Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
ale dziewczyny jestem wsciekla smutna i co ino tylko.... jemy z M sniadanko jest 9:30 moj dostaje smsa od szefa ze na 10:30 ma byc na placu (dodam ze do pracy ma 30km) myslimy fajnie pewnie podliczyli trasy i po wyplate kaza przyjechac wiec jemy sobie dalej a 15min pozniej telefon od dyspozytora trasami ze na ta 10:30 to ma byc na placu spakowany itp itd bo jedzie do CZECH ( tam gdzie mial wypadek) i wraca jutro w nocy!!!! wiec na wariackich papierach do marketu zrobic mi zakupy ja szybko jedzenie w trase pakowanie go , wlecial do domu zakupy na podloge, buziak i pojechal :-( :-( :-( cholera no ja na sobote termin nie wiadomo kiedy mnie ruszy do tego dzis na 13 z kacprem do lekarza i pol miasta musze sie torgac z brzuchem bo nie ma nas kto zawiezc :-( NO ROZPACZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Tu sie witam z Wami ja IZA85 :) Jovanka super ze sie do nas odezwalas :) Powiem Ci ze nawet ja nie mam pojęcia jak przekonać Twojego Kacperka do picia :( Na szczęście z moim Kuba nie było problemów :) Oby tylko z butelki było :) Moze Kacperkowi wystarczy tylko mleko do napicia? Możliwe ze Twoja mama ma racje. kurcze nie dość ze cała ciaze uczymy sie cierpliwości to jeszcze w trakcie całego macierzyństwa trzeba to szlifować :) Wczoraj dzwoniłam do mojej siostry. Jest jej strasznie przykro ale trzyma sie! Bo w sumie co ma zrobić. Ale nie poddaje sie :) bedą dalej działać jak tylko @ sie skończy :) Moje przeziębienie w sumie odpuściło po kuracji śmierdzącym prenalenem :) Ale teraz znowu cos mi gardło zawala :( Chyba muszę dokończyć to opakowanie tabletek na gardło prenalen co mam. Bo codziennie miodem wszystko słodzę, pije sok z malin rozrabiamy z woda i dup... Xx Eweelka :* ;* i to mi sie podoba :) Walczymy!! :) Xx Alaa leć i pij ten napój bogin :) Smacznego :) Xx Jovanka zapałeczki miedzy powieki i smigamy :) Mądra jestem nie? Ciekawe jak ja będę chodziła jak juz sie drugie urodzi. Rano ogarnąć wszystko i Kubę do szkoły zaprowadzić! Ciekawe jaki kocioł ja będę miała co rano w domu :) A teraz sie wymądrzam :) hehheh Xx Darka kochana współczuj***ardzo :( Ciagle masz stres ze zaczniesz bez męża rodzic :( I sama musisz sobie radzić :( Ale niestety pewnie po porodzie tez tak będzie :( Ale kochana uszy do góry i uśmiech :) Mały będzie czekał aż tata wróci do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Ala a dlaczego z palca Ci pobierają?? z żyły muszą pobierać 3 razy... przed wypiciem i 1h po i 2 h po i za każdym razem z żyły a nie z palca bo wynik jest nieprawidłowy i jeszcze raz będziesz musiała robić tak jak ja:/ Cześć Dziewczyny:) u mnie raczej bez zmian ciśnienie się utrzymuje i dziś na szczęście wizyta... do tego pobolewa mnie pęcherz czasem jak lężę na łóżku i chce się przekęcić to się nie da bo tak boli:/ i puls mam ok 120 a raz nawet 122 więc martwię się już masakratycznie i do wizyty doczekać nie mogę... nie pisałam do Was bo martwi mnie to wszystko i weny mi brak ale jak zobaczyłam że Ali z palca pobierają to musiałam napisać:/ Izulinka gratulacje kochana!!! czyli to jednak były oznaki porodu:)) Iza dobrze że zadzwoniłaś do tego szpitala bo byś czekała czekała i się nie doczekała:/ wiem że w Angli ciężko jest w ciąży bo moja koleżanka też była i wwogóle rzadko usg robią, ona ma tarczycę i przez to tylko miała częśto spotkania z położną:) Ewelka trzymam kciuki dalej za Ciebie i bądź silna chociaż wiem że ciężko się ogarnąć ale musisz wierzyć że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka - cieszę się, że z kolei ja mogę przeczytać tak budujące słowa od Ciebie: tak trzymaj! Nie poddawaj się:* Kaasik89 - pewnie mu się wagi obliczyć nie chciało. Mój gin też raz nie zważył małego, ale ciekawość by mnie zeżarła po prostu,gdybym