Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Rapasta, ja też na początku ciąży miałam takie plamienia i brudzenia, myślałam wtedy że to już będzie koniec ciąży. W szpitalu nic złego wówczas nie stwierdzili, brałam później cały czas Duphaston i po jakiś 2-3 tyg. w końcu przeszło. Nie wiem do tej pory co było wtedy przyczyną, być może infekcja, a może hormony, nie wiem. Jedno jest pewne nie możesz zamartwiać się kochana na zapas, musisz być dobrej myśli i głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa kochana, ty nasza dobra duszyczko, tak jak zawsze każdą z nas dopingowałaś, pocieszałaś, dla każdej zawsze dobre słowo znalazłaś a o sobie po cichutku, tak i o Twojej córeczce dowiadujemy się na spokojnie po ciuchutku :) bardzo, bardzo gratuluje - mam nadzieję że i poród i teraz że z wami wszystko jest ok mnóstwo siły i cierpliwości wam życzę, nie ma nic piękniejszego niż spełnione marzenia nie ? Buziaki dla was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) To ja IZA85 :) Normalnie powinnam mojego męża na rękach nosić :) Poszedł na dół, dał mi jeszcze w łożku poleżeć, a pozniej wchodzi na gore z kawka i śniadaniem dla mnie :) :) Alexowi chyba smakowało bo sie kręci :) Xx Wiola - prenalen to syrop, tabletki na gardło i krople do nosa dla kobiet w ciazy na przeziębienie :) Syrop jest zrobiony naturalnie i jest bezpieczny ;) Tylko jak otworzysz butelkę to smród czosnku strasznie nos sponiewiera :P heheh. Ale da rade go przełknąć :) Ja kupowałam w Polsce, ale jest dostępny tutaj w tych polskich aptekach internetowych :) Xx Rapasta kochana mi sie wydaje ze te plamienia tak Poprostu nie zniknął :( Nie plamilam w pierwszej ciazy, tak samo w tej ciazy tez nie ( dzięki Bogu!!) ale mysle ze to musi potrwać. Jak bierzesz cały czas leki na podtrzymanie to nic sie nie stanie. A tak w ogole to jakie leki dostałaś i jaka dawkę kazali Ci brać?? Mam nadzieje ze w domku leżysz!! Nie latasz, nie sprzątasz, nie gotujesz, tylko leżysz!!! I wstajesz tylko na siku i zrobić sobie jeść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam luteine pod język 3x1. No spa witaminy. Leze leze. Na 12:30 mam do mojego gina na wizytę. Zrobi usg. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala u nas super alan odkad nie ma kolek jest cudowny no inne dziecko... wciaz sie smieje probuje cos tam gawozyc bo i rosnie w oczach... noce zaczal w koncu ladnie przesypiac jak go uspie o 20 to wstaje 1,5 i 8 i tak noc w noc... w dzien jyz nie jest tak ze mleczko i spanko ale wlasnie jakies godzinne przerwy na smiechy... bardzo duzo spacerujemy w pogodzie i nie :-P a co ogolnikowo u nas to M jak zwykle w trasiejak we wtorek wyjechal tak wraca wsrode :-( nadal siedzimy na wynajmie cos ten remont nie idzie ale plan wyprowadzki na poczatek lutego... i to chyba na tyle... a no pisalyscie ze dzieciatka byly owiniete pepowina: moj alan tez raz raczka raz nozka i szelki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jeszcze ja IZA85 :) Dziewczyny ktore karmią piersią :) Powiem Wam ze jak tak czytam o Waszych przebojach z karmieniem to jestem przerażona. Z opowieści mojej mamy która karmiła piersią trójkę dzieci, bratowych, kuzynek itd karmienie wyglądało zupełnie inaczej. Nawet w grudniu jak bylismy w Polsce i gadałam ze znajoma ktorej mały ma 8 miesięcy to mówiła mi ze od początku wyglądało to tak ze zaczynał ssać jedna pierś, jak było mu mało