Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
mieszkanie Piotra ok ladne, pozostlaych tez sa ladne, mieszkanie RIty malo praktycze ale w sumie tez ladne, a mieszkanie Rybinskich to klasa! strasznie podoba mi sie wydzielanie dodatkowych pomieszczen, ale nigdy bym nie wyobrazila sobie że na mieszkaniu o tak malej powierchni jak 50-60 metrow mozna zrobic podest i schodki, zawsze mi sie marzyły schody w mieszkaniu, własnie podest albo antresola ale na antresole mam za niski sufit...strasznie im zazdroszcze... naprawde mieli polot, wyobraznie, wszystko pieknie im wyszla (ta sciana z telewizorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:48:18 gość Nie ma to jak samemu sobie słodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzmy sobie szczerze, sami tego podestu i schodków pewnie nie wymyślili tylko gdzieś podpatrzyli z jakiegoś żurnala:) Coś czuję że to pani Rybińskiej pomysły wyszukane gdzieś w sieci. Tylko nie wiem na ile % w tym wystroju to ich własny Gust a ile kalkulacji, ale głowę maja na karku wiec i aranżacje dobre. Choć jak sobie przypominam to państwo Drozdowie którzy sami odeszli chyba w 4 odcinku, postawili by pewnie jeszcze wyżej poprzeczkę, bo ich pierwsza i jednocześnie ostatnia aranżacja – czyli sypialnia, wyglądała SUPER. Wiec Rybińscy mieli dużo szczęścia, bo wtedy posiadali by niezłą konkurencję. A swoją drogą ciekawe co za ptaszek urodził się państwu Drozdom? Z miejsca Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie jasne, lol przecież wiem,że sami nie wymyślili tak samo jak sami nie wymyślili że można mieć drzwi ... no ludzie : / widzę jaki poziom reprezentujecie, a mi chodzi o to - czy inni mieli zakaz ogladania projektow? pewnie są tak zapatrzeni w siebie że sam chcieli wszystko od a do z , a panstwo Rybinscy spokojnie, wzorowali sie na kims, a to cos zlego? ja ie jetsem architektem wnetrz wiec nie bede sama sie silic na oryginalosc jak sa gotowe rozwiazania... inni tez mogli zrobic podest, ale nie wpadl na to :) oni są po prostu kreatywni, a żeby znowu jakas durna baba nie brała za kogos z programu to napisze z zalogowanego ! zobacz dziadówo ile mam postów na koncie, siedzee na tym forum pare lat, i nie jestem nikim z rodziny uczestnikow wiec bujaj wory 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystanie z cudzych projektów to nic złego a nawet powinność aby wygrać ten program. PS. 1354 postów?. Imponujące, zaprawdę:) Hehe…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie Piotra mi się też podoba ale kuchnia nie Do jego mieszkania wzielabym kuchnie Rity i byłoby super wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr jest przystojny i jak wygra program laski beda sie pchaly drzwiami i oknami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze na motorze jeździ Widziałam w programie jak Roksana siedziała na motorze jako pasażer u kolegi,wygląda rewelacyjnie taka laska z długimi nogami,jej mama była fanka motocykli,też była laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda panienka ktora ma 16 lat czy ile ona tam ma - to laska, u kobitek tak jest ze najwieksza ich zaleta jest ich kobiecosc, pod jednym warunkiem,do pewnego czasu, chociaz jak patrze na 30letnia natalie siwiec to to wolalbym ja niz goraca 18stke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez Roksana to dziecko.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem z pewnych źródeł że piotr ma romans z ritą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kasce Szczepan podobał się Darek Inferno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby zrobić taki myk,że Piotr oswiadcza sie Ricie i nawet jesli jedno z nich jutro bedzie musialo oddac klucze to i tak zostana wszyscy w programie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem z pewnych zrodel ze Darek Inferno ma romans ze swoja kielnią i spotyka sie z nia od młodego, a Menka to przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam już dobija. Nie macie nic konkretnego do napisania to nie piszcie. Te ostatnie wpisy to jak przedrzeźnianie się dzieci w przedszkolu. Jeszcze wystawcie język i będzie komplecik głupoty i dziecinady. Odcinek już jutro wtedy będzie o czym pisać. MĄDRZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie co pisać, bo tylko poplują jadem na forum ci co przegrali,i wyjdą na jaw wszystkie brudy programu po