Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ale nie o to mi chodzi, te osoby piszące pod jej nazwiskiem to na pewno nie ona, ale z niektórych wypowiedzi użytkowników podpisujących się jako "gość" można wnioskować, że to ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.28 Gdzie oglądałaś ten nowy zwiastun ? Na fb nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chyba jeszcze nie będzie na żywo. Z tego co wiem to Jerzy jest w domu i sam powiedział że odpadł. Wiem od osób trzecich, jego znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.. to jak Pach odpadł to niech miłośnicy jego stylu zatrudnią go sobie żeby im pokoje zrobił tak jak swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie zobaczę zwiastun nowego odcinka, dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Wichura
Mili moi, dostałam ofertę nie do odrzucenia. Będę wręczać akt własności mieszkania w finale zwycięzcom. Najchętniej wręczyłabym go Kasi z 1 edycji, dlatego wysyłajcie smsy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś natrafiłam na yt na filmik dziewczyny, która opowiadała o tym jak prowadziła programy na żywo, na bank wszyscy kojarzycie popołudniowe granie, zagadki itd (zadzwon juz teraz a wygrasz 100, ile jest dziewczynek na ekranie itd) Z jej opowiadan wynikalo, ze to było z tvn, że mowi dopiero teraz bo przestala ja obowiazywac umowa prawna. Ze wszyscy od a do zet jest ustawione, ze kazdy wynik, kazda osoba wygrana jest podstawiona, opowiadala, ze ludzie nie moga sie dodzwonic bo zajmuja linie i chodzi tylko i wylacznie o nabijanie kasy smsami i telefonami. Ale do sedna - lubilam bitwe, bardzo. Zawsze sie domyslalam, ze wiele scen jest wyrezyserowanych np. Rita i jej 'nowa' stara milosc. Na jego fb widnieja ich wpsolne zdjecia, ktore ona wstawila do gabinetu w te zaroweczki, a On wstawil te zdjecia na fb z data lipiec 2012, ale i tak Ritke lubiłam - miala jakis scenariusz musiala go zagrac. Ale ostatni odcinek, jak Ryjki oddaja klucz, juz jest pojechaniem po bandzie. Ustawka najgorsza ze wszystkich. Od razu widac, ze to nie jest na prawde. E tam, robia nas w balona i to juz tak perfidnie, że sie az wkurzam, ze maja mnie - widza za takiego kretyna. Nie wiem czy wogole ktos to przeczyta ale rozczarowalam sie BoD, ze az tak chca Nas robic w wala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa no i nie zdziwie się jak za 5 -6 lat trafimy na inny film jakiegos uczestnika ktory opowie o tych wszystkich ustawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak - Ewa i Kamil w programie Uwaga będą po latach opowiadać (i płakać), że wygrana mieszkania była ustawiona, deweloper miał czynsz im opłacać, a teraz grozi im eksmisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że to ustawka. Ale powiedz to tym ludziom , którzy piszą na fb komentarze jacy to Ryjki są dobrzy i wspaniali ludzie, cudowny gest itd. Dają robić z siebie wała, ale nie przetłumaczysz. Wiele osób przyznaje się że uroniło łezkę. Tvn ma wielką moc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewne przecieki, że Ryjki planowali odejście z programu. Chcieli jednak uniknąć płacenia kary i zgodzili się na ten cały cyrk z oddaniem kluczy. Nawet widać to po tym, jak juror Tomek ledwo dowiedziawszy się o tym, podkreślił : "To jest taki szlachetny gest, że nie ma mowy o konsekwencjach karnych " Ciekawe że sam podjął taką decyzję na poczekaniu. To raczej należy do organizatorów i sponsorów oraz prawników tvn. Wszystko było wcześniej zaplanowane i obgadane. Z czasem jawnie będzie się o tym mówiło. A Eliza wyła jak bóbr bo trochą zal jej było odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki teraz śmieją się z całej tej akcji. Jeszcze trochę i pomnik im postawią z plasteliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest Wichura czy ktoś mi odpowie czy tylko piszecie i nikt nie czyta co jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak big brother leciał. Pieresza edycja tam była taka Karolina pach zdaje się i TVN wmanewrował ja w romans z