żyła w niewiedzy, więc kazałam mu nadrobić braki w badaniu, kładąc się na kozetkę z miną wyrażnie dającą do zrozumienia, że ja nie żartuję inie pójdę sobie, dopóki się nie dowiem tak ważnej dla mnie rzeczy;). Bo to czy to dla niego było ważne, czy niekoniecznie to miałam akurat głęboko w swej wielkiej doopie;). Przypilnuj go następnym razem:*:) Alaa - jak badanko?;) goscdarka - ja bardzo proszę się tu nie denerwować, nie unosić tylko raz dwa maszerować do porodu. Ale migusiem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie też nie waży małego ostatnio to na połówkowym a przecież dziś 30 tydz. zaczynam i dziś nie odpuszczę bo chodze prywatnie i płacę te 130 zł więc niech się postara... a wogóle to mam problem z zaparciami dziewczyny:/ już kilka dni nie mogę się załatwić:/ i zauważyłam że jakaś woga mi z sutków wypływa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - rozumiem Cię doskonale:(. I współczuję takiej nerwówki tuż przed rozwiązaniem:(. Przechodziłam to samo w lipcu. Masakra. No ale nie masz na to wpływu, niestety:(. Pozostaje Ci (a nam razem z Tobą) liczyć na to, że Alanek nie będzie miał życzenia rodzić się bez taty:). Tylko jak Ty się biedna dotelepiesz dzisiaj do tego lekarza z Kacprem?:(Przeanalizuj na szybko - nikogo, nikogusieńko nie możesz poprosić o pomoc?:* IZA - eeeeeeeej, jak to, że się do Was odezwałam?:(:(:( Przecież ja jestem tu regularnie, tylko jakoś tak wyszło teraz, że kilka dni mnie nie było, nooo:(. Chlip! Chlip! Chlip! (Możesz znacznie zmniejszyć ilość "chlipów", podając mi gołąbeczki z sosiczkiem;). ) No i cóż - z tymi zapałeczkami masz rację:). Ale powiem Ci, że już powoli wysiadam...:( karciaaa - z niecierpliwością czekam na relację z wizyty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka dupo wolowa jak cie w nią kopne czemu mi.nie napisałas wczoraj że.masz.na 13 i nie.masz czym jechać? Bym mojemu powiedziała że ma auto zostawić i bym was zawiozla a tak no po ptokach na przyszłość proszę mnie informować o takich rzeczach;* no ale trzymaj się wiem że ci.ciężko miejmy.nadzieję że.młody poczeka na.tatę.;*;* ala też.mi się wydaje że z żyły powinno być;* ale może się myle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala bardzo dziwne ze ci z palca pobieramy panie. Oby dobrze ci wyszło to badanie. Ja robilam dwa razy bo za pierwszym zatem zle zrobiłam. A potem Jak juz poprawnie prozbilam to wszystkowwyszło prawidlowo. Trzymam kciuki żebyś wytrzymała. :-) i oby ci wyszło dobrze bo czasami te baby są niedoinformowane. Buzka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nie martw sie ja od polowkowych tez Nie miałam mierzonego małego. 320 ważył na polowkowych i teraz dopiero sie dowiem za 2 tyg. :-) ja żyję głęboką wiarą i pewnością wręcz ze jest prawidlowo rozwijającym sie lobuzem. Skoro na prenatalnych i polowkowych bylo wszystko ok to jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia z palca mi zrobiła bo wynik szybko taki mniej więcej żeby wiedziała czy może mi podać w ogóle glukozę potem od razu z żyły wzięła wiec juz mam trzy klucia za sobą dwa z żyły jeden z palca i czekam na ostatni masakra jakaś ten napój bogów :/ syf jakich mało chce juz coś zjeeeeeeeeeesc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka a ty spokojnie oddychaj i czekaj, ja czekam z tobą. Czekam na jakies opowieści izulinki a teraz czekam jeszcze na twoja akcję. I potem oczywiscie opowieść. Choćby krotko ale musi byc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Cześć, jestem i dziś Z tym, że piszę z pracy więc mogę być " nieskładna " . Wybaczycie ? MaćkowaZ Wszystko jeszcze przede mną, nie leczę się w żadnej klinice, mój lekarz póki co, daje nam szansę na naturalne poczęcie, ale już czas minął i będziemy się za siebie brać. Poprzez clo chciał