Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
melduje sie w dwupaku :-P olala dziekuje za zdjatka :-) sukienka rzeczywiscie jak na jakas okazje lecz kolorek delikatny i ten tyl taki zwiewny wiec moim zdaniem pasuje na sesje ... a ogolnie to slicznie wygladasz i brzusio jaki juz duzy no a biust to uuuu jest co nosic ;-) & iza rozumiem obawy co do fotosika :-) kiedys sie dopadne do czyjegos laptopa zaczne wszystko ogladac i z duuuuuuuzym opoznieniem i ja wyraze podziw co do twych zdjec slubnych :-D co do twojej siostry to przykre i nawet nie wiem co napisac :-( & izulinka zaczynam myslec iz dzieki liscia ty juz nie w dwupaku hmmm? & usia a z toba to co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i ja po wycieczce. Smutna ale wzięłam to na zimno. Ciesze się ze odwiedziłam to miejsce. Tak mi zebra doskwieraja ze juz mam dosyć :( raz dopadła mnie zgaga.... O matko ale pali!!! Na szczęście póki co nigdy więcej. Nasze dziecie dalej spokojne! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cichutko tu tak przy niedzieli :) Ale co się dziwić :) Każda z nas odpoczywa :) Jaki ja mam lot na gołąbki :) mmnniiaammmm :) Farsz już mam gotowy (właśnie przed chwilą skończyłam go robić), a jutro ja wrócę z pracy to będę zawijała gołąbki :) :) Już się nie mogę doczekać jutrzejszego obiadu :) xx Darka kochana termin w sumie za 5 dni (bo dzisiejszego to już nie liczę) :)Matko jak to zleciało :) Ja pamiętam jak nam pisałaś o 2 kreskach a tu już poród :) Super :) Ja już się swojego doczekać nie mogę :) A to już w czerwcu :) xx Alaa super że jesteś zadowolona z wycieczki :) Połóż się teraz i odpoczywaj, może żebra odpuszczą :) xx A ja zaraz idę spać :) Do jutra kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, ja juz dzisiaj w pracy, masa roboty mam nadzieje ze to jakos ograne gdyż jutro sweto a w srode mam wolne i ide na badanie HSG, im bliżej tym większy strach, masakra co to bedzie:) Życze Wam miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka kochana napewno jest stresik ale silna kobitka z ciebie dasz rade na pewno!! Niestety wolne zbyt szybko leci. Ja tez zbieram się do pracy na szczęście mam pomoc siostry dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po wekendzie, moje spioszki :-) jak tam dwupaki izulinka i darka ? Jak znosicie ciężar ostatnich dni :-) Ooo Nessaja jak sie czujesz ? Ewelka trzymam kciuki za badania daj odrazu znać co i jak. Jovanka jaki piekny ten twój synek. Pita i co juz lepiej samopoczucie ? Ala spaceruj ile sie da, a spacerku usypiaja maluszki w brzuchu. I jak nadal bobas grzeczniutki. ? W nocy tez nic nie czujesz? Kiedy idziesz do gin i jej o tym powiesz. Karcia a co u ciebie ? Paola lepiej juz ze złym humorkiem, mam nadzieję ze popijalas w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola śliczny brzuch tez bym ciała taka sesję zrobić, ale my czasu nie mamy, wyprawka, kredyt, budowa domu, papierki, urzędy, Caly ten tydzien juz zawalony będzie. Ah musze sie pochwalić ze dzis juz będzie pierwsza koparka kopala, oby zimy Nie bylo w tym roku to do końca lutego będzie stał stan surowy zamknięty. Hurra, na swoje. Sami, królowie, laba, kuchnia moja i tylko moja, mozna w majtkach chodzić. Oooo Ogólnie ja sie czuje dobrze tylko mam wzdęcia , i jak czytam o golabkach to juz obracam głowę iza. :-) na noc zjadłam pizzę i musze ptzecierpiec do południa z bąkami. Mały wczoraj tak kopał ze aż moj M byl