Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A mnie denerwuje jury. Boją się tej Rozenkowej jak diabła. Tomek jeszcze się odzywa choć grzecznie i ugodowo. Ale Natalia to zachowuje się jak upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek i córki tylko raz powiedzieli o matce - alkoholiczce, tylko raz - żeby widzowie wiedzieli dlaczego rodzina jest niepełna. Natomiast Ewa i Kamil rozdmuchaliby taką sytuację na każdy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to wszystko mam w gleboko gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że to forum ale jak mozna nienawidziec kogos skoro w ogole się go nie zna( to co pokazane w telewizji, prosze was to przez taki pryzmat oceniacie ludzi na co dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej Natalii to równie dobrze mogłoby tam nie być, nikt by nie zauważył różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, to ja:) już się uspokoiłam...chciałam tylko zaznaczyć ,dla wszystkich.którzy pomyśleli,że wariat wdarł się do gabinetu ordynatora i dorwał sie do kompa to oznajmiam,że jestem już spokojna:) w moich wypowiedziach,w których mnie poniosła chciałam jedynie zaznaczyć,że szczytowanie rozenkowej a także przejście do finału dd jest dla mnie całkowicie i absolutnie niezrozumiale .jednocześnie wyrażam opinię,że ustąpienie ze stanowiska ministra Rostowskiego było co najmniej o 3 lata za późno i idac za przykładem brytyjskich obywateli ,moge tylko powiedzieć "Boże chroń Polskę", biorąc pod uwagę harce w/w ministra już nic się nie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.00 Twoje słowa potwierdzają tylko to , że ludziska czekają na show, a kochany tvn za wszelką ceną stara się im to zapewnić. Tak naprawdę mieszkania są na dalszym planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co żałować węża kuczwary znowu dzisiaj jakieś swoje teorie neandertalskie wyrażał o roli kobiety nic dziwnego ze go zadna nie chce :o :o dobrze ze odpadl szkoda tylko ze nie razem ze szczurami :o :o pieczarki mieszkanie jakos sie sprzeda gorzej z tarzanem i bidulem i to tu teraz producenci debatują kto ma wygrac niestety obawiam sie ze to bedzie bidul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już ta córka wojtka nie szlochała tak jak wtedy kiedy klucze pierwszy raz oddać musieli tak jakby wiedziała że oddadzą ze spokojem do tego podeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11.13 generalnie ludzie mają tendencje do oceniania. Ty może nie chcesz tego robić, ale kochana, robisz to codziennie mimo woli. Taka nasza ludzka mentalność. Oceniamy i jesteśmy oceniani. Uczestnicy powinni liczyć się z tym, że wystawiają się na ocenę publiczną. Nie wiem czy trzeba być bardziej odważnym, czy bardziej głupim, żeby samemu rzucić się na arenę pełną lwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.04 Czy ty nie rozumiesz że na początku dużo osób z tego forum było za tymi z DD ?Oni sami sprowokowali do takich komentarzy i tego że ludzie zmienili o nich zdanie. I pewnie nie chodzi o samo to że są z bidula, a o ich irytujące zachowanie. Przecież to co oni odwalają to istny cyrk, a oni robią z siebie małpy. Odważę się nawet napisać że jest to chore czyli patologia w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby paweł sam brał udział w tym programie, to chciałabym, aby to on wygrał mieszkanie, ale niestety jest z tą mega niesympatyczną magdą i mam nadzieję, że nie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że trzeba liczyc się z opiniami bedac w telewizji,ale rzucac kur** i zyczyc najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.08 Może nie pochlebiaj sobie z tymi lwami. I owszem oceniam, ale jestem w swych ocenach obiektywna. Nie lubię też naśmiewania się z kogoś i szykanowania. Nie podoba mi się wyzywanie od goryli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pomijam to,że program jest ustawiony.pomijam to,że wszscyz góry maja wiedzieć kto wygra...ach k*****a gadać mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ludzi wrażliwych na krzywdę DD, a ciekawe ile z nich wsparło finansowo domy dziecka? Lepiej wysłać durnego smsa i nabijać kabzę TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.07 Przyzwyczaili się do odpadania :-) A tak na poważnie to Wojtek pewnie czuł że odpadną po tym jak się jego czepiali więc przygotował na to i siebie i córkę. A co chciałabyś żeby wszyscy ciągle płakali ? Facet pokazał swoją godność. Nie to co DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odniosłam wrażenie ze Magda jest inteligentną dziewczyna jej żarty są na poziomie i nie zauważyłam żeby była wredna cale jej zachowanie mi się podoba jak jest zła to jest zła jak wesola to wesola nikogo nie udaje jest nsturalna i nie biadoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosscc
Czy zgodzisz się że mna,że ten kto ma swój mozg,bedzie inaczej patrzyl na cala sytuacje, a nie pod wplywem opini ludzi z forum zaczyna obrazac rodziny bo inni też tak robia.Swoje zdanie trzeba miec ale czy nie mozna wyrazic je w inny sposob :) osobiscie drazni mnie Gor ale czy to powod żeby go obrazac. Nie mam zamiaru wys sms ale z checia obejrze final a pozniej poczytaj zolc wylewana na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że córka wojtka nie szlochała i przyjeli to ze spokojem bo doskonale wiedzieli co ich czeka. Jurorzy raz chcieli ich wyrzucić ale ryjki pozmieniały im plany to musieli sie odegrać i pozbyć sie mięsa armatniego przy szlifie. Kpina i żenadaaaa, zero obiektywizmu. WSTYDŹCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazz
Najgorsze jets to że wielu ludzi dostrzega prawdę o bidulu ale jest mnóstwo takich co będą nawalać na nich smsy. Jacy to oni biedni, poszkodowani przez los, jakie zuchy, że bez przykładu od rodziców stworzyli kochającą rodzinę... Czy to wystarczy by wygrać? Wiele osób nie miało przykładu z zewnątrz, nawet przy fzycznej obecności rodziców a też mają normalne rodziny. jeszcze jak wymyślą łzawe historyjki na finał a ta siostra to obstawiam że jeśli się dało ją znaleźć to ja przywiozą to obawiam się że łatwowierni będą głosować. A szczerze to umiem wyczuć ludzi i w życiu nie chciałabym takiej koleżanki jak Ewka. WIĘC czy z bidula czy nie jej charakterek na minus, ich wnętrza na minus, ich użalanie się na minus. Nic pozytwynego, śmiesznego, z jajem nie umieją powiedzieć jedynie o tym chowaniu się o kątach i uciekaniu ..no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze,ze ty jestes na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek, Magda z Pawłem i Gor robili wszystko sami i widać tam dokładność. To ta trójka powinna być w finale. Natomiast DD to totalna fuszera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor zmienia firanki to wyrzuca stare przez okno. A ciekawe jak jest z majtkami :-) Z******ta była ta scenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w przyszłości będzie megaa przystojny facet z tego syna Gora (tego brunecika) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że ta Ewa jest miła tylko dla ludzi którzy tańczą tak jak ona im zagra. I zdaje sobie dobrze sprawę ze swojej manipulacji. Widać było jak wyniośle traktuje ojca- dyrektora :-) Ale gdyby coś poszło nie po jej myśli i Rozenkowa przypadkiem zmieniłaby o nich zdanie, to Ewa wydrapałaby jej oczy. Prawdziwa z niej żmija. Ktoś jeszcze chce napisać coś o pluciu jadem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam oglądać dla czerpania inspiracji. Niestety nie ma z czego więc oglądam dla rozrywki. I naprawdę nie zwilża mnie kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazzz
Sie zarzuca temu programowi ze ludzie nie głosuja na wnętzra ale kierują się sympatią wobec uczestników. ok więc : Kierując się sympatią Ci z DD- ona nie wzbudza żadnych pozytywnych odczuć, KAmil mi obojetny. Wnętrza fuszera i nic szczególnego. Wojtka nie widać w jego domu wg Rozenkowej??Że to mógłby byc kazdego dom i nic osobistego?? wIĘC o bidulu to samo można powiedzieć plus robota w porównaniu z Wojtka na maksa zła. Wariaci od szmatek: ) sympatia tak, wnętrza tak Gor z rodziną sympatyczni weseli, a wnetrza nie( choć pomijając mały zlew i to łóżko podwieszane lepsze od bezpłciowych wnętrz Ewy i Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna69696696
Bidul do domu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczara powinna odpaść tak jak ona wygląda tak samo wygląda to całe mieszkanie mogłaby o siebię trochę zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×