Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
: Zgodzę się, taki klimat tu panuje. Wszyscy piszą tu anonimowo i różne teksty lecą. Jednak to jest hardcorowe forum, jeśli ktoś woli wersję light to może powinienen czytywać forum na FB - tam jest moderacja. Jednak zbędne są te nerwy, nie mamy wpływu na to kto tu wchodzi i co pisze. Druga strona medalu - są tu osoby, które mają ciekawe spostrzeżenia, niektóre są całkiem trafne, bywa zabawnie. Jak to ktoś kiedyś ujął internet jest jak szalet publiczny, gdzie każdy może wejść i coś napisać. Ja czytam wybiórczo i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja :P no to gadajmy o tym jak uczestnicy działają, co robią, ale nie obrażajmy ich. A Ci co się wyzywają niech spadają pod trzepak!!!!! Trochę kultury kurczę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki temu forum dowiedziałam się co to znaczy bidul i ciapaty :) Ale dla ludzi, którzy to piszą to może być skrót myślowy i nie odbieram go już nawet pejoratywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za Wojtkiem Kuczwarą. Nie żebym od początku mu kibicowała, ale wybieram mniejsze zło. W środę powinna odpaść rodzina Gora za niefunkcjonalne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem
ja też czytam głównie to co mnie interesuję, ale razi w oczy takie szykanowanie się na wzajem i obrażanie ludzi. Tak, też poznałam tu trochę nowych słów :) ps. tak to znowu ja od wpisów wyżej :P nie chce obrażać nikogo ale pozwolę sobie czasem mieć swoje zdanie, dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem
dobrze ciotka, pozwalamy, ale tylko czasem! Gor jest super pozytywny a Anka mega sympatyczna, ale niestety ich mieszkanie nie powala i coś czuję, że oni odpadną i chyba nawet powinni. Albo Kamil z Ewka za ogólną fuszerkę w całym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem
kadzy moze sie pod ciebie podszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem
nie ja nie pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktoś podpina się pod moje wpisy? na prawdę widzę, że szyderstwo pierwsza klasa tutaj. Tylko pierwszy wpis jest mój. Ktoś chce zrobić głupka z kogoś. Chyba z siebie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieciłam się salonem Gorów, dyndające łóżko i rolety dające różową poświatę w białym salonie, mrrrrrrrrrrrrau :) nie chce nikogo urazić na dzień dobry, tylko osobiście uważam. To tylko moje osobiste, prywatne zdanie. Mogę mieć swoje zdanie? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem: Pisz, pisz :) Mam nadzieję, że Boguszewscy też odpadną. Dużo ludzi im kibicuje, bo im współczują. Mi nie odpowiada to, że Rozenkowa ich tak faworyzuje na każdym kroku, jak również, że Tomek i Natalia są jak manekiny i nie potrafią postawić na swoim w trakcie ocen i obrad. Uważam, że Boguszewscy mają syndrom wyuczonej bezradności, nieustannie użalają się nad sobą. Ich wnętrza mają sporo mankamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka Klotka Z Wielkim Nosem Jak Klamka Od Zachrystii ta prawdziwa co nikogo nie chce urazić - olej to albo sobie załóż konto to będziesz miała nicka bez możliwości podszywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka z Wielkim Nosm
19.11.13 Mi się wydaję też, że bardzo zaszkodziła im Gosia Rozenek, że tak na siłę ich faworyzowała. Kłóciła się o nich jak przekupa (sorki Gosia :P), aż Natalia i Tomek bali się cokolwiek złego o nich powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuryłko Wichura a Ty co ostatnio tak cicho siedzisz? Na zdrowiu podupadłaś z tych emocji z BOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.31 Chciałaś zabłysnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Klotka z Wielkim Nosm
19.11.13 hehe moja mama zawsze mi tak mówiła, że mam nos jak Klamka od zakrystii hehe chyba mnie znasz? już nie jestem anonimowa :( f**k :P wiem, wiem, zaraz się zaloguje bo ktoś sobie tu szyderę ze mnie robi :) to ja ta najprawdziwsza ciotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zwiastunie też się kłóci jak przekupa o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj wujek spod sosnowca stracil nosem odrzutowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że komuś się spodobał mój Login, dobrze, proszę sobie go wziąć zaraz wymyśle nowy i się zaloguje :) Musisz bardziej skrupulatnie podszywać się pod mój sposób pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Głosujcie na kasie z pierwszej edycji albo na bidul w ostateczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.30 Sama obrażasz innych. Może sama wróciłaś właśnie spod trzepaka. Zachowaj swoją " kulturę " dla siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
A może by tak zrobić szlachetną paczkę dla Kasi z pierwszej edycji i dla bidula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul co nie zrobi to będzie fascynujące dla Rozenkowej zrobili cegiełki na ścianie podziobane paluchem-fascynujące piaskownica na balkonie i powyginana wykładzina - fascynujące napis flamastrem na ścianie- innowacyjne i oryginalne katalogowy salon - fascynujący brak blatu wokół płyty kuchennej - awangardowy styl co by nie zrobili to wszystko jest cudne, natomiast gdyby każdy inny uczestnik to samo zrobił to by było beeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie ma 'Lubię to', bo niektórym z Was się należą. Tak tak Basieńko Tobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.59 Ty masz coś z głową może ? Jest taki dobry lekarz od tych spraw. Nazywa się psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wróciły gówniary ze szkoły .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danuta Co Wyskoczyła z Buta masz pozdrowienia od Basi Co w Kiblu Światło Gasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci z bidula odpadną to pić przestaje :D. Także moje zdrowi w rekach rodzynkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×