Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny który test będzie wiarygodniejszy płytkowy czy strumieniowy? Ja robiłam pink test płytkowy i się zastanawiam czy spróbować teraz strumieniowy. Bo nie powiem troszkę się rozczarowałam jak test wyszedł negatywny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaa była bladziocha :) ale dziewczyny już wiem że to nie ciąża. byłam w łazience i zaczyna się pojawiać krew na papierze,więc ten test to jakies g***o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinka to ja jak durna kuchenke pucuje żeby jak najszybciej wejść tu i uslyszeć "gó**o"? A idź Ty! Najlepiej po wynik bety! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Moonlight hello :) Sczerze Ci powiem że moim zdaniem wszystkie są do doopy bo u mnie zawsze jedną kreske pokazują ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mackowa masz całkowitą rację :) teraz trzeba poszukać takich co to będą pokazywać dwie kreseczki :P jak już znajdę takie to się podzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Moonlight to który to Twój cykl starań? :) o pierwsze dzieciątko się starasz czy już jesteś mamą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałam kiedyś test i pani zapytała "Jaki" to powiedziałam, że najlepiej taki, który będzie od razu pozytywny. Ale też mi jakieś dziadostwo sprzedała, bo nie był pozytywny:P Już zaraz 14... Brzoskwinka, nie chrzań nam tutaj! Ciąża ma być! Bo skąd by się wzięła ta bladzioszka u Ciebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Heheh Agniesia wyobraź sobie ja zawsze tak lotka kupuje mówie zamiast chybił trafił to trafił trafił i nigdy mnie babsztyle nie słuchają!! ;) wczoraj za to poprosiłam chybił nie trafił i bingo! Żadnej cyferki nie trafiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy tez jak głupie co chwila odswiezacie??? :P Czekam na wieści od Brzoskwinki i czekam...... Ler ar ju????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza hehehe a myślałam że to ja tylko tak fisiuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* wczorajckupilam ksiazkensuper wiec oczytana jestem hehe;) Dzis rano w biurze bylam. Mackowa sis dostarla cala inzdrowa. Piesio juz wyje ze swoim sasisdem. Chociaz mu to nie wychodzi jeszcze bo mlody hehe. Moj zrobil badania ktore ja zanosilam xd przyjeli w drodze wyjatku bo bylo do 13 a bylam o 15. A skad ja mialam wiedziec?!.. i wyniki beda w pon akurat bede juznw pracy ok 15.. Zaczelam prace i bede ksiazke czytac. Jakie ja bledy robie dzisnw tel. Rece nie rozruszane ;d Milego dnia dziolchy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
no brzoskwinka gdzie Ty jesteś? Stymulowana polecam wyjazd gdziekolwiek żeby się odstresować. Weź swojego mena bez gadania a nie tak że będzie się wymigiwał. ja zaraz wyruszam w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka gdzie jestes???? Chcesz zeby nas ciekawość zjadla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziewczyny spokój!!! My sie stresujemy i niecierpliwimy a co dopiero Brzoskwinka musi czuć? Jak wróci to nam na pewno napisze. Teraz się pewnie cieszy wraz z M (oby!!!), albo jest na zakupach i usiłuje jakoś zabić smutek. Tak czy siak, Brzoskwinko, bez różnicy jaki będzie wynik bety jesteśmy z Tobą!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie Maćkowa masz rację, nie maltretujmy dziewczyny i coś chciałam napisać i zapomniałam:) powiem Wam weekend, majówka....a ja już na stronie itaki szukam wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to klęknełam przed krzyżem i błagałam Boga żeby mi pomógł,nie moge opanowac łez,miałyście dobre przeczucia,jestem w ciąży beta 812,ale nie wiem jak długo w niej bede ,progesteron 3,84,gdzie powinien być przynajmniej koło 20,czyli prawie wgl go nie mam ,czy ja mam jakkieś szanse utrzymac tą ciąże? pojechałam odrazu do ginki,dała mi recepte,zwiększyła luteinę do 200 mg na dobe,mam skierowanie na poniedziałek powtórzyć badania i na usg,ale czuje że bedzie juz po wszystkim,plamienie już jest ciemno brązowe i czasami pojawia się ciemna brudna krew. ginka powiedziała że trzyma kciuki i że szanse są,ale chyba powiedziała to tylko żeby mnie pocieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka kochana musisz w to wierzyć !!! musisz wierzyć, że będzie dobrze!! rozmawiaj z dzidzia i wierz!!!!!! całym sercem trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka teraz musisz być dobrej myśli. Ważne że ginekolog dała Ci leki na podtrzymanie. Trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
brzoskwinko gratuluje i jednoczesnie bede mocno trzymac kciuki zebys utrzymala ta ciaze. Musisz mocno wierzyc ze Ci sie uda, na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×