Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ola jak się czujesz ? ... U mnie fałszywy alarm ... Lekarz powiedział ze ta moja położna chyba nie wie jak odczytywać zapis z ktg ;) jaja jakieś ... A wiec czekam do środy na wizytę zgodnie z planem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola cieszę się że jednak przestało ja czasem też mam takie lekkie bóle ale wtedy wiem że to już kibelka dawno nie było:/ mam nadzieję że się już nie powtórzą ale jak mała fika to najważniejsze:* Darka no jestes a już myślałam że na Ciebie pełnia podziałała:)) Kochana już bliżej niż dalej:) Trzymaj się:** Kasik89 jak po wizycie bo czekamy z niecierpliwością:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Matko ale ja wymęczona jestem :) Ogólnie jest ok ale czasami mam takie dni że wchodzę do domu i chętnie bym poszła spać ale mając już starsze dziecko w domu to się niestety tak nie da :( Siedziałam sobie na kibelku i uwierzcie mi że zasypiałam siedząc na tym kiblu :( Jeszcze 2 dni do pracy i w niedzielę pośpię sobie :) xx Izulinka nie mam zbyt dużo tych rzeczy ale to zawsze coś :) Miałam więcej ciuszków ale to były ciuchy które siostra mi dała jak Kuba się urodził :) A moja siostra te ciuchy dostała od szwagierki :) Więc mój Kuba był 3 dzieckiem które używało tych ciuszków i uwierzcie mi że takie małe ciuchy do 6 miesiąca trójki dzieciaków nie były zniszczone :) Wiadomo zdarzały się jakieś zniszczone sztuki ale to od razu szły do wywalenia. Zostawiałyśmy tylko te najlepsze :) I te ciuchy które były mojej siostry, to moja sis oddała swojej znajomej której dzidzia śmigała w tych ciuszkach i pewnie jeszcze na kolejne dziecko przejdą :) I moich nie wiele zostało ale zawsze to coś :) xx Co do łóżeczka to ja w domu od znajomej będę miała drewniane łóżeczko ale kupimy też turystyczne, bo my turyści jesteśmy (bardzo lubimy po znajomych jeździć) i nam się przyda takie gdzie wszędzie można przewieźć :) xx Jovanka jesteś :) No zaczęłam brać prenalen żeby gorzej się nie zrobiło. A odwlekałam branie jego bo w sumie w pierwszym trymestrze jestem i nie chciałam już od początku ładować dzidzi syropów. Odnośnie szczepienia to ja nadal nie wiem :) Jest dużo opinii zeby się szczepić i dużo żeby nie. Gdzieś mi się też o uszy obiło że powinno się później co roku szczepić ale nie wiem. Muszę się znajomej zapytać co miałam tutaj to szczepienie jak była w ciąży i czy ona szczepi się teraz co roku. Ponoć najlepsza właśnie jest ta szczepionka dla osób które końcówkę ciąży i poród maja w okresie zimowym. Ja termin mam na 7 czerwca. Jak z Kubą w ciąży byłam to przeziębiona w wakacje byłam gdzie słonce świeciło :) Nie wiem. Tu zachęcają do tego szczepienia. Tak samo jak pod koniec ciąży proponują zeby zaszczepić się na krztusiec to dziecko wtedy ma przeciwciała i jest chronione do chyba 3 miesiąca czy jakoś tak. I to jest dla mnie kolejna zagadka. Szczepić czy nie?? Z Kubą w ciąży byłam i się nie szczepiłam na nic, a teraz wyborów mam tyle i sama nie wiem co robić :( xx Olala co do kącika dla maleństwa to ja już oczami wyobraźni mam wszystko w pokoju poprzestawiane :) Miarką też już wszystko wymierzyłam więc wiem jak wszystko będzie stało :) Ale szykować ten kącik, przestawiać i wstawiać mebelki dzidzi to będę znacznie później :) Ważne że plan mam :) xx Olala moje zdanie jest takie że baldachim to idealne miejsce na kurz :P Chociaż