Grześkiem (nie pamiętam nazwiska) ale oni też musieli udawać jakic czas po programie że się mają ku sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nigdy w życiu jury nie wywaliłby swojego pupilka Wojtka za to że ma za piękną kuchnię. Poza tym cała trójka była dziwnie zgodna co do tego. Ktoś miał rację że nie było przy oddawaniu kluczy młodszej córki. Ona jeszcze mała i głupia mogłaby wygadać wszystko. Żałosny jest ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.34. Karolina Pach ? To chyba jakaś rodzina tego Jurka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to ten program zrobił się jakiś dretwy i chyba nie o to chodziło organizatorom za bardzo jest ckliwych historii ,a gdzie piękno funkcjonalność itd to już wyszło poza ramy programu to jest jakiś cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za górami za lasami
A mnie ubawiło jak Jurek opowiadał córce jaki to z niego kucharz i jak robił pierogi, kopytka i inne dania. A raz nawet sam zrobił 105 pączków. Te pączki to chyba stał i dwa dni kleił :-) A córka ma 23 lata i dziwne że dopiero teraz się o tym dowiedziała. Jurek to nie tylko dobry rzeźbiarz, ale również bajkopisarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza kategoria gospodarność. Jak kwota ok. 30 tys. na kuchnię ma się do realiów polskich rodzin? i jeszcze sie wmawia, że oooo urzadziłeś kuchnię za 35 tys. wow jesteś taki gospodarny wow! No nie dość, że program caly ustawiony to jeszcze nierealny! Ja nie mówię, że nie można za tyle zrobić kuchni, ale raczej większość rodzin nie robi kuchnii za takie siano, no sorry, chyba tylko bogate jednostki pozwalają sobie. Nie chodzi mi o to, żeby zaraz meble z biedronki kupować, ale myślę, że za 15 - 20 tys zrobi się przyzwoita kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 35 tys. można sobie urządzić całe mieszkanko jak ktoś się postara. A oni mieli na pokój dziecięcy 25 tys. Ale pod zdjęciami są ceny niektórych rzeczy. Łóżko 3 tys. komoda 1,5 tys, szafka nocna 800 zł, lampa 600zł (!!!!) itd. To na materiałach potem musieli oszczędzać. Pewnie jeden liść kosztował Ryjków z 70 zł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Big Braderze była Karolina Pachniewska a nie Pach te ceny do urzadzania są wzięte po to żeby dać reklamę firmom kuchnia 35 tys, niektórzy wydali chyba z 40 tys, dolicz jeszcze że płacą za pomoc fachowców, nie pamietam ile, chyba 20 zł za godzinę to nie jest tak że jak ty masz kuchnie za 20 tys to masz gorszą, w sumie masz taką samą, te same materiały tylko oni liczą tą kasę jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina Pachniewicz była w bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowcowi płacą 25 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tej kasy co oni mieli do tej pory na urzadzanie tego mieszkania to mozna kawalerke kupic a u niektorych wogole nie widac tej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozbawilo : 5 tys zl na urzadzenie piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to było, ale wiem,że w moim całkiem nowym bloku takie coś też kosztuje 5 zł (samo pomieszczenie) i ludzie wrzucają tam rowery, opony, przetwory itp i nikt nie inwestuje w to kilku tysiecy:D albo nie wynajmuje projektnata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to jest liczone, ale nijak ma się do rzeczywistości. Ja na łazienkę wydałam ok 13-14 tys i uważam, że na prawdę jest super, nie żałowałam na sprzęty, mam wszystko czego potrzeba i też opłacałam fachowca(miasto Poznań, więc też się cenią, może nie jak w Wwa, ale za darmo nie robił). Łazienkę mam trochę większą niż oni, zmieściła mi się spokojnie wanna, pralka, kibelek, umywalka z szafką, szafka wisząca i jeszcze mam miejsce by się w miare normalnie poruszać, też kupowałam płytki tzw. dekor, które liczone są za sztuke, moje akurat kosztowały 50 zł/sz. więc skąd u nich ta zawrotna kwota 30 tys??? Ceny jak z kosmosu i wkurza mnie też ze się przy takich kwotach mówi o gospodarności ;/ kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×