to dawało druga, zjadał i spac. Jadł co 3 godziny i karmienie trwało 30-45 minut maksymalnie. Ja nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic ze ja teraz z zaleceń miałabym siedzieć tyle czasu z cyckiem :( Rano musimy sie ogarnąć i z Kuba iść do szkoły :) Około 40 min w obie strony nam zejdzie, wiec co bedzie sie darł w wózku bo bedzie głodny?? :( A pozniej wrócę do domu i ciagle siedzenie??? A pozniej jak znowu Kubę ze szkoły odebrać?? Kuby nie mogłam karmić piersią i był na butelce. Karmiłam go, odbijaliśmy, kładłam do łóżeczka i mogłam ogarnąć chałupę. Teraz mysle ze jak z Alexem miałabym siedzieć tyle godzin co Wy to najpierw zaczęłabym ściągać pokarm ile sie da i karmilabym go z butelki moim mlekiem, a jesli to by nie pomagało bo np.mleko bedzie za mało syte i trzeba by było dokarmiać butelka to raczej zdecyduje sie przejść w ogole na mm. Ja wiem ze dla dzieci wszystko itd ale przecież my tez potrzebujemy odetchnąć. Wyprostować sie, na spokojnie zjeść cokolwiek, na luzie napić sie herbaty, usiąść na dłuższa chwile nawet na kibelku, dotlenić mózg krótkim spacerem na dworze jak ma kto z małym czy mała na 15 min w domu zostać. Nasze samopoczucie ma rownież wpływ na mleko :) A siedząc pare godzin z wyciągniętym cyckiem to nawet anioł by miał dość :) :) Ja np w moim przypadku, z drugim dzieckiem starszym w domu nie wyobrażam sobie takiego karmienia. Jak najbardziej nie potępiam Was za to ze siedzicie tyle godzin na tyłkach :) Jesli dla Was jest to ok to ja Was w tym jeszcze bede wspierała :) I trzymam mono kciuki aby karmienia sie unormowaly :) :* I mam nadzieje ze żadna z Was nie bedzie na mnie zła :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu IZA85 :) Rapasta szkoda ze nie dali Ci luteiny dowcipnie! Szybciej sie wchłania. Zapytaj swojego gina dzisiaj o ta luteinę dopochwowa. A jaka masz w ogole dawkę 1 tabletki?? 100??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mam takie samo zdanie. Ale ciężko mi się wypowiadać bo jeszcze tego nie przerabiam ale nie wyobrażam sobie siedzieć tyle godzin z cycem na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza ja tez mysle tak samo i uwierz jest fokladnie tak jak napisalas... gdy karmilam piersia to nie raz musialam alana oderwac od cyca zeby szykowac kacpra i prowadzic do przedszkola wtedy ryk na caly blok... w wozku troszke spokojniejszy lecz po chwili znow nerw wiec to nie byl spacer tylko bieg by szybko wrocic i znow do cyca... a przy piersi byl ok godz czasem dwie a teraz gdy jest na butli to wlasnie wiecej czasu, spokojnie jem, sprzatam jest tez czas dla kacpra i jakas ksiazke, zupelnie inaczej... pomalu z cienia znow wracam do postaci ludzkiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łzy ciekna mi po udach rapasta to przez ciebie i twoja hanute, snilo mi się ze hanuta ci leciała z krocza jesteś dziwna kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ala ty bidulko. Alez sie nacierpisz. Mnie nic nie cierplo pod biustem. Jedynie ręce w nocy jak na nich lezalam. A dzis tu cichutko widać ze weekend. Kazda pani zajęta jakimiś obowiązkami. Ja juz dzis gleblam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię pierogi z kurzych łapek i z rapasta rybna mmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Wiola pytałaś mnie jeszcze gdzie kupiłam ten sprzęt do podsłuchiwania Alexa :) A wiec zakupiłam go na ebay'u. Kosztował około 