Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Jak to możliwe że ktoś bez wyrazu , brakiem dobrych pomysłów i odwalający fuszerę zaszedł tak daleko ? Mowa o bidulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta w czerwoncyh getrach  udana
nie oglądam tego show, przełączyłam na reklamach na tą bitwę o dom, i jak zobaczyłam laske w czerwonych gerach tak opiętych ,ze przedzialek to ja prawie przeciął na pol to az ryklam smiechem, jak można BEZ GALOTOW w tak ciasnych lajkrach paradować przed kamerą, mając tak masywne dupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kominki to były znane juz u rodzin w 1 edycji, bidul nie dośc że ściagnął zamek do pokoju dziecinnego to jeszcze ten kominek, i w dodatku robili to fachowcy bo oni nie byliby w stanie , kamil z bratem co najwyżej pozamiatali szczotą po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzymy, a tutaj Emilka Wojtka mówi Ewce że jest jej młodszą siostrą. Ale byłaby oglądalność :-D Eeeee no dobra idę już spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro infernoooo
aż mu sie oczka zaswiecily na mysl o goracej 20-tce na jego pryczy :D ten tatuaz bidula to jak namalowany markerem , dresik i ten meszek pod nosem :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostali pochwałę za salon. Ja się pytam za co? Za to, że kupili wszystko gotowe i Kamil nawet nie miał za bardzo co spartaczyć? I szczytowanie Rodzenkowej na widok doniczek? To jest program o wydawaniu pieniędzy z budżetu, nie liczy się inwencja twórcza. I ten stół paskudny. PUPILKI rodzenkowej, a Tomek Pągowski też boi się nawet odezwać, oceniając niedociągnięcia p******i się jak babcia z Januszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.14 A kto tak latał w getrach ? Bo ja tego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro infernoooo
pachowa córka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż Kamila jest z gumy do żucia. Jeszcze niech założy dresy z ortalionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie podoba mi się takie traktowanie kobiet, że facet wybiera sobie model jak w salonie samochodowym - ma byc brunetka, ma być wysoka itd to jest dyskryminujące, nigdy nie pokażą w Polsce samotnej kobiety z dziećmi która mówi - chciałabym przystojnego wysokiego faceta z kaloryferkiem na brzuchu bo zaraz nie wypada, natomiast odnośnie kobiet to jak przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliscie jak tylko tomek zająknął sie przy bidulu o niedociągnieciach od razu wzrok rozenkowej jakby chciala wyjąc siekiere, usta tez w o***t zacisnela jak ewka ale wiadmo tomasz/natalia zjeby otrzymali aby bidul sie nie czepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda z tą Pachową
faktycznie Pahowa mogla cos pod te lajkry wlozyc, bo aż to obleśnie wyglądało jak świecila swoimi szynkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos wyżej napisał nurek to taki żydełke z przerostem ambicji i oczekiwań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak było. A wszyscy faceci uważają się za przystojniaków. Słyszałaś jak Wojtek powiedział że jest ładny. Oni nie mają po prostu kompleksów, albo kobiety mają ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój młodej Pachowej. Ważne, że Grzesio ma za co złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, za co bidul dostał pochwałę ? To już była przesada. Jedyne co Kamil sam zrobił w tym salonie to była jajecznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:23. Z******te, wycieram ekran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia obrażona wyjechała - pewnie żeby nie przepadł jej jakiś zasiłek. A prawda taka, że Kamil i jego brat nie mieli za wiele do roboty podczas urządzania salonu. Co najwyżej posprzątali po montażu kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zobaczyłam durache młodej Pachowej to mnie zjadło :D aż jej się leginsy werżnęły w rowa i coś malowała z rozmachem i poślady się huśtały na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvn wypycha do przodu DD bo wiedzą że ludzie mają o nich skrajnie odmienne zdania I będzie dużo smsów słanych na DD, a ci co ich nie lubią to żeby nie wygrali będą wysyłać na innych uczestników . A tvn już liczy kasiorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie już przestańcie. Mieliście patrzeć na mieszkania a nie na dupska. Ale obejrzę jeszcze raz ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam wcale nie było źle u pachowej normalną figure ma dziewczyna:) a co do smsów- to chyba nikt tu na forum nie bedzie słał smsów nabijając kabze tvn-owi raczej jakies postronne jelenie które wierza ze ich sms cos zmieni ale faktycznie bidul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezusku, co Wy o tych 4 literach Pachównej? Myślałam, że to głównie babskie grono, ale to chyba panowie ciągną dalej temat.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przodem ją pokazywali? była wielbłądzia łapka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wyśle sms bo nie jestem fanką żadnej rodziny a i tak najwięcej jeleni będzie podczas programu na żywo , a szczegolnie jak Rozenkowa wygłosi przemowę to jak zwykle głupi lud zagłosuje na ta parę bo każdy juror wygłasza przemowę na temat jednej rodziny i zawsze będzie wygrywać rodzina Rozenkowej , hahaha :D śmiech załości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania87777777
Ewa i Kamil nie przejdą do finału, odpadną w następnym odcinku. To wiem z pewnego źródła,a skąd to nie powiem,ale zobaczycie ,że tak będzie ;) W finale będą Mikołajczykowie, Gor z Anią i Wojtek z córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum dla kobiet ale widać że faceci tu zaglądają. Jak Klaudia malowała ścianę to ja patrzyłam na tą właśnie ścianę i słuchałam o czym rozmawiają. Kurcze nawet nie zwróciłam uwagi jak była ubrana. A tu proszę jacy spostrzegawczy panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta ale to nie oznacza że nie patrzę na kobiety tylko faceci istnieją na świecie wywalili dure w czerwonej lajkrze na 3/4 ekranu telewizora to patrzyłam, mam oczy to patrzę mam nie patrzeć bo nie jestem facetem ? hahahaha śmieszne to dla mnie było, przedział było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się domyślam co znaczy wielbłądzia łapka. Świntuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno nie wyślę smsa. Mowy nie ma. Niech sobie wysyłają jakieś jelenie i daniele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×