Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Stymulowana
Hej kochane straszna pogoda:/ chce snieg! Powiem Wam ze mu sie tez cos z głowa dzieje niedobrego:( wczoraj cały dzien płakałam....wycierałam kurz i wyłam...odkurzacz w ręku - pysk cały mokry od lez, potem mop i to samo, nawet rosołu nie zjadła na ktorego tak miałam smaka:/ leżałam w łożku, w ciemnościach i tak wyłam do tego oliś sie wczoraj prawie nie ruszał co potęgowało moj smutek, żal i rozpacz. Mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie wygladał inaczej. Byłam wczoraj u doktorka i z olim ok poprostu miał chyba taki dzien jak ja. Ułożony dalej posladkowo i pleckami do swiata i podobno dlatego moge go czuc słabiej (Ala moze Twoj synuś tez w takiej pozycji lezy). Ale co najważniejsze przytył! Wazy 1800 no to juz jest cos:) ja za to nic nie przytyłam:) jeszcze jedno spotkanie i zaczynamy przygotowania do porodu cokolwiek to znaczy:) Eska zaczęłam 32 tc:) Brzoskwinko cera naczynkowa bynajmniej moja wyglada tak ze mam na twarzy widoczne naczynka krwionośne, takie małe żyłki (pajączki) i niestety tal sie dzieje ze pod wpływem slonca,zimna, ostrych przypraw, czerwonego wina i mozna tak wymieniać bez końca te skupiska naczynek u mnie pękają co powoduje taki malutki wylew krwi pod skóra ktory niestety juz zostaje :( tak na prawde powinnam cały rok uzywac kremu z filtrem 50 i nic nie jesc i nie pic chyba:( ale postanowiłam ze jak urodzę unikalne troche temat dZidzi wybiorę sie do takiego dr szczyta, ambroziaka tudzież innego specjalisty i mam nadzieje ze ktos mi pomoze i usunie to cholerstwo z mojego nosa bo jak nie to sama zakupie skalpel i to wytnę!!! Albo ukradne w szpitalu w czasie cc!!!no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was kochane w ten piękny słoneczny dzień :) Trochę wiaterek wieje ale i tak jest cudnie :) Jadę ja sobie dzis do pracy i jakoś tak nawet chyba mi sie chce :) Wstaliśmy dzis z M a on do mnie mówi ze miał sen :) Ze będzie drugi syn :) :) No wiec zobaczymy czy dobrze sie wyśniło :) Xx Olala moi panowie sie beze mnie nigdzie nie rusza :) Ale zamierzam leżeć jutro :) Nawet obiadu robić nie będę :) Chyba ze mój mezus zrobi :) Xx Darka No koszty remontu kosmiczne sa :( Ja mam to szczęście ze nawet jeśli u nas byłby jakoś remont to mój M sam masę rzeczy zrobi sam. Wkoncu to budowlaniec, wiec nam koszty zmniejszyły by sie o polowe conajmniej. Kochana mocno trzymam kciuki aby udało Wam sie wszystko w terminie zrobić :) Xxxx Paola kochana ja miałam takie same przemyślenia jak mój M był w uk a ja w Polsce :( Niestety odległość robi swoje i człowiek ma mnóstwo dziwnych myśli. Cieszę sie ze podjęłas decyzje ze od teraz darujesz sobie wieczorny rytuał upijania! To bardzo ważny krok :) Zajmij sie nowa praca i codziennie myśl o tym ze tęsknisz za swoim P :) Ze jeszcze tylko coś około 6-7 tygodni i będziecie razem. Zobaczysz ze wszystkie Twoje watpliwości pękną jak mydlana bańka jak sie zobaczycie :) Głowa do góry kochana :) Będzie dobrze :) Xxxx Pita słońce jak ja bym chciała byc w pobliżu Ciebie by moc Cie wspierać :) Kochana wierze ze jest Ci bardzo cieżko bo ja ja tylko pomyśle sobie ze mojej mamie mogło by coś sie stać to odrazu zaczynam ryczeć :( Ale tak jak napisałaś musisz byc silna, bo twoja mama musi widzieć ze Ty walczysz o nią to i ona zacznie walczyć :) Kochana mocno zaciskam