zachwycony ile ma juz sił, ze calutki brzuch mi skakał, kopał wiercil sie , sam juz nie wiedział jak ma leżeć, Caly po rodzicach ja i moj jesteśmy takie wierc***ety. Ah będzie darcie, krzyki i walka z młodym. Myślimy nad tym imieniem do wyboru mamy, Dominik, Kamil, Karol, Tomasz. I sami juz nie wiemy. Pewnie jak go zobaczymy to dopiero będzie decyzja. Aha musze wam coś napisać o wózkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc moja kuzynka pracuje w smyku, ja pojechałam tam wybrac sobie wózek, i wybrałam model bebetto Luca..no i zgrabny lekki super tylko coś mi nie dokonca pasowało przy prowadzeniu ale juz sama nie wiedzialam czy to przez śliskie podłoże na sklepie. I powiedzialam jej jaki model wybrałam bo ona ma załatwiac nam 20 procent rabatu. A ona mi odradzila ten model bo jest to seria wadliwa, i poleciła inny w podobnej cenie i podobno ani jednej reklamacji nie mają :beby desing lupo komfort. Jak dla mnie jest to praktycznie to samo a skoro ma sie lepiej prowadzić i ma sie nie psuć to wybieram ten lupo. Tak dla wiadomości. :-) moze komus sie przyda tą info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej laseczki wrrr ale jestem zla, moj M mi napisal ze wraca za pare godzin lecz naje sie wykapie, zrobi mi zakupy, przespi z godzinke i znow jedzie ( wroci jutro wieczorem) wiem to jego praca ale wciaz siedze sama z kapim jest mi ciezko i na koncu serio wyjdzie tak ze bede rodzic sama :-( no bo on wciaz jezdzi heh... & ala zazdroszcze wycieczki ;-) i jak tam maluszek ,daje znaki o sobie? & ewelka wszystko bedzie dobrze a my myslami bedziemy z toba :-* & iza kochana a no strasznie zlecialo juz tylko 5 dni a rowniez pamietam jak dopiero co robilam test i wam pisalam :-) zreszta jak tak patrze to kazdej tak leci tydz po tygodniu ze szok :-D & zoneczka ostatnie dni sa ciezkie w sumie to nawet mnie nic nie boli nawet mam wrazenie ze lzej mi sie chodzi ;-) lecz to czekanie tak strasznie meczy :-( trzymam kciuki za lekka zime tak aby budowa szla jak najlepiej :-) doskonale rozumiem ta radosc z bycia na swoim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka mysle ze powinnas byc zadowolona z tego wozka moja kuzynka miala identyczny i bardzo sobie chwalila przetrwal dwie cory i teraz tez komus sluzy :-) ja tez mam tej firmy tylko atlantic kumpela od ktorej go mam chwalila a zobaczymy jak mi przypasuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dziewczyny ale miałam wczoraj schizy. W czasie kapieli ubzduralo mi sie ze wyciekły mi wody bie wiem dla to wzięłam jestem głupia o tyle. Ale potem zaczął bolec mnie brzuch nie mogłam spac i tak sie bałam ale jakos zasnelam wiec chyba jest Oki co? Skoro wstałam, brzuch na miejscu i mały sie rusza? Te wody mnie męczą:/ Zoneczko ja tez miałam kupowac bebetto luca bo ładny bo lekki i cena ok ale w jednym ze sklepów sprzedawca powiedział mi ze te wozki maja wadę i łamie sie w nich ramą. Po czym dowiedziałam sie ze 2 znajome go maja i okazało sie ze tez im ramą poszła:/ a taka byłam najarana hehe bo moj chrzesniak ma na imie Luca i wozek Luca jakos tak mi sie to podobało ale coz:) Iza nie rób smaka! Darka kochana no coz musisz byc dzielna, poradzisz sobie na pewno! Izulinka a Ciebie cos długo nie ma:) Mackowa a Ty? Nessaja? Jovanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim :) tu pisze ja IZA85 :) Ja w drodze do pracy ale przy poniedziałku jak zwykle mi sie nie chce :) Xxxx