Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A jak dla kogo dla Dimy , nie wierze w to aby rodzice Dimy zamieszkali w Polsce a ni me ani b po Polsku co by tu robili gdzie pracowali tam przyzwyczajeni do swojej chałupy ci ludzie by tutaj się raczej nie odnaleźli .Tak łzawa historyjka że dla rodziców i podejrzewam że i sami rodzice by nie chcieli tego mieszkania tylko Dima by tam mieszkał jak by wygrał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Rodzinka doktorka jedt super. Ktos yu pisal, ze niewyjsciowi, plastusie itd. I co z tego? Im do szczescia uroda nie potrzebna, jak widac, maja siebie. Tez bym chciala taka rodzine. Prosci ludzie, a potrafia sie kochac i szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na gorze nawet nie czytam tych wypocin twoich poszlabys do tv to jak powodzianie sprzedalabys swoje zycie i jak to ci zle jaka podla rodzina. co nas ty obchodzisz. gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta to napisała o rodzinie Łukasz "plastusie" to rozumiem miss gmin i powiatów? U Łukasza podoba mi się wszystko, mieszkanie ma naparawdę bardzo ładne, fajna rodzina, nie grają na żadnej historyjce, uśmiechnięci, nie wstydzą się swojego pochodzenia. I jemu to mieszkanie naprawdę się należy - młody, na dorobku, z mizerną szansą na kredyt. I mieszkanie zrobił naprawdę super - siła rodzny jest niesamowita. Jak ktoś już tu pisał, trudno znaleźć taką rodzinę. Wokół tylko wojny o majątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włączyłam teraz sobie ten fragment ona powiedziała . Miałam 17 lat i miałam stać się młodą mamą ale przyszły komplikacje i straciłam swojego dzidziusia ,którego mimo wszystko pokochałam Łukasz słyszał że byłam w ciąży czyli tej ciąży nawet widać nie było ....... ..więc raczej dziecka nie urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego plastusie co wam sie nie podoba ważne że oni sobie się podobają są zgrani kochają się ,fajni ludzie .A wy jesteście takimi burakami na wygląd patrzycie ,w lustro spojrzeć na siebie a nie ludzi obgadujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn on był ojcem tego dzidziusia czy jakis inny facet a on o tym wiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej inny facet nie on .bo powiedziała że go poznała miała swoje problemy czyli właśnie miała zostać młodą mamą i nie chciała Łukasza swoimi problemami obarczać z tego wynika że w tym czasie poroniła a on słyszał że była w ciąży i zapytał o to łóżeczko i był taki dobry że nic go nie obchodziło chciał ją mimo wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniła? To dlaczego o tym łóżeczku mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo koleś nie wiedział że poroniła, myślał że jest w ciąży i jak ją odwiedził, to metaforycznie zagaił, gdzie łóżeczko dla dziecka - pewnie chciał rozmowę zagaić jakoś. Wam wszystko trzeba wprost jak krowie na rowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nadzieje ze doktorek
wygra, bo naprawde jest to jedyna normalna rodzina jaka widzialam w tym programie. Nie uzalaja sie nad soba, nie wyja bezsensownie do kamery, a mysle, ze matka doktorka wiecej dramatow przeszla niz ta glupia powodzianka, ktora pewnie poronila w 7tygodniu i wyciaga to teraz by wzbudzic litosc. Brzydze sie takimi ludzmi. Nie bylam za Dima i chciala by odpadl, ale jak ta durna pipa wczoraj wyjechala z tym poronieniem to wolalam juz Dime i jego durna gaske w finale niz tych jeczacych powodzian. Niestety znajac zyce wygraja, powodz, pozar, historia opowiedziana tak jakby stracila naprawde dziecko...same kurde dramaty:O Pieprzona manipulatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam taka rodzine jak doktorek. Wszyscy sie kochamy,szanujemy i pomagamy sobie. Moi rodzice maja dom i mysleli by mi go przepisać,ale ja nie wyobrazam sobie pozbawić domu rodzinnego mojego brata,i powiedzialam im ze dom kiedyś będzie nasz wspólny,mój i brata. Nie umialabym tez wyrzucić rodziny na bruk, cieszymy sie nawzajem ze swoich sukcesow. Doktorek tez ma taka rodzine i to sie dzisiaj ceni,bo dzisiejsza pogoń za pieniedzmi gubi i niszczy wiele rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi poronionymi ciążami w 3 czy 7 tygodniu to juz jest jakkas schiza :O zdarza sie tak w życiu i czasem to jest nawet dobrze bo płód ma wadę genetyczną i organizm usuwa a te idiotki ryczą całe życie ja piertole :O czasem zygota jest usuwana i kobieta nawet nie wie że miała ciąże, odkąd skończyła sie komuna i zaczał rządzić kler to taka paranoja się zrobiła z tymi ciążami, kobieta poroni w 3 czy 4 tygodniu i zadręcza się że straciła dziecko, życie, człowiek i męki i wyrzuty całe życie w snach i na jawie, koszmary psychoza kurfa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor nie wygra, powodzianie wygrają niestety bo Rozenek stoi za nimi murem, zauważcie że jak tylko Natalia i Tomek chcą coś na nic