kciuki za Twoja mamę i jej zdrówko :) Kochana a Twój maz nie wspiera Cie?? Jakaś znajoma której mogłabyś opowiedzieć o swoim uczuciach? Czasami obca nam osoba jest w stanie wesprzeć nas najbardziej. Rozejrzyj sie dookoła siebie, moze jest gdzieś wokół obca osoba która Ci pomoże? Trzymaj sie kochana :) Jestem z Tobą :) :* Xx Marteczka cieżko powiedzieć o co chodzi z Twoim "okresem". Zrób moze betę dla pewności. Jeśli beta wyjdzie niska to wiadomo ze w ciazy nie jesteś, a wtedy koniecznie do lekarza z tymi brązowymi uplawami. Xx Stymulowana super wieści :) Ciesze sie ze z Olisoem jest wszystko dobrze i ze urósł :) :) W sensie przytył :) Kochana to co Ty zjadalas to przejmował Olis wiec Ty nie miałaś jak przytyć :) Xxxx No i te wypociny pisała IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przyślij mi troszkę tego słoneczka prosze! Btw podobno listopad to najbardziej depresyjny miesiac w roku:( najlepiej byłoby go przespać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Dzisiajesza pogoda i mnie daje się we znaki.. Mąż pojechał do pracy, powinnam posprzątać ale ciężko mi to wychodzi.. Do tego dopadły mnie hmm.. hemoroidy!!!!! Tzn prawie od początku mam z nimi styczność ale dzisiaj jest apogeum chyba. Nie wiem co się ze mną dzieje. Przed wczoraj bolała mnie górna część brzucha, wczoraj prawy bok (+łzy z bólu). Zaczęło się jak chciałam wstać z łóżka, nie dało rady. Zastanawiam się czy następne dni okażą się popisem nad bólami w innej części mojego ciała.. xxxxx brzoskwinka mi baldachim uszyje bratowa :) tzn jeszcze o tym nie wie ale jestem pewna, że się zgodzi :) masz racje, że naszych pociech nie uchronimy przed kurzem. Troche więcej pracy jest jeśli baldachim jest ale co to dla nas :) Na sesje jedziemy razem, ja i mąż.. Nie podarowałby mi gdybym pojechała sama, tym bardziej że to jest fotograf płci męskiej :)dzisiaj wymyśliłam,że chociaż jedno zdjęcie musimy mieć z motywem strażackim :) i oczywiście będziecie miały fotki na meilu :) xxxxx kasiaaa12 ciesze się że ktg prawidłowe :) kruszynka zdrowa, mamusia też iwęc czego można chcieć więcej :) też chciałabym słyszeć moją malutka raz w tygodniu.... xxxxx Paola Kochana nie masz jakieś zaprzyjaźnionej osoby żeby właśnie w takich momentach móc się wygadać, poprzebywać z kimś innym? Tak jak pisze Iza zajmij się nową pracą, pomyśl że jeszcze troche i będziesz widziała się ze swoim. Będąc z Nim wszystkie smutki i zwątpienia napewno odejdą. A tymczasem pisz do nas częściej!:* xxxxx Iza ja tez chce tego słońca bo u mnie ani grama go nie ma :/ widok za oknem jak z jakiegoś horroru. Ciemno, zimno, mgła, do tego dym z kominów a wszystko razem przyczynia się do jesiennej deprechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana za 1.5tyg się okaże jak ułożył się. Mój maluch. Ależ mam podły nastrój ja prdl :/ Pita łatwo nie jest ale musisz się starać i być mocna dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Jovanka ale z Kacperka to jest przystojniak normalnie :**** taki słodziak :*** przytulałby całymi dniami :** i Ty wyglądasz ślicznie kochana :* Pita musisz byc silna aby wspierac mame . zawsze możesz sie wygadac nam tu na forum jesli bedziesz chciała :) Stymulowana no ja nie mam tych naczynek popękanych .Ale kochana Twojemu mężusiowi to nie przeszkadza nie ?:) to może wcale nie musisz z nimi aż tak walczyc :) Dobrze ze