Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Tez widzialam te reklame, to sciema, program juz nakrecono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez widzialam te reklame, to sciema, program juz nakrecono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.06.13 gość Ty masz jakiś problem ze sobą? Zazdrość? Permanentna zawiść ? Odczep się od dziecka bo w końcu ktoś nie wytrzyma i wykorzysta paragrafy na zamknięcie Twojej jadaczki zapewne obrzydliwej :) skoro plujesz jadem na lewo i prawo Świadomość że nic sobą nie prezentujesz, jesteś tak mało elokwentna i inteligentna że nie nadajesz się do takiego programu wprawia w pozytywny nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.06.13 gość na klatę bierz swoje odchody oszołomie! odczep się od tego dziecka bo jedziesz po nim od dłuższego czasu , żal d..pe ściska? Zgłoś sie do programu i pokaż na co Cię stać, nie zrobisz tego bo jesteś zbyt prostą istotą ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczep się palancie ode mnie bo się cibie nie boje Roksana ma parszywy ryj I co mi zrobisz? :D A jak dalej będziesz ryja ukazał to napisze coś o nich aż się posrasz z oburzenia cwelu i dzifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawily mnie te wpisy o rozkladanej kanapie, ze wiekszosc tak spi, a juz na pewno kazdy w bloku:D Nie znam nikogo w obecnych czasach co spi na rozkladanej wersalce, nawet w mieszkaniu, ktore wynajmuje studenta sa normalne lozka:O Ale jakas patologia i biedota przebolec nie moze, ze ktos nie zycje w ubostwie i nie musi rozkladac lozka:O Lozko do spania to nie luks to cos normalnego i kazdy powinien takowe posiadac w domu, jesli ktos nie ma to niech sobie kupi albo ma pretensje do siebie, ze zazdrosci innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 18.50 trafnie siebie opisał pod koniec - pewnie musi stale dawać styi całemu otoczeniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14.50 rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie dlatego ten gość tak najeżdża na tę Roksanę. Chciałby kogoś takiego (lub młodszego), a na razie musi dawać styi kolegom z celi na każde ich żądanie. Nie bój się koleś - oni cię wyleczą, że nie będziesz chciał lolitek i z prostymi i krzywymi ryjami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co go prowokujecie, on tylko na to czeka; idiotów należy ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możemy pisać tu o wystroju mieszkań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde mieszkanie ma w sobie "coś" ale myślę że widzowie głosując będą się kierowali sympatią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Rozenek - fajna laska, mówcie co chcecie ale zgrabna i niesamowite oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała żeby oni się tam wprowadzili chociaż na tydzień z wszystkimi rzeczami - wtedy można byłoby ocenić tak naprawdę funkcjonalność. Czy się zmieszczą w tych mebelkach i czy im będzie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! zainstalować kamerki z wyłączeniem łazienek i w ograniczony sposób w sypialniach, tak żeby widz mógł się przekonać oglądając które mieszkanie jest tym NAJ ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie że u wszystkich krytykowali funkcjonalność , a u Rybińskich nie ma szaf , co tam jedna w przedpokoju, 2 szuflady w schodkach w sypialni i to wszystko ? W pokoiku dziewczynki też nie ma szafy , a w tym zamku, z tym biureczkiem na dole to oślepnie biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ! Filipczuków pojechali za "ciemne" ustawienie biurek dzieci a u Rybińskich już było to mało ważne ? Niekonsekwentnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiałam
nie wspominając o tym,że w tamtym odc. oprócz ścian tego zamku nie było w środku NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiacie się nad tym? a ja widzę że to jest pchanie do przodu danego uczestnika a w tym co dotychczas pokazywali w tej rodzinie to sugerowanie widzowi kto jest najodpowiedniejszym kandydatem do nagrody głównej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się ten zamek bardzo podoba :) chociaż faktycznie biureczko w środku to tylko do zabawy, bo do rysowania to za ciemno, zwłaszcza na dłuższą metę. Ale później, jak dziewczynka już szłaby do szkoły to biurko nie zdałoby egzaminu, zresztą cały zamek wtedy już też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam, żeby Rybińskich ktoś pchał na siłę; moim zdaniem, mimo paru uwag, głównie co do funkcjonalności, ich mieszkanie jest najładniej urządzone. Ale możecie mieć inne zdanie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamek jest faktycznie efektowny taki bajerek ale czy jest na to miejsce w 57 metrowym mieszkaniu ? wcale nie praktyczne ale rozumiem ze to bylo na potrzebby programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciesz taki zamek to tylko na jakis czas, dzieciak skonczy X lat wezmie sie mlotek i rozwali go i po sprawie, a teraz to ma ubaw jak nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, tez slyszalam o tym ze odcinek finalowy jest juz nakrecony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u inferno to też chyba nie za dużo szafek; jedynie Piotr się pomieści z Roksaną - no ale wiadomo że co 2 osoby to nie 4 czy 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku, znowu o tym finale :( Jak mieszkacie w Warszawie to po prostu obczajcie gdzie będą 30.06 o 20.00 Rusiny czy inne Rozenki i już. Paparazzi wam pomogą ;) Ja w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co mowia ze po zwiastunie widac ze Final juz nagrany to chyba oczu nie maja, tam nic nie ma, wszyscy ubrani tak samo jak wtedy gdy odpadla Rita wiec pewnie przy okazji nagrali ten zwiastun Finalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×