Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Kurcze siedzę w domu a mam mniej czasu żeby zajrzeć tutaj :( Albo coś sobie na spokojnie ogarniam i później obiadek dla chłopaków szykuję i brak czasu. Albo nic nie robię i leże i nie chce mi się poprostu zajrzeć :( Ale na pewno od czasu do czasu się tu będę pojawiała i nadrabiała :) xx Jovanko a jakbyś w ogóle zakręciła grzejnik? Wiem ze wtedy chłodniej będzie ale w sumie w trójkę spicie w pokoju więc będziecie chuchać szybciej :) :) A Kacperek dalej się poci na pleckach? xx Mamaniemama ja myślę że Ty już troszkę dalej z ciążą jesteś ode mnie :) :) U mnie jest końcówka 22 tygodnia :) xx Pita cieszę sie że do nas wróciłaś :) Olej naszego gościa bo pisanie z nim nie ma sensu :) Mam nadzieję ze z mamą teraz już wszystko będzie ok. Dużo zdrówka życzę dla Twojej mamy i dla Ciebie również :) U mnie wszystko dobrze :) Rośniemy i odpoczywamy :) xx U Żoneczki po odpadnięciu czopa rozwinął się syndrom wicia gniazda :) Dlatego tak sprzątała :) xx Eweelka kochana ja wierzę że wszystko będzie dobrze :) Trzymam mocno kciuki :) xx Margaret kochana współczuję takich przeżyć :( Bardzo mi przykro z powodu straty dwóch członków rodziny :( Ale musisz się jakoś trzymać. I ne denerwuj się :* xx Nessaja no wzięłam sobie do serca Wasze rady żebym leżała i odpoczywała :) Żebym nic nie robiła :) Więc się stosuję do zaleceń :) :) xx Żoneczka czytam wszystkie posty po kolei i czekałam z niecierpliwością na Twój wpis :) Ale widzę że wylegujecie się w lóżku i czekacie :) xx Dziewczyny czy żadna z Was nie ma numeru do Brzoskwinki?? Albo może macie ją na fb w znajomych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest fajna stronka która pomaga ustlić dni płodne owulacje podajcie adresy meilowe wyśle wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015******Oliwia CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________23_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________ 32______7cs________ 2dz____ @31.01.2015 Desire83_________ 31______4 cs ______ 2dz______@05.02.2015 ewelina26________28______1cs_______1dz_______@05.02.2015malaiza__________30______1cs________1dz______@27.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015******Oliwia CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________23_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________ 32______7cs________ 2dz____ @31.01.2015 Desire83_________ 31______4 cs ______ 2dz______@05.02.2015 ewelina26________28______1cs_______1dz_______@05.02.2015 malaiza__________30______1cs________1dz______@27.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelkę :) Nessaja ostatnio jej potrzebowałaś więc proszę Cię bardzo :) Za pierwszym razem coś mi sie tam przestawiło więc wrzuciłam ją drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysienkaa - jak sytuacja? Jak się czujesz?:) Alaa - no to kawał chłopa nosisz, kochana:) Ja Ci nic nie chcę mówić, ale...jutro jest ostatni dzień stycznia...;) Luty, wiesz, 28 dni... :) Eweelka - no czyli zaczęło się:) Głęboko wierzę, że zaczęła się dla Ciebie ostatnia prosta w oczekiwaniu na Bąbelka:). A o której macie dzisiaj wizytę? mamaniemama - cieszę się, że się trochę pośmiałaś:) O napisaniu czegoś dłuższego niż post;) myślałam wiele razy, ale chyba jestem na to zbyt leniwa:P Ale zobaczymy, maybe...?;) Planuję przeczytać mój prezent gwiazdkowy, mianowicie najnowszą książkę mojej ulubionej Olgi Tokarczuk ("Księgi Jakubowe") - to jest ten gigant właśnie!;) A! Jak Ci to ma poprawiać humor, to będę Cię rozgrzeszać ze WSZYSTKIEGO, z czego sobie