Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ale Andżelika to ładna kobieta, dlugie blond włosy, oliwkowa cera, szczupla, długie nogi aż dziw bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u wojtka była dużaaaa szafka wisząca na scianie i pod umywalką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Wojtka była duża szafka nie wisząca tylko stojąca na płytkach dobrze patrzcie i wtedy piszcie a kosmetyki dla jego córek też się tam zmieszczą na pewno mi tam się łazienka pana Wojtka podoba też bym chciała taką mieć superrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos ma trochę za długi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wrażenia, że niektóre rodziny na siłę próbują wprowadzać jakieś udziwnienia. Mam wrażenie, że budują tam pod presją, żeby broń boże nie być posądzonym o nudę i brak kreatywności. Ten Wojtek z tą fototapetą w łazience, czy ci z domu dziecka i ich kryształki albo Anetka i te figurki. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że każdy jest takim tandeciarzem :P A przecież klasyką jest prostota, jasne barwy aby w tak małym mieszkaniu dobrze się żyło! Ale Jury chce kreatywności, pomysłowości i tandetnych rozwiązań :P Do dziś pamiętam jak zbesztali Ritę, że w łazience zrobiła ramę lustra z muszelek, że to będzie ciężko sprzątać itp. a tu podziwiają sztuczne kwiatki :O Już nic nie kumam o co w tym programie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Łazienka Elizy to nadal bezguście niestety. Chwalisz tych co lubisz. Oceń obiektywnie pomieszczenie. Czepiasz się Jurka bo go nie lubisz. Ja go nie znam, więc nie wiem czy lubię czy nie. Uważam natomiast , że jego łazienka jest bardzo ładna, włożył w nią dużo pracy i wysiłku i jest efekt. Drobne niedociągnięcia można poprawić. Chyba tu jakaś zazdrość z ciebie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto im kupi potem te mieszkania niektóre są okropne potem muszą odnowa remontować co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie chciałabym kupić mieszkania zrobionego pod czyjś gust ( albo jego brak ). Jak płacić kasę, to robić wszystko po swojemu. Ale może komuś kupującemu spodoba się warsztat Jurka albo łazienka Elizy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka tych z domu dziecka przypomina mi koszmar Kasi Krause z I edycji. Chyba nawet te same płytki z OBI, tylko dekory w poziomie zamiast pionu. Nie należy czerpać inspiracji z pomieszczeń w których jej nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że teraz odpadnie dom dziecka ta łazienka to bezguście i nie mają polotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ( 07:47) Klasyka prostota jasne barwy ty jesteś jeszcze gorsza od tych rodzin przecież jasne barwy oprócz Elizy i Angeli miała cała reszta i niby to ma być np. piękne nic nie znacząca łazienka Magdy i Pawła albo Hani przecież to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience u Elizy prędzej bym zamieszkała bo wyrzuciłabym tylko sztuczne u Angeli też wyrzuciłabym tylko lustro natomiast u Magdy i Pawła musiałabym wszystko wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego u Jurka pokazali tylko muszle czy on miał jakąś kabinę wannę albo kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazują co chcą i tak samo było z pierwszym i drugim pokojem pokazali tylko babkę 3D i ścianę z rurami a gdzie reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na zdjęcia mieszkań tam zobaczysz trochę więcej a dlaczego tak robią też nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane dechy u Hani na ścianie są według ciebie klasyczne i ładne? Nie bądź śmieszna! Ja tu piszę o łazience podobnej do tej, którą zrobili ci od chorego chłopca z 1. edycji lub zwycięski Piotr a nie o jakichś kiczowatych dodatkach jak czerwony paseczek u tych z domu dziecka, czy fototapecie! Zresztą nie wiem czy pamiętacie ale w 1 edycji w odcinku z łazienką odpadli ci, którzy odwalili fuszerkę (brak wody w kranie) a tu za nieszczelny prysznic nawet w najgorszej trójce się nie znaleźli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kogo chcą to promują a reszta się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kogo chcą to promują a reszta się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Magda z Pawłem za tę promocję dali jurorom kopertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Magda z Pawłem za tę promocję dali jurorom kopertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z domu dziecka przeczytała po swoim ostatnim "show" komentarze na swój temat i znowu założyła maskę niewinnej i biednej dziewczynki. Cwana bestia. Moim zdaniem łazienka tych z piwnicy była najgorsza. K***a znów to łyse drewno. Niedługo poduszki z drewna zrobi. W każdym pomieszczeniu to samo. Naprawdę cudowna inwencja twórcza. Powinni odpaść i tyle. To już wolałabym łazienkę Anety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo łazienka Anety na pewno była lepsza od tych z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te odcinki były wcześniej kręcone to ona sobie mogła czytać tak czy siak nic z tym nie może zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta rodzinka Gora to istna dziczyzna wychowana bezstresowo. Współczuję mieć takich sąsiadów. I ten glut na ścianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ubawiła Eliza jak mówiła , że kiedyś była taka wredna i jak ktoś pytał o drogę to specjalnie wskazywała przeciwny kierunek :-) figlarka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A w kopercie ....drewniane banknoty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jeśli chodzi o drewno to Magda i Paweł jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. On był ostatnio widziany jak kupował 150 metrów drewna i 12 kg gwoździ. Tak że przygotujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o juz nie przesadzajcie
ja bylam zaskoczona tym, ze bylo naprawde duzo dobrych lazienek! Nie podobala mi sie jedynie aranzacja Ani i Hani (zero polotu), Anetki i Pawelka (kiczowate zyrandole czy co to bylo, ale i tak myslalam, ze bedzie gorzej u nich) i to chyba tyle! Nawet glut Gora byl spoko (wg mnie), czy lazienka pary z domu dziecka (tylko usunac te jakies kolorowe popierdulki z katow). Ryjki wzbudzaja we mnie coraz wieksza sympatie, sa przezabawni, zwlaszcza Ryjek, jak juz jurorzy wychodzili z ich mieszkania, to on 'ej, a widzieliscie berlo?' i pokazuje ta szczote do klopa z bukszpanem na gorze :D :D :D Pachu tez jakos nie byl denerwujacy w tym odcinku (poza udawaniem choinki), nie zauwazylam tez, zeby dzieci Gora i Ani byly rozwydrzone, bez przesady, juz chyba nie wiecie, kogo i czego sie przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że łazienka Anety była ładna, bez przesady elegancko i klasycznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdzie i Pawłowi jedynie drugi pokój jako tako się udał ale te zdjęcia to tandeciarsko powiesili i jeszcze ta ohydna firanka w tym pokoju, tego to nie zauważyli a już łazienka to prawdziwy kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×