Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
11.12.13 a ja myślę że potrzebujesz szybkiej pomocy ambulatoryjnej :) Żal mi Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała, może ktoś czyta z marketingowców tvnu żeby wziąć do tego programu jakieś prawdziwe rodziny, które sie kochają a nie mają sznas na mieszkanie bo np mąż zarabia 2 tysiące a żona 1200 zł i mają 2 dzieci dlaczego nie zainteresujecie się normalnymi rodzinami, które w zyciu nie będą mieć własności ? są za nudni wg was ? po co jakies domy dziecka, mam dosyc samotnych ojców żerujących na wzruszonych babkach, albo jakiś bogoli którzy chcą sie zabawić dajcie szansę zwykłaej szarej rodzinie- mama, tata i dziecko albo dzieci , dlaczego w 2 edycji takich nie było ? w 1 edycji był taki inferno ale nie wygrał może kiedyś taka rodzina wygra, która nie żeruje i nie żebrze tylko po prostu sa uczciwymi normalnymi ludźmi z normalnych rodzin i nie mają mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to program o urządzaniu i jeśli ta normalna rodzina cos fajnego pokaże by sie dostać to owszem,a jak nic nie potrafi to sory ale wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dwóch wpisów powyżej to jest program o ludziach i tym jakie są według nich wymarzone mieszkania Samotny ojciec urządzi inne mieszkanie niż pełna rodzina, Małżeństwo z domu dziecka ma inne wyobrażenie upragnionego mieszkania niż bezdzietna para itp itp Przyjmijcie do wiadomości że to nie tylko program o urządzaniu wnętrz , to nie są zawodowi projektanci tylko zwykli ludzie jakich na co dzień spotykamy na ulicy. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest program o urządzaniu wnętrz ! góvvno ! ma tyle wspólnego z urządzaniem wnętrz co świnia z diamentami ! ale zyeby piszą że to jest program o urzadzaniu !!! hahahahahaha :D szczególnie Rozenkowa zna się , wymusiła wygraną dla domu dziecka , dom dziecka mogliby zrobić fioletowo zieloną kuchnię i tez by wygrali bo własna inwencja twórcza hahahahaha :D zyeby wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.12.13 mniej więcej ale bez wulgaryzmów . W tym programie poznajemy różnych ludzi leserów, designerów, doświadczonych przez życie, przedsiębiorczych i ciapowatych, cały przekrój jak Polska szeroka :) W finale widzowie decydują kto spełni swoje marzenia . Więc jeśli macie pretensje to... do milionów ludzi przed telewizorami - wyzywajcie ich że się nie znają na urządzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pretensje do milonów ludzi przecież oni nie decydują tylko tvn z góry ustala kto ma wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę dobrze wszystkim radzę nie zgłaszajcie się do udziału bitwy o dom cały ten program jest z góry ustawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12.13 wichura michura ogarnij się i weź się za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierniczysz . TVN będzie ryzykował dla jakiegoś programu, w jednej chwili stacja była by skończona jeśli okazało by się że wyniki są ustawione, ogarnijcie się w swoich domysłach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz mi mówić jak mam żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Głosujcie na kasie pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w drodze kolejna edycja, pozdrawiam wszystkich którzy wieszali psy od samego początku wróżąc klapę temu programowi :D śmundki jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ludzie,nie śmundki jeżeli już, lecz śmondtaki,tudzież szmondtaki, jeżeli już klać w gwarze lokalnej,to porawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj, miało być oczywiście bez t. Chciałam poprawnie,a wyszło jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,jedze, wesołych Świąt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w ddtvn byli ci młodzi, którzy wygrali mieszkanie. Fajnie ze ich pokazali, jak im się mieszka, sa szczęśliwi i mam nadzieję ze im sie będzie dobrze wiesc. Ciekawe co się stało z mieszkaniem z pierwszej edycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w ddtvn byli ci młodzi, którzy wygrali mieszkanie. Fajnie ze ich pokazali, jak im się mieszka, sa szczęśliwi i mam nadzieję ze im sie będzie dobrze wiesc. Ciekawe co się stało z mieszkaniem z pierwszej edycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj pokazali jak dom dziecka wprowadził się do mieszkania a byłem pewien że z honorem oddadzą dla tych co zasłużyli na wygraną . Pokazali jak mało wartościowymi są ludźmi ustawiona wygrana to nie uczciwa wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dd TVN pokazywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej szkoda nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla domu dziecka powinna Rozenkowa zasponsorowac mieszkanie skoro jej tak na tym zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul dziś w dd TVN opowiadali że już święta spędzali w nowym mieszkaniu. Ale na stałe się przeprowadzą dopiero w wakacje. Że niby maja propozycję różnych prac w warszawie I na coś się chyba zdecydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni w rym nowym tylko tydzień mieszkali narazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna edycja na wiosnę czy dopiero po wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nagranie na fb u boguszewskich z wywiadu w dd tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chupakabra
Ja wolę ten program na Polsacie gdzie remontują dom ludziom, którzy faktycznie tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypad na topik tamtego programu a nie tutaj d..pe zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego zawsze 1 edycja jest najlepsza a później to badziew , tak samo było z Big Braderem, wszyscy pamiętają Gulczasa, Manuelę, straznika miejskiego Dzięcioła, głupią Karolinę,Klaudiusza, Monika Sewioło,Małgośka, Alicja a pozostałe edycje to niewiadomo co tam było i tu tak samo w tej drugiej to jakaś porażka, nie było emocji gdy wygrywali bo widomo kto ma wygrać, nawet głupia Rusinowa sypnęła się i powiedziała do nich - oddajcie kluczyk na chwilkę - ja piertole :O następna pewnie tez bedzie nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×