tylko zażyczysz:). MargaretLucas - aż mi ciarki przeszły jak napisałaś co się stało... Ja też w podobnych sytuacjach czuję irracjonalny lęk o bliskich, zresztą nie tylko w takich, bo ogólnie mam tendencje do snucia czarnych wizji na temat tego, co się komuś może stać... I ciężko mi z tym walczyć. Tylko, że ja to robię do przesady - wystarczy, że M. nie napisze mi, że dojechał do pracy, a moja wyobraźnia już pracuje:/. Nie cierpię tego u siebie. Kurczę, to nie lada wyzwanie dzisiaj przed Tobą... Boże... Ani nie wiadomo jak się zachować, ani za bardzo co powiedzieć... :( Siły Ci życzę:* Tylko posłuchaj - ja wiem, że to jest bardzo trudne, ale myśl w tym wszystkim też o sobie i swoim wyjątkowym stanie. Wiem co mówię. Rok temu w marcu (a byłam wtedy w 20. tygodniu ciąży) nagle zmarł brat mojej teściowej, a chrzestny mojego męża. Byłam wtedy u teściów na górze w pokoju, wujek z teściami siedzieli na dole i pili kawę. Potem zrobiło się jakoś cicho, więc zeszłam na dół, a tam kawa zimna, nikogo w domu. Wyszłam na dwór... Zimno mi jak o tym mówię. Karetka jedna, druga. Wujek dostał zawał, nie uratowali go. A godzinę wcześniej jadłam z nim śniadanie! Zasłabłam z nerwów, zaczął mnie boleć brzuch. To była godzina 13 jakoś. O 21 znów pod dom przyjechała karetka - tym razem po mnie. Dostałam regularnych skurczy. Zawieźli mnie do szpitala, w którym spędziłam 5 dni. Wszystko skończyło się dobrze (mówię o sobie), ale lekarze zabronili mi iść na pogrzeb, bo mogłam stracić dziecko w wyniku stresu. Piszę Ci o tym po to, żebyś zachowała maksymalną ostrożność i - jakkolwiek bezdusznie, paradoksalnie i kosmicznie to teraz zabrzmi - spróbowała się odrobinę zdystansować. Ja tego nie zrobiłam. Trzymaj się:* desire83 - :* Nie przepraszaj, że napiszesz czasem coś smutnego, bo przecież życie nie składa się jedynie z samych uśmiechów. A bywa, że jak człowiek się wygada, wypisze to poczuje ulgę. Traktuj nas jak swojego prywatnego terapeutę i pisz o wszystkim, również o tym, co Cię boli. A jak się dzisiaj czujesz?:* _nessaja_ - pasy bardzo ciekawe:) Podobają mi się:) M., mówiąc o drugim dziecku, również chce syna (a ja nie mam nic przeciwko;) ), ale jak mu ostatnio powiedziałam, żeby wyobraził sobie, że bierze na ręce małą Niunię w ślicznej sukienusi i rajstopkach opasających jej pulchniutkie nóżki to zaśmiał się tak jak zawsze się śmieje, gdy widzi coś małego, słodkiego i rozkosznego;) P.S. Głupia ja! Wiadomo - tłusta. Usia - a może Ty byś coś napisała, co u Ciebie, cooooooooo???;) Olala - no zapalenie piersi jak nic:/ Jesteś w stanie iść dzisiaj do lekarza jednak? Może zostaw małą z teściową w tej sytuacji? Jak się czujesz w sensie żołądkowym? Kurde, faktycznie ZAWSZE trzeba przyjmować leki osłonowe przy antybiotykach... (Tak przy okazji: gdyby któraś była zmuszona dawać dziecku antybiotyk, to również podawajcie osłonowy, bo u niemowlęcia to dopiero można narobić...) No nic, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Czyli - jak się czujesz?:* Kasik85 - cudownie się czyta Twoje bojowe i optymistyczne słowa, no po prostu cu-dow-nie!:) I uda Wam się, zobaczysz!:) Pita - współczuję takiej nocy... I jeszcze do pracy... Dałaś jakoś radę? I napisz potem co u mamy - ściemniała;) czy rzeczywiście przytyła:) Paola - dziękuję za życzenia:* Super, że dostałaś tę pracę:). I chyba fajnie, że mama przylatuje?:) Dokładnie Cię rozumiem z tym sprzątaniem przed jej wizytą - ja zawsze twierdzę, że matka gorsza jak Sanepid:P Alaa - bidoku, już niedługo:* Takich skurczy to nie miała, więc nie wiem o co cho:/. Z tym wypłacaniem