Eweelka kurczę juz w środę :) Będę trzymała kciuki :) i oczywiście czekam na relacje :) Xx Zoneczka cieszę sie bardzo ze juz dzis rozpoczynacie kopanie i zacznie powstawać Wasz kącik :) Będę trzymała rownież kciuki aby nie było ostrej zimy, żebyście mogli cały czas działać :) Xx Darka kochana bardzo Ci współczuje ze tak z utęsknieniem czekasz na męża a on zaraz wyjeżdża :( Moja siostra jest żona kierowcy tira i jak mieszkali w Polsce to czasami nie widziała go po 2 tygodnie :( Wracał na weekend i znów wyjazd na 2 tygodnie. Teraz mieszkają w Niemczech. Szwagier dalej pracuje na tirach ale praktycznie codziennie zjeżdża do domu. Zdarza sie czasami ze nie ma go 2 dni. Ale teraz żyją o wiele lepiej. Mój M tez kiedyś w Polsce jeździł na busach :( I tez było tak ze go z tydzień nie widziałam dlatego wiem co czujesz, szczególnie ze teraz jeszcze przed samym porodem jesteś :( Ja jednak zaciskam mocno kciuki aby udało sie tak ze zaczniesz rodzic jak maz będzie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana ja czasami podczas kąpieli tez mam schozy ze cos wypływa ze mnie, tylko ze ja zaraz patrzę czy to aby nie jakieś plamienia i w ogóle. Ale to kochana tylko woda :) Jak sie położysz i leżakujesz w wannie to siła rzeczy do Katarzynki wpływa trochę wody z wanny i pozniej jak siadasz to ona wypływa :) schiz murowany ale ja myśle ze u Ciebie wszystko jest dobrze. Obserwuj sie teraz baczniej. Każdy ewentualny wyciek :) I jeśli mały sie rusza to wszystko jest okay. Ale jednak jeśli masz jakieś obawy to wiadomo, lekarz. Lepiej sprawdzić :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas coś ma.... Tak to chyba będzie do końca wyglądać ja mam swoją schize odnośnie ruchów wy wód i tak to już jest.... Chce juz ta wizytę bo osiwieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to prawda, każda z Nas na czas ciąży powinna dostać takiego małego lekarza do torebki, żeby zawsze mógł sprawdzić czy wszystko z Nami ok!! a w ogóle to ślicznie wyglądasz, tylko uśmiechnij się troszkę:D I właśnie mam jeszcze jedną zmorę, a mianowicie nie mogę jeść!! co zjem to zaczynam się dusić:( właśnie zjadłam płatki z mlekiem i już prawie nie oddycham :/ Iza miłej pracki, żeby Ci szybko zleciało:) Ewelka będzie dobrze:) ale sama pamiętam jaki to stres przed tym badaniem - chociaż mnie koleżanka i lekarz zapewnili, że nie będzie bolało - oszukiciele! Właśnie dzowniła do mnie położna, że dziś zajęcia w szkole rodzenia odwołane, tak więc pojadę zmienić sobie przychodnię - ponieważ moja obecna jest tak beznadziejna (kolejki, chamstwo, brak jakiegokolwiek sprzętu itp.), że choćbym była nie wiadomo jak chora to nigdy tam nie pójdę! A i jest ona w centrum miasta gdzie ma parkingu i jest to kolejny problem. Także mam misję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
witajcie kochane :) ja już z rana zaliczyłam laboratorium:) po południu jade po wyniki.ale mnie dzis Pani ukuła mocno aż mam takie przecięcie na żyłce biegnące od tego miejsca gdzie kuła ;/ Alaa spokojnie :) napewno wszystko jest OK :) synek Cię uczy cierpliwości już teraz :) IZA gołąbki :)) mmm :) prześlij mi troche sosiku :) z takim pomidorowym robisz ?:) ja samego gołąbka nie lubie za bardzo :) za to wpieprzam same ziemniaki z sosikiem :) moja mama robi cudowny sosik:* taki pomidorowy :) mmm :* aż sie głodna zrobiłam :) a dzis mam fasolowa tylko :) Eweelka napewno wszystko bedzie dobrze :) nie bój