Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ten w kamienicy w nieciekawej dzielnicy ?co tak się Roksana do niego wstydziła zapraszać koleżanki pamiętam jak o tym mówił Pan PIOTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że mają jakąś karencję która przez określony czas zabrania im sprzedaży mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy naprawde macie problem ze soba,serca nie macie czy co?brak wam uczuc?? Zacznijmy od tego ze w programie zazwyczaj jest tak ze ktos zadaje te pytania im a oni odpowiadaja,bo musza cos powiedziec o sobie zgloscie sie do takiego programu to moze te wasze durne stwierdzenia w koncu zostana objasnione,i przestaniecie oceniac ludzi ktorych nie znacie... spójrzcie sobie w lustro!moze wy macie 'wredna morde' milo tak jak ktos bez podstawnie Was obraza?? W tym programie kazdy walczy o swoj kont,lepsze zycie.nie wiem czy wiecie jak jest z mieszkaniem socjalbym,to nie jest wasza wlasnosc!wiec co do Ewy i Kamila oni nie maja niczego swojego,tylko jest to miasta i moga zostac pozbawieni tego!!! uzyjcie mozgow troszke.wcale Ewa noe chce mowic o sobie,ale jak zadaja pytania to odpowiada! niech zazdrosnicy sie wezma w garsc i rowniez zagraja w programie,wtedy poczuja jak jest milo komus wyzwiskami rzucac ...chamstwo po prostu. Tu nikt nie zostal wziety z litosci,kazdy musial przejsc przez casting ...kazdy placze bo sa emocje ,wy nie macie emocji?a wystepowaliscie przez prawie cala Polska ?dajcie na luz z tymi lzami,tez byscie ryczeli ...Ewa i Kamol sa wrazliwi jak inni i maja prawo do okazywanie emocji,co maja uciekac zevy moc uronic lezki ?? Gdzie wszedzie sa kamery na ... ocencie siebie na poczatku ,albo ocene innych trzymajcie gleboko w sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata sawicka,jezeli jestes zazdrosna o Ewe, ze Kamil Ciebie nie zechcial to idz wyjasnij te sprawde osoboscie,a nie na forum bzdury piszesz,zeby Tobie bylo lepiej a zeby Ewie dokopac nie wiadomo za co .... jak widzisz ewa sobie radzi,a Ty jednak nie ,skoro chcesz zrujnowac zycie innym .... z psychologiem skontaktuj sie,na fb duzo juz klamstw napisalas tutaj Ci dziekujemy ... i moja droga pokazali dzielnice oruni wiec nie sraj sie skoro mieszkaja tam ... co do przezyc, skad wy wiecie co ludzie ktorzy zglosili sie do tego programu przyzyli w swoim zyciu ?? Wiecie jakas czastke tego i juz gadacie. Przezyjcie to co oni tp pogadamy ..czy staniecie sie silni... wykupienie mieszkania od miasta jest drogie, nie stac nikogo na to . Poza tym nikt z litosci nie byl brany,bo jezeli bylyby tu osoby brane z litosci to NIKOGO BY W TYM PROGRAMIE NIE BYLO bo kazdy OPOWIADA O SWOIM ZYCIU I HISTORII .. wy tez byscie musieli .zazdrosnicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest juz niezdrowe! Ludzie chca nowe zycie,chca stworzyc cos pieknego dla swoich dzieci przede wszystkim, nie chca popelbiac bledow rodzicow. A wy piszecie ze geny predzej czy pozniej daja znac, czy wy jestescie chorzy na gliwe? Moze wasze patologiczne geny sie w tym momencie ujawniaja co? Dajcie ludziom spokoj,ponizcie siebie, jak widac to wy nalezycie do patologii... kazdy ma humory,i przestancie kazda scene z Ewa i Kamilem podwazac bo na zasadzie,ze sa z domu dziecka, to do jasnej chery oznacza odrazu ze sa najgorsi, nie im sie nie nalezy bo patologia, przypominam ze nie ze swojej winy tam trafili... wy chybs macie za piekne zycie ze swoimi rodzicami... co to jest za tlumaczenie,ze alkohol wygra? Albo z tym kominkiem,ze maja zamiar dzieci oddac do domu dziecka bo kominek maja w saloni,czy wy jestescie nienormalni,macie noze w domu,okna? tez chcecie dzieci oddac,bo przypadkiem moga wziac noz do reki i krzywde zrobic sobie lub wyskocza przez okna...madrzy to wy,nie jestescie jak widac po komentarzach. u was jesr patologia w glowach...dajcie spokoj tym ludziom,przestancie myslec o donu dziecka jako zlo... dziwne stereotypy,ze do