chorobowego to ZUS zawsze czeka i przeciąga (może nie zawsze, ale często), bo na macierzyński człek się sam decyduje (i to są długie terminy - pół roku albo rok), a L-4 każdorazowo wystawia lekarz i - w teorii - nigdy nie wiadomo czy Ci przedłuży. Teoretycznie może być tak, że już Ci lekarz nie wystawi, więc ZUS zwleka. Poza tym zanim do niego dotrze to zwolnienie to też chwilę trwa (w sensie zanim zaksięgują). No i to dlatego. agniesia - pokaźny brzusio!:) Stymulowana - jaki on słodkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):):) rapasta - a co się stało, że wylądowałaś w szpitalu?:( Dobrze, że wszystko ok, ulżyło mi, bo już się wystraszyłam:/. P.S. Wyszłaś z wyra?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama, ja po stracie początkowo nie szukałam na forum wsparcia, ale przyczyny co się mogło stać, że doszło do porodu, dopiero jak zaczęłam czytać wpisy czułam jak bliskie mi są te wszystkie odczucia i widziałam jak duże wsparcie dają dziewczyny, które kiedyś przeszły to samo. Kurcze kochana, nie chciałabym Cię martwić teraz, ale skoro pytasz to odpiszę... tylko nie myśl za dużo potem o tym proszę. Moja ciąża przebiegała prawidłowo, badania wychodziły dobrze, tydzień przed porodem byłam u lekarza i niby wszystko było ok, jedyne co to lekarz nie zrobił mi wymazu, dawał leki na grzybice jak upławy mu zgłaszałam, a ja miałam paciorkowca, który to właśnie był chyba przyczyną porodu przedwczesnego bo wyszedł potem w badaniu, do tego miałam lekkie skurcze ale lekarz twierdził że taki mogą być. Dostałam większych bóli i skurczy i jak trafiłam do szpitala miałam już rozwarcie na 3 cm, podawali mi kroplówki, ale nie podziałały. Mój synek zmarł podczas ostatnich kilkunastu minut porodu, z powodu niedotlenienia. Takie historie się zdarzają, ale zawsze trzeba być tej dobrej myśli, widocznie taki miałam zapisany los, no może lekarze trochę w tym tez pomogli, bo gdyby zrobili cc, pewnie synek by żył, a może nie, jeśli tak miałam zapisane bo jak wytłumaczyć fakt że kobiety w ciąży piją alkohol, palą, ćpają i rodzą żywe dzieci, a ja zdrowa, która ani grama w ciąży nie wypiła, nigdy nie paliła i dbała o siebie i dziecko jak nigdy i tak się stało. Ciężko to zrozumieć, a Ty sama wiesz o tym najlepiej. Teraz staram się zmienić nastawienie i myśleć o przyszłości, staram ale nie zawsze się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaa
Jovanko niestety @ dziś do mnie zawitała smutno mi bardzo....a taką miałam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko, u mnie dziś jakoś leci dzionek, koleżanki zaprosiły na wieczór z lampką wina, bo każda z nich też ma swoje smutki i stwierdziły że trzeba je zapić ;) a ja chyba skorzystam z tej propozycji a co, czasem trzeba się zresetować, żeby potem lepiej działać :) Oczywiście ja znów głupia i przeszło mi przez myśl, a może nie pij lepiej bo jakbyś była w ciąży... ale przecież obiecałam sobie że juz tak nie będę myslała, a do @ jeszcze tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala to zapalenie piersi bo ja też miałam już dwa razy.... okłady ciepłe przed ściąganiem pokarmu a zimne po. do tego pokarm dokładnie ręcznie musisz ściągnąć... uciskać zaraz za sutkiem szybkie ruchy i aż wszystko zleci do tego na masowałam pierś ale tylko w jedną stronę w bolącym miejscu w stronę sutka aby mleko spłyneło. i to będzie bolało okropnie ale musisz!!! apap możesz wziąść ale mi Oli żygał potem także zobaczysz a pewnie zrobiło Ci się zapalenie bo Lenka Ci malo pokarmu ściąga no i tempetarura do 39 stopni może Ci skoczyć więc dobrze żeby ktoś