Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
O ktoś mówił,że oni mają domek letniskowy na działce :O a z tgo co daliscie link widac,ze domek z cegly!! czyli do mieszkania...to niech tam mieszkaja, Rita ma swoją komnatę w akademiku, Marlena i Darek chyba też nie potrzebują,ona może iść do roboty, te dzieci nie są aż takie małe, zresztą pewnie za 5-8 lat pojda do zawodowki, do pracy i bedzie ich stac na mieszkanie, a Rybinscy? Synek na pewno nie pojdzie do pracy, mala dziewczynka ma dopiero 2 latka,im sie przyda najbardziej a poza tym wspaniale urządzili mieszkanko. Oczywiscie zaraz przyjda kmiotki konkurencyjne i beda mnie opluwać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Bardzo ciekawa analiza goscia z 15:41. Nikt nie potrzebuje tylko Rybinscy. Nawet Darek i Marlena nie potrzebuja z trojgiem dzieci w wieku ponizej 10 lat :P A mialy byc oceniane: funkcjonalnosc, estetyka i gospodarnosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pochwalilam Piotra i zaraz go zjechali Normalnie nie wiem kto tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja jestem widz a nie jury :P pokoi dzieci nie pamietam nawet jakie Darek zrobil z Marleną...wtedy bylo wiecej rodzin i najlepiej zapamietal pokoj z zamkiem i huśtawką. nie wiem ile te dzieci mają lat, córka podobno wiecej tak ktoś pisał, ale to zdrowe dzieciaki, samodzielne, pokazywali jak latają na plac zabaw...zresztą zróbcie nie wem komu na złość i głosujcie sobie na nich jak tak bardzo chcecie...bedziecie mieć satysfakcje, że spokojna, cicha rodzinka nie wygrała a za to głosna, prosta rodzina wygrała :O ciekaw kgoos wolalbys miec za sasiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Piotrze, dlaczego Pana córka nazywa się Jankowska a Pan Gogolewski? Jest do Pana bardzo podobna, więc musiał Pan nie być mężem jej mamy gdy Roksana się urodziła i nie uznał jej Pan w USC stąd nazwisko dostała po mamie. Jak to się ma do Pana grania na uczuciach widza "biedny wdowiec z ukochaną córeczką"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim coś napiszesz tłumoku poczytaj wpisy choćby na profilu Bitwy. Rybińscy maja własne mieszkanie, które za wszelką cenę próbują "przekształcić" na wspólnotę rodzinną. Żałosne. Jedyne osoby, które nie mają swojego to Rita ( mieszka w akademiku ) oraz Darek z Marleną ( wynajmują bo nie stać ich na kredyt ). Wystarczy poczytać lub oglądać odcinki. Tam masz wszystko podane jak na tacy. Mam nadzieję, że Rita będzie w finale. Zastanawiam się tylko kogo wyrzucą. Jak dla mnie Piotr i Rybińscy za bardzo się użalają. Obydwoje mogą wylecieć a nie są promowani na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za sąsiadów wolę mieć szczerych, pracowitych i uczynnych ludzi. Takich, którzy nie grają pod publikę i takich, którzy nie udają "słodkich" na siłę - czyt. Rybińskich ! Co w nich takiego fajnego ? Że on wygląda jakby sam wymagał opieki a ona "słodko-pierdząca" jak ktoś napisał. Zresztą ma coś takiego w oczach, że jest fałszywa. Powiedzcie tylko z czym oni są bardziej wykształceni od reszty ? No tak, kończyli chyba "Uniwersytet manipulowania ludźmi" bo to wychodzi im perfect !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Piotrze, dlaczego Pana córka nazywa się Jankowska a Pan Gogolewski? Jest do Pana bardzo podobna, więc musiał Pan nie być mężem jej mamy gdy Roksana się urodziła i nie uznał jej Pan w USC stąd nazwisko dostała po mamie. Jak to się ma do Pana grania na uczuciach widza "biedny wdowiec z ukochaną córeczką"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu nie ma Pana Piotra, o co ci chodzi ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasex
a co wy glupi ludzie o nich wiecie?:O Rybinscy sa opanowani i wcale nie użalają sie tak nad sobą jak tu mówicie :O KŁAMIECIE a to że mówią o dzieciach to chyba normalne? kazdy mowi? żałośni jesteście, macie trójkę zdrowych dzieci...i tak zazdrościcie że oni po prostu są lepsi...zobaczymy jak was kara spotka czy dalej tacy bedziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 20.06.13 Coś mi tu nie pasuje: wynajęcie takiej chatki pod Warszawą musi być droższe niż kupno mieszkania 60 m w Ozarowie na kredyt. O kosztach np ogrzewania nie wspominając. Z czego zyli przez 3 miesiace skoro Infernoo urzadzal mieszkanie. Tez pewnie cos kombinuja. Ricie to nawet dobrze by zrobila przeprowadzka do Holandi, tam to dopiero mozna badac probki. Wszyscy ci ludzie gdzies mieszkaja, pracuja i zyja. No chyba ze jest w programie rodzina od 3 pokolen bezgomna buuuuahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodko pierdzaca to jest Ricia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostają. Pieniądze za udział w reality Ale ciemne masy z zasypia myślą ze oni tak za darmo W każdym reality płaci się pensje uczestnikom,co tydzień To jest reality show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aneczkasex Po nicku widać, że lubisz takie gierki dlatego ciągle siedzisz przy komputerze, zapewne w oczekiwaniu na kolejnego klienta. Wylewasz