domu dziecka trafiaja niegrzeczne dzieci,ze tam patologia jest.przejdzcie sie do tym domow to moze zmienicie zdabie,moejmy nadzieje,bo rzeczywiscie nie macie pojecia co wokol was sie dzieje i jacy ludzie was otaczaja, to sa nornalni ludzie,ktorzy stworzyli piekna rodzine, a wy piszecie o jakis genach, spojrzcie na swoje geny..to jest juz nieznosne,zeby takie cos pisac. Oni nie popelniaja bledow rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko mi Jurek Pach przypomina Roberta Więckiewicza i z twarzy(może mnie) i z głosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest ten Robert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić arcydzieła Jerzego Pacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nie ma to jak własny KONT haha Tylko DD już go posiadają. Zanim rzucisz się znów do tak szlachetnej obrony naucz się pisać analfabeto i nie zaśmiecaj tego forum. Zrozum w końcu ,że ludzie nie lubią tych z DD. Powinni odpaść już dawno.A twoje wypociny nikogo nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek chyba na zamówienie robi. Myślę że jak napisze się do niego na fejsie to raczej odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.19 Chyba cię pogięło. Weź się wyśpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46:00 a sie naprodukowała, stworzyła obrone bidula że my mówimy niby że dd to patologia najgorsza...hahaha właśnie nie, my stwierdzamy że mają bardzo dobrze a nawet lepiej niż przeciętne dziecko z polskiego domu więc nie wiem o co ci chodzi bo się napociłaś a bełkot piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się że to zagubiona,zaginiona siostra z bidula się nagle odnalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul do domu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję w ogóle nie komentować tych kretynizmow na temat Ewy i Kamila. Od początku widać, ze oczernia ich jedna osoba z ich otoczenia. Pewnie jakaś zakochana i niechciana zakompleksiona dziewucha. Jest żenujaca i sama się osmiesza. Juz widzę jak jej żółć poleci jeśli oni wygrają.... Nigdy tego nie robię, ale jeśli Ewa i Kamil będą w finale sama wyślę na nich smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobom twierdzacym, ze dzieciom w domu dziecka jest lepiej niz przecietnym dzieciom we wlasnych domach, zaleca sie NATYCHMIASTOWA konsultacje psychiatryczna! bo dziecku to tylko micha zarcia, cieply kat i ta mityczna wyprawka potrzebna jest do szczescia? zapewniam was, ze kazde dziecko z domu dziecka daloby sie pokroic za wlasna, szczesliwa rodzine i rzuciloby w cholere te 'luksusy'. zawisc naprawde was zaslepia! mam nadzieje, ze to Ewa i Kamil wygraja i z radoscia poczytam wasze zalosne komentarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie tak tej Rozenkowej uczepiliscie? przeciez ostatnio byla za tym, zeby odpadl Gor, a ostatecznie wywalili Jurka, wiec chyba jednak nie ma az takiej wladzy, jak wam si wydaje... swoja drogo, to bylo nawet zabawne- po tylu tygodniach Jurka odwiedzila jego ex i od razu wylecia z programu. przyniosla mu pecha! a ten zegar, ktorym sie tak zachwycacie wcale nie byl fajny i rzeczywiscie psul caly efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia z DD dalej pisz dalej a ludziska będą czytać hahahahah :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeny bez podstawnie walczom o swuj kont ;( nikogo nie stac na wykupienie mieszkania od miasta ;( pewnie nawet najbogatszego Polaka nie byloby na to stac ;( bo te mieszkania sa przeciez bardzooo drogie :classic_cool: swoja droga obroczyni jest smieszna i argument,ze jedna osoba nie lubi tych z dd, jak to udowodnisz? i argument,ze osoba co nie lubi to od razu zazdrosci, kamila :D ja im nie zazdroszcze, nie lubie ich, ale salon mieli ladny, na pewno lepszy niz Gory , ktory juz powinien jak dla mnie odpasc z ta hustawka zamiast lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice też mieszkają