był przy Tobie bo nie dasz rady:/ i liście z kapusty też brałam i bardzo pomogły. po ściągnięciu pokarmu połóż na piersi i na to brałam woreczek foliowy i pieluchę. a i nie masuj nic więcej piersi niż to tak jakby ściąganie pokarmu bo podczas masowania pokarm naplywa bardziej... mi pomogła położna także nie że sama to wymyśliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko - to relaksujący poranek miałaś:) Bez teściowej:P Boże, jak ja w takich chwilach doceniam, ze mieszkam tylko z mężem i dzieckiem... No ale i Ty niebawem doczekasz się tych wspaniałych chwil we własnym domu! Zwariujesz chyba ze szczęścia!;) A co do Twojego porodu - hm... No chyba zawsze jest tak, że jak na coś bardzo czekamy to ciągnie się w nieskończoność i wydaje nam się, że u innych to wszystko dzieje się szybciej, łatwiej, bezproblemowo... Jak to mawiał mój lekarz w odpowiedzi na moje smęcenia: każda ciąża ma to do siebie, że w końcu mija jej czas;) No ale to tylko facet - co on może wiedzieć o czekaniu?:) Eweelka - nie denerwuj się, bo nie warto:* goscdarka - łaaaaaaaaał!!! A Ty ile w tym złotym czasie pospałaś?:) mamaniemama - ale emocje u koleżanki! Aż się wiercić na kanapie zaczęłam jak czytałam coście wczoraj razem przeżywały:) Co do krzywej cukrowej - nie wiem jak to jest z tymi wynikami, czy może być tak jak mówisz (to znaczy może, bo tak miałaś;) ), ale nie wiem czy to normalne. Nie pytałaś żadnej pielęgniarki? One powinny wiedzieć. Co do wariactw Janki to ja bym tylko obserwowała czy ona często tak robi i wtedy ewentualnie zgłosiła lekarzowi czy położnej. A mówiłaś o tym położnej podczas KTG? Ja bym właśnie obstawiała, że ona taka gimnastyczka po porodzie będzie:). Niezły pomysł z tym odzwyczajaniem się od snu. Jak zaczniesz już teraz to w kwietniu jedna przespana w ciągu nocy godzina zregeneruje Cię na kilka dni!!!:P Pita - no Ty najlepiej znasz swojego męża i wiesz kiedy i jak najlepiej z nim rozmawiać, kiedy są na to dobre momenty. Ale co on mówi jak chcesz, żeby poszedł do kliniki? Co odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jovanka jak masz ochotę to mozesz mi odsprzedac ciuszki po Kacperku. A u nas stesrownia tesciowa po pierwszej chemii badania wykazaly ze rak od listopada takie wyrzadzil spustoszenie ze nie wiele zostalo zdrowych pluc. Tesciowa tydzien czasu po chemi nic nie jadla nie pila a wiec trzebalo wszystko jej podawac moj maz byl zmuszony zostawić prace. Lekarze mowia wprost chemia ma wydłużyć jej życie ??? Czuje sie z tym fatalnie wiadomo obowiazki sa na mojej głowie bo i posprzątać i ugotować a tez juz ledwo sie dzwigam. Nogi puchna skurcze mam pomimo brania 3 x dziennie no spe i 3 razy dziennie furagin. Sikam tyle co kotek. Bardzo szybko waga mi wzrasta mysle ze jest to związane z plynami bo staram sie odzywiac zdrowo i nie pozwalam sobie na slodkie co najwyżej budyn kisiel czy galaretke ew. Jogurcik. Od początku stycznia przytylam 4, 5 kg jestem w szoku doluje mnie to strasznie bo do setki zostalo tylko 2, 5 z rana a wieczorem 1, 4 kg Gratuluję mackowej ze zostala mamusia no i czekamy teraz na zoneczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jovanka jak masz ochotę to mozesz mi odsprzedac ciuszki po Kacperku. A u nas stesrownia tesciowa po pierwszej chemii badania wykazaly ze rak od listopada takie wyrzadzil spustoszenie ze nie wiele zostalo zdrowych pluc. Tesciowa tydzien czasu po chemi nic nie jadla nie pila a wiec trzebalo wszystko jej podawac moj maz byl zmuszony zostawić prace. Lekarze mowia wprost chemia ma wydłużyć jej życie ??? Czuje sie z tym fatalnie