Oliś podrósł :) to już kawał chłopa :D i cos w tym jest kochana ze słabiej się rusza przez ułożenie :) moja Wiki też dupką w dole i też pleckami do świata i odkąd sie tak ułożyła to słabiej czuje ruchy .już mi nie skacze tak fajnie brzuch przy kopniakach bo teraz jak kopie to kopie gdzies do wnętrza brzucha :) wiecie co z jednej strony to sie troche obawiam bo ułożenie pośladkowe jest wskazaniem do cc,szczególnie u pierworódek,a ja czuje ze Wiktoria ma już bardzo malutko miejsca i ze sie już nie obróci chyba,i nie wiem jak ja sobie dam rade po cesarce :( Stymulowana podobno przez cały grudzien ma byc plusowa temperatura jeszcze a prawdziwa zima ma przyjść na przełomie stycznia i lutego i tez ma byc taka delikatna :) ja sie ciesze :) bo nie lubie dużych mrozów i zasp śniegu po okna :) na boże narodzenie mogłoby troche go spaść a potem niech idzie w cholere i może wrócic dopiero jak urodze :D Ola to może do lekarza z tymi hemoroidami com ? żeby się jakos nie pogarszały czy jak :) ja zamierzam na allegro zamówic taki komplet poscieli z ochraniaczami podusia z kołderką i tam bedzie odrazu baldachim ze stelażem i jakiś przybornik i coś tam jeszcze :) 10 elementów chyba za 199 :) dochodzi już 14 a ja dopiero łożko pościeliłam i ogarnełam :D nic mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Ja juz na szczęście po pracy :) A nawet jakaś taka energię mam :) Ciekawe do której godziny tak będzie :) Xxxx Stymulowana pochwalilam sie tym słońcem :) Zdążyłam do pracy dojechać, słońce zaszło i zaczęło popadywac :) Teraz tez jest pochmurno i czasami popaduje :) I tyle sie sama słońcem nacieszyłam :) Xx Olala kochana Ty naprawdę tez sie nacierpisz :( Biedna nasza :( Mam nadzieje ze przejdzie Ci to szybko i juz nic więcej dokuczać Ci nie będzie :) Kochana chętnie bym Ci przesłała trochę tego słońca ale i u mnie juz go nie ma :) Xx Brzoskwinka i Stymulowana ja Was kochane proszę żebyście Wy tego śniegu tak nie wolały :) Bo my około 24 godzin w grudniu w aucie spędzimy jadąc do polski na święta i modlę sie aby tego śniegu nie było, żebyśmy szcześliwie dojechali. Pozniej 2 stycznia wracamy do uk to tez bardzo poproszę bez śniegu :) Bezpieczniej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Brzoskwinka pojade do lekarza ale przyjmuje dopiero w poniedzialek :/ przez te dwa dni musze wytrzymac :( na szczescie fotograf jutro nie moze i jedziemy do niego we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 ale ten snieg to tak tylko na wigilie niech popada i swieta a potem moze zniknąć i wrocic w połowie stycznia jak dla mnie:):) Olala ja ro Ci powiem ze nnie tez co chwile boli jak nie plecy na gorze to gdzies z boku, to na dole, to brzuch po bokach, to Zebra, biodra wczoraj o tym Wszytskim mówiłam lekarzowi i taki to juz Nasz los. Jeszcze troszkę i bedzie lżej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Zachcialo mi się dzisiaj rogali i padam po prostu a jest 15... Ola z tymi hemoroidami najlepiej do lekarza iza to oddaj mi trochę energii bo przydałoby się pranie zrobić;-p paulinka ty gdzie słońce? Wszystko ok?;* bejbe to samo;* caluski dla was odezwę się hak sie ogarnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj stymulowana mam to samo nie tu to tam pobolewa... Jak długo stoję to zebra i między łopatkami ale nie ma co się nad sobą uzalac jutro wycieczka do Auschwitz nas