Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A ty dlaczego się wtrącasz że ona się wtrąca ? Każdy pisze co chce prawda ? A że tamta jest chamska i wulgarna to akurat ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ta z pierwszej edycji miała tych dzieci? Przebiła tych z tej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie swoje po to jest to forum,nie podoba Ci się poszukaj innego.Za "mocno "pisze-nie czytaj.Czuję,że tu siedzą dwie strony-znajome Marty i Piotra,Jednej coś musieli zrobić b,przykrego,druga to oni albo jej rodzinka-która ją broni.Witajcie obie strony,fajnie,że jesteście,nie jest nudnie.Ileż można mówić o tym samym np.przedpokoju ,został przez pierwsze 2,2 dni przewałkowame/tj środa,czwartek,no moze piątek,a oczym mowić od piątku do środy/ o uczestnikach i to tych najciekawszych," wyrózniających się",kontrowersyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że tutaj siedzą wrogowie i przyjaciele marty i żrą się nawzajem :-) Ale jest się przynajmniej z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie,ze na wszystkich forach siedzą tylko przyjaciele bądż wrogowie tej pary-Marty i Pitera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie,bo bym przeraziła się mając, tyle wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.32.Nie bierz tak dosłownie wszystkiego bo zejdziesz na zawał. Oczywiście że Martę krytykują osoby które znają ją tylko z programu. Ale widać tutaj wyraźnie po niektórych komentarzach również jej "osobistych" znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo osoby,jak pisały,które miały styczność z podobnymi do nich.Nie wiadomo,co doświadczyły ale musi je to boleć.My tego nie przeszłyśmy,wiec spróbujmy chociaż zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie jak odpadną,jak tu zawieje nudą,jeszcze do tego zatęsknicie.A to nastąpi już dzisiaj.Delektujcie się chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś mścicielka z Włocławka udziela się tutaj dość mocno :-) Już na początku podawała szczegóły z życia Marty i pisała jak mieszkała . Więc musi być jej nielubianą znajomą albo byłą Piotra :-) W każdym razie baba jest bojowo nastawiona. Też czuję że dziś Marta odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze wskazują raczej na osobistą znajomość z Martą i Piotrkiem. To jakieś porachunki :-D prawie mafijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że Mieszko jest podobny jak dwie krople wody do tej lesby Kornelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko podobny do Michała Wiśniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,czy o mnie chodzi ,ale mam koleżankę ze studiów z Włocławka.Osobiście nie znam tej pary i nie chcę jej poznać.Więc wiem co mówią we Włocławku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze ,nie było takich "unikatów"w poprzednich edycjach i dlatego tak się ludzie wkurzają.A wy nie doszukujcie się czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie są podobni :/ Inna karnacja, kształt twarzy, nos, oczy, nawet fryzury inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta tylko jednakowo wąskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania z pierwszej edycji można kupić na gratce. dostali za free i sprzedają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie tematu
Marta chu​ja warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle ta Marta-weźcie się za coś pożytecznego, ile można w kółko ten temat wałkować, ciagle to samo. Czy naprawdę nie macie co robić? O kim pisać? nie macie innych spostrzeżeń, rozmów o wnętrzach, opinie na ten temat. Czy program kręci się tylko wokół jednego uczestnika? co będzie jak odpadnie? szczelicie sobie w głowe? załamiecie się, popadniecie w depresje, że teraz nie możecie jej oglądać? ojj będziecie tęsknić haha i pisać o Niej do końca swych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wygra ten program i będzie wam żal D..e ściskał już zawsze haha że mieszkanko będzie miała na przekór wszystkim dla swojej rodziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgadłaś ,"szczelimy" sobie w łep hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to logo obstawiamy ze dziś poleci? Ja lesby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank Piotr i Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oglądamy niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nawet w "łeb"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś chyba nikt nie poleci bo mają 2tyg. Na kuchnię. Dima zdaje się zrobił huśtawkę rodzicom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie dzisiaj nikt nie wyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskoczenie by było gdyby poleciała dziś płaczka.ale może Dyma dzisiaj odpadnie,albo pewna kobieta co urwała się z burdelu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×