na komunalnym w Gdańsku i większość z tego co napisała ta osoba wyżej jest przerysowana! a już zwłaszcza to, że mogą cię w każdej chwili z takiego mieszkania wyrzucić :O otóż moja droga nie mogą! jeśli opłacasz je regularnie i nie dewastujesz to nie masz się czego bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie wurrrrrrrwia ta obrończyni dd pisząc że im się nalezy mieszkanie wygrane bo mają komunalne i mogą ich z tego wyrzucić i tacy biedni są ! ty pindo niedorozwinięta analfabetkoooo !!! w Polsce mało ludzi ma własnościowe mieszkanie a ci co mają komunalne to i tak są szczęściarzami ! nawet ci co wychowali się w pełnych rodzinach i mieli szczęśliwe dzieciństwo muszą sami sobie zapracować na dwa pokoje spłacając kredyt na 30 lat bo nie maja szans nawet na komunalne i pracują, zakasają rękawy i robią ! bo nikt im nie da gotowizny pod nos tak jak bidulowi ! tępa dzido ! albo wynajmują, jak mało mają pieniędzy to wynajmują w starych kamienicach ze wspólnym kiblem z lokatorami i piecem kaflowym i płacą jakoś nikt nie lituje się nad ich losem że mają ciężko i nie mają nic swojego a ty tępa dzido mówisz że dd mogą być wyrzuceni i muszą wygrać wypiertalaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogóle po przeanalizowaniu tych rodzin, gdzie zadnej nie jestem zwolenniczką doszłam do wniosku że najlepiej będzie jak wygra Wojtek z córkami najmniejsze zło dlatego że Mikołajczykowie nie, zrobili z mieszkania stodołę i zresztą mają swoje mieszkanie - jakie by nie było ale jest , tez nowocześnie urządzone Gor to już w ogóle odpada - kredyt im spłacają rodzice i mają dom o który nie dbają bidul to cwaniaki i lenie a Wojtek zobaczcie - on nie jest szołmenem , może nie będzie imponował super ciekawymi historiami życia , mówi to co mu rezyserzy pytają i tyle , pracowity, stara się, dizajnerem nie jest , dwie córki no i nie jakiś tam cygan najlepiej by było gdyby on wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wy o tym decydujecie.Więc nie wiem o kogo te kłótnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu akurat Ewa i Kamil was tak wkurzaja??? przeciez inni tak samo wyciagaja lapy po darmowe mieszkanie, zamiast sami na nie zarobic (jakby to w tym kraju bylo takie proste btw) i jeszcze sie nad soba uzalaja. Piwnica ma gotowe mieszkanie, ale im sie nie podoba- czemu nie razi was ich rozwydrzenie. Gorowi jego wille splacaja tesciowie, a on zanim zdazyl ja wykonczyc, to juz kompletnie ja zasyfil- to wam nie przeszkadza? do wojtka w sumie trudno sie doczepic, bo widac, ze chlop naprawde sie stara poukladac zycie swoim corkom. ale na przyklad, uwielbiany tu Jurek- od X lat siedzi w jednym mieszkaniu, z byla zona, jakby nie mogl sie wziac do roboty i chocby pokoju wynajac i zaczac normalne zycie. ale on przeciez jest artysta i jesgo takie przyziemne sprawy nie interesuja, wiec lepiej niech tvn da mu mieszkanie. rozumiem, wyrazanie, czasem skrajnych opinii, ale zachowajcie chociaz minimum obiektywizmu! motywacje Ewy i Kamila nie sa ani troche gorsze, niz innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.02 Po pierwsze nie każda rodzina jest szczęśliwa , za dużo bajek się naoglądałaś. A po drugie nie ma takiej opcji żeby ktoś mógł zakochać się w Kamilu. Po prostu NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktokolwiek mogle sie zakochac w Anji Rubik albo Terlikowskim, to w Kamilu tym bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD nie potrafi nic oprócz użalania. Odwalają fuszerę, ona stroi jakieś fochy i opowiada łzawe historyjki. Won z programu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa lepiej idź przytul się do zdjęcia siostry hehe żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyście się nie zdziwili jak w odcinku ostatnim odnajdzie się ukochana zaginiona siostra Ewy i na nowym mieszkaniu zrobią sobie wypasiona wigilię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×