Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
gor(yl) napisal 15 listopada ze jest nadal w bitwie. wszedl do finalu. niestety odpadna faworyci wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 - :) ha ha zgadzam się :) Napięła się do granic możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gor (yl) - haha świetna gra słów, należy się piwko za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Rozenkowa wytrzeszcza te ślepia jakby robiła kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamilcz ! nie pasuje Tobie żaden wpis który jest nie po Twojej myśli Krytykujesz wszystkich jeśli nie zgadzają z Twoim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyglądaliście się uszom tej Magdy? od początku edycji mnie zastanawia czy ona je sobie przycinała czy to naturalny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis powyżej był do : 18.11.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tak się zastanawiałam co tak wyskoczyłaś ni z gruszki ni z pietruszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli drogą dedukcji na pewno w finale będzie GOR(yl) (musiałam to podkraść :) ) i Boguszewscy - bo zrobili sobie profile rodzine programowe i tam znajomi im piszą trzymamy kciuki, powodzenia... Więc na niedoróbkach odpadnie albo Wojcieszek albo Mikołajczykowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
wg mnie Gor ma sympatyczna zone. zauwazylistaaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że żone ma sympatyczną, widziałam jak opowiadała o mężu i mówiła że to jest neandertal i dzikus, widać było u niej ten ogień w oczach i jara się nim bardzo widocznie taki ma gust i to ja bierze,ja mam sąsiada którego córka wyjechała do Armenii i powiedziała że poznała tam faceta i wychodzi za mąż i przyjedzie z nim do Polski, facet przestraszył się że to będzie jakiś cygan ale okazało się że poznała tam Polaka ! Jej ojciec bardzo się cieszył, kamień z serca mu spadł , skakał z radości, ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie po godz 9:00 forum milknie, autorzy wpisów w szkole ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.11.13 ..........Nie tylko w szkole, ale i w pracy. O ile wiesz co to praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że tych bidula w********ą zgodnie z większości wolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może obcokrajowcy tu siedzą i piszą i takie byki walą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.16 Weź pokaż swój parchaty ryj szympansico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty w wiesz co to jest gra słów ? Nie sądzę. Żal mi ciebie ogromnie. Matka chyba wypierdziała cię na polu kapuścianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mi się jak Gor mówi po polsku, gdyby nie ciemna karnacja to nikt by nie zauważył, że jest obcokrajowcem :) jak widać można nauczyć się polskiego... choć niektórym wygodniej jest dukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się czepiacie jak kto wygląda przecież to nie jest wina a tej osoby a to uszy a to oczy a to tyłek to jest forum BoD a nie zobacz jakie mam uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.11.13 wyobraź sobie że wiem co to praca, sądzę że większość jest w szkole po poziomie rozmów prowadzonych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.11.13 za to Ty wiesz co to gra słów swoimi tekstami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jedno - po co tu siedzą osoby, które twierdzą, że poziom tu jest jak z podstawówki, gimnazjów etc? To forum zawsze takie było, oprócz oceny wnętrz ludzie wyśmiewali przywary uczestników. Nie podoba Wam się? To nie bądźcie masochistami i nie czytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzicie po nas,to czytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po was? a co wy uczestnikami jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.12 A ja właśnie wróciłam ze szkoły. Uczę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.11.13 no właśnie niby po co? ale podam mój przykład bo do tej pory się nie udzielałam tylko biernie czytałam. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że oprócz ubliżania uczestnikom to już forumowicze między sobą się wyzywają i poziom zaczął robić się na prawdę hmmmm...średni? No bo to jest słabe, żeby tak po sobie jezdzić i wogóle po kimkolwiek. Tylko, żebym nie została zaraz zjechana jak tamta osoba, że jestem z wyżyn czy coś. To mój pierwszy wpis i nie chce nikogo urazić na dzień dobry, tylko osobiście uważam, że to słabe obrażać innych. To tylko moje osobiste, prywatne zdanie. Mogę mieć swoje zdanie? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście nagranie o Bishayanach? www.dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polsko-ormianska-rodzina-walczy-o-wlasne-mieszkanie,100041.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawny link: dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polsko-ormianska-rodzina-walczy-o-wlasne-mieszkanie,100041.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.11.13 nie hehehe nie wolno mieć własnego zdania :P Jesteś w internetach, tu siedzą wszyscy do tego anonimowo i poziom w internetach nigdy nie był górnolotny :P ale rozumiem Twój tok myślenia! Niestety pełno tu zgorzknialców, zgryźliwców, zakompleksionych osóbek, gdzieś muszą wylewać swoje gorzkie żale. A co do rodzin to od początku kibicuję Magdzie i Pawłowi. Podobają mi się pod każdym względem. Nie zawsze trafiają w mój gust, ale razem wszystko tworzą, nie kłócą się za wiele :P no i przede wszystkim nie płaczą jak im źle i ciężko. A Wy za kim jesteście? PS. To jest mój 2 lub 3 wpis :P więc też proszę o wyrozumiałość w wyrażaniu swojego zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, gdyby dyskutowano tu o konkretach, o mieszkaniach i zachowaniu rodzicow, to spoko,kazdy moze miec inn zdanie! a tu co chwile- bidul do domu (paskudna ksywka swoja droga), bidul jest taki i owaki.... ciagle tylko obrazanie Ewy i Kamila. bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×