Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Przeczysz własnym słowom.To ty mówiłaś o swoim burzliwym związku,o zamkniętej klatce itp,już nie pamiętasz,co z Tobą kobieto.A teraz nam zarzucasz,że się twoim zyciem interesujemy,mścimy się,może zazdrościmy ale czego niby,co osiągnęłaś:w życiu osobistym nie wyszło,zawodowym również,domu nie masz ale za to masz w sobie tyle złości i nienawiści.No rzeczywiście tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda bo nie ma stylu,gustu a pieniądze na coś idą bo napewno ma kilkanaście tysięcy miesięcznie-niezaradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[22.06[ Tak to cytat. Ona tak odpisała na komentarze na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wy juz wiecie ze dostaje kilka tysiecy a moze dostaja dziewczyny normalne alimenty a reszta idzie na jakis fundusz ,konto i dostana jak będa pełnoletnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama nie wierzysz w to co piszesz.Człowiek szastający pieniędzmi,żyjący w zbytku nagle potrafi gospodarować funduszami-chyba nie potrafi.Utzymanie 4 dorodnych osóbek,ona studiuje prywatnie z alimentów,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam pisał,że w małżeństwie miała służbę i nie gotowała i często bywała w restauracjach.To teraz też ma służbę albo stołuja się na miescie a to kosztuje..Mówiliście,że Piotr ma dzieci a nie pracuję.Pewnie Marta daje mu na alimenty dla jego dzieciaczków.Jak to wszystko zsumować to jak oni dają sobie radę-jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze wszystko najlepiej wiecie śmieszne ludziki z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta?-Zgadliśmy.Skąd Piotr bierze na alimenty dla swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoim zabierasz,żeby jego alimenty opłacić-niegrzeczna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem ile Piotr daje na swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.04.14 "..Szkoda tylko ,że Marlena i Darek nie mogli pozwolić sobie na mieszkanie które urządzali... " głupoty piszesz.... mogli sobie pozwolić na więcej ale to mieszkanie dla nich było za małe, Samotna Rita dała radę z kredytem to fachowiec który prowadzi firmę i pracująca żona nie może ? - nie kupuję tego. Także widziałam zdjęcia Rity z parapetówki , uczestnicy tamtej edycji utrzymują ze sobą kontakt, FAJNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej mnie rozbraja opinia , jak się o kimś mówi, komentuje albo krytykuje to jedyny argument jełopów na to jest - BO ZAZDROŚCISZ buhahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie sie tego Piotra i chyba Marty ? emocje konkurencyjnych rodzin czy co ? :D Mieszko i jego dziewczyna - designerskie ale nie dla każdego funkcjonalne, ta z 2 sióstr płaczka ? każdy musi być twardym gruboskórnym chamem ? Doktorek?-jego będzie stać na niejedno mieszkanie , Ci od powodzi? - szkoda ich tylko jego pokazują jako mało zaradnego , Ci od komornika- hmm... nie biorą mnie . Dima ? - sama nie wiem... Jestem trochę ciekawa jak ułożyło się życie niektórych rodzin z poprzednich edycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta na pewno odpadła dlatego teraz taka wściekła jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie Mieszko i Karoliny kompletnie mi sie nie podoba oczywiście jury zachwycone bo młodzi, tancerze itd mieszkanie jak lochy, piwnica, to się nazywa styl Loft Loft robi się pomieszczeniach dawnych przemysłowych,fabrykach,magazynach a tutaj tego stylu nie kupuje w garderobie porobione półki takie jakie robi się w piwnicach na narzędzia albo przetwory pomieszczenia chłodne, zimne, piwniczne , jak z horroru , dlatego żartobliwie na jednym zdjęciu z ich sypialni umieściłam topielca z horroru - bo z tym mi sie kojarzy widzę że nie zapowiada się żeby odpadli bo co by nie zrobili - to wow, jakie oryginalne, jakie super, nowe spojrzenie, łojesu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odpadła to teraz nam pokaże.,już się boję-nie jestem z konkurencyjnej rodziny,nie jestem z rodziny ani znajomą,nie znam jej osobiście.Tylko znam ten typ kobiety.Mój mąż miał taką ex i wiem co przeszedł-jak go oczerniała i ośmieszła wszędzie dosłownie wszędzie i nie zycze tego nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że grządzielowa odpadnie w tym tyg.? Ja obstawiam mieszka z Karoliną oni nie mają dzieci są młodzi dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzadzielowa powinna odpaść albo ta z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znam taki styl kobiety jak Marta, miałam taką szefową , wyglądała tak samo tzn włosy na czarno, krągła, obcisłe ciuchy tylko dodatkowo zjarana w solarce i odwalała takie szopki jak Marta, świntuszyła non stop, podrywała facetów, jak siedziała to rozchylała nogi żeby jej kino było widać a do facetów mówiła - wow jakie ciacho z ciebie, przyjdź do mnie to cię schrupię albo ale masz rozpięta koszulę , pokaż więcej ciała , pokaż kaloryferek , chcę dotknąć albo jak będziesz dobrze pracował to będzie seks ! faceci sie smiali,cieszyli , na wyjazdach integracyjnych spała z dyrektorami , prezesami , mówilismy że kotłuje sie w łóżku później awanse, premie , jednego nawet szantazowała że powie jego żonie i dzieciom jak patrzę na Martę to od razu ją widzę, są wręcz identyczne, sobowtór nie tylko wyglądowy ale styl bycia taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi odpaść w najbiższych odcinkach,bo już dawno siedzi w domu i nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fajną", miałaś tą szefową,dobrze ,że nei byłas facetem,bo to chwila przyjemności a póżniej strach co odwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie wredni ,zazdrośni niewdzięczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co mamy Ci być wdzięczni-kto pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałm ten filmik z Agnieszką,łukaszem,Martą i Piotrem.Jak ten nie pracujący Piotrek ośmiesza ex Marty.Nie moze ścierpieć,że ten ma firmę,jest prezesem,ma forse a on co-ach tak Martę-rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto w środę wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierując się reżyserką programu, powinni odpaść powodzianie albo lesby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałm ten filmik z Agnieszką,łukaszem,Martą i Piotrem.Jak ten nie pracujący Piotrek ośmiesza ex Marty.Nie moze ścierpieć,że ten ma firmę,jest prezesem,ma forse a on co-ach tak Martę-rozumiem Gdzie ten filmik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie lesby powodzian s,koda na ten odcinek niech pożyją jeszcze nadzieją. No i Dima niech go już nima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co teraz będą robić-kuchnię czy balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotychczas tak było że jak pokazywali filmik o jakimś uczestniku to on wylatywał. To takie jakby pożegnanie z nim. Więc możliwe że jutro wyleci Marta albo sobowtór jej eks czyli Łukasz. On dla mnie ma raczej przykry uśmiech i jest jakiś taki smutny i płaczliwy. Czyżby jej były naprawdę był podobny czy to tylko taki bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×