zobaczyć cykl, wyszło ok, pęcherzyki piękne, owulacja jest. Nie wiem jeszcze jakie będą kolejne kroki, pewnie hormony, badanie nasienia itd. Kupiłam sobie castangusa tak bez wiedzy i "zgody " lekarza a mojemu Salfazin, Zaszkodzić nie powinny a pomóc, cóż zobaczymy, bierzemy je pierwszy miesiąc. A kuracja jest na 3 m-ce. JovankaJo Uwielbiam Cię czytać. Dzęki za miłe słówko. Alaa66 Ja pierwsze ruchy czułam jak łaskotanie pod pępkiem, Wcześnie tego doświadczyłam, ok 16 tyg. Szkoda, że nie jest Ci dane cieszyć się z tego tak jakbyś tego chciała, musisz być cierpliwa. Wiem łatwo mówić, trzymaj się - oby już niedługo zaczęły się te mocniejsze kopniaki. goscdarka Oj tez bym się wkurzyła i to mocno. Mój to sobie 2 tygodnie przed terminem wziął urlop, a potem przedłużył jak już się Młoda urodziła, ale nie każdy ma taka możliwość, zdaję sobie z tego sprawę. IZA85 Długo siostra się już stara, czy nie rozmawiałyście na ten temat ? kasik85 21 cykli - to też nie mało. ewelka Pisz jakie będą Twoje kolejne kroki. Jak już obgadacie z pania gin. Nie uda mi się "obrobić" swojej wypowiedzi więc leci tak jak już napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która tym ma zamiar nadać dziecku imię Analek?mój Boże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dobrze ze przeziębienie mija, a siostra musi byc silna wytrwala i cierpliwa. Więc dobrze jej powiedzialas. A tu chyba każda z nas to wie lub sie tego z czasem nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala aha no widzisz a ja myślałam że z palca bo u mnie tak była a ja nie wiedziałam i wyszły mi takie wyniki że szok a za drugim razem już normalnie było... Chciałam Cię Kochana uchronić przed powtórnym piciem tego dziadostwa:* mam nadzieję że wyniki wyjdą dobrze:* Sara witaj wśród nas:) trzymam mocno kciuki za to aby się Wam udało zajść naturalnie:) myślę że tu z nami troszkę się rozerwiesz a i może dziewczyny pomogą swoją wiedzą:) Darka no współczuję że Twój mąż ciągle w drodze i to akurat teraz kiedy najbardziej go potrzebujesz ale ja wierze w dalszym ciągu że mały wyjdzie jak tata wróci no bo inaczej być nie może:* Jovanka jesteś bardzo mądrą, wspaniałą i pomocną osobą:* Myślisz o nas wszystkich a sama masz na głowie nie mało no i jeszcze te zmiany męża faktycznie fatalne są i jeszcze dochodzi do tego jazda autem:/ może akurat to tak na krótki okres... ale do wszystkiego można się przyzwyczaić... niestety nie mamy innego wyboru. Mój mąż też pracował od 7 do 15 ale teraz mają tyle pracy że robi z pól roku już od 7 do 19:/ ciężko było przywyknąć do ciąglego siedzenia w domu samej ale jakoś dałam rade...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara właśnie czułam jakieś laskotki tak nisko. Ale nie są to regularne ruchy i trochę się tym. Martwe czy aby na pewno wszystko jest dobrze z dziubkiem Kasia tez. Mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobre bo nie chciałabym pić tego ponownie Stymulowana a jak żyjesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka po maści nie minęło do końca ale jest już lepiej. Przynajmnie moge już chodzić :) xxxx Brzoskwinka nasze ciąże są przeciwieństwem :) u Ciebie III trymestr jest lepszy a u mnie.. Jak na razie to doszły różne dolegliwości, m.in. ciężko jest mi zasnąć.. Każdy mówi mi żebym wyspała się teraz za wczasu ale jak tu to zrobić? :) Też myślałam nad tymi kosmetykami z rossamana, ale ostatecznie padło na Nivea. xxxxx Sara_ cześć! :) my z mężem staraliśmy się bardzo krótko więc nie znam się na tych różnych badaniach gdy nie wychodzi :/ Ale ciesze się, że będziesz z nami, że będziemy mogły się wspierać i być przy tym jak oznajmisz nam że pojawiły się dwie kreseczki na teście :) bo się pojawią, wierze w to :*:*:*:*:* xxxxx Alaaa napisałam że cena jest przystępna jak na tą firme :) bo