czeka chciałam juz długo pojechać ale zawsze coś i jutro nadszedł ten dzień :=) dziś może N koncert ruszymy gra na rynku Perfekt... Ale to się zobaczy potem narazie się położę bo właśnie łopatka doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Musiałam Wam się wyżalić. Tu gdzie mieszkam nie mam nikogo bliskiego, czy dalszego kto by mógł mnie wspierać. Mieszkam w obcym województwie z dala od swoich przyjaciółek i rodziny. A mąż... no cóż właśnie się mocno pokłóciliśmy, że kazałam wynosić mu się z domu. Nie chce mi się nawet o tym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dziękuje :* juz myślałam, że jestem przewrażliwiona że ciągle coś :) xxxxx Pita skąd jesteś? xxxxx Wiecie co znalazłam? http://allegro.pl/8cz-posciel-dla-dzieci-100x135-lub-90x120-34-wzory-i4753720672.html Czwarty zestaw tak mi się podoba, że chyba się zdecyduje :) za 125zł w innej aukcji miałabym pościel z ochraniaczem, rożkiem itp ale tak mnie to urzekło że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Pita82 kochana odpisalam CI na emaila, nie martw sie , zobaczysz ze bedzie trzymaj i nie rezygnuj ze swojego najwiekszego marzenia !!! Myśle ze warto walczyc do konca o takie małe szczęscie:) Mało ostatnio pisze, gdyż dużo sie teraz stresuje się moja córcią, ktora juz 3 tydz jest chora, najpierw niby miala wysoka temp, gardlo chore, potem na zatoki, ledwo nam dychala w nocy, dusila, czuwalismy przy niej non stop bo normalnie prawie bezdech byl, a teraz jej to przeszlo na zapalenie migdalków, ktore nabrzmialy,popuchniete to nawet łykać nic nie chciala ani jesc:( Masakra ogolnie:( 3-4 razy u lekarza bylismy, kazali nam badania robic, ehhh co my przeszslimy w ostatnie dni, na szczescie teraz ma silny antybiotyk i jest juz lepiej, UFFFF ale ile to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że nie wiem jak sprawdzają się takie poduszki w porównianiu do zwykłego ochraniacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ola no ładne te podusie zamiast ochraniacza ale jak dla mnie to zajmują dużo miejsca i zmniejszają tym samym powierzchnie łożeczka w środku :) niemowlakowi miejsca wystarczy ,ale rocznego malucha nie bedzie juz zbyt tłoczno ?:) chyba ze potem kupisz te drugie :) ja tez kiedyś je ogladałam,ale te zwykłe sa praktyczniejsze :) lepiej je nawet uprac :) Pita nie przepraszaj nas tu tylko marudź nam tu ile wlezie :) po to jestesmy żeby wesprzec :) Eweelka duzo zdrówka dla córci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
laseczki widze na mailu kacperkowe zdjatka i ala cos wyslala lecz na tel nie moge ich zobaczyc... tak jak do teraz nie widzialam chociazby zdjec z izy slubu i waszych obecnych brzusiow :-( pamietajcie czasem o takim bidoku jak ja i wstawcie przez fotosik :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala przesłodkie to ale tak jak mówi brzoskwinka nie wiem czy nie za dużo miejsca zabierają.ale kolory rewelacja Pita od tego tu jesteśmy pisz śmiało ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka na później mam dwa zwykłe ochraniacze od siostry :) Ale na początek chciałam coś nowego dla Lenki :) xxxxx Darka Kochana a Ty jak się trzymasz?:*:* Specjalnie dla Ciebie wstawiam zdjęcia na fotosik robione wczoraj w sukience z moich poprawin, którąchce założyć na sesje z brzuszkiem. Musiałam wysłać siostrze mms jak wyglądam przez co mam zdj. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e33a12be57b7200.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c29fa66eb722be90.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ola a jakie bedziesz miała łożeczko ? 120x60 ? chyba że łożeczko kupic jakies dużo szersze i wtedy byłoby ok.ale i łożeczko by ci wiecej miejsca zajęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