wiadomo obowiazki sa na mojej głowie bo i posprzątać i ugotować a tez juz ledwo sie dzwigam. Nogi puchna skurcze mam pomimo brania 3 x dziennie no spe i 3 razy dziennie furagin. Sikam tyle co kotek. Bardzo szybko waga mi wzrasta mysle ze jest to związane z plynami bo staram sie odzywiac zdrowo i nie pozwalam sobie na slodkie co najwyżej budyn kisiel czy galaretke ew. Jogurcik. Od początku stycznia przytylam 4, 5 kg jestem w szoku doluje mnie to strasznie bo do setki zostalo tylko 2, 5 z rana a wieczorem 1, 4 kg Gratuluję mackowej ze zostala mamusia no i czekamy teraz na zoneczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko w moim przypadku mama nie jest gorsza niz sanepid. To bardziej tyczy sie mnie jak ja do nich lece haha:-) weekend wolny tylko jutro na 10 jedna klientka :-) kolezanka ta co urodzila co udalo jej sie za 1 badz drugim razem ma mala chorbe SMA1 najgorszy typ. No i codziennie szukam ciuchow badz gadzetow na festyn dla malej. Lekarze.mowia kolezancr aby nie przyzwyczajala sie do dziecka bo i tak umrze..:( malutka na 3mies. Staram sie jak moge przy okqzji cos sprzatajac w domu.. PAOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci mi Caly czas rozowa Wydzielina. Nie idzie tego wytrzec do suchosci. Na 15 mam usg i położną. Zbieram sie. Napiszę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu plamienia i skurcze jakies dziwne,no ale na szczęście wszystko ok. Że szpitala niestety nie mogłam sie odezwać tak jak ostatnio,bo tym razem w Niemczech lezalam. W pn mam wizytę u swojego lekarza też w Niemczech i tu juz zostaje łącznie z porodem. Kurde ciekawe co u brzoskwinki. Marysienka trzymaj sie kochana,nie załamuj sie. Myśl pozytywnie,będę trzymać kciuki aby kolejnym razem ta cholera @ nie przyszła tylko na tesciku były II kurde tak mi radzilyscie trochę w necie trochę od znajomych i znalazłam idealna recepture na moje mdlosci i juz jest super,teraz są ciągle wymioty- taka faza heh :) ale to o wiele lepiej idzie przeżyć niż to poprzednie. Buziaki dla wszystkich :* Pita ją bym sprobowala dla M pokazać jakies filmiki z usg jak wygląda dzidzia w brzuszku,moze zaprowadzić do jakiś znajomych co mają dziecko,poopowiadac jaki bedzie ważny w życiu takiej malutkiej osoby,tak go trochę na sposób wziąć,moze wtedy obudzi sie w nim coś takiego,że za wszelką cenę i mimo wszystko bedzie chciał dzidziusia,ale najpierw te badania itp. Trzymaj sie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka wstyd ale praktycznie kazda godz przeznaczylam na sen po 21 juz chrapalam :-P zoneczka no to czekamy pisz od razu po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta, a czy miałaś ostatnio robione badanie wymaz z pochwy czy nie ma czasem infekcji i od niej takie plamienia może by były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kicha, nie jadę nigdzie. Wracam z pracy, mirzę temp. i 38,3. Nie chcę jechać i zarazić mamy zwłaszcza, że po tym zabiegu i wychudnięciu ma obniżoną odporność. Pojadę do niej za tydzień. Ale mi smutno, bo już się tak nastawiłam, że ją zobaczę. Dobrze Dziewczyny, że Was mam. Mam się komu wyżalić. Miałam każdej coś napisać, ale skleroza nie boli. Muszę jeszcze przeczytać raz i zapamiętać co komu mam odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Pita a czy to że twój mąż nie chce iść do lekarza bo jak tłumaczy szkoda mu pieniędzy, to czy to nie ma drugiego dna, tz. moze się boi że lekarz coś u niego wykryje, że okaże się że przez niego nie udaje się wam, wiesz faceci też na punkcie swojej męskości mogą mieć hopla. Że swoim jak rozmawiałam o