to opisać ,mniej więcej wielkości groszku,takie czerwone gładkie,ale potem jak byłam w łazience to jeszcze dwa razy mi coś takiego wyszło tylko już troche bardziej nieregularny kształt miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×