Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Równie dobrze mogli być po ślubie i pozostać przy swoich nazwiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,21 Co to znaczy to słowo ,,gimdaza"może najwyższy czas żebyś spojrzała na siebie i nie oceniała innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale weź sobie sama nie odpisuj na posty ;/ Ja spiny nie mam, raczej razi mnie to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. I sama się najwięcej emocjonujesz bo po pierwszym moim poście w tym temacie zaczęłaś mnie obrażać, zamiast kulturalnie, jak cywilizowany człowiek podjąć temat i powiedzieć co masz do powiedzenia, a od razu wyskakujesz z obelgami. Musiałam więc zejść do Twojego poziomu i odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, widziałyście może jak w zwiastunie nakręca się Rozenkowa w trakcie obrad? Jak sobie ręką macha do rytmu. Kto jest za tym, żeby Rozenkowa w finale rapowała przemawiając do ludzi żeby głosowali na DD? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat pisałam JA, a nie osoba z którą toczysz boje. Niepokoją mnie Twoje urojenia. Nie zgrywaj teraz takiej kulturalnej, jak człowiek ma klasę to nigdy nie schodzi poniżej parteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak człowiek ma klasę to nie wytyka nikomu błędów na forum publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 pani psycholog czy co? Na szczęście nie muszę zgrywać ani kulturalnej, ani inteligentnej. Po prostu już taka jestem! Do poziomu zostałam zmuszona, żeby zejść by wytłumaczyć to co napisałam wcześniej. Niestety to był błąd :( kończę dyskusję bo tu o niczym nie można porozmawiać. Na każdego pojazd, hejt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwoli ścisłości NIE napisałam, że mam klasę, tylko, że muszę zejść do czyjegoś poziomu. Czyli jednak nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Hehehe chyba jednak pisze to wszystko jedna i ta sama osoba! Pozdrawiam gorąco. Szkoda, że braków z podstawówki nie da się tak szybko nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, jaki psycholog? Przecież tu siedzą same: Baśki Ciuryło Wichury, gimnazjaliści, zazdrośnicy, osoby plujące jadem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek na poziomie też nie wytyka nikomu błędów i nie wyzywa na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra skoncz to, jedna i ta sama osoba pisze to wszystko bo chyb a nie chce sie kilku osobom bawic w takie odpisywanie. to jest forum o gogolweskim czy o bitwie/??? dalej mowic jakie macie typy na ten tydzien??? widzieliscie juz zapowiedz nowego odcinka?? czytalam wczesniej ze w tym odcinku ludziska obstawiaja ze odpadnie DD i w tej tabelce na wiki tez tak jest i co wy na to cukiereczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ty biedna, pokrzywdzona, zmuszana do zniżania się do czyjegoś poziomu. Może trochę odpowiedzialności za własne czyny? Jak kończysz dyskusję to bądź w tym konsekwentna i zamilknij. Ślę pozdrowienia na te Twoje ,,wyżyny". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde! ja skończyłam studia..nie jestem z gimbazy :( dobrze, że przynajmniej pluję jadem...ufff ulżyło mi, mogę spokojnie siedzieć na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nie załapałam na GIMBAZY :) Jeśli chodzi o odcinek to najgorzej w mieszkaniu - całościowo mają wg mnie Bisharyani i to oni powinni odpaść. Nie płakałabym jakby odpadli Boguszewscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ktoś tu napisał, że zrobiłby sobie w domu te dzieła Jurka, ktoś mu odpisał, że chyba jest idiotą. Innym razem ktoś napisał, że ma w łazience jakieś tam szafki, ktoś go zjechał, że to jest beznadziejne i niemodne. Ktoś wyraża swoją opinie i ktoś mu od razu odpisuje, że mówi źle, do doopy i w ogóle. Takie już jest forum to i nie tylko to, więc trzeba to "przyjąć na klatę" My Polacy tak mamy, lubimy niskie ceny i oceniać innych, a najlepiej krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta tabelka z Wikipedii się niestety sprawdza :( ja sobie ją ściągnęłam kiedyś tam i od chyba 2 odcinków odpadli Ci, co wg tabelki odpaść powinni. Może tvn ma taki pomysł, żeby Gor wygrał, że niby tacy tolerancyjni jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i o co i o kogo te kłótnie to i tak nie zależy od nas tylko od organizatorów a te sms są tylko po to żeby im się zwróciło i jeszcze zarobić.Co to za różnica kto wygra na pewno nie widzowie,którzy tu się tak kłócą.No chyba że tu siedzą sami uczestnicy i może paru widzów którzy czytają i coś wtrącą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ludziki boja sie teraz pisac bo wyrazeie swojej opini grozi pojazdzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądałam zwiastun i widziałam jak Rozenkowa się spina,broni dd i mówi do Tomka, mnie ona przeraża, wygląda jakby mu groziła, ja bym nie wytrzymała, wzieła po cichu kija i jej znienacka przywaliła w ryj, fikłaby i kulasami się zakryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że tabelka zgadza się do momentu finału, a te trzy pierwsze pary są tam w przypadkowej kolejności. To trochę dziwne że tvn oczekuje emocji i nie zdradzania szczegółów a jednocześnie pozwala na ujawnienie tej tabelki. Nie wiadomo o co tu chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego do programu weszła rodzina Gora i Ani. Mają dom, tyle że nie jest wykończony. Nie widziałam tam też żadnej inwencji twórczej. Z kolei rodzina polsko-meksykańska gnieżdżąca się w jednym pokoju u rodziców nie weszła do programu. To, że Gor i Ania wzięli kredyt, którego nie mogą spłacać - to ich problem. Mają wsparcie teściów, którzy płacą im raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale będzie zd****o jak tabelka się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytlumaczcie prostym ludzikom o co chodzi z ta tabelka patrzyłam na nią i nic nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panuje tu taka opinia, że tabelka z uczestnikami: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_dom zdradza w jakiej koleności odpadają uczestnicy. Kolejność jak na razie się zgadzała, stąd domysły, że program jest z góry wyreżyserowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli według tabeli teraz ci z bidula powinni odpaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie linka do tych z bidula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo bitwomaniacy :) szpiegujmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przypadkiem natrafiłam na perfekcyjną panią domu... z jakim zapałem pani Małgorzata przekonuje do sprzątania te kobietki... ale masakra same reklamy, a to worków do śmieci, a to preparatów do czyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa w ogóle nie ma atmosfery luzu, tak samo przy Perfekcyjnej, spina się, sytuacja grozy i wielkiej powagi, jak mówi to ma takie wytrzeszczone oczy i ustami przesadziście WYRAŹNIE wypowiada słowa a ci do których mówi są sparaliżowani , patrzą i mają minę uczniaka przy tablicy który nie wie jak zadanie rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×