Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Sara__
Brzoskwinka Oby,oby Ale 3 dni delikatnie plamie na brązowo a to u mnie zawsze zwiastowało @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Kochane mam pytanie.. Pielegniarka dzis zaproponowala mi szczepionke przeciwko grypie.. mowi ze kobiety w ciazy powinny sie szczepic na grype. Zaznaczam ze jestem w UK. W 28tyg robia tez szczepionke przeciwko ksztuscowi. Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
No wlasnie mam mieszane uczucia... w Polsce tez cos takiego proponuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlk Brytania jest chojna ale. Ja bym się nie szczepila w ciąży. Oj ja kalika ledwo chodzę masakra to krocze mi doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolka wspolczuje pobytu w uk ponoć was polaczkow tam maja dość ahh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Izaaa?? Co myslisz o szczepieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana kochana miałam CI powiedzieć ze urodziłaś swoje cudo 5/01 tak jak moja córcia sie urodziła tylko ze w 2010 roku :) jak sie miewacie :)? 🌻 nesaja a Ty jak sie czujesz słoneczko:)? 🌻 Pita82 żyjesz? gdzie sie podziewasz tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko:* w kiedy in vitro? Bardzo mocno trzymam kciuki za Was:) Kurcze cos chyba nie tak jest z moim karmieniem. Oliwier potrafi ssać cycka po 4 h z malutka przerwa. Jak tylko wypluje cyca a ja sie zabieram zeby go odbić to otwiera dzioba ze chce jeszcze i tak w kółko. Dzisiaj był przyklejony do cyca od 10:30 do 14:30 z 10 minutowa przerwa na werandowanie i kilka zmian pampersow. Potem od 17 do teraz ssie a juz powinien byc wykapany:/ co sie dzieje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ja tam moją kruszyne nauczyłam na smoczka:) ale ogólnie też przyssana do cyca non stop i 3 miesiece z mega kolkami, wytrzymałam z karmieniem 6 miesiecy i basta, nie ma lekko po urodzeniu zaczyna sie dopiero hardcore Stymulowana:) ale bedzie dobrze, to cudeńko jest tego Warte:) ❤️ ❤️ a my zaczynamy proceduro in vitro gdzieś od 30/01 bo mam sie zgłosić 2 dc, zaczynam od zastrzyków czyli leków do stymulacji a potem pobiorą co trza do zapłodnienia, jesli wszystko pójdzie idealnie to w lutym bedzie i zapłodneinie ( transfer) ale....u mnie juz nic nie ma idealnie od dłuższego czasu:( wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala ja robilam to badanie w diagnostyce i placilam nie cale 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Dziewczyny jesteśmy w domu nie.mam siły.pisać więcej odezwę się.jutro bo padam na twarz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweelka bardzo wierze w to ze wam sie uda <3 i tak bedzie :*:* Te plamienie z 15dc przemienilo sie w krwawienie ale nie w okres. Z 3dni juz trwa. Ciagnelo jak na @. Teraz kluje jajnik. Humory mam od zadowolenia po placz. Ciagle bym plakala. Jestem taka zla o co tu chodzi do gin nie pojde poki co bo krwawie... :/ paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziołszki ukochane!:) Jeszcze nie zdążyłam na spokojnie Was poczytać, bo ciągle jeszcze ogarniam się w domku. Wiem tylko, że Maćkowa urodziła!!!:):):) Cudowna wiadomość! Kochana! Najlepszego dla Ciebie i mróweczki Twej najukochańszej:* Czekam na opis porodu:* P.S. Nessajka nasza do niedzieli nie będzie miała dostępu do kompa albo neta, nie pamiętam;) W każdym razie chwilowo jej nie będzie, nie martwcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko welcome back Angelus co z mala? Napisz na szybko Gośćdarka a u was jak? Ewelka musi się udać trzymam kciuki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja placilam 30 zl. Oooooo Jovanka na spokojnie wszystko ogarnij. Oooooo Ja tak czytam o tym karmieniu cycem, I niedlugo mnie Pewnie te same problemy czekaja. I nie zdaje sobie z tego sprawy :-) Ooooo Ewelka cudnie, trzymam kciuki zeby za 1 razem sie udalo. I tak uwazam ze szybko sobie to zalatwiliscie. Oooooo Paola uwazaj na siebie. Oooooo O angelus wrocila, Pewnie niezle jestes wycienczona fizycznie I psychicznie. Ale mam nadzieję ze juz wsZystko Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane pojawiam sie ja IZA85 :) ale dosłownie na chwilkę. Jutro nadrobię wszystko ale dzis juz padam na twarz :) Po pracy pojechaliśmy po zakupy, pozniej pranie, kapanie, kolacja i ryje nosem o podłogę :) Apropo zakupów to miałam zniżkę z Tesco na ciuszki dla dzieci :) Kupiliśmy 3xbody na krotki rękaw, 3x body na długo rękaw i 3x pajacyk i zapłaciłam za to około 8 funtów (około 40-50 zł) :) Zbiera mi sie trochę rzeczy :) Jeszcze z polski te 2 kartony musi mi mama wysłać :) Xx Wiolcia co do szczepie przeciw grypie - ja sie nie szczepilam!!! Zdarza sie ze po szczepieniu momentalnie jestes przeziębiona, w sumie nic dziwnego bo dostajesz szczep wirusa! Ja na początku ciazy byłam chora (przeziębiona) razem z Kuba :( Jakoś daliśmy