badaniach to też zachwycony nie był, ale po tym jak mu uświadomiłam że to b.ważne i wcale to nie oznacza że to z nim coś nie tak a nawet jeśli to medycyna poszła do przodu no i aby się nie martwił bo co by się później nie okazało to i tak go kocham itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ladny masz brzuszek :) a Ty niby co, wieloryb? :P proszeee Cieee, jestem tak samo szczupla jak Ty z ta roznica ze Twoj brzuszek jest troche wiekszy :) :* & Iza85 dziekuje za tabelke :) odpoczywaj ile sie da, ale podczytuj nas, napisz ze wszystko ok zebysmy sie nie martwily ;) & Mamaniemama a wy kiedy planujecie kupic wozek? :) wyspalas sie dzis? do 10? :D & Jovanko no wiesz, sadze ze jak bedzie druga cora to oszaleje na jej punkcie ;) Bedzie coreczka tatusia :) a wlasnie wlasnie, kiedy ma byc Twoja @? :) & Chcialam jeszcze odpisac wam ale cos mnie spanie bierze wiec ide sie polozyc bo mi oczy juz leca. Zoneczko pisz jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Derise kurcze dobra rada zapytam na wizycie jak będę w poniedziałek, kurcze faktycznie bo plamieniia są,a przecież wszystko wychodzi ok. A z tego co wiem to w ciąży o infekcje nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Dziewczynki a ja dzis kapiel, kuracja na wlosy, regulacja brwi, malowanie paznokci mmmmmm ale relaks :) teraz leze i slucham muzyki klasycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta Wspaniale ze wrocilas bo obie mamy termin na wrzesien :) martwia mnie te Twoje plamienia no ale jestes pod opieka wiec musi byc ok. A jakie na mdlosci masz rady? Bo mnie tez dopadly :( mi pomaga rumianek ze swiezym imbirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta, zrób dla swojego spokoju, tak jak już wspominałam u mnie lekarz olał zrobienie wymazu, a może moje dziecko by żyło gdyby wykryto bakterie wcześniej. Ja też na początku ciąży miałam plamienia i brałam duphaston, później w końcu minęło. Wcale nie jest powiedziane że plamienie jest od infekcji, bo może być też z niedoboru progesteronu itp., ale ja jestem na tym punkcie już przewrażliwiona bo miałam bakterie, a wyniki badań z krwi niby nic nie wskazywały, więc lepiej zrobić, skoro nie wiadomo z jakiego powodu są te plamienia. Wiolciu, ja tez myślałam że jestem przecież pod opieką lekarza to nie będę panikować i udawać mądrzejszej od niego, a jednak mój lekarz zlekceważył wiele spraw i zgłaszanych mu dolegliwości i zgubiła go rutyna, bo przecież ciąża przebiegała prawidłowo. Także czasem lepiej coś sprawdzić, niż potem żałować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVANKO tez podejrzewam alergie. mam jeden kocyk z takim dłuzszym wlosiem ale on nie jest taki dlugi. maly spi pod nim tylko w drugim mieszkaniu. tutaj mam takie z krotkim. włózeczku nie mam zadnego pluszaka, w swertach nie chodze. chodzw w zwykłych bawełnianych koszulkach i bluzkach. nie mam zadnego odswiezacza w pokoju. nie uzywam zadnych perfum bo ie mam potrzeby bo jestem ciagle w domu. balsamów nie uzywam za czesto. do płukania uzywam lenora ale tego delikatnego, a zwierzat w domu nie mam. mialam kilka lat temu chomika od tamtej pory nic. faje tez raczej nie maja zwiazku z tym bo bylam w tym drugim mieszkaniu kilka dni i bylo to samo. xxx STYMULOWANA mi połozna powiedziala ze jak daje malemu raz dziennie mm to wit K moge mu podwac codziennie. a jak wiecej to co drugi dzien. xxx ZONECZKO no to juz nie długo. mi wypadł dzien przed porodem. xxxx BRZOSKWINKO jak u ciebie?? urodzilas juz czy jescze??? xxx Dziewczyny chyba mam przyczyne katarku u malego:( mały ma wysypke na