swoje żale i nieudacznictwo na innych. Ja akurat nie mam trójki dzieci, jestem szczęśliwą i wolną kobietą a moja opinia wywodzi się z tego co widzę w Tvn. Popatrz na innych. Tam nie ma w każdym odcinku historii chorego dziecka. Bądź obiektywna a nie stronnicza. Rozumiem, że za wszelka cenę bronisz swoim ( byc może ) krewnych czy znajomych. To zrozumiałe. Ale tu nie o to chodzi. To program o mieszkaniach. Polecam więcej obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie :P gdyby było za darmo to kto by na to poszedł? :P a wiecie ile im płacą? i co was obchodzi kto ma swoje mieszkani a kto nie ? ale ktos lobbuje na rzecz marleny i darka jej ,, boze jacy pokrzywdzeni przez los! nie dorobili sie mieszkania :( (a trójki dzeci sie dorobili) a Rybinscy mają to znaczy że źli ludzie! jeszcze mieszkanie pieknie urzadzili! potwory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasex
ktoś sie pode mnie podszył! ja oczywiście głosuję na Marlena i Darka :D :D mam nadzieję,że jak wygrają to beda miec kolejna trójeczke dzieci :D :D :) albo sprowadzą sobie Kasię z jej dziecmi :D to by było sprawiedliwe ;* muaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie może lepiej żeby Rybińscy nie wygrali, bo tyle zawiści w konkurencji że szok! rodzina Darka i znajomi (a wiadomo jakich ma) mogliby ich oskalpować *albo znajomi harleyowcy Piotra :D i nie jestem z niczyjej rodziny żeby jakaś tepa dzidzia piernik sie mnie nie czepiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aneczkasex Obawiam się, że oni by nie chcieli takiej fanki jak Ty. To forum robi się beznadziejne. Ludzie siedzą i skaczą sobie do gardeł. Widzę, że tak jak na Facebooku tak i tu R. mają całą rzeszę znajomków i rodziny zatrudnionej do robienia wizerunku. Zajrzyjcie na Facebook. Tam w kółko jedne i te same osoby robią koło pióra wszystkim oprócz Rybińskich, a ich samych wychwalają pod niebiosa. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Jezeli czyta to forum ktos z producentow to postuluje, aby do kolejnej emisji przyjac samych bezdomnych, wtedy nie bedzie problemu, ze jest niesprawiedliwie. Chociaz znajac nas, Polakow, wtedy bedziemy analizowac czy ktos jest bezdomny z powodu alkoholizmu, a kogos innego dzieci wyrzucily na bruk, i ocenimy, kto powinien wygrac zeby bylo sprawiedliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale jaja dobre z tymi bezdomnymi :D :D melina :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Piotrze, dlaczego Pana córka nazywa się Jankowska a Pan Gogolewski? Jest do Pana bardzo podobna, więc musiał Pan nie być mężem jej mamy gdy Roksana się urodziła i nie uznał jej Pan w USC stąd nazwisko dostała po mamie. Jak to się ma do Pana grania na uczuciach widza "biedny wdowiec z ukochaną córeczką"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Wlasnie obejrzalam zdjecia tych salonow na FB i powiem szczerze, ze ten pomysl dzielenia nie az tak duzego pokoju na dwie czesci by mi nie odpowiadal. Wolalabym sobie postawic stol jadalniany w jednej czesci wiekszego salonu a kanapy i "kacika telewizyjnego" w drugiej (zreszta tak kiedys mialam). Nie ma wtedy takiego poczucia dwoch zapchanych klitek. Czy ktos wie jaki metraz ma kazda z tych czesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter Gogo
Bo to córka mojego brata bliźniaka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne droga pindziu agitatorko, tylko pomysl,ze nie kazdy ma ochote spac na sofie rozkładanej :O i zobaczcie ten program nie jest sprawiedliwy taka Rita - 1 os. ma 3 pokoje - salon, sypialnie i gabinet Piotr z córką - 3 pokoje, salon i dwie sypialnie a pozostałe 2 rodziny mają już gorzej... moim zdaniem powinni dać np. po 20 metrow na osobe? rodzina R - 4x20 = 80metrw rodizna D - 5 x20 = 100metrow rita- 20 metrow Piotr z corka = 40 metrow co sadzicie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiedziałem, że ich jest dwóch... walą w ch**ja jak smok wawelski ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 20.06.13 Sądzimy że wtedy Kaśka z dzieciakami : 7 x 20 = 140 A takich mieszkań to raczej w blokach nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najsprawiedliwiej byłoyby gdyby wygrała Rita pipka wtedy chyba pozostałe 3 rodziny by się posrały z tego jadu i pokazałyby prawdziwe oblicze :D swoją drogą myslałam z poczatku ze ten rybinskie tez troche nie teges ( taki ma dziwny wyraz twarzy na samym poczatku myslalam ze tez jest niewidomy) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mowia ze Dareczek Inferno nie ma samochodu, a on ma super wypasiona fure, lepsza od rybinskich, taki czerwony duzy wan, jakas nowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne zrozko
wiem z pewnego zrodla ze rybinscy tylko udaja ze maja chore dziecko- to wszystko na wzbudzenie litosci. piotr ma żone tylko to ukrywa . Darek ma wlasna firme zatrudnia ze 100 osób i ma wypasioną wille pod nadarzynem. Rita wcale sie nie rozwiodla ten jej gach to tak na prawde jej maz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×