Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
05.11.13 gość Zgadzam się z Tobą tylko myślę że jest tu zbyt dużo nienawiści żeby to zrozumieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dzielisz ludzi na kategorie : wychowani DD- nieszczęśliwi, a z rodzicami- szczęśliwi. Nie wiesz jak bardzo się mylisz. Nie każdy ma oboje rodziców i nie każdy rodzic potrafi wychować , wspierać czy pomagać. Uwierz, że są dzieci, które czasem chciałyby znaleźć się w Domu Dziecka. Więc nie bądź taki do przodu i przestań rozczulać się nad sobą. Poza tym znam osoby z ciężkim dzieciństwem i nie zachowują się jak para z programu. A Ewa i Kamil zachowują się jak dzieci chociaż sami je mają. Całe życie mają zamiar przepłakać ? Niech w końcu zaczną myśleć i biorą się w garść do jasnej cholery. Albo idą na terapię zamiast robić pokazówy. Wcale mi ich nie żal. Powiem więcej : nie lubię ich coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazują zajawkę na stronie BOD i tam chodzą po obi i Ewka mówi ..... a jak Kamil powie coś nie po jej myśli to go strofuje wzrokiem , przeszywa a on się uśmiecha i taki bezosobowy jest, boi sie narazić tej wrednej Ewce. ma zaborczy charakter pewnie sama go g****iła po kątach w domu dziecka jak miała chcice a on się bał sprzeciwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o nienawiść do Ewy i Kamila za to że są z DD. Chodzi o ich irytujące zachowanie, złość, ciągłe podkreślanie jacy są biedni itd. Zrazili do siebie widzów z własnej winy. Może gdyby zachowywali się normalnie, inni pomyśleliby : Ale silni ludzie, a jacy skromni, tyle w życiu przeszli a nawet nie rozczulają się nad sobą. Wtedy wzbudziliby sympatię. A tymczasem ja uważam, że to właśnie Ewa ma w sobie wiele nienawiści i złych emocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku byłam za tymi z bidula. Dopóki ona nie pokazała swojej prawdziwej, wrednej natury. Chłopak trochę spokojniejszy, widać że siedzi jej pod pantoflem. Ale oboje siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez Ryjków nic nie będzie już takie samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bez Jurka chlip chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak strasznie krytykujecie DD, szkoda, że nikt z was nie ma odwagi na taką krytykę podpisaną własnym nazwiskiem na oficjalnym profilu Bitwy o Dom na facebooku. Tchórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiecie. Piotrek z 1 edycji taki skromny i uczciwy,to czego w Łodzi dom kończy,a nie w nowym mieszkaniu siedzi? Wygrał,sprzeda i na dom starczy. Frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci z dd może i płaczliwi,ale sami o wszystko muszą walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty już myślisz że wszyscy mają konta na faceboku ? Gdybym miała chętnie napisałabym komentarzyk. Dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się kolego. To już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest świeży fragment nowego odcinka. Widać jak Kuczwary mieli odpaść, ale starsza córka odeszła i zaczęła wyć dlatego Ryjki się zlitowali. K***a następna wierzba płacząca. Rzygać się chce. Ten program to coraz większe dno. I jak śmie ten p********y Kuczwara szczycić się tym że jest w finale. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa brak godności. Po cudzych plecach wejść do finału. Ale czego spodziewać się po szambonurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasnee, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytatka
to nie ma co ogladać następnego odcinka, wszystko wiemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ten fragment można znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Amanda
W finale rozpłaczą się wszystkie trzy pary. Następnie w szloch uderzą jurorzy, a zaraz po nich prowadząca, operatorzy kamer ,a nawet deweloper. Na skutek tego wszystkie trzy pary otrzymają klucze do jednego wspólnego mieszkania i tam zamieszkają. Potem wprowadzą się do nich jurorzy. Urządzą całe to mieszkanie na biało i będą żyć długo i szczęśliwie w harmonii i spokoju . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvn oficjalna strona BoD albo fejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to dziwne, że tvn zdradza to co będzie w premierowym odcinku, powinni to raczej trzymać w tajemnicy. Myślicie, że oprócz odejścia ryjków coś niespodziewanego się jeszcze wydarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie zdradzają, bo coraz mniej osób chce to oglądać. Kto wie czy Jurek też sam nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam gdzieś, że program nie ma zbyt dużej oglądalności i 3 edycji już nie będzie, a czy to prawda to czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas 'pokarze' :D widać kto tutaj siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś niedowartościowany kretyn uparł się tutaj , że jak ktoś ma negatywne zdanie o DD to znaczy że im zazdrości. Dziwne rozumowanie, a raczej jego zupełny brak. Zastanawiam się tylko czego można im zazdrościć. Nie ma niczego takiego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 o sobie mówisz? w końcu też tu zaglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD to patologia tak samo jak Poczwary. A tacy zawsze mają przebicie, czyli jak kto woli : g***o na wierzch wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tym guwnie trująca pieczara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej edycji siedziala szczepan-krauz i rybinska i jechaly na wszystkich. teraz siedzi jurek,dd i samotny kuczwara. ciekawie sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek nie musi się tak poniżać, więc go wyklucz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12cokkk4
napiszcie co się stanie w jutrzejszym odcinku, bo wdziałam zajawkę i mnie zaintrygowało;) ciekawa jestem co się wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×