20 funtów :) Nazywa sie to "heart beat monitor" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Iza dziekuje, napewno sie zaopatrze :) a we wczesnej ciąży tez slychac ? P.s. pamietaj o mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktos ma odsprzedac duphaston lub luteine chetnie odkupie kowalskaanna72@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duphalak dziewucho też dobry, czyści jelita jak szalony jak kapuchy pojem to leeeci ledwo do klopa dolatuje i sru na panele:( mogę ci sprzedać żelazko do tego z funkcja prostownicy do włosów 2 w 1, to co piszesz się odp.tu na kaffe<3 *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________22_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________ 32______7cs________ 2dz____ @31.01.2015 Desire83_________ 31______4 cs ______ 2dz______@05.02.2015 xx Wrzucam tak dla przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie chce mi się zalic ale mi codziennie coś dolega. Dziś miałam chodzony dzień dopiero w sumie siadlam na tylku i Patryk tak szaleje teraz ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa kochana który to u Ciebie tydzień?? Niech jeszcze Patryś siedzi w brzusiu i rosnie :) xx Stymulowana no od poniedziałku już ostatni tydzień będę pracowała i na dodatek będzie ze mną jeździła dziewczyna więc schylanie się i odkurzanie (cięższe sprzątanie) zostaje dla niej :) Ja tylko same leciutkie będę robiła no i jak we dwie będziemy chodziły to o połowe krócej będę pracowała, więc taki lajcikowy ten tydzień będzie :) W środę na połówkowe jedziemy i już się stresuję czy wszystko z Alexem ok. ALe wierzę że wszystko będzie dobrze :) Zabieramy ze sobą Kubę to na "żywo" zobaczy braciszka jak się w brzuchu kręci :) A jak u Was?? Jak Oliś? Werandowanie już stosujecie, a kiedy pierwszy spacerek?? Czy już może za Wami? :) xx A mój Alex ma dziś coś leniwy dzień, kopnął mnie dosłownie parę razy i to tak leciutko i oczywiście matka już stresa załapała :) xx Wiola ja też ważyłam ponad 4 kilo jak mnie mama rodziła, a Kubę urodziłam 3150 :) Także reguły nie ma :) xx MargaretLucas i jak u Ciebie? Mam nadzieję że @ nie ma :) I trzymam kciuki aby nie było przez jakieś 9 m-cy :) No i rzeczywiście kochana zwolnij trochę :) Jak to mój mąż mówi "robota nie c*h*u*j*, 3 dni postoi" :) xx Brzoskwinka no dokładnie tak było u znajomej :) Ja miałam takie delikatne te bóle, takie leciutkie okresowe, a znajoma mi mówiła że ją tak bolało że myślała że już rodzi :) Także miejmy nadzieję że u Ciebie tak samo będzie :) Przyszły tydzień kochana należy do Ciebie :) xx Eweelka czekam z niecierpliwością z Tobą na 30 styczeń :) :* Będzie dobrze :) xx Alaa i Darka ciesze się ze nie tylko ja mam takie zdanie na temat karmienia :) A już myślałam że mam coś z głową nie tak :D xx Alaa mi nie cierpnie pod biustem ale za to jest najgorętszą częścią mojego ciała :) xx Wiola co do tego sprzętu do podsłuchiwania to na niektórych pisze że od około 8 tygodnia na innych od 12 tyg a jeszcze na innych że od 16 tyg. Ja swój kupiłam po 12 tyg ale wiem że Nessaja miała wcześniej zakupiony i nie mogła serduszka zlokalizować bo ma tyłozgięcie ale słyszała jak maluch sobie pływał w środku. Ale myślę że od około 8-9 tyg już słychać :) xx Alaa żal się ile się da :) Ja też miałam przez weekend leżeć a dziś w pokoju przemeblowanie robiliśmy i sprzątanie domu :) A jutro zakupy i do znajomej na chwilkę :) I tak