rade :) Nawet jak sie zaszczepisz to nie masz pewności ze nie zachorujesz. Ewentualnie delikatniej to przejdziesz. Ja uważam ze szczepieniw przeciw grypie w ciazy nie ma sensu. Jesli chodzi o krztusiec to bede sie szczepiła. Fakt ze nie jest to tylko szczepionka typowo na krztusiec bo jest złożona ale do 8 tygodnia życia (do pierwszej szczepionki z karty szczepień) chroni dziecko przed zachorowaniem na krztusiec. Swego czasu było sporo takich zachorowań po porodach w uk i często kończyło sie to śmiercią dzieciaczków i dlatego wprowadzili ta szczepionkę w ciazy, zeby wlasnie przez pierwsze 8 tyg chronić dzieciątko. Jest wiele opini na ten temat (jak zawsze zreszta), jedno zadowoleni, inni przekonują do tej szczepionki bo np mama w ciazy sie nie szczepiła i dzieciątko zachorowało na krztusiec, a jeszcze inni totalnie odradzają bo to jest złożona szczepionka i ze dziecko dostaje jakies szkodliwe substancje itd. Ile jest mamusiek tyle bedzie opini. Ja na krztusiec sie zdecydowałam, na szczepienie przeciw grypie nie :) Ufffff ale sie wypocilam :) Kochane nadrobię Was jutro :) Czekam z niecierpliwoscią na kolejny poród :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Dziekuje Izus za tak wyczerpujaca wypowiedz, w takim razie ja sie tez nie szczepie przeciw grypie! Tak czulam ze to bez sensu. A o tym ksztuscu pomysle. W Polsce chyba nie ma takiej szczepionki? Nie wiem czy wyslalas mi juz maila ale jak nie to powtarzam zebys nie musiala szukac : wiolcia1611@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przeziębienie dopadło Kubę :( Wlasnie mam pobudkę bo zawaliło mu całe gardło :( No i najgorsze ze mnie pewnie tez chwyci :( Dobrze ze w Polsce zrobiłam zapas prenalenu! I teraz ciekawe jak reszta nocki bedzie :( No nic, zobaczymy :) Dobranoc kochane :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola jestes wielka - dzięki :) Maila jeszcze nie wysłałam i wlasnie zastanawiałam sie na ktorej stronie ja znajdę tego Twojego maila :) Ale juz mam problem z głowy :) Dziekuje :) A zdarzyłam napisać Ci we wcześniejszym poście ze Na początku ciazy z Kuba chorowałam a tu Kuba przeziębiony :( A teraz czekać az mnie złapie :( IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna mała pobudka :) Juz nie mam co na necie patrzeć wiec zaśmiecam forum :) Na fb nic sie nie dzieje w nocy i nie mam co robic, a gry juz mi sie totalnie znudziły :) Tak wiec jestem tu i pisze :) IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Iza ja tez pol nocy nie spalam, mecza mnie mdlosci i jakas bezsennosc... oby Kuba szybko wyzdrowial ! A prenalen to jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaa..... maćkowa gratulacje:):) buziaki dla was:)szczerze mówiąc ja po porodzie miałam tak samo. jak sie w dniu porodu obudziłam rano przez skurcze tak nie spałam do dnia nastepnego do godz 14:) zasnac nie mogłam. cały czas wpatrywałam sie w malego:):) a jak usnelam to tylko na godzinke bo caly czas ktos siedzial u dziewczyny obok co mnie bardzo wkurzalo bo gadaly jak najete..... xxxx brzoskwinko jeszcze troche wytrzymaj juz nie długo:) a na posty goscia nie reaguj. szkoda czasu i nerwów:) xxxx ala ja nie płaciłam za posiew bo miałam skierowanie:) xxxx stymulowana moj tez czasami tyle mi wisi... tydzien temu pobił rekord. 6 godz jadł z 10 minutowa przerwa na szybka drzemke:) xxxx iza zdrówka dla was. xxxx wiolcia ja sie na nic nie szczepiłam ani na grype ani na krztusiec.dziwne to uk. ale cóz co kraj to obyczaj:) xxxx byłam z malym w czwartek na usg bioderek. wszystko dobrze naszczescie. za dwa miesiace kontrola. wczoraj ja byłam na kontroli u swojej. tez ok tylko ze zaczelam znowu krwawic troche. ale powiedziala ze to przez to ze zle mnie zaszyli i cos sie tam troche oderwało ale wyczysciła i jest ok. mam sie tylko z drugim nie spieszyc na razie. chciala mi dac tabletki ale nie chcialam bo trzeba je codziennie brac a ja zapominam. taka skleroza mnie dopada. mleka nadal malo:(:( wczoraj jadł przez godz i mu malo bylo. rano odciagnelam chyba 150ml bo lecialo i lecialo wiec mu podgrzalam i zjadł całe!!! oczywiscie po polowie odgrzewalam bo myslalam ze polowa starczy. ale gdzie tam .malo mu było. jak juz drugir odgrzalam to myslam ze mu starczy. ale godzina nie minela a on juz głodny:(:( ciagle pisze opis porodu. sa dni ze przy kompie wogóle nie siedze. a jak juz jestem to na 5 minut:) wiec cierpliwosc . niedługo bedzie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co to gratulacje serdeczne Mackowa. Tak sie cieszę że juz masz za soba. Witam świeżo upieczona mamusie :) :* Stymulowana, Karcia, Iza dziękuję Wam kochane. Staram sie oszczędzać,ale ta ciążą mnie wykonczy normalnie :( wczoraj wyszłam że szpitala,a dzis znowu takie brudzenia. Tak sie boję czy mi sie uda donosic ta ciążę? W pierwszej nie miałam żadnych takich cyrkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×