okresie karencji.I nikt nie udowodni ,że pisał uczestnik , bo wystarczy pisać z kafejki albo telefonu,,, Wtedy będzie dopiero polewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z pewnych zrodel wiem, ze Rita musiala zrezygnowac z programu. Na jej miejsce wrocila Kasia Szczepan. I bedzie walczyla do utraty tchu o to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MĄDRZE! Haha... Fajny zart. moze co 10ty bedzie madry? Final 30tego o 20:00 w koncu jakas rozsadna godzina, ciekawe czy glosowac bedzie mozna juz od jutra czy dopiero w sam dzien finalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita nosi ponoć dziecko Piotra pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita wygryzła córkę Piotra tak że ten wywalił ją z mieszkania. Rita mieszka z Piotrem a drugie mieszkanie sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena nie bierze ślubu z Darkiem Inferno bo jako samotna matka dostaje kasę od państwa,miała lub ma dofinansowanie w przedszkolu,w szkołach,żyją na koszt podatników i do tego Darek dorabia na fuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 11:04:22 Żeby brać zasiłki jako samotna matka to trzeba mieć zasądzone alimenty. Jakoś mi się nie wydaje, żeby Marlena z Darkiem zdecydowali się na zadłużanie Darka kosztami alimentów. Pomyśl zanim coś napiszesz tylko po to, żeby na nich najeżdżać. Darek z Kaśką, Rita z Piotrem :D no to się uśmiałam. Dziwne, że nikt w takie trójkąty nie pcha Rybińskiej :D Pewnie jej by nikt nie chciał z tymi fałszywymi oczętami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedziwne bo pokazywali jak Kaska gada z Darkiem a później się do nich tuli,Rita często jest u Piotra A Rybinscy trzymają się na uboczu Dlatego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, że oni deklarują przyjaźń to źle ? Mi się to wydaje super, że chociaż są rywalami o jedną nagrodę to potrafili się zaprzyjaźnić i sobie pomagać. Rita razem ze swoim facetem pomagała Piotrowi, a Marlena tuliła się do Kaśki jak odpadła. To, że Rybińscy z nikim się nie zaprzyjaźnili nie znaczy, że inni nie mogli znaleźć przyjaciół. A może po to reszta jest opluwana, żeby nikt się nie czepiał tego, że Rybińscy SĄ NA UBOCZU. Ciekawe czy z własnego wyboru czy może nie są tak sympatyczni jak nam się wmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Marlena albo Katarzyna nie chciały żeby ich dzieci bawiły się z niepełnosprawnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Rybińska napisała nam że po zakończeniu napisze co ją bolało więc poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość -ówa :) :)
Czemu nikt nie mówi o tym że Darek inferno ma swoją firmę budowlaną? przecież fachowcowi łatwiej jest remontować jeśli zajmuje sie tym zawodowo !! Jury zachwyca się tym że wszystko robi sam, to tak jak by w programie kulinarnym popadać w zachwyt że kucharka sama gotuje a inni uczestnicy amatorzy czasem sobie nie radzą :) tragedia !! :) :) :) A propos przyjaźni i romansów szkoda że żadnego nie było w tym programie, a może jakiś jednak powstał ale tego nie pokazali ? ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość -ówa :) :)
do : 22.06.13 gość Uważasz że dziecko niepełnosprawne jest gorsze ? Zasługujące na pogardę ? Każdy rodzic powinien kochać je takim jakie jest a to że polacy tylko deklarują tolerancję to inna sprawa :( Przygnębiające jacy jestescie podli i zawistni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dziecko niepelnosprawne jest gorsze, pod wieloma wzgledami i nie mow ze tak nie jest, tylko szczerze powiedz co myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd !
do 22.06.13 gość: Przegięłaś tak oceniając te kobiety ! Ludzie piszą o układach między dorosłymi uczestnikami, a ty z niepełnosprawnym dzieckiem wyjeżdżasz !? Jak długo można wykorzystywać ten temat i wpieprzać go do każdego wątku! W końcu to Rybińscy trzymają się ponoć na uboczu. A może to oni się wstydzą tego dziecka, a innym wmawiają nietolerancje. Jakoś ich syn nie był pokazywany na tym placu zabaw co inne dzieci, to może w ogóle nie był tam zabierany ! O Kaśce też ktoś napisał, że ma niepełnosprawnego syna, a jakoś go nie widać na tej budowie i Kaśka nie gadała o tym w każdym odcinku jak Rybińscy. Szydźcie z nich wszystkich ile wlezie ale dajcie spokój chociaż tym dzieciom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×