Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość kaska nie miala dziecka
Niepelnosprawnego. Nie wymyslajcie juz, ja licze ze wygra rita. Sama jestem mloda i wiem jak wazne jest wlasnemieszkanie. Piotr ma dom, marlena z darkiem jakos nie aspomnieli, ze mieszkaja w domu rodzicow,rybinscy maja mieszkanie do podzialu, sprzedadza kase pdziela, onapojdzie do pracy i kupia wlasne. Tylko rita w tym programie nie ma nic swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał o tym, że jej syn ma Zespół Aspergera. Ty myślisz, że jak upośledzenia nie widać to go niema i mniej czasu spędza się u lekarzy ? Rybińscy są zwykłą przeciętną rodziną i gdyby nie ich syn o którym ciągle gadają to nikt by ich w tym programie nie zauważył pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . paula
Rybińscy mają mieszkanie własnościowe ? Piotr dom? nie chce mi się w to wierzyć, przecież nie zostali by wybrani gdyby tak było, co Wy wygadujecie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie pierdolnieci
to co oni powinni zrobic z tym dzieckiem? schowac? oddac na czas programu komus? ale wtedy byscie japy darli, ze wyrodni. Maja chore dziecko i widac to po dzieciaku to i pokazali je, no bo co mieli nie pokazywac, nie mowic o tym dzieciaku? to by wyszlo, ze sie wstydza wlasnego dziecka:O mowia o dziecku tez k***a zle:O wezcie sie zastanowcie o co wam chodzi. Jaki lans na dziecko? to Kaska miala lans na dzieci, Darek tez? Bo ich dzieci tez pokazywali, wiec lans, tak? jacy wy p******i jestescie to brak slow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie pierdolnieci
ma dom Piotr tyle, ze nie wykonczony, Rybinscy maja mieszkanie do podzialu z kims z rodziny, ale mieszkaja tam. To nie program "daj bezdomnemu dom":O Nie ma w regularminie, ze maja oni byc bezdomni, wiec nie wiem co z tym dziwnego, ze maja gdzie mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrośniki przestańcie mówić o synu R. bo ja jakoś nie zawuażyłam nachalnego mówienia o tym, aa tvn bardzo lubi pokazywac kaleki, ten ich syn to zwykłe dziecko, widać że nawet pogodne, mimo że jest niewidomy to porusza sie sam, bez laski, nie wiem czy zauważyliście, mnie tam dzieci ogólnie mało obchodzą, nawet jakby byli bezdzietni to bym była za ich wygraną, bo zwyczajnie ich mieszkanie mi sie podoba, tak jestem całą ich rodziną i zapłacili mi trylion funtów za popieranie :D :D ZAWISTNICY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:56 widzisz, tutaj siedzi konkurencja oraz baba która odpadła i te osoby nie mogą się z tym pogodzić,że Rybińscy pięknie urządzili mieszkanie, więc muszą ciągle na nich szczuć, więc przypisują że niby biorą na litość (bzdura!)...koń jaki jest kazdy widzi, wątpie by ktoś głosował na brzydkie mieszkanie tylko dlatego, że dziecko jest chore :) to mieszkanie jest piekne, o ile osoby majace dobry gust beda glosowac o tyle wygraja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr ma działkę rekreacyjną a to nie jest dom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne niby działeczka rekreacyjna a chałupa odstawiona wymurowana nic tylko miszkac. Rybinscy tez chalupe sprzedadza podziela sie z rodzina dorzuca kredyt i bezdomni nie beda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wychodzi na to, że Rybińskich opluwają tu wszyscy uczestnicy ci co zostali i ci co odpadli. Nikt inny nie ma prawa mieć własnego zdania. Trzeba być uczestnikiem programu, żeby nie lubić Rybińskich, a lubić innego uczestnika ? Kij ma dwa końce zwykle więc może Rybińscy opluwają tu też innych uczestników. Ludzie oni mają dzieci i obowiązki domowe i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nic nie robią tylko plują na siebie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Rybińska mówiła ze nie chcą im dać kredytu !!!! I to jest prawda bo ja na kredytach się znam,rodzina 4 osobowa w tym niepełnosprawne dziecko i jedna osoba pracuje,nie ma szans Mogą dać ale jakiś mały na wydatki ale na mieszkanie nie Nie takie rodziny nie dostają kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech im babcia weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że Rita nie wygra ,ale znajdzie swojego księcia który wykupi to 'jej' mieszkanie :) swoją drogą nie wiem jak można się tak zachwycać mieszkaniem p. Rybińskich.. nie jest złe ok.. ale wy chyba naprawdę ładnych wnętrz nie widzieliście :O 🖐️ wiem że są ograniczeni metrażem np i najgorsze jest to że tylko wybranymi sklepami no ,ale nie ma co popadać w jakąś euforię na widok tego salonu albo innych pomieszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro beda w dd tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Rybinscy tez chalupe sprzedadza podziela sie z rodzina dorzuca kredyt i bezdomni nie beda ." Jaka kuzwa chalupe ? Ta klitka 35 m to ma byc chalupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 15:46 - a ty chyba nie widzialas mieszkania kaski bo gdybys je zobaczyla to tez bys sie zachwycala pomieszczeniami rybinskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam, wcale nie mówię że może i ich mieszkanie nie jest najładniejsze ,ale na pewno nie do zachwytu czy wielkiego zazdroszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu porównujesz ich mieszkanie do Kaśki, która odpadła. Porównuj to mieszkanie do Darka, Piotra czy Rity, bo to z nimi rywalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinni wygrac panstwo Inferno Duza inwencja,piekne mieszkanie,super ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Piotr na serio jest w kropce.. widzieliście to ogłoszenie gdzie szukał mieszkanie w zamian za opiekę nad starszą osobą ? Nie jest pewnie w stanie utrzymać tego domku i mieszkania , a nie stać go pewnie na dojazdy do Łodzi codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ogloszenie Piotra ja tu wrzucilam. Tylko ono jest z 2010 r., do tej pory to moze ono juz nie aktualne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ,
Witajcie, troszkę poszperałam, popytałam :) Piotr w tym mieszkaniu mieszka od wielu lat, ta działka to pamięć i wspomnienia o żonie którą jak widzę ma w sercu http://bitwaodom.tvn.pl/odcinki-online/bitwa-o-dom-odcinek-1,19303,o.html 19:55 i 20:15 , rzadko można spotkać takich mężczyzn, córka Piotra mimo że upłynęło jak dobrze słyszałam ponad 5 lat płacze mówiąc o mamie, to jest miłość 21:20, Facet jest sam i daje radę jak niejedna kompletna rodzina- to słowa mojej sąsiadki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ,
Ogłoszenie o którym wspominacie : http://www.opiekaseniora.pl/opiekunka/piotr-g ogolewski pewnie dotyczy wspominanego mieszkania i sytuacji skoro mieszkają tam tam tak długo , Wcześniej nie interesowałam się nimi bo nie znałam ich i tego co przeżyli . Na motorze nie jeździ o czym pisaliście, nigdy nie widziałam, zresztą dopytywałam on nie ma motocykla :) To na tyle,czy oddam na nich głos? raczej nie, chyba że mąż nie będzie widział :P Może teraz odezwie się ktoś kto zna Ritę, Darka czy Rybińskich, dowiedzmy się czegoś więcej niż sztuczne ble ble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się doczekać już nast. odc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 4 godz i coś się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
ciekawe czy w dd tvn coś powiedzą ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmalll
Obstawiamy? Kto odpadnie? Stawiam że Rita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×