nie powiem bo bardzo mi się podobają :) Slicznie wygląda łóżeczko z baldachimem :) Na pewno kup jakąś jasną pościel :) Ta z linku jest bardzo ładna :) Nad łóżeczkiem możesz poprzyklejać jakieś naklejki na ścianę które znajdziesz na allegro :) Jakieś ładne i jasne :) Może jakaś biała ramka z pierwszym zdjęciem maleństwa jak już sie urodzi :) Ja bym jeszcze w domu zrobiła na zwyklej kartce odbicie stópek małych i też w białą ramkę wrzuciła i nad łóżeczkiem powiesiła i kącik maluszka od razu się rozjaśni :) A jak Twój ból kochana?? Przeszedł teraz?? Okay już doczytałam że na razie odpuścił ;) Bardzo się cieszę :) xx Darka kochana a ja myślałam że Ty już rodzisz :) Czekaj na męza a później rozpoczynamy akcję porodową :) xx Kasik89 ale jaja :) hehehe :) A już myślałam że będziesz się pchała przed szereg :P Przed Darkę i Izulinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ale wiesz jak jest. Czujecie juz piszecie o rozpychaniu a u mnie. Słabo a bardzo bym chciała malucha poczuć jeny ja się nie mogę doczekać aż się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala nie denerwuj sie. ja tez w 23 tygodniu slabo czulam malego. dopiero w 26 lub 27 tyg maly zaczal dawac znac o sobie. maluch poprostu ma jeszcze duzo miejsca i dlatego slabo czujesz ruchy.. ps. dzis ide na ktg. teraz bede u swojej lekarki raz w tygodniu i tak do konca ciazy. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) Iza z ta akcja porodowa przy mezu to ciezka sprawa bo on pojawia sie i znika :-) wczoraj wrocil a jutro znow jedzie wiec nastawiam sie raczej niestety na porod w samotnosci :-/ a tak w ogole kochane na serio nie czuje zeby cos mialo sie dziac wrecz jestem "pewna" ze do terminu lekko pochodze aczkolwiek bardzo pozytywnie sie zdziwie gdy nagle sie to stanie :-D tak czy siak jestescie pierwsze w kolejce do powiadomienia o akcji porod :-P ogolnie to teraz moge byc malo aktywna poniewaz caly czas walczymy z remontem na nowym mieszkanku gdyz ambitnie postawilismy sobie cel wyprowadzki 30.11 i juz dalismy tu wypowiedzenie no a tam coz mowic w polowie listopada dopiero wchodzi hydraulik,elektryk,okna i dach wiec na zrobienie CALEGO mieszkania od zera zostana nie cale 2 tyg :-P a no zapomnialam o szpachlarzu i meble kuchenne do odbioru 25.11 :-P bynajmniej mnie poki jeszcze chodze torgaja codziennie po brico i innych marketach i kupuje panele, tapety, drzwi i takie tam... doslownie padam :-/ & kasik dobrze ze to pomylka bo do terminu jeszcze czas & olala tez bidulko wciaz masz jakies bole jak nasza kochana mackowa chociaz tej twardej kobitki to nikt nie pobije :-* co do kacika maluszka to wlasnie jasna posciel , baldachim np z tzw tiulu, jak wspominala bodajze ala biala ramke ze zdjeciem lub tez mozesz rozne aniolki gipsowe powiesic ( teraz takie slodkie robia i jednoczesnie beda pilnowac malutkiej ) albo tez sa ekstra duze naklejki na sciane z motywem dzieciecym... & ala wcale ci sie nie dziwie ze swirujesz bo inne czuja ruchy a ty jeszcze slabo (mialam tak samo) lecz na pewno wszystko jest ok , malutki ma jeszcze duzo miejsca a z kazdym kolejnym dniem da ci bardziej o sobie znac.. & kasia12 (nie wiem czy dobrze zapamietalam) wizyty co tydzien to czesto lecz fajnie bo bedziesz spokojna :-* a chodzisz na nfz czy prywatnie? & Iza kochana wygon do konca chorubsko i nie pracuj tyle bo po tylku dostaniesz & ewelka 12 bede myslami razem z toba , nie stresuj sie i zobaczysz ze bedzie ok & paola,pita,kasik85,mamaniemama i cala reszta co z wami? lofciam was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darka ja chodze na nfz. wiec zle nie jest. jak co tydzien mam chodzic i sluchac malego to nawet fajnie. co z tego ze czasami musze czekac na wizyte po 2godz ale nie mam zamiaru narzekac. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kochane :) Lecę ja sobie do pracy :) Cholernie mi sie nie chce ale to poradzić :) Pogoda nawet w miarę. Słońca nie ma ale nie jest tez zimno :) Xxxx Darka trzymam kciuki aby akcja zaczęła sie jak maz będzie w domu :) Żebyście razem mogli pojechać rodzic :) A jak nie traficie tak to nie dasz rady kogoś wziąć ze sobą? Jak mój M by nie mógł to ja bym mamę ze sobą brała :) A co :) Przynajmniej razem byśmy beczały :) Ale sobie kochana postawiliście cel :) W sumie Ci sie nie dziwie bo po co płacić komuś jak juz swoje masz, ale teraz wszystko na wariata :) Trzymam kciuki aby wszystko po kolei sie udawało :) Darka staram sie jak moge pogonić to choróbsko ale ono nie bardzo tak szybko chce mnie opuścić :) Co do wizyt co tydzień, to ja jak z Kuba byłam w ciazy to w ostatnim miesiącu tez co tydzień u lekarza miałam wizyty :) Wszystko było ok ale zawsze słuchaliśmy serduszka itd. Mój lekarz w Pl Poprostu tak ma :) Ale ja byłam zbitego zadowolona :) No i byłam to ja IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ala wiem i wcale Ci się nie dziwię, że się stresujesz i denerwujesz, a ile waży Twój maluch?? o0O0o Olala cieszę się, że przeszło:) co do baldachimu mam takie samo zdanie jak IZA, że to zbieracz kurzu i ograniczacz dostępu powietrza do łóżeczka dziecka - tak myślę. Ale właśnie jasna pościel:) naklejki na ścianę - na prawdę można różne fajne motywy znaleźć i już będzie raźniej:) no i super, że macie w niedzielę sesję:D my też chcemy, ale nie ma kiedy bo mój mąż dalej nie ma czasu dla mnie, mam wrażenie, że niedługo przeprowadzi się do swojej mamy.....;/ a i właśnie ile Twoj ksieżniczka waży? cwzoraj rozmaiwałam ze znajomą, która jest na takim samym etapie ciąży jak ja i jej dzidzi waży 1900. Ja mam dzisiaj wizytę to się dowiem, ale myślę, że Oliś może ważyć koło 1500....czy to nie za mało? eh o0O0o Darka jak Ty tak latasz po sklepach i dalej nic to faktycznie lekko do terminu donosisz ha! Wiecie co dziś piątek, a więc mój dzień sprzątania całego mieszkania niestety:( a i gotuję rosół bo mam takiego smaka, że hoho, aż mi się snił w nocy:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik89 jak położna może nie potrafić odczytać ktg? Przecież to już nawet nie idzie się złościć tylko śmiać z naszej służby zdrowia. Tylko się strachu najadłaś.. xxxxx IZA85 wyslij w niedziele gdzieś swoich Panów i śpij cały dzień w ciszy i spokoju :) Ja właśnie nie wiem kiedy ten kącik dla małej zrobić. Czy na początku grudnia czy później? Termin mam na 7 stycznia, ale wiadomo może będzie chciała wyjść wcześniej albo później :) Baldachim hmm.. Też jestem świadoma tego że jest to dobre miejsce na kurz, ale cóż. Matka będzie musiała zmobilizować się żeby częściej sprzątać :) nie ma że boli :) xxxxx Alaaa nie wiem czy pamiętasz jak ja narzekałam że słabo czuje ruchy Lenki? :) tak naprawde zaczęło się gdzieś po 24tc. xxxxx Darka Kochana Maćkowa to silna Kobietka, ja chyba tyle bym nie wytrzymała.. Codziennie rano