i moj M pojechal jak ja tego nie lubie :-( trzymajcie kciuki zeby maly nie zechcial wyjsc na swiat bo tatus wraca jutro w nocy lub pon rano... & olala sliczne lecz tez uwazam tak jak ala i brzoskwinka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Smutno mi trochę dziewczyny :( Dzwoniłam do siostry. Po 3 tygodniach opoźnienia dostała @ :( Testy niby wychodziły negatywne ale ona czuła ze jest w ciazy. Nawet na rzyganko ja ciągalo :) Była pewna ze jest w ciazy a wczoraj @ dostała. Ale jest przekonana ze w ciazy była, ale sie zakończyło wszystko. Wczoraj do pracy nie poszła bo sie tragicznie czuła, gdzie normalnie przy @ latała do pracy. Bardzo bolał ja brzuch i kręgosłup :( Wszystkie wiemy co sie stało :( Biedna :( No i nie powiedziałam jej o mojej ciazy bo pewnie by jej przykro było :( :( Cholernie mi smutno bo sama niedawno to przechodziłam :( Sorry ze Wam smutam :( Miłego weekendu kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) No i strona nam przeskakuje :( Pisałam co nie co wcześniej i nie ma :( xx Jovanka Kacperek cudny jest :) Taki do schrupania :) Kochana ale Ty też świetnie wyglądasz :) :) xx Alaa pięknie :) Ślicznie wyglądasz :) xx Stymulowana jak tak ma popadać śnieg to ja się zgadzam :) Zobacz kochana nawet nie skojarzyłam wcześniej że my do uk będziemy jechać a Wy będziecie Olisia witać na świecie :) Cudnie :) xx Angelus kochana około 15 dziś i mnie opuściła energia :) WIedziałam ze wiecznie trwać to nie będzie ale wróciłam z pracy, ugotowałam obiad i jeszcze odkurzyłam chatę, a wtedy moja energia uciekła :) Ja bym Ci chętnie pomogła w tym wszystkim w domu , a nie energię wysyłała ale kurczę daleko mam do Ciebie :( xx Pita my Cię zawsze chętnie wysłuchamy :) Więc jak tylko będziesz potrzebowała się wygadać to pisz tu nam wszystko :) xx Eweelka kurczę biedna niunia :( Tyle musi się wycierpieć :( Mam nadzieję że po tym antybiotyku już jej ostatecznie przejdzie :) Dużo zdrówka dla córci życzę i się już 12 nie mogę doczekać a to już za 4 dni :) xx Darka kochana ja jakoś nie mam zaufania do tego fotosika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala pięknie wyglądasz w tej sukience :) Super :) I brzusio tak cudnie odstaje :) xx Darka ja jestem pewna że mały nie będzie chciał teraz wyjść :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola sukienka ok ale czy na taką sesje?? Mi takie sesje kojarzą się z normalnymi codziennymi ciuchami kobitka w staniczku wstążka na brzucholku i takie mi się najbardziej podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala mamy trzy ubiory. Nie tylko na tym sie konczy, bo sa tez zwykle leginsy ze sportowym stanikiem czyli cos z normalnej sesji. Z tym ze ja nie chce tylko takich standardowych zdjec gdzie ich pelno w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala jak uważasz :) to będą wasze zdjęcia i wasza pamiątka :) Ja się zbieram na wycieczke kurczak trochę się nie wyspalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×