Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Wiadomo juz że w finale będzie gor,dom dziecka i kuczwary ludzie choćbyście krzyczeli niewiadomo jak oni są w finale teraz zdecydujcie na kogo chcecie głosować I DLACZEGO TO JEST DOM DZIECKA :D bo oni wygrali nie wygrają A WYGRALIŚMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 ale w nasze społeczeństwo jest jakie jest i fajne prowadzenie rodziny to nie częsty widok. A co do rodzin z poprzedniej edycji uważasz że pchali faworyzując tych z dzieckiem niepełnosprawnym ? Więc jak to się stało że wygrał ktoś inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w połowie finałowego odcinka powiedzą że prowadzi Gor i wtedy ludki rzucą się ratować tych biedaków z DD i wygraną mają w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygrali bo decydujący głos w finale mieli telewidzowie a nie jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W finale będzie magda i paweł, wiem ze sprawdzonych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 Nie on Ciebie pojedzie tylko ja !! Tylko z drugiej strony nie jesteś tego wart...... goń się stąd . tamtego kuczmary nie znam ale nie podoba mi się Twój wulgarny język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko można napisać, kto dostanie się do finału albo kto wygra, różne wersje są - zawsze coś się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier.dole ale tutaj gimbaza przesiaduje, wy czasem nie powinniście być teraz w szkole? Oj jak się mamusia dowie to nieciekawie będzie. Ale zapomniałam, mamusia tylko gładzi po główce i pyta czy może dzieciątku pić nie podać, kiedy cały dzień spędza przed komputerem krytykując innych. Idźcie się wyżyć na boisko lepiej, ale nie, zapomniałam, że to już nie te czasy. No to nie wiem, wciągnijcie sobie kreseczkę i się wam lepiej zrobi, zamiast wyładowywać swoje emocje na przypadkowych ludzi. Ja wiem, że to was strasznie dowartościowuje, ale niestety, tylko na chwilę. Oj dzieci, dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 Ja także odebrałam zwycięzce pierwszej edycji jako skromnego naturalnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 jak to telewidzowie mieli głos? :D jestem pewna, że nie biorą żadnych smsów pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oni mówią żeby wysyłać SMS i nabijać. Tvn-owi kabzę :D a robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
developer tez ma dużo do powiedzenia, musi wygrać jakaś potulna rodzinka która będzie zyła w przeświadczeniu że złapali pana Boga za pięty, jak ktoś im nabrudzi na wycieraczkę to przeproszą że tak późno sprzątneli oni nie chcą przebojowych ludzi którzy mówią co myślą albo jeszcze coś w mediach skrytykują albo coś im będzie nie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ostatniej akcji pieczarki mam jej dosc. zaczela ryczec o piwnice i jeszcze lazila i krytykowala innych. zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego języka ty używasz ? Sam się goń hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczara razem z Rozenkową kiczowatą za pan brat widziałam ich kumoterstwo ten program to jedno wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z DD nie mają żadnej godności. Wiedzą że dostali się fuksem do programu, że nic nie potrafią a mimo to pchają się dalej. Znaleźli sposób jak płaczem można wzbudzić litość. Sami przecież widzą, że odpadają lepsi od nich. Jeżeli czują, że zasłużyli na finał to ich sprawa, ale brak im samokrytyki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwicie się kto wygrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczara jak ta wsza prześlizgła się dzięki jurorom którzy ją faworyzowali za fuszery i tandetne wykańcznie pomieszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumoterstwo , ustawki i pokazówki. Oglądam tę edycję bo jest ktoś z mojego miasta. Trzymam kciuki, nie jest łatwo. Ale program i jury to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Ja wiem wygra Kasia z pierwszej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwienia to tu żadnego nie będzie przecież widać kogo chcieli jurorzy żeby doszli do finału kamuflując ile się da całą tą trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz, nikt z finałowych jeszcze sam tego nie wie. Przecież wyniki będą na żywo za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę juz czytać tych waszych bredni na temat DD czy ktoś z was pomyślał ze oni nie mieli rodziców skąd mieli wziąć tak dobrych nawyków jak wy co na nich najezdzacie skąd mieli się uczyć chamowania swoich emocji jak wy co wychodowani w domku przy mamusi wszystko pod nosek dostarczone nie potraficie po hamować swojego chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Kuczwara podgryzał innych uczestników do organizatorów i kablował na nich. A jego córki chodziły po mieszkaniach, podsłuchiwały i latały mówić komu trzeba kto klął i narzekał na organizatorów. Oj tak, tak. Bitwa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci z DD schowali gwoździe i drewno Pawłowi i Magdzie, dlatego ci stracili wszystkie pomysły na piwnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem Ewa i Kamil z DD nocą włamali się do Jurka mieszkania i przecięli mu lustro na części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzięli przyczepę gora i wstawili na balkon koło piaskownicy dla dziewczynek. Rodzynkowa była zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellazania
nie moge juz patrzec na Rozenkową , ale bym jej yebła kijem :O mówi do Magdy i Pawła że jest szczególnie zawiedziona u nich piwnicą bo mieszkają w piwnicy i ona spodziewała się srutututututu..... :O oni piwnice dużego domu przekształcili w mieszkanie a tu komórka lokatorska metr na dwa jako pomieszczenie gospodarcze :O co do choooja ma to wspólnego ? przemądrzała wredna sztywna zołza po 5 operacjach mordy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej by ten cały balkon zmieścili do przyczepy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×