nic :) żoneczka ja tam sie na budownictwie nie znam :) ale mój wujek jest budowlańcem i tato też kiedys był i nam stanowczo odradzili takie budowanie o tej porze roku,najlepiej wiosna i latem kiedy na dworzu temperatury plusowe i jeśli ciepła jesień jest to tez jesienia.niby sa te preparaty dodawane do zaprawy zeby nie zamarzała i jakies inne pierdółki ale potem mogą byc jakies problemy.dlatego my zaczynamy gdzies tak od maja pewnie. goscdarka to juz niedługo :) :**** nie moge sie doczekac relacji z porodu :) Stymulowana mi czasami leci taki bardzo rzadki śluz przeźroczysty i tez czasami mam schizy czy to nie wody płodowe.ale ginka powiedziała ze ma prawo byc taki sluz,a na usg wyszło ze wszystko ok. może u ciebie też tak jest ? można kupic w aptece taki test zeby sprawdzic czy wody płodowe sie nie sacza ,wiec jak masz jakies wątpliwości to może zrób go :) a ja dziewczyny złapałam jakąś infekcje chyba :/ mam jakiś taki śluz biały grutkowaty ;/ musze jakoś doczekac do czwartku bo w czwartek wizyta dopiero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko to nie jest tak ze ja w ogóle nie czuje nic oczywiście coś tam czasaaaaami zafaluje ale nie Bóg wie jak często i oczywiście nie mam pewności ze to okruszek.... A chciałabym juz mieć pewność. Ale biadole w kółko to samo. Stymulowana jakoś tak ten uśmiech samej do siebie nie wychodzi :) Mackowa żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskiwnko tak jakoś dzisiaj chyba ta szaruga za oknem tak na mnie działa... Wróciłam nie dawni z zuza od lekarza mała.ma zapalenie oskrzeli pani doktor była w szoku bo zuza nie kaszle a oskrzela ma tak mocno zawalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, melduję że my dalej we dwie :) dzieciątku memu nie spieszy się na świat, chodź matka już pazury gryzie z nerwów :) w nocy spać nie da rady, co cos zaboli, zakuje to panika czy to boli tak jak zawsze czy to boli jakos inaczej :D generalnie ostatnie dni są strasznie stresujące i śmieszne :) na szczęście humor mi dopisuje i mam ogromny syndrom wicia gniazda, mam manie sprzątania, wszystko musi byc lśniąco tip top, bo 1 szklanka w zlewie przyprawia mnie o palpitacje serca :D o wszelkiego rodzaju bólach nawet nie ma co wspominać ;) najśmieszniejsze jest to że mam tak wielki brzuch że nie sięgam do stołu i zawsze ale to zawsze mam na ubraniach cały jadłospis :) w domu to spoko - jestem wieśniak ale jak gdzies jemy to wstyd jak nic, bo zanim widelec trafi do paszczy to gubi nieraz i pół swojej zawartości :D xx miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Byłam u swojego ginekologa i co zastałam? Nie ma Go przez tydzień czasu. Żadnej informacji, po prostu nic.. Więc co miałam zrobić weszłam do gabinetu lekarz rodzinnej (przyjmują w tym samym pomieszczeniu, są małżeństwem) a ta mi mówi, że na hemoroidy w ciązy nic mi nie da. Ja tu ledwo chodze, siedzieć też ciężko a Ona mi wyskakuje z takim tekstem. Poszłam do apteki, powiedziałam co i jak i Pani dała mi maść, przeczytała przy mnie ulotke czy aby napewno moge i moge. xxxxx IZA wpraszam się na gołąbki. Uwielbiam :) xxxxx Żoneczka ja chyba też nie będę miała sesji.. Nie dam rady jutro jechać :( xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dziewczyny objawów ciazy się nie doszukuje ale one same przychodzą :-/ a miałam wrzucić na luz. Od dnia owulki bolą mnie piersi czyli już 10 dni. Raz mnie zakuje jajnik raz za dusi raz za boli raz jeden raz drugi albo oba na raz czasami aż w plecach poczuje bol dodatkowo dochodzi apetyt ale zawsze man go przed @ jedyne czego nie mam to sluzu ale czuje jak bym w środku była mokra a i czasem podbrzusze mnie delikatnie zaboli a czasem coś mi tam pyka:) kurcze wmawiam sobie aby się tylko nie nakręcac ale pisze do was co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