negatywnego powiedzieć to ona od razu ich przekrzykuje i mówi coś w stylu "ale Łukasz wziął się do roboty, Agnieszka dużo robi własnoręcznie". Widać to w przedostatnim odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że on się pytał gdzie to łóżeczko co tutaj stało? I za ona wtedy w ryk . Chyba nie byłaby aż tak durna zeby tak szaleć z rozpaczy bo poroniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrozumiałam to tak, że on nie wiedział że Agnieszka oproniła i prztyszedł po kilku miesiącach do niej a że słyszał od znajomych że była w ciąży to myślał że ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórkę trzeba będzie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lezka w oku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrozumialam to tak
ze on slyszal, ze ona jest w ciazy, a przyszedl jakis czas pozniej kiedy juz wedlug niego powinna urodzic i dlatego spytal o lozeczko. I wydaje mi sie, ze to jedyna sluszna wersja, bo gdyby naprawde umarlo jej dziecko to by bardziej na tym zerowala czyli zaraz by bylo ile mialo dziecko, jak na imie itp. A tak to wymijajaco opowiedziala by nie bylo wiadomo co i jak. Wniosek z tego taki, ze zadnego dziecka nie stracila, a poronila pewnie wczesna ciaze. Wstydu nie ma ta Agnieszka, ze tak zeruje na ludzkich uczuciach i pozoruje sie na matke ktorej umarlo dziecko. Lepiej niech idiotka nie wywoluje wilka z lasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrozumialam to tak
pozuje na matke zmarlego dziecka- mialo tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo typujecie na wygraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzianka w ciąży desperacko szukała tatusia zastępczego i dopadła naiwnego i ciapowatego Łukasza bo żaden inny by jej nie chciał. Sama mówiła jak za nim latała o on nawet nie zwracał na nią uwagi. Cwana i wyrachowana z niej bestia. Jeszcze nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzianka i jej mąż są w ogóle obleśni z wyglądu, ble :O jakby jeszze nadrabiali fajnym charakterem, ale tu też widzę ,że jest kiepskko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja z tym laptopem Dimy. Kłócili się jaki bardziej będzie im pasował do białego wnętrza, a przecież mieszkanko miało być dla rodziców. Zdradzili się bidulki. Od razu było wiadome że rodzice tam zapuścili korzenie i wątpliwe żeby na starość chcieli zamieszkać w tak naprawdę obcym dla nich kraju, szczególnie językowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powodzianka mogłaby schudnąć a nie wisi jej bęben. Jej mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique888888888
A ta Rozenkowa jest strasznie irytująca, nie zna się na urządzaniu wnętrz, a przepycha kogo chce , nie tego kto jest najlepszy. A do tych co naprawdę zasłużyli na pochwałę się czepia np Oli i Kornelii, przecież uwagi o kable są wrecz śmieszne, ciekawe co niby miały zrobić ze wszystkimi kablami, brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwne że kobylasta Ola jest u rodziców zamiast z Kornelią w ich przytulnym gniazdku. Zaczynam podejrzewać że cały ten ich związek jest tylko na potrzeby wygrania mieszkania. Widać po Olce że zależy jej tylko na wygranej, a Kornelię zwyczajnie wykorzystuje. Śmieszy mnie jak chwali się w ilu miejscach mieszkała, w niektórych tylko 1-2 dni. Nie ma co się dziwić z takim niewyparzonym pyskiem nikt dłużej nie chciał jej trzymać. Ludzie jej zwyczajnie nie lubią. A Kornelia to chyba jakiś anioł :-) że kocha taką idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ja bym typowala kornelie, bo jest pracowita babka i ma dobre pomysly, ale jestem na nie dla tego pustaka obok niej, odzrucaja mnie takie oblesne laski. nie lubie tych tam jak ich nazywacie powodzian, nie lubie i juz, facet jest cieple kluchy, baba jest wredna. wiec zostaje doktorek, chociaz nie pojmuje waszych zachwytow nad nim a konkretnie co was tak podnieca w nim, bo mnie nic. ale poniewaz jest normalny i ma fajno rodzine prawdopodobnie to on wygra. chociaz mieszkanie kornelii lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique888888888
No mogliby schudnąć, a wogóle to jestem o 2 lata młodsza od powodzianki tylko ,a wyglądam jeszcze kilka lat młodziej , ona to na ponad 30-stkę spokojnie wygląda. Ale nawet nie oceniając ich po wygladzie, choćby byli piękni i tak bym ich nie polubiła bo to straszne cwaniaki. Wkurza mnie strasznie opowiadanie takich ckliwych historii przed kamerami, to taka droga po trupach do celu, a naiwne emerytki przed tv na pewno się tym wzruszą i wyślą smsa :O Na wygraną zasłużyły Kornelia i Ola bez dwóch zdan. Doktorek też urządził mieszkanie przyzwoicie ,ale gorzej od nich. A zamiast powodzian do finału dałabym Mieszka i Karolinę ,albo ewentualnie tą Krysię i Arka bo widać było ,że mają zdolności do urzadzania wnetrz , tyle ,że wczesnie odpadli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×