sobie posiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie co zauważyłam? Że praktycznie w każdym miesiącu mamy po co najmniej 2 porody :) Z tego co pamiętam to w listopadzie Darka i Izulinka :) W grudniu też sporo rodzących było :) W styczniu też tłoczno :) Jedynie w lutym sama Żoneczka będzie rodziła i w marcu sama Alaa. W kwietniu znów 2 :) Usia i Mamaniemama :) W maju Nessaja, Ja i Agniesia :) Hehehe :) Towarzyszymy sobie żeby nudno nie było :) Później około 3 miesiące przerwy i we wrześniu Wiolcia :) Ale kurczę póki co to też sama na wrzesień jest :( Któraś może dołączy do Wioli?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Iza Ja bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza chyba ją dolacze do Wiolci. Luteine mam 50 3x1.powiem Ci że ta co mi dawali w szpitalu,to długo sie rozpuszczala,potrafilam rano obudzić sie z tabl. gdy wzięłam ją na wieczór,a ta jakos szybciutko sie rozpuszcza. Kochane pozdrawiam Was serdecznie, juz wprawione mamuski,te świeżo upieczone,te przyszłe oraz staraczki. Moja mala mówi do mnie ost. " mamusi,a co Ty piszesz tam w tym komputerze? A ja jej odpowiadam,że z takimi internetowymi koleżankami pisze,a ona ns to: Mamus to pozdrów te swoje koleżanki i powiedz,żeby przyjechały do nas na kawę,ją mam taki ładny zestaw,który dostalam od Mikołaja,to ją zrobię mamusiu dla Twoich koleżanek kawę" heh :) także nie zostaje mi nic innego kochane jak Was wszystkie i każda z osobna serdecznie pozdrowic od mojej corci i zaprosić Was na kawę,ale dobrze sie składa jak nasze forum to kafe heh :) dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wystawa psa i kolejna bezsennosc. A tak to bym spala i spala tylko nie dzis :/ Krwawienie sie skonczylo ale jajnik nawala mnie mocno :/ od godziny jem i jem z nudow chyba :D Poprosze o zmiane w tabelce z 22 na 23 :D Kochane szkoda dnia ;-) ! ;* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola szkoda dnia i szkoda nocy :) Dziewczyny trzymajcie kciuki zeby nas dzis wypuscili bo juz mam dosc szpitala, koszuli i swiecacego sie cala noc swiatla na sali. To juz moja 3 nocka kiedy nie spie i powiem szczerze ze ledwo zyje. Jak tylko zobacze swoja poduszke to chyba padne i zadna sila mnie nie podniesie. No moze poza placzem Oliwki. Mam juz takie schizy ze glowa mala, karuzela w glowie caly czas :/ dobrze ze zaraz zacznie sie szpitalne zycie pelna para. Mierzenie temperatury, sprzataczka z mopem o 5 rano... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa w takim razie mocno trzymam kciuki za wasz powrot... oj tak domowe lozeczko z podusiom i ciemnosc mmmm cos pieknego po takim szpitalnym pobycie... te godziny na wszelkie pomiary i sprzatania to maja "cudne" ;-) mocno ucaluj kruszynke :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez tak myśle na temat karmienia dlatego odciągam ile sie da ale to i tak za mało i musze dawać cyc. I ciagle myśle nad mm bo sie mecze i stresuje ze teraz nie moge wyjsc do sklepu ze ktos chce do znad przyjść a mały zawiśnie na cycu na 2 h. Z drugiej str jak mam ten pokarm to wole zeby moj dostawał. I takie moje myślenie- błędne koło. Mackowa puszcza Was:) jeśli jest Wszytsko Oki a jest?jak żółtaczka??? Paola ja to bym sobie pospala cała noc a Ty nie mozesz Heh Ala biedactwo co to za cierpniecie pod biustem? Moze tak Ci juz "flaki"poszły do gory ze masz takie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×