A temp dziś mam 36.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ale tu dzisz cisza :-P izulinka a juz bylam pewna ze tulisz zuzke :-) melduj sie czesciej :-) & olala no to ladnie nie wypowiem sie lepiej o twoim gin a tym bardziej jego zonie :-P oby masc pomogla... & a mi maly zlapal zapalenie spojowek oczy ropa posklejane jak u malego kotka :-( wciaz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Matko jaka ja padnięta jestem :( Narobiłam się tych gołąbków :) Obżarłam się tak ich na obiad że na kolacje nawet nic nie jadłam, tylko herbatę sobie zrobiłam :) heheh Ale były pycha :) Tego mi się chciało :) Zaspokoiłam swoją zachciankę więc teraz jest git :) Czekam na następną :) xx Stymulowana i reszta ciężarówek - ja Was bardzo przepraszam że tak tu o tych gołąbkach gadam i Wam smaka robię :) Mam nadzieję że wybaczycie :) xx Stymulowana czas w pracy na szczęście szybko minął :) xx Brzoskwinka robiłam z sosem pomidorowym :) Zapraszam na sosik :) xx Izulinka Ty chyba z Darką będziecie nas tak do 15 listopada trymały :) Wij gniazdo kochana to może Zuza się wreszci zdecyduje :) xx Olala zapraszam :) Jeszcze parę sztuk zostało :) Masakra z tą lekarką :( No przecież są maści na hemoroidy! Czasami mnie rozwala to co lekarze gadają :( ALe dobrze że w aptece maść kupiłaś i mam nadzieję ze po niej trochę ból zelży :) xx Zdesperowanamama wiem że ciężko nie doszukiwać się objawów :) Każda z nas tak miała :) Na początku cyklu same sobie obiecałyśmy że nie doszukujemy się niczego, nie liczymy, nie obserwujemy :) A tu klops :) Kochana co ma być to będzie :) Ja trzymam mocno kciuki aby tym razem się udało :) Kiedy testujesz?? :) xx Darka mój też jakiś czas temu miał ropę w oczach i dostał krople z antybiotykiem :) Nawet nie musieliśmy dużo gadać i lekarz sam mu je przepisał :) I tym razem nie dał nam paracetamolu :) xx No rzeczywiście cisza tu :) Dziewczyny się po weekendzie zebrać jeszcze nie mogą :) xx Pita jak u Ciebie?? Jak z mamą? xx Maćkowa jak u Ciebie? Mam nadzieję że nie ma żadnych bóli i wymiotów :) xx Kasik85 a jak u Ciebie?? DAwno nam tu nie pisałaś :( xx Jovanka a jak u Was?? xx No i reszta ciężarówek i staraczek?? Co u was i gdzie Wy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwupaki na wylocie codziennie wydaje mi się ze któraś juz napisała ze jedzie rodzic. :D Olala jak po sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć! Wczoraj wróciłam po 11 godzinach pracy taka padnięta, że zasnęłam w ubraniu tzn, również w płaszczu! Bo jak weszłam do domu, rzuciłam sie na łóżko i tak do teraz spałam. Teraz wstałam, rozebrałam się idę dalej spać, bo nogi to mnie jeszcze tak bolą, że masakra. IZA85 pisałaś o gołąbkach, podrzuciłabyś mi. Jestem taka głodna, bo ja ostatnio jadłam wczoraj o godz. 5 rano, bo jak wpadłam w wir pracy, to na nic czasu nie miałam, a potem zasnęłam... i jestem taka głodna... Mąż wyjechał i mam cały dzień dla siebie i psa, na razie jeszcze się prześpię. Napiszę jak otworzę oczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×