buzi. i ostatnio zauwazyłam ze jak rano go nakarmie to mu wtedy wychodzi. w nocy mu znika. dzisiaj bylo to samo. nakarmilam go po jakims czasie dostal wysypki. przed kolejnym karmieniem troche znikła i póżniej po karmieniu znowu sie pojawila. maly prawdopodobnie jest uczulony no MOJE mleko albo ma skaze białkową. rozmawialam z siostrą bo dzieci moich dwoch sióstr ciotecznych tez miały alergie na ich mleko. powiedziala mi o objawach które sie zgadzają!!!. teraz doczytałam ze alergia objawia sie od 2 tygodnia do 3miesiąca zycia. mały ma katar odkąd skonczył 2tyg. a to jest jeden z objawów. na poczatku myslalam ze jest uczulony na cos co ja jem. ale dzis sniadanie zjadlam dopiero po godz 14 wiec napewno to nie to. byłam u laryngologa z małym i tez było ok. w poniedziałek pojde z malym do przychodni i niech mi powie co mam zrobic. nie chce sama go odstawiac od mleka mojego. i moze mi powie co mam robic w tej sytuacji... xxx ewelka trzymam kciuki zeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz wróciliśmy. Więc ktg jest ok, usg jest ok wygląda na 3,6 kg, zbadala mnie i nadal 3 cm.ale wyraźnie niżej główka jest, i położna mi powiedziała ze ten weekend jest nasz. Plamienie jest na różowo. Kazala mi kupić sobie no spe i paracetamol. I pukać jakby bardzo bolało. I jestem w domu za chwilę sie spakuje. Potem wykapie. Ale powiem szczerze ze boli mnie brzuch, i nic mi sie nie chce robic, zaraz sie poloze moze jakos przespie ten ból, jestem pafnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ! Nie odzywałam się trochę, bo mam sajgon w pracy i jak wracam do domu , to na nic siły nie mam :( Wczoraj to miałam taki ciężki dzień w pracy,że szkoda słów. Już mam dość tej pracy, ciągle gdzieś ganiam itd i nie dzieje się w niej dobrze. Dlatego myślę,że to jest dobry czas, by zając się sobą i stworzyć prawdziwą rodzinkę , bo tak naprawdę nigdy nie będzie dobrego czasu na dziecko.Trochę żałuję ,że tak poźno zdecydowałam się na dziecko, ale pierw długo czekałam na prawdziwą miłość, chciałam się wyszleć i poznać dobrze swojego M, później pojawiły się problemy finansowe itd. Tak bardzo bym chciała, by szybko się te kreseczki pojawiły, no ale trzeba być cierpliwym :) Wiesiołek jest brany,@ się skończyła , więc bierzemy się do roboty:) Oby owocnej :P 🌼 Jovanko uwielbiam jak Ty piszesz. Wiesz,że byś nadawała na psychologa? Jak czytam jak radzisz dziewczynom, to aż się ciepło na serduszku robi. 🌼 MargaretLucas tak bardzo mi przykro z powodu tak smutnych informacji. Trzymaj się cieplutko i uważaj na siebie i fasolkę. 🌼 ŻoneczkaKrk trzymam mocno kciuki za Ciebie, by akcja szybko ruszyła do przodu i byś już tuliła swoje maleństwo w ramionach. 🌼 mamaniemama i desire bardzo Wam współczuję,że musiałyście z taką potworną stratą zmierzyć:( Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. I uważam,że jesteście naprawdę dzielnymi kobietkami :) Oooooo Iza wrzuciła aktualną tabelkę idę się , więc uaktualnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015******Oliwia CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________23_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________ 32______7cs________ 2dz____ @31.01.2015 Desire83_________ 31______4 cs ______ 2dz______@05.02.2015 ewelina26________28______1cs_______1dz_______@05.02.2015< br /> malaiza__________30______2cs________1dz______@21.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiazkompaniezal
Żoneczka wysylam ci troche energii i zeby cie tak nie bolalo :( Melaiza my sie chyba nie znamy coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×