fakt ceny mają kosmiczne, ale stwierdziłam ze wole mieć coś co mi się podoba niż więcej rzeczy za tą kwote które mi się nie podobają :) Na drapanie biore jeszcze proszki. Pomogły chociaż jeszcze czasami mnie swędzi skóra. Np wczoraj stopa mnie tak swędziała że nie mogłam znaleść sposobu żeby temu zapobiec.. xxxxx IZA mąż stanął na wysokości zadania :) xxxxx Jovanka co do mojego wstydliwego tematu to wylazło tego dzidostwa duuuużo :( ciężko było mi chodzić, nawet z siadaniem miałam problem. Ale juz jest lepiej :) przypomniałam sobie jak to jest chodzić bez bólu :) Moje nogi są zgrabne???? Nie wierze, że to piszesz :) doszło tłuszczyku tu i tam, rozstępów ale na zdjęciach tego nie widać ;) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus leć z tym do lekarza!Nawet pierwszego kontaktu lub tak jak pisze Jovanka na pogotowie bo nie wiadomo co tam się dzieje xxxxx Kaasik89 czemu lekarz nie mówi Ci ile waży kruszynka? xxxxx Alaaa jak samopoczucie? Ja po swojej glukozie byłam zmęczona, senna jakbym przepracowała całą noc.. xxxxx Karciaaa o której masz wizyte? Zapytaj wprost ile waży dzieciątko. Ja już nauczyłam siężeby dowiedzieć się cokolwiek od swojego lekarza sama musze o wszystko wypytywać.. xxxxx Angelus i Darka fajnie Wam siętrafiło że jestescie z jednej miejscowości :) zazdroszcze, ale tak zdrowo :) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara_ nie patrzymy na błędy i stylistyke wypowiedzi :) ważne że z nami jesteś.. xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy a mnie Lenka od wczoraj stresuje. Leże sobie spokojnie a wpewnym momencie mała przez 5-10 sekund tak mocno kopała, bez przerwy a potem nic.Dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Znowu przez 5-10 sek ruszała się tak gwałtownie,że się zastanawiam o co kaman????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj olala uwierz mi ze czuje się tak samo.... Jakbym nie wiem co robiła poszłabym spać najchętniej ale. Jadę do siostry do pracy kebaba mam jej wziąść i w drodze powrotnej podejde spytać może wyniki będą i. Oby były ok :) Oczywiście pierwsze moje. Kroki skierowałam do baru mlecznego bo nie spodziewałam się aż tak. Długiego posiedzenia w przychodni zaspokoilam głód zupka ogorkowa i mogę ruszać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hej:* Witam nowa kolezanke. Iziulinka gratulacje!! :* Jovanka juz myslalam ze darujesz sobie mnie:D Wiem wiem co mowilas. Staram sie.. teraz praktycznie siedze dzien w dzien w domq i sie nudze.. ale jakos nie mam sily wejsc na forum. Bo co ja bede pisala :D jakie lozeczka mi sie podobaja czu co hehe:p jakos leci dzien za dnien. Co tu by pisac ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
olala wiesz - weszłam tu jak była zagorzała dyskusja więc od razu chciałam się usprawiedliwić :D Nie mam czasu teraz odszukać ale powiedzcie mi dziewczyny... Ile jest z nas tu starających się... Bo większość to już chyba zaciążonych lub urodziły ( JovankaJo i izulinka ) aaa odnalazłam tabelkę no to jestem szósta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka gratulacje:) Czekamy na zdjecia Zuzi:) Ewelka jestesmy z Toba na pewno wszystko bedzie ok:) Widze ze wszystkim bardziej podoba sie brazowe łózeczko i pewnie tak juz zostanie:) Ala ja mam ogolnie bardzo nisko brzuch i caly czas ruchy czuje ponizej pepka. Jovanka jesli mozesz to wyslij mi wszystko co masz pozniej wysle Ci maila. Tez wlasnie mysle nad nivea albo bambino. Wyniki mam dobre, jutro zobacze swojego okruszka juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa jak wrócisz do domu to na nic nie patrz i idz odpoczywać :) no i jak będziesz wiedziała czy są wyniki to pisz :* xxxxx Sara_ dyskusja się skończyła :) błędy są czy nie i tak rozumiemy wszystkie wypowiedzi a to raczej jest najważniejsze ;) xxxxx Jovanka pisałaś, że jak któraś z nas chce używać kosmetyków z Nivea to możesz wyslać liste co masz i co stosujesz.. Więc jak znajdziesz chwile czasu to poproszę :) ola.s.24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka niestety nie mam nikogo kto by zawiozl a sasiadom nie lubie sie prosic szczegolnie ze problem zas z fotelikiem dla kacpra... no ale doczlapalismy sie , matko jedyna 40min w jedna strone po to by w gabinecie byc kilka minut :-P kapi cale szczescie osluchowo czysto,lekko gardlo czerwone wiec syrop herbapect, do nosa nasivin a na oczka nie trzeba zadnych kropli tylko nadal mam mu przemywac ta sola... angelus kochana nic ci nie pisalam bo przeciez M mial byc w domu a nie w trasie :-( wiec razem bysmy jechali a tak to dupka... mam nadzieje ze wybralas sie chociaz do lekarza rodzinnego?!!!! :-* Przed chwila byla polozna, tetno ok cisnienie 90/60 czyli jak zwykle niskie i pozostalo nam tylko czekac na akcje porodowa :-/ & Iza , jovanka tak to prawda ze w drugiej ciazy brzuszek szybciej sie wybija lecz u mnie np wybil sie wczesniej ale jest mniejszy niz w pierwszej mimo iz przytylam wiecej... wydawalo mi sie ze z kapim mialam 20 a odszukalam karte ciazy i jednak 17 :-P iza zdrowiej kochana i odliczam dni do twej wizyty u poloznej i usg :-* & ewelka tak sie ciesze ze sie nie poddajesz, doslownie bede sie modlic bys doczekala sie drugiej pociechy :-* & kasik89 mi tez gin nie bardzo wazyl malego, tylko w 33 i 36 tyg a ostatnio pajac nawet usg nie zrobil a wie ze cos mam nie tak z lozyskiem :-/ & ala fajnie ze przetrwalas glukoze a co do ruchow tez je czulam tak nisko :- & olala fajnie ze choc troche masc pomaga nie mam pojecia jaki moze to byc bol lecz pewnie ogromny :-/ & eska jutro czekamy za wiesciami z wizyty i ekstra ze wyniki sa dobre & sara witaj :-* :-* mocno trzymam kciuki za owocne staranka i badz z nami :-* & paola a ty tez chcesz po tylku!!! masz pisac np co u ciebie jak minal dzien jak praca i piesio o d***e marynie .... masz pisac i koniec bo jestes jedna z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście maszyna się zepsuła wiec jeszcze czekam na trzeci wynik na czczo miałam 77 potem 148 nie wiem czy to źle czy dobrze teraz prysznic herbatka i pod kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zapomnialam jeszcze co nie co napisac :-P ala a masz moze na wynikach podane normy by sprawdzic czy sie w nich miescisz? a jak nie to te panie moze by ci powiedzialy czy sa dobre :-* & karcia ta biala woda to oznaka produkcji mleczka :-) nic strasznego tylko jak najbardziej pozytywny objaw... jeszcze chwilka poleci tez siara tak jakby zolto biale mleczko :-* & zoneczka :-* :-* :-* & jovanka jestes cudowna i silna... grafik na prawde masz tak napiety a swietnie sobie radzisz i do tego te korepetycje i kacperkowe noce :-* twoja tesciowa by mi sie przydala troszke do prasowania ;-) zarcik oczywiscie. milo z jej strony ze jakby nie patrzac ci pomogla w tym prasowanku chociaz mi tez by bylo glupio... co do pracy twojego M tez cie bardzo dobrze rozumiem, wszystko sie tak nagle pozmienialo i na nowo musicie organizowac sobie dni. Mocno trzymam kciuki by jednak nie byla to trwala zmiana... kochana przypomnij mi jak ty rodzilas, w terminie czy przed? chyba przed lecz nie pamietam ile dni :-* & iza tak po narodzinach praca M bedzie wygladac tak samo a nawet gorzej gdyz teraz ma tzw krotkie trasy a zas takie tyg lub dluzsze np do francji... bedzie mi ciezko lecz jakos dam rade a niestety takie czasy nastaly ze na pieniazki sie patrzy a i w mieszkanko trzeba wladowac... tylko teraz tak bardzo bysmy chcieli rodzic razem bo to taka wyjatkowa chwila ktorej sie nie cofnie lecz niestety nie mamy na to wplywu i zobaczymy jak to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×