czekam na wiadomość od Ciebie i Izulinki czy urodziłyście czy nie :) xxxxx Stymulowana moja mała tydzień temu ważyła 1,5kg. Teraz nie wiem, ale czuje że przybiera na wadze a z Nią ja :) xxxxx Dziękuje dziewczyny za pomoc :) teraz już wiem jak to wszystko zrobić. Koło łóżeczka będę miała jasno brązową komode, dokupie sobie białe koszyki na kosmetyki, pampersy itp żeby wszystko było pod ręką. Nad Nią powiesze właśnie takie białe, gipsowe aniołki i też białą ramke. Jak wydzie, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza no nie powiem cel bardzo ambitny lecz od grudnia wchodzi rata do zaplaty a nie jestesmy w stanie w jednym msc zaplacic 1100czynszu i 800raty a do tego koszty remontu ktore sa przeogromne i jyz rodzice 4tys pozyczyli od znajomych a jeszcze braknie... w tyg dostalismy od hydraulika pelen ostateczny koszt i wyszlo 14300 :-( ogolnie sie wsciekamy bo szanowni panstwo z elektrowni czw/pt ubieglego tyg mieli zakladac licznik do pradu i jakos nie ma go do dzis, jestesmy ciekawi jak dlugo bedziemy czekac w takim razie za podlaczenie gazu gdy juz hydraulik skonczy ogrzewanie... wrrrr w polsce ze wszystkim trzeba tyle czekac.. tak samo gdyby nie te wszystkie dlugie procedury w bankach sadach notariuszach itp itd to zdazyli bysmy przed porodem a tak to jeden wielki meksyk... przydala by sie katarzyna dowbor i nasz nowy dom :-P co do porodu to nasza rodzinka jest totalnie bezprawkowa zreszta ja tez nie mam wiec w pogotowiu mam obstawionych sasiadow :-( i ewentualnie ciocie ktora jak na zlosc teraz wciaz tez do pozna pracuje a w nocy boi sie jezdzic.... & kasia to jak na fundusz to pelen luzik :-) tez wtedy bym chciala co tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka czytam i jak bym swoją sytuacje remontowa widziala ... Ale ja juz się nie ludze ze zdazymy bo w grudniu pewnie nie będzie pogody zeby tynki kłaść bo temp musi być dodatnia ... Skonczymy dach, zrobimy hydraulike i elektryke i może posadzkę wylejemy i tyle ... Przyjdzie wiosna to skonczymy choć nie powiem ze wolalabym mieć to za sobą przed porodem ... A co do tej mojej położnej to brak slow i pozostało się tylko uśmiechać i dziękować ze to fałszywy alarm bo wczoraj miałam lekkiego stracha ... Dziewczyny a wiecie czy na necie można gdzieś kupic takie ramki z gipsem gotowe żeby właśnie można odbić np raczki czy nóżki małego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki u mnie dzis pogoda kiepska leje od rana tylko spac by sie chcialo, Igorek kopie i rozpycha sie dzis strasznie, wczoraj widzialam sie ze znajoma powiedziala ze chyba duzo siedze bo widac po twarzy ze spuchnieta jestem... za rowny tydzien wizyta mam nadzieje ze maly duzo przybral na wadze bo inaczej bede sie martwila strasznie. Wczoraj ogladalam tez czapeczki zimowe dla skarba i juz upatrzylam bialutka bo tak to przewaznie niebieskie. Stymulowana daj znac jak po wizycie? w ktorym Ty jestes tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana mój okruszek ważył 3tyg temu 550g zobaczę za tydzień ile urusl o ile zrobi mi usg :) Wiem ze to jeszcze malota no ale chce go czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka miejmy nadzieje, że maleństwo zrobi Ci niespodzianke i bedzie chciało wyjść przy tatusiu :) i wtedy On będzie ogarniał transport :* xxxxx Eska mały napewno przybrał na wadze :) jeszcze się okaże że będzie z Niego dorodny kawaler :) xxxxx Ala chyba każda z nas tak miała że chciała szybko poczuć swoje maleństwo :) pomysl że już bliżej niż dalej xxxxx Właśnie przymierzałam sukienki, zmieściłam się w sukienke z poprawin :) ale..ale... wtedy czułam się w niej lepiej a teraz jestem taki mały pączek :) przymierzyłam dwie no i nie wiem czy warto je brać na sesje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Alaa okruszek ma jeszcze sporo miejsca :) ja na początku to czułam raz na kilka dni malutka i tez sie zastanawiałam czy ok wszystko ale lekarka powiedziała ze tak ma byc :) a teraz bezlitośnie skacze mi po pęcherzu :) Ola może to mieśnie przepony sie jeszcze bardziej rozciągają i dlatego Cie bolało tak na górze :) na sesje sama idziesz czy z męzem ?:) mam nadzieje ze zdjęcia dostaniemy i my :) co do baldachimu kochana lepiej chyba kupic taki z materiału jak pościel,ja słyszałam ze ten z szyfonu przepuszcza kurz do środka :) ja baldachim tez bede miała bo strasznie mi się podoba :) a kurz osiada sie na wszystkim i cały czas kraży w powietrzu wiec naszych kruszyn i tak sie przed nim nie uchroni.a baldachim można wrzucic do pralki i bedzie czysty :) ja łożeczko mam w domu turystyczne,dostałam od cioci,ale zdecydowaliśmy z P ze kupimy jednak te drewniane:) po pierwsze ze ładniejsze a po drugie turystyczne chyba nie nadaje się do ciągłego użytku,jest słabo usztywniane i materaca tam nie ma,można co prawda sobie dokupic jakiś ale nie widzi mi się to :) turystyczne przyda sie latem,niunia bedzie mogła sobie spac na dworku jak ja bede cos robić na dworze i na podróże się przyda :) wy tu już planujecie kupno koszuli do karmienia i biustonoszy a ja w szarej d***e ze wszystkim :) od grudnia przewiduję jakies wieksze zakupy dopiero.narazie mam wózek 3w1 i ubranka ,chociaż pare sztuk musze dokupic jeszcze. i szlafrok dla siebie do szpitala ...i to by było na tyle :D Stymulowana mi kosmetyczka tez powiedziała ze mam cere naczynkowa ale ja sama nie wiem wkońcu już :) weź mi powiedz cos wiecej na ten temat :) naczynka mi żadne nie pękają na twarzy,jedynie czasami szybko robie się czerwona,ale z tym tez jest lepiej odkąd używam do mycia twarzy płynu miceralnego,wczesniej używałam peelingów ale kosmetyczka mi własnie powiedziała ze mam cere naczynkowa i moge płynem miceralnym myc twarz lub zwykłym szarym mydłem .nawet nie wiem czy mam używac jakichś specjalnych kosmetyków ,kremów czy pudrów przeznaczonych do cery naczynkowej czy takich normalnych :) izulinka z kosmetykami do włosów i ciała to ja tez mam bzika :) ciągle kupuje jakies olejki,maski,woski,balsamy do ciała,masło :) mam tego tyle w łazience ze głowa mała :) najgorsze jest to ze kupuje nowe zanim zużyje to co już mam :) wiecie ze teraz jak juz mi tam macica na wszystko w środku uciska to czasami pojedzeniu tez mnie mdli troche:) ale jaja co?:) mdłosci w III trymestrze :D i wgl moja wierc**ięta tak się tam wierzga w brzuchu ze wieczorem jak juz lezymy i zasypiamy to aż ja czasami na łozku sie rzucam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długo przeskakuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny rozpoczely dlugi weekend... ktg prawidlowe. tylko lozko nie wygodne i mialam problem zeby wstac z niego... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka co się z Tobą dzieje? Piszę do Ciebie e-maile, Ty nie odpisujesz, a ja jestem załamana, odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Heloł! :* jestem. Dzis byla w nowej pracy (ze starej jeszcze nie zrezygnowalam ale no musze). Bylam na 3h. Bede robila na tej samej ulicy co wczesnien 2lata. W tej samej branzy i bardziej nocki;-) bo chce tez miec dni wolne i dzielic na pol nocki z dziewczyna bo zabieram sie za rzesy! Odebralam dzis certyfikat. Kurcze tak sobie mysle co z tym dj. Bo nusze mu zaplacic za odwolanie 2x co zadatek. A zadatek placilam 200zl. Sale co odwolalam to dzis babka wrovila i musze w pon zadzwonic o kase. A moze zmienie na mala sale jakas? I z dj nie zrezygnuje. Znajde kamerzyste i wsio. Tylko te bierzmowanie cholerne musze zrobic. Nie mam nikogo kto mi doradzi podpowie... Nie bylo mnie bo siedzialam w domu a wieczorami upijalam sie. Od dzis nie pije.. postanowila cos ze soba zrobic. Nawet piotrek byl mi obojetny. Myslalam nad zmiana partnera.. bo nie daje takiej milosci o ktorej marzy kazda kobieta. Chyba dam nam szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki, ja tylko na chwilkę. Jako że nie mogę się z niczym ogarnąć, przesłałam Wam tylko kilka zdjęć Kacperka:). Odezwę się jakoś w weekend albo zaraz po. Buziaki, kocham Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyć mi się już odechciewa. Starania o dziecko odchodzą na plan dalszy, nie to teraz dla mnie ważne. Mam poważniejsze problemy na głowie, niż rozmrażanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Matko ale tu cisza dzisiaj. Dzisiaj siedzę sama w domu oglądalam film gwiazd naszych wina. Oj bez chusteczek by się nie obeszło. :( No nic udanego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Pita Paola a cóż to za zalamki. Co sie dzieje pita? Paola skąd takie przemyślenia. Jak to upijasz , kochana czasami trzeba odreagować ale nie daj sie wciągnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka33
czesc jestem nowa i mam do was takie pytanko otoz staramy sie z mezem o drugie dziecko kochamy sie bez zabezpieczenia teraz mam niby okres bo nie wiem czy mozno w ogole to nazwac okres mam plamienia co prawda juz 2 tydzien plamienia sa koloru brazowego raz sa raz ich nie ma troche poleci rozowej krwi ,zrobilam w poniedzialek test ciazowy wyszedl negatywny juz tyle sie naczytalam ze albo moj orgaznim zwariowal albo ciaza, dodam ze okres mam relularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Nie mogę spać. Martwię się o mamę, bo ma za nie dobre wyniki. Boże przecież ja nawet nie wyobrażam sobie, że coś poważnego może jej być. Czuję, że popadam w depresję. Nic mi się nie chce, bo nie ma dla mnie sensu robienia czegokolwiek, tylko bym płakała. Wczoraj zastanawiałam się czy nie wziąć garść tabletek nasennych. Idę zapalić kolejnego papierosa, wykończę się psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Muszę się wziąć w garść, bo moja mama teraz potrzebuje wsparcia. Nie mogę przy niej pokazać, że jestem załamana, ale ja sama potrzebuje też wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita przechodziłam to samo. Z tata. Musisz być silna dla niej a używki w niczym ci nie pomogą tylko stocza na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Alaa wierzę Ci i współczuje tego cierpienia wtedy. Staram się być silna, ale ja też potrzebuje wsparcia bo popadam w stany depresyjne. A używki jakie? Papierosy? Raczej mnie na dno nie stoczą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×