Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
bo chodziło jej o to że stół mały ,a a jaki miałby być "u kawalera z odzysku "a u tamtych wielki stół taki rodzinny symbol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ale ten stol u Jurka jest z******ty!!! poza tym sam go zrobil. z czego on to w ogole zrobil? z plytek betonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 15.11.13 Gdzie tak piszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko nadzieję że ci z bidula polegną i ich wywalą jak ja ich nie lubię a szczególnie jej z ta jej wredna morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi ze Jurek odpadł , nie zasłuzył na to - to jakieś wew gierki programu, szkoda tej dziewczyny Klaudii bardzo zdolna, fajna, nie beczała nad swoim losem, to mieszkanie miało być tez jej eh..... wszystko idzie tak żeby dd wygrali, to strasznie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie DD zacytuję powiedzenie które ich dotyczy - G.ów.no zawsze na wierzch wypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszej prasie jest napisane że to ostatnia edycja BoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.11.13 a napisali dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na niektóre wpisy z błędami ortograficznymi mam wrażenie, że siedzą tu dzieci albo analfabeci :o zajrzenie do słownika w razie wątpliwości nie boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Jurka z******ty takich właśnie trzeba w tym programie to wzrosłaby oglądalność , reszta to dno nawet u Mikołajczyków Wyrzucają najlepszych i a powinni wyrzucić jurorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Patrząc na niektóre wpisy z błędami ortograficznymi mam wrażenie, że siedzą tu dzieci albo analfabeci pechowiec.gif zajrzenie do słownika w razie wątpliwości nie boli pechowiec." troche zrozumienia też nie boli panie Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zrozumieć dlaczego Jurek odpadł. Salon wspaniały po prostu. Wszystko mi się podobało, a szczególnie stół kawowy. Jeszcze zwróciłam uwagę na ścianę w przedpokoju.Jest z******ta. Facet ma pomysły i zdolności. Córka fajna, skromna i bardzo zdolna dziewczyna. Szkoda, myślałam że będą w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD albo Gor powinni oddać Jurkowi swój klucz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.11.13 A z jakiej racji mam mieć zrozumienie dla analfabetów? Nie ma takiej opcji :P rozumiem jeśli ktoś jest ma dysklesję czy dysortografię, ale nie uwierzę, że 3/4 społeczeństwa na nią cierpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek jest z zawodu budowlańcem, robi wszystko ładnie, czysto, grzecznie i estetycznie. Plus dla niego. Jurek również umie te wszystkie rzeczy, z tym że jest samoukiem. Oprócz tego ma zacięcie artystyczne i świetne pomysły. Potrafi też robić meble , dekoracje, lampy jak widać. Może trochę gubił się na początku w urządzaniu bo to dla niego inny świat. Ale tvn boi się takich szalonych i oryginalnych osób. Najlepiej robić szablonowo swoje i się nie wychylać poza nawias. Jak oni mogli nie docenić takiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tutaj w większości siedzą dzieciaki i zamiast brać się do książek walą takie byki. Wystarczy że ktoś rzuci jakiś temat czy da komuś w żartach przezwisko, małolaty mają polewkę i nie mogą przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz powinni zrobić program na zasadzie konkurencji: uczestnicy pierwszej kontra drugiej edycji w aranżacji lub innej ciekawej konkurencji Jak myślicie ? Dopowiedzcie cos w tej kwestii Jakaś emocjonująca rywalizacja a wygrana na cele charytatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Oczywiście głosowalibyscie na kasie z pierwszej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginał z tego Jurka charakter może nie ciekawy ale to co robi to jest oryginalne , a salon naprawdę rewelacja te jury to dopiero jest bezguście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naśmiewacie się z Gora i jego rodziny, że dzikus, małpa itp. A wy niby tacy mądrzy i cywilizowani w czym jesteście lepsi od niego ? Zachowujecie się jak zwyczajne bydło. Z Gorem ojciec dużo rozmawiał, nauczył go miłości i szacunku do innych ludzi. Dzisiaj on potrafi mądrze rozmawiać ze swoimi dziećmi, nawet przygotowuje je do tego, że będą w Polsce wyzywani i dyskryminowani. Może pochodzi z biednego i mniej cywilizowanego kraju, ale tam ludzie żyją w zgodzie i pomagają sobie nawzajem. Widać w tej rodzinie miłość i dobroć. Wolałabym mieć za przyjaciół Gora i jego rodzinę niż takie paniusie. A was czego nauczyli rodzice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.12 A ja uważam że ma ciekawy charakter i bardzo silną osobowość. Przyznał się że jest cholerykiem, ale kto ma taką osobę w rodzinie ten wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha mój też jest cholerykiem, do tego bardzo wykształconym człowiekiem i sprawuje od 25 lat wysokie stanowisko w pracy a jak się wkurzy to mówi, tzn. krzyczy do mnie tak: "Córcia p******o Cie k***a???" Patologia no nie? Nie koniecznie. Bo ludzie różnie reagują na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>A was czego nauczyli rodzice ? X Wielu rzeczy. Żałuję tylko, że nie nauczyli nas bujania na linach.. No jak można spać na stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z tą rywalizacją między edycjami, ale myślę że nie do zrealizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wymyslacie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spada oglądalność nie tego TVN się spodziewał i dlatego nie będzie następnej edycji zamiast Bo D będzie inny program,Project Runway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli BOD zmienil sie w program" URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA" i nie jest juz programem o urzadzaniu wnetrz to powinien wygrac Wojtek,sam wychowuje dzieci,zapierdziela i nie jest mu naprawde latwo,natomiast Mikolajczyki naja calkiem niezle lokum,niech sobie wybija dziury i wstawia okna i git,Gor ma chate i jeszcze pomoc w splacaniu kredytu,niech zakasaja rekawy i wykoncza chate a DD ma pomoc od panstwa i nie maja zle,niejedno mlode malzenstwo chcialoby miec taki start.Jesli chodzi o lansowanie sie na biednych to nikt nie pobije Milkow z Irlandii,to byl koszmar,zrobili z siebie totalnych kretynow(najbardziej ona z tym calowaniem polskiej ziemi)Ja tez od 10 lat mieszkam za granica i tez zayebiscie tesknie ale w zyciu nie odstawilabym takiego teatrzyku.Drugie miejsce DD ,ile mozna walkowac temat Dd,a teraz jeszcze ta utracona siostra,i jeszcze ta scenka pod publike jak przytula to zdjecie z siosra,zenujace.Wierze ze im ciezko i wiekszosc z nas nawet nie wyobraza sobie jaki wplyw ma dorastanie w Dd,brak milosci,rodziny ale na Boga sa rzeczy ktorych czlowiek nie sprzedaje w telewizji bo to naprawde bolesne i intymne.Rakze zycze Wojtkowi wygranej moze chlopu bedzie troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdzielisz ,całowała ziemię w którym odcinku pamiętasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odcinkach kastingowych mówiła, że tak zrobi a czy zrobiła tego już nie pokazali ;) też uważam, że się dziebko ośmieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwię się jeśli tvn poszukuje teraz siostry